Setari Cookie-uri

M-am indragostit de un barbat insurat si cu copil !!

Buna la toata lumea! Ca oricine de pe acest site,am si eu ceva de spus... De doua saptamani,mi-a atras atentia un barbat,dragutz,bine facut...dar casatorit si cu un copil :( Avem o relatie,numai de sex,bineinteles,dar problema nu ar fi asta,problema este ca m-am indragostit de el.Ne cunoastem cam de un an,o cunosc si pe sotia lui,ne intelegem bine...Nu stiu ce sa fac.sa continui,sa renunt...nu stiu!!! El va pleca din tara,in 2-3 luni,dar va pleca singur.Atunci,nu il voi mai vedea,in schimb,o voi vedea aproape zilnic pe sotia lui. Nu stiu CE SA FAC!? Mi-a spus ca atata timp cat voi fi cu el,sa nu ma vada cu altcineva,ca e foarte gelos... Sunt constienta ca vom avea doar o relatie bazata pe sex,si ca mai mult nu va putea fii,dar totusi,nu-l pot lasa. De cand sunt cu el,am reusit sa-l uit si pe fostul meu prieten... Voi ce ati face?
just_me_and_you
Postat pe 25 Iunie 2009 00:39
De la: just_me_and_you, la data 2009-06-25 00:39:04Buna la toata lumea! Ca oricine de pe acest site,am si eu ceva de spus... De doua saptamani,mi-a atras atentia un barbat,dragutz,bine facut...dar casatorit si cu un copil :( Avem o relatie,numai de sex,bineinteles,dar problema nu ar fi asta,problema este ca m-am indragostit de el.Ne cunoastem cam de un an,o cunosc si pe sotia lui,ne intelegem bine...Nu stiu ce sa fac.sa continui,sa renunt...nu stiu!!! El va pleca din tara,in 2-3 luni,dar va pleca singur.Atunci,nu il voi mai vedea,in schimb,o voi vedea aproape zilnic pe sotia lui. Nu stiu CE SA FAC!? Mi-a spus ca atata timp cat voi fi cu el,sa nu ma vada cu altcineva,ca e foarte gelos... Sunt constienta ca vom avea doar o relatie bazata pe sex,si ca mai mult nu va putea fii,dar totusi,nu-l pot lasa. De cand sunt cu el,am reusit sa-l uit si pe fostul meu prieten... Voi ce ati face?

l-as lasa in pace mai ales ca are un copil.......
Baiat_Rezervat
Postat pe 25 Iunie 2009 01:04
iti dau un sfat...4 ani m am chinuit sa duc o relatie de genul tau....si nu am facut dekt sa ma distrug psihic, pune capat mai devreme,dekt sa fie prea tarziu.sfatul meu care am trecut prin asa ceva...e greu sa nu ai pe cineva tot timpul langa tine, e greu sa nu poti suna la orice ora sa spui, mi-e or de tine, sau orice altceva...e f greu...la inceput o sa ti se para usor..apoi vin problemele..e greu sa nu ai cu cine sa iti faci planuri...sa mergeti colo, si dincolo....
DolceCris
Postat pe 25 Iunie 2009 06:45
De la: just_me_and_you, la data 2009-06-25 00:39:04Mi-a spus ca atata timp cat voi fi cu el,sa nu ma vada cu altcineva,ca e foarte gelos... Sunt constienta ca vom avea doar o relatie bazata pe sex.....


Relatie bazata doar pe sex , dar el este gelos?
Dar el ce face cu nevasta-sa... uneori?

Stii ce as face eu? Exact ce a scris Iris mai sus...ba in plus , as sta numai in casa cat el este plecat...as plange si as suspina si as astepta cel mai mic semn de la el...



ella_c
Postat pe 25 Iunie 2009 08:08
De la: ella_c, la data 2009-06-25 08:08:15
De la: just_me_and_you, la data 2009-06-25 00:39:04Mi-a spus ca atata timp cat voi fi cu el,sa nu ma vada cu altcineva,ca e foarte gelos... Sunt constienta ca vom avea doar o relatie bazata pe sex.....


