Setari Cookie-uri

imi raspunde si mie cineva ? [-o

http://www.apropo.ro/fun/relatii-sex/igiena-intima-si-igiena-sexuala-2450017
eu am specificat printre rinduri...inainte sa inceapa un alt act sexual sa se spele...nimik mai mult...insa nu am fost inteleasa...era vb ca dupa ce respectivul sa usurat de prima partida...a inceputo p a doua fara sa se spele...
pamela_1
Postat pe 26 Iunie 2009 13:26
Spalaturile vaginale in urma unui contact sexual neprotejat nu vor elimina riscul unei sarcini nedorite. Chiar daca te speli intern, spermatozoizii tot ajung la destinatie. Spalaturile vaginale facute imediat dupa un contact sexual in care au fost folosite spermicide pot scadea eficacitatea metodei contraceptive....
Nu uitati:

-sa va spalati pe maini;

-sa toaletati corect;

-inainte de actul sexual sa faceti un dus;

-dupa actul sexual sa faceti un dus;

-nu abuzati de spalaturile vaginale;

-nu abuzati de sapunuri, geluri, parfumuri, servetele parfumate;

-pastrati un prosop personal;

-vizitati medicul ginecolog la primul semn anormal.
pamela_1
Postat pe 26 Iunie 2009 13:29
De la: iris_4_ever, la data 2009-06-26 05:01:40
De la: tigreboy1, la data 2009-06-26 02:39:47
De la: iris_4_ever, la data 2009-06-25 18:12:14Voi chiar sunteti inconstienti de va trezitit sa aruncati cu sfaturi care mai de care mai tampite?

Tigerboy , ai avut 5 contacte sexuale la viata ta si toate terminate afara si acum te crezi in masura sa dai sfaturi ?

Decat sa zici o prostie mai bine taci din gura si treci la urmatorul subiect , daca citesti un subiect nu inseamna ca trebuie neaparat sa si postezi ceva


Pamela , care-i faza cu ,,niciodata fara sa va spalati ?'' si tu lasi de inteles ca ar fi o metoda de contraceptie apa si sapunul ?


dak asta ai inteles tu k eu am 5 contacte tu cred k nici 3 nu ai (asta k sa fiu baiat finutz si sa nu zic 2)...nu ai barbat acasa? cred k nu k altfel nu mai pierdeai timpu pe acii cu tot felul de prostii



Vaiiii nu , trebuia sa trag concluzia ca tu esti exprimentat nu ?

Ms , m-ai facut sa rad asta nu inseamna ca daca esti in stare sa te faci de ras esti apt sa dai si sfaturi asa ca data viitoare cand mai gasesti un topic de genul abtine-te ok ?

Daca tu consideri ca e o prostie sa nu las o fata sa fie indusa in eroare de sfaturi de doi lei in privinta contraceptiei problema ta pustiu dar asta denota faptul ca nu m-am inselat in privinta ta .

Ca sa intelegi mai bine la ce ma refeream o sa reformulez fraza pentru ca se pare ca tu singur nu esti in stare sa tragi concluzia .

Tigerboy , ai avut 5 contacte sexuale la viata ta si toate terminate afara si acum te crezi in masura sa dai sfaturi doar pentru ca tie nu ti s-au intamplat accidente ?
Metoda coitus intreruptus este folosita de persoanele care sunt suficient de mature incat sa se descurce cu o eventuala sarcina sau pur si simplu de persoane inconstiente ( genul tau adica ) care cred ca lor nu li se pot intampla ca sunt suficient de rapizi incat sa ,,iasa'' inainte ca sa o ia la goana .

Faza cu barbatul......tine-o minte sa ma mai intrebi si alta data ca s-ar putea sa mai dai de mine pe aici si in caz ca ramai fara replica macar sa ma intrebi daca am barbat acasa sau nu


cautati barbati de varsta ta k nu ma interesezi

Postat pe 26 Iunie 2009 13:30
ela buna
pamela_1
Postat pe 26 Iunie 2009 13:31
De la: ella_c, la data 2009-06-26 12:43:31
De la: tigreboy1, la data 2009-06-26 02:39:47dak asta ai inteles tu k eu am 5 contacte tu cred k nici 3 nu ai (asta k sa fiu baiat finutz si sa nu zic 2)...nu ai barbat acasa? cred k nu k altfel nu mai pierdeai timpu pe acii cu tot felul de prostii


Te "bati in contacte"?Cine are mai multe?
Te consideri baiat finut...pai dupa cum te dai rotund aici nu s-ar zice.Daca cineva intra pe foum nu este neaparat pentru ca nu are barbat acasa , ci pentru ca s-au legat oaresce prietenii intre noi si ne face placere sa mai schimbam impresii , una..alta...dar mai apare cate unu' ca tine...si avem subiect de discutie inca trei pagini(bonus).
Asta ca sa-ti raspund ...Intrebarea este , tu de ce intrii? ha?
La agatat?
Pai cu vrajeli de-astea fumate nu prea faci mare lucru.Iar faptul ca-i "vorbesti "asa lui Iris ,crede-ma , nu te ajuta deloc!


la agatat esti tu eu sunt de plictiseala acii da citesc numai prostii

Postat pe 26 Iunie 2009 13:32
sau pus gainile batrane (ella_c,iris_4_ever) pe puisorii tineri cu gandu k poate mai prind si ele ceva prospaturi ...ella si cu iris nu dau 2 bani pe voi asa k incercati sa nu ma mai luati in seama k si asa nu citesc ce scrieti mai ales cand faceti pe poetele si scrieti 30 randuri

Postat pe 26 Iunie 2009 13:34
De la: tigreboy1, la data 2009-06-26 13:34:37sau pus gainile batrane (ella_c,iris_4_ever) pe puisorii tineri cu gandu k poate mai prind si ele ceva prospaturi ...ella si cu iris nu dau 2 bani pe voi asa k incercati sa nu ma mai luati in seama k si asa nu citesc ce scrieti mai ales cand faceti pe poietele si scrieti 30 randuri

exact mai baiete....cum ai spus tu cu, cuvintele tale
De la: tigreboy1, la data 2009-06-26 13:34:37.ella si cu iris nu dau 2 bani pe voi

mai ales pe cei ca tine!
coffeeta
Postat pe 26 Iunie 2009 13:37
De la: kudika1308, la data 2009-06-24 21:21:51saptamana trecuta , marti am facut`o pentru prima oara cu prietenul meu . Nu ne-am protejat , iar el a ejaculat foarte repede .. a pus " sperma " pe piciorul meu ( ff aproape de vagin ) .. . iar apoi dupa vreo 2 minute m-a penetrat din nou .. . si culmea .. sperma lui nu avea culoare .. era incolora .Si el a fost virgin . Mie nu mi-a curs sange ... dar m-a durut ingrozitor . sau o fi curs si nu am observat .. ( pt ca am auzit ca curge vreo 2- 3 picaturi ) . Mie imi e fff frica .. daca am ramas insarcinata ? .. si mai ales ca trebuia sa imi vina ieri ( 23 ) sau azi ( 24 ) Deci am facut dragoste cu o saptamana inainte sa imi vina menstruatia .. si ultima data mi-a venit pe 27 mai Iar eu am ciclu normal .. odata la 28 de zile . E posibil sa fi ramas insarcinata ? si am mai facut dragoste si duminica .. tot asa .. insa de data aceasta nu l-am mai lasat sa puna sperma pe piciorul meu . Am uitat sa va spun .. ca celelalte prietene de ale mele mi-au spus ca lor le-a intarziat menstruatia cand au facut-o prima data . Si am auzit ca daca fata nu simte nimic fierbinte inauntru .. e OK . Eu nu am simtit nimic fierbinte :D .. Ma ajutati si pe mine va rog frumos ? .