Relatie bazata doar pe sex , dar el este gelos?
Dar el ce face cu nevasta-sa... uneori?

Stii ce as face eu? Exact ce a scris Iris mai sus...ba in plus , as sta numai in casa cat el este plecat...as plange si as suspina si as astepta cel mai mic semn de la el...






I-am spus ca si eu sunt poate la fel de geloasa ca si el,dar intre noi este o mare diferenta,faptul ca eu nu am nici un drept asupra lui,eu nu ii pot interzice sa nu se mai vada cu sotia lui:( si atata timp cat nu avem drepturi egale,eu nu sunt de acord sa fie gelos,eu nu sunt de acord,ca eu sa nu mai pot sta de vorba cu un baiat,doar pt ca imi interzice el. Nu-i corect?
just_me_and_you
Postat pe 25 Iunie 2009 09:41
De la: ella_c, la data 2009-06-25 08:08:15
De la: just_me_and_you, la data 2009-06-25 00:39:04Mi-a spus ca atata timp cat voi fi cu el,sa nu ma vada cu altcineva,ca e foarte gelos... Sunt constienta ca vom avea doar o relatie bazata pe sex.....


Relatie bazata doar pe sex , dar el este gelos?
Dar el ce face cu nevasta-sa... uneori?

Stii ce as face eu? Exact ce a scris Iris mai sus...ba in plus , as sta numai in casa cat el este plecat...as plange si as suspina si as astepta cel mai mic semn de la el...



yumy
Postat pe 25 Iunie 2009 09:45


Iti bati joc de tine, singura.
Sa stii ca , doar pentru sex ,poti gasi un vibrator, nu-ti da batai de cap, este doar al tau, disponibil cand ai tu chef si nu este gelos.
valita76
Postat pe 25 Iunie 2009 09:46
De la: just_me_and_you, la data 2009-06-25 00:39:04Buna la toata lumea! Ca oricine de pe acest site,am si eu ceva de spus... De doua saptamani,mi-a atras atentia un barbat,dragutz,bine facut...dar casatorit si cu un copil :( Avem o relatie,numai de sex,bineinteles,dar problema nu ar fi asta,problema este ca m-am indragostit de el.Ne cunoastem cam de un an,o cunosc si pe sotia lui,ne intelegem bine...Nu stiu ce sa fac.sa continui,sa renunt...nu stiu!!! El va pleca din tara,in 2-3 luni,dar va pleca singur.Atunci,nu il voi mai vedea,in schimb,o voi vedea aproape zilnic pe sotia lui. Nu stiu CE SA FAC!? Mi-a spus ca atata timp cat voi fi cu el,sa nu ma vada cu altcineva,ca e foarte gelos... Sunt constienta ca vom avea doar o relatie bazata pe sex,si ca mai mult nu va putea fii,dar totusi,nu-l pot lasa. De cand sunt cu el,am reusit sa-l uit si pe fostul meu prieten... Voi ce ati face?


intreab-o pe nevasta sa nu are nevoie de bona la copilash
donttouch
Postat pe 25 Iunie 2009 09:47
De la: valita76, la data 2009-06-25 09:46:30

Iti bati joc de tine, singura.
Sa stii ca , doar pentru sex ,poti gasi un vibrator, nu-ti da batai de cap, este doar al tau, disponibil cand ai tu chef si nu este gelos.
dar daca e zgarcita si nu vrea sa dea banii pe vibrator
yumy
Postat pe 25 Iunie 2009 09:48
Pai si ce face cand pleaca domnul vreo 3 luni in alta tara?
valita76
Postat pe 25 Iunie 2009 09:50
De la: just_me_and_you, la data 2009-06-25 09:41:29intre noi este o mare diferenta,faptul ca eu nu am nici un drept asupra lui


Nu ai sesizat bine diferenta!!...Nici el nu are vreun drept asupra ta!

De FLIT ai auzit? Daca nu-ti convine comportamentul lui , da-i cu flit ! Aici poti face o diferenta , tu ii poti da papucii si sa-ti gasesti altul mai ...liber.La el e un pic mai greu ...
ella_c
Postat pe 25 Iunie 2009 10:15
De la: ella_c, la data 2009-06-25 10:15:20
De la: just_me_and_you, la data 2009-06-25 09:41:29intre noi este o mare diferenta,faptul ca eu nu am nici un drept asupra lui


Nu ai sesizat bine diferenta!!...Nici el nu are vreun drept asupra ta!

De FLIT ai auzit? Daca nu-ti convine comportamentul lui , da-i cu flit ! Aici poti face o diferenta , tu ii poti da papucii si sa-ti gasesti altul mai ...liber.La el e un pic mai greu ...


neatza ella se pare ca nu vrea fatuca ii place sa fie asa mai "posedata"
donttouch
Postat pe 25 Iunie 2009 10:22
De la: donttouch, la data 2009-06-25 10:22:00
neatza ella se pare ca nu vrea fatuca ii place sa fie asa mai "posedata"


'neata Dontty
Cred ca este doar ..indragostita.Din pacate , de cine nu trebuie.
ella_c
Postat pe 25 Iunie 2009 10:23
De la: ella_c, la data 2009-06-25 10:23:11
De la: donttouch, la data 2009-06-25 10:22:00
neatza ella se pare ca nu vrea fatuca ii place sa fie asa mai "posedata"


'neata Dontty
Cred ca este doar ..indragostita.Din pacate , de cine nu trebuie.


Eu cred ca e si un pic blonda dupa felul in care a intrebat ,,nu-i corect ?''
iris_4_ever
Postat pe 25 Iunie 2009 18:17
De la: iris_4_ever, la data 2009-06-25 18:17:57

Eu cred ca e si un pic blonda dupa felul in care a intrebat ,,nu-i corect ?''


corect ,Iris. Este un pic cam ...incoerenta.Dar eu sunt bruneta si mi-am dat seama despre ce vorbeste.

ella_c
Postat pe 26 Iunie 2009 11:45
De la: just_me_and_you, la data 2009-06-25 09:41:29
De la: ella_c, la data 2009-06-25 08:08:15
De la: just_me_and_you, la data 2009-06-25 00:39:04Mi-a spus ca atata timp cat voi fi cu el,sa nu ma vada cu altcineva,ca e foarte gelos... Sunt constienta ca vom avea doar o relatie bazata pe sex.....


Relatie bazata doar pe sex , dar el este gelos?
Dar el ce face cu nevasta-sa... uneori?

Stii ce as face eu? Exact ce a scris Iris mai sus...ba in plus , as sta numai in casa cat el este plecat...as plange si as suspina si as astepta cel mai mic semn de la el...






I-am spus ca si eu sunt poate la fel de geloasa ca si el,dar intre noi este o mare diferenta,faptul ca eu nu am nici un drept asupra lui,eu nu ii pot interzice sa nu se mai vada cu sotia lui:( si atata timp cat nu avem drepturi egale,eu nu sunt de acord sa fie gelos,eu nu sunt de acord,ca eu sa nu mai pot sta de vorba cu un baiat,doar pt ca imi interzice el. Nu-i corect?