si de ce nu te-ai protejat?
cumpara-ti un test de sarcina si vezi tu daca esti sau nu insarcinata.
Of...sunte-ti atat de naive cate-o data,ce o fi in capusorul ala al vostru?
R_F
Postat pe 26 Iunie 2009 13:39
voi astea batrane crescute in perioada comunismului, virgine pana in noaptea nunti, chiar vati gasit k voi sa dati sfaturi...fetele din ziua de azi la 17-18 ani va dau lectii de sex si tot ce vreti voi si cu asta am incheiat discutia ...deci fara suparare nu mai raspund nimanui de peste 25 ani k vad k sunteti pe alta frecventa...ma mesajul meu ideea era k trebuia sa foloseasca prezervativu, iar dak am zis asta nu inseamna k sunt expert, cred k toata lumea stie k trebuie sal foloseasca

Postat pe 26 Iunie 2009 13:47
Mai copilo cati ani ai la activi de cand iesisi din mama ta ???? , Cum poti fi asa inconstineta sa nu folosesti prezervativ ???? aaaaa ca aia numai e senzatie ??? Domane mare mai tie gradina cu inconstientii tai , , adica la ce sa mai ma astept cand vad sarcini la 10 ani , nu m -ar mira la asa ceva , ok tigerboy care tie prob cu iris ???
blue07scorpion
Postat pe 26 Iunie 2009 13:48
De la: tigreboy1, la data 2009-06-26 13:47:34voi astea batrane crescute in perioada comunismului, virgine pana in noaptea nunti, chiar vati gasit k voi sa dati sfaturi...fetele din ziua de azi la 17-18 ani va dau lectii de sex si tot ce vreti voi si cu asta am incheiat discutia ...deci fara suparare nu mai raspund nimanui de peste 25 ani k vad k sunteti pe alta frecventa...ma mesajul meu ideea era k trebuia sa foloseasca prezervativu, iar dak am zis asta nu inseamna k sunt expert, cred k toata lumea stie k trebuie sal foloseasca


hai lasa-ma sa stii ca am devenit chiar trista ca nu ai sa imi raspunzi pt ca sunt tecuta de 25 de ani.. ba mai mult cred ca am sa ma sinuomor...
si daca ai citi mai bine ai intelege ca si ele au zis tot asta..da printre randuri..da ce sa-i faci greu ma cu generatia asta de dupa epoca comunista..cred ei ca s-au nascut gata invatati si le stiu pe toate..
multe "succesuri"
coffeeta
Postat pe 26 Iunie 2009 13:54
De la: blue07scorpion, la data 2009-06-26 13:48:56Mai copilo cati ani ai la activi de cand iesisi din mama ta ???? , Cum poti fi asa inconstineta sa nu folosesti prezervativ ???? aaaaa ca aia numai e senzatie ??? Domane mare mai tie gradina cu inconstientii tai , , adica la ce sa mai ma astept cand vad sarcini la 10 ani , nu m -ar mira la asa ceva , ok tigerboy care tie prob cu iris ???


eu nu am probleme vad k ea are bucurii la mine ...si ce te bagi in seama ma mucea, am 21 dak te intereseaza, esti cumva gay? sa stii k nu ma intereseaza baieti
asa k schimba planeta

Postat pe 26 Iunie 2009 13:56
eu am peste... ...ce asi mai vrea eu sub 25
pamela_1
Postat pe 26 Iunie 2009 13:57
De la: kudika1308, la data 2009-06-24 21:21:51saptamana trecuta , marti am facut`o pentru prima oara cu prietenul meu . Nu ne-am protejat , iar el a ejaculat foarte repede .. a pus " sperma " pe piciorul meu ( ff aproape de vagin ) .. . iar apoi dupa vreo 2 minute m-a penetrat din nou .. . si culmea .. sperma lui nu avea culoare .. era incolora .Si el a fost virgin . Mie nu mi-a curs sange ... dar m-a durut ingrozitor . sau o fi curs si nu am observat .. ( pt ca am auzit ca curge vreo 2- 3 picaturi ) . Mie imi e fff frica .. daca am ramas insarcinata ? .. si mai ales ca trebuia sa imi vina ieri ( 23 ) sau azi ( 24 ) Deci am facut dragoste cu o saptamana inainte sa imi vina menstruatia .. si ultima data mi-a venit pe 27 mai Iar eu am ciclu normal .. odata la 28 de zile . E posibil sa fi ramas insarcinata ? si am mai facut dragoste si duminica .. tot asa .. insa de data aceasta nu l-am mai lasat sa puna sperma pe piciorul meu . Am uitat sa va spun .. ca celelalte prietene de ale mele mi-au spus ca lor le-a intarziat menstruatia cand au facut-o prima data . Si am auzit ca daca fata nu simte nimic fierbinte inauntru .. e OK . Eu nu am simtit nimic fierbinte :D .. Ma ajutati si pe mine va rog frumos ? .