Aha...deci stai putin...cum adica iti interzice sa te vezi si cu alti barbati ?!Cum adica nu ai aceleasi drepturi ca si el?!Draga mea dar barbatul asta te-a luat de proasta(ca s-o spun mai pe romaneste si te rog sa ma scuzi daca te simti jignita)...Ai exact aceleasi drepturi ca si el...avand in vedere ca tu stiai de sotie si copil nu ai dreptul sa fii geloasa...si trebuie sa-ti asumi greselile si nu mai pune totul pe seama dragostei...Barbatul asta nu te iubeste...el se crede mai macho avand in vedere ca are doua si amandoua fidele .Sincer iti spun sa-l lasi...nu te mai chinui...poate esti indragostita dar cred ca trebuie sa fii si respectata iar in situatia ta nu prea iti face cinste aceasta relatie...cauta pe cineva singur care sa te respecte si care sa te faca sa te simti intr-adevar femeie...Barbatul asta isi bate joc de amandoua:si de tine si de sotia lui...Ai mare grija...
camelusha83
Postat pe 26 Iunie 2009 12:05
CONTINUA CU NEVASTA....MAI ACUM SINCER...NU ITI ESTE RUSINE PT CE AI FACUT?
O MAMA DE BATAIE MERITI...CUM POTI SA MAI SCRII PE FORUM ASA CEVA...STRICI O CASNICIE....PT CE?...O BUCATA DE P........DACA ASI FI IN LOCUL LA PRIETENA TA,SOTIA RESPECTIVULUI..TE-ASI CALCA IN PICIOARE... RUSINE SA ITI FIE...
RENUNTA LA EL....DE CE TE OFTICI CA ALTII AU FAMILIE?..TOCMAI UNU CASATORIT TIA CAZUT CU TRONC.....RENUNTA...SI NU MAI FI EGOISTA....NU FACE FATA SA SUFERE....PT CA 2 PERSOANE SUNT INCONSTIENTE SI NU STIU SA SE STAPINEASCA
NU ITI ESTE RUSINE DE RUSINEA TA?....CUM PRIVESTI COPILUL ACELA IN OCHII.....CIND STI CE FACI?....
....ASA SUNT MULTE SCORPII CA TINE....POTI SA TE SUPERI INSA ASTA ESTI NU AI SCUZE
pamela_1
Postat pe 26 Iunie 2009 12:23
De la: camelusha83, la data 2009-06-26 12:05:02
De la: just_me_and_you, la data 2009-06-25 09:41:29
De la: ella_c, la data 2009-06-25 08:08:15
De la: just_me_and_you, la data 2009-06-25 00:39:04Mi-a spus ca atata timp cat voi fi cu el,sa nu ma vada cu altcineva,ca e foarte gelos... Sunt constienta ca vom avea doar o relatie bazata pe sex.....


Relatie bazata doar pe sex , dar el este gelos?
Dar el ce face cu nevasta-sa... uneori?

Stii ce as face eu? Exact ce a scris Iris mai sus...ba in plus , as sta numai in casa cat el este plecat...as plange si as suspina si as astepta cel mai mic semn de la el...






I-am spus ca si eu sunt poate la fel de geloasa ca si el,dar intre noi este o mare diferenta,faptul ca eu nu am nici un drept asupra lui,eu nu ii pot interzice sa nu se mai vada cu sotia lui:( si atata timp cat nu avem drepturi egale,eu nu sunt de acord sa fie gelos,eu nu sunt de acord,ca eu sa nu mai pot sta de vorba cu un baiat,doar pt ca imi interzice el. Nu-i corect?


Aha...deci stai putin...cum adica iti interzice sa te vezi si cu alti barbati ?!Cum adica nu ai aceleasi drepturi ca si el?!Draga mea dar barbatul asta te-a luat de proasta(ca s-o spun mai pe romaneste si te rog sa ma scuzi daca te simti jignita)...Ai exact aceleasi drepturi ca si el...avand in vedere ca tu stiai de sotie si copil nu ai dreptul sa fii geloasa...si trebuie sa-ti asumi greselile si nu mai pune totul pe seama dragostei...Barbatul asta nu te iubeste...el se crede mai macho avand in vedere ca are doua si amandoua fidele .Sincer iti spun sa-l lasi...nu te mai chinui...poate esti indragostita dar cred ca trebuie sa fii si respectata iar in situatia ta nu prea iti face cinste aceasta relatie...cauta pe cineva singur care sa te respecte si care sa te faca sa te simti intr-adevar femeie...Barbatul asta isi bate joc de amandoua:si de tine si de sotia lui...Ai mare grija...