Daca ai noroc, nu ! Dar mai bine dupa juma de luna sa iti iei testul de sarcina

Postat pe 26 Iunie 2009 13:58
De la: tigreboy1, la data 2009-06-26 13:56:18
De la: blue07scorpion, la data 2009-06-26 13:48:56Mai copilo cati ani ai la activi de cand iesisi din mama ta ???? , Cum poti fi asa inconstineta sa nu folosesti prezervativ ???? aaaaa ca aia numai e senzatie ??? Domane mare mai tie gradina cu inconstientii tai , , adica la ce sa mai ma astept cand vad sarcini la 10 ani , nu m -ar mira la asa ceva , ok tigerboy care tie prob cu iris ???


eu nu am probleme vad k ea are bucurii la mine ...si ce te bagi in seama ma mucea, am 21 dak te intereseaza, esti cumva gay? sa stii k nu ma intereseaza baieti
asa k schimba planeta


ce bun te crezi ma baiete..si ce parere buna mai ai despre tine...
mai emo-ule stai linistit nimeni nu are bucurii la tine asa ca trezeste-te! este doar o fantezie de a ta
coffeeta
Postat pe 26 Iunie 2009 13:59
De la: tigreboy1, la data 2009-06-26 13:47:34voi astea batrane crescute in perioada comunismului, virgine pana in noaptea nunti, chiar vati gasit k voi sa dati sfaturi...fetele din ziua de azi la 17-18 ani va dau lectii de sex si tot ce vreti voi si cu asta am incheiat discutia ...deci fara suparare nu mai raspund nimanui de peste 25 ani k vad k sunteti pe alta frecventa...ma mesajul meu ideea era k trebuia sa foloseasca prezervativu, iar dak am zis asta nu inseamna k sunt expert, cred k toata lumea stie k trebuie sal foloseasca


Mai tigrutule mai, cum tu baiat viril de 21 de ani sa nu te intereseze femeile mature, cu experienta???
Offf mama ei de treaba, si eu care credeam ca toti barbatii sunt la fel...m-ai dezamagit!!!!!!!! Acum sunt profund dezamagita de faptul ca am 27 de ani, iti dai seamna!? Si tu, care ai 21 n-o sa te uiti niciodata la mine!!!!!! Offffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ce viata de rahat!!!!!!!!
liliana2005
Postat pe 26 Iunie 2009 14:02
tigerboy , care prastia ta tie problema???ca sa stii si tu , kudika nu e site de matrimoniale , in caz de asta ai intrat , asa ca daca is aici , nu ma face gay , ok ???? u emo piece , daca zici asa de toi care suntem aici , asta inseamna ca toti suntem gay ??? doamne ce gandire de 2 lei , mai degraba schimba tu situl , ok ??? si numai te lua de iris ca nici nu o cunosti
blue07scorpion
Postat pe 26 Iunie 2009 14:02
Acuma nu trebuie sa te panichezi.... ca dak intri in panica e si mai rau....o sa ajungi sa ai vedenii pe strada..cu femei insarcinate la toate colturile..si vorbesc serios.. ca asa am patit si yo.. cand o fi sa iti faci testu ti-l faci ,,,iti urez bafta:D...:*
pappy
Postat pe 26 Iunie 2009 14:02
liliana , nu ai cu cine sa vb cu un infumurat de 21 de ani care se crede mare macho ai besi mah de aici
blue07scorpion
Postat pe 26 Iunie 2009 14:03
De la: pamela_1, la data 2009-06-26 13:57:15eu am peste... ...ce asi mai vrea eu sub 25

mi-am adus aminte de un banc cica :
cea mai fericita femeie : Ecateriana Teodoroiu , de ce ? ca a murit sublocotenent
SweetDadyD
Postat pe 26 Iunie 2009 14:03
De la: tigreboy1, la data 2009-06-26 13:47:34voi astea batrane crescute in perioada comunismului, virgine pana in noaptea nunti, chiar vati gasit k voi sa dati sfaturi...fetele din ziua de azi la 17-18 ani va dau lectii de sex si tot ce vreti voi si cu asta am incheiat discutia ...deci fara suparare nu mai raspund nimanui de peste 25 ani k vad k sunteti pe alta frecventa...ma mesajul meu ideea era k trebuia sa foloseasca prezervativu, iar dak am zis asta nu inseamna k sunt expert, cred k toata lumea stie k trebuie sal foloseasca

adica eu sunt batrana?
daca sunt atat de versate in ale sexului, de ce mai cer sfaturi la astea ''batrane''?
R_F
Postat pe 26 Iunie 2009 14:05
aaahh sau ai venit pe scandal , suntem satuli de noi mascote liliiiiiiii si vezi ai grija cum vb ca eu nu te am facut in n feluri s-a inteles domnu macho ..............................
blue07scorpion
Postat pe 26 Iunie 2009 14:07
De la: liliana2005, la data 2009-06-26 14:02:05
De la: tigreboy1, la data 2009-06-26 13:47:34voi astea batrane crescute in perioada comunismului, virgine pana in noaptea nunti, chiar vati gasit k voi sa dati sfaturi...fetele din ziua de azi la 17-18 ani va dau lectii de sex si tot ce vreti voi si cu asta am incheiat discutia ...deci fara suparare nu mai raspund nimanui de peste 25 ani k vad k sunteti pe alta frecventa...ma mesajul meu ideea era k trebuia sa foloseasca prezervativu, iar dak am zis asta nu inseamna k sunt expert, cred k toata lumea stie k trebuie sal foloseasca


Mai tigrutule mai, cum tu baiat viril de 21 de ani sa nu te intereseze femeile mature, cu experienta???
Offf mama ei de treaba, si eu care credeam ca toti barbatii sunt la fel...m-ai dezamagit!!!!!!!! Acum sunt profund dezamagita de faptul ca am 27 de ani, iti dai seamna!? Si tu, care ai 21 n-o sa te uiti niciodata la mine!!!!!! Offffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ce viata de rahat!!!!!!!!

lasa draga, sti vb aceea:''gaina batrana face ciorba buna''
se crede si el un mic Cassanova
R_F
Postat pe 26 Iunie 2009 14:07
De la: blue07scorpion, la data 2009-06-26 14:07:17aaahh sau ai venit pe scandal , suntem satuli de noi mascote liliiiiiiii si vezi ai grija cum vb ca eu nu te am facut in n feluri s-a inteles domnu macho ..............................

skorkioane i-al incet ca ne parasteste naibiului prea repede
da ia zi bre tigrutzule cat ceri pe ora de prestatie?!
coffeeta
Postat pe 26 Iunie 2009 14:10
ce-mi mai place altul care gandeste cu capul din pantaloni..................................oare cum este sa ti pe umeri o povara asa de mare dar goala atat de goala de fluiera vantul
donttouch
Postat pe 26 Iunie 2009 14:20
De la: blue07scorpion, la data 2009-06-26 14:02:34tigerboy , care prastia ta tie problema???ca sa stii si tu , kudika nu e site de matrimoniale , in caz de asta ai intrat , asa ca daca is aici , nu ma face gay , ok ???? u emo piece , daca zici asa de toi care suntem aici , asta inseamna ca toti suntem gay ??? doamne ce gandire de 2 lei , mai degraba schimba tu situl , ok ??? si numai te lua de iris ca nici nu o cunosti



ma obsedatule ai si tu o poza cu tine k numai cu femei ai...of labar mare mai esti

Postat pe 26 Iunie 2009 14:20
De la: R_F, la data 2009-06-26 14:05:23
De la: tigreboy1, la data 2009-06-26 13:47:34voi astea batrane crescute in perioada comunismului, virgine pana in noaptea nunti, chiar vati gasit k voi sa dati sfaturi...fetele din ziua de azi la 17-18 ani va dau lectii de sex si tot ce vreti voi si cu asta am incheiat discutia ...deci fara suparare nu mai raspund nimanui de peste 25 ani k vad k sunteti pe alta frecventa...ma mesajul meu ideea era k trebuia sa foloseasca prezervativu, iar dak am zis asta nu inseamna k sunt expert, cred k toata lumea stie k trebuie sal foloseasca

adica eu sunt batrana?
daca sunt atat de versate in ale sexului, de ce mai cer sfaturi la astea ''batrane''?


nu am cerut sfaturi draga ai nevoie de ochelarii...aratami si mie unde am cerut sfaturi...cel putin nu acii pe porcaria asta de site cu toti indiotii sa cer...are cine sa ma sfatuiasca pe mine, gasitiva voi sfetnic

Postat pe 26 Iunie 2009 14:21
De la: tigreboy1, la data 2009-06-26 14:20:18
De la: blue07scorpion, la data 2009-06-26 14:02:34tigerboy , care prastia ta tie problema???ca sa stii si tu , kudika nu e site de matrimoniale , in caz de asta ai intrat , asa ca daca is aici , nu ma face gay , ok ???? u emo piece , daca zici asa de toi care suntem aici , asta inseamna ca toti suntem gay ??? doamne ce gandire de 2 lei , mai degraba schimba tu situl , ok ??? si numai te lua de iris ca nici nu o cunosti



ma obsedatule ai si tu o poza cu tine k numai cu femei ai...of labar mare mai esti


mai emoule ti-am mai zis yo....ca toti sunt ca tine...sa aibe poze in baia proprie pitziponc mic ce esti si mare in devenire...stai linistit t-am salvat poza si musai te face mama vedeta pe cocalari.ro
coffeeta
Postat pe 26 Iunie 2009 14:23
Omule iti repet a nu stiu cata oare , ai grija cum vb , si obsedat sa faci pe cine vrei nu pe mine , si cine esti tu sa ma judeci pe mine cu cine sunt prieten sau nu ?? ahm ??? si frecangiu esti tu , ca tot esti cu limba de 2 metri dupa pasarici , m-ai inteles , da vad ca respectiv cu o progenitura ca tine din neathertal nu pot , vbi , hai marsh pitiponc ca ti am dat prea multa importanta , si ps , asta nu e site de matrimoniale ca sa mi pun poze , m-ai inteles , un om de kko
blue07scorpion
Postat pe 26 Iunie 2009 14:24
De la: tigreboy1, la data 2009-06-26 14:21:44
De la: R_F, la data 2009-06-26 14:05:23
De la: tigreboy1, la data 2009-06-26 13:47:34voi astea batrane crescute in perioada comunismului, virgine pana in noaptea nunti, chiar vati gasit k voi sa dati sfaturi...fetele din ziua de azi la 17-18 ani va dau lectii de sex si tot ce vreti voi si cu asta am incheiat discutia ...deci fara suparare nu mai raspund nimanui de peste 25 ani k vad k sunteti pe alta frecventa...ma mesajul meu ideea era k trebuia sa foloseasca prezervativu, iar dak am zis asta nu inseamna k sunt expert, cred k toata lumea stie k trebuie sal foloseasca

adica eu sunt batrana?
daca sunt atat de versate in ale sexului, de ce mai cer sfaturi la astea ''batrane''?


nu am cerut sfaturi draga ai nevoie de ochelarii...aratami si mie unde am cerut sfaturi...cel putin nu acii pe porcaria asta de site cu toti indiotii sa cer...are cine sa ma sfatuiasca pe mine, gasitiva voi sfetnic


sari repede ca nu mai am decat o singura pereche de sireturi din alea lungi si negre
donttouch
Postat pe 26 Iunie 2009 14:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
swingers romania 22 De la: Yharr 20 Noiembrie 2011 16:37
Chiloti patati 90 De la: broscoiu 11 August 2012 12:33
SE POATE FACE SEX SAU NU?... 29 De la: eu21alex 8 Mai 2015 20:42
MASTURBARE 81 De la: kudika029282 30 Decembrie 2010 15:01
anticonceptionale 7 De la: khristina1987 25 Iulie 2009 18:00