scuzata sa-mi fie interventzia dar eu cred ca n-a luat-o de"proasta"a luat-o exact asa cum este
donttouch
Postat pe 26 Iunie 2009 12:26
SI DE EL SA NU MAI ZIC UN MARE TICALOS...CA ISI BATE JOC DE 3 PERSOANE DEODATA......SOTIE,COPIL SI DE TINE......
pamela_1
Postat pe 26 Iunie 2009 12:28
LASA CA FACE SI PE PROASTA..DE SA INCURCAT CU UNUL INSURAT...SI EI AI PLACE...

ASA SCORPII NU MERITA NIMIK IN VIATA...VOR IUBIRE BUN...TOTI VOR...INSA SUNT ATITIA BARBATII SINGURI...CUM DRACU TOCMAI PE ASTA IL VREA....
URASC FEMEILE CARE STRICA CASNICII
pamela_1
Postat pe 26 Iunie 2009 12:30
De la: just_me_and_you, la data 2009-06-25 09:41:29
De la: ella_c, la data 2009-06-25 08:08:15
De la: just_me_and_you, la data 2009-06-25 00:39:04Mi-a spus ca atata timp cat voi fi cu el,sa nu ma vada cu altcineva,ca e foarte gelos... Sunt constienta ca vom avea doar o relatie bazata pe sex.....


Relatie bazata doar pe sex , dar el este gelos?
Dar el ce face cu nevasta-sa... uneori?

Stii ce as face eu? Exact ce a scris Iris mai sus...ba in plus , as sta numai in casa cat el este plecat...as plange si as suspina si as astepta cel mai mic semn de la el...






I-am spus ca si eu sunt poate la fel de geloasa ca si el,dar intre noi este o mare diferenta,faptul ca eu nu am nici un drept asupra lui,eu nu ii pot interzice sa nu se mai vada cu sotia lui:( si atata timp cat nu avem drepturi egale,eu nu sunt de acord sa fie gelos,eu nu sunt de acord,ca eu sa nu mai pot sta de vorba cu un baiat,doar pt ca imi interzice el. Nu-i corect?


Ti se pare corect ceva din ce faci tu?
Cum poti sa folosesti cuv CORECT ? Nu ti-e rusine?
Alt barbat nu ai gasit ? De cat unul insurat si cu un copil? La copil te-ai gandit?
Daca pe viitor te casatoresti si vei avea un copil si sotul tau va umbla cu o fufa? Ce-ai face?
kudikaroxi
Postat pe 26 Iunie 2009 12:35
poate intr-o zi asa se va intimpla si la ea..atunci sa o vad....sa faca topuk aici
pamela_1
Postat pe 26 Iunie 2009 12:38
Buna ....este prima data cand postez un comentariu...ti-am taspuns pr ca si eu sunt c-am in aceeasi situatie,dar in plus mai este si situatia ca fostul mau prieten pe care l-am iubit fff mult este fratele lui.Eu inca nu am ajuns sa fac sex pt ca urma sa ne vedem si cand m-a sunat am refuzat sa ne intanlim,dar....ieri cand l-am vazut si a deschis geamul de la masina si mi-a zis cas "rea" incepuse sa imi para arau ca nu m-am intanlit q el....si apoi l-am sunat si i-am zis sa ma sune sambata dc este de servici (este politist si face de noapte)....a zis ca o sa ma sune aqm sa vad ce se va mai intampla...am sa-ti raspund ce am faqt.Daca vrei lasa-mi id-ul tau sa vb....
crystyna_sandulescu
Postat pe 26 Iunie 2009 12:47
De la: crystyna_sandulescu, la data 2009-06-26 12:47:50Buna ....este prima data cand postez un comentariu...ti-am taspuns pr ca si eu sunt c-am in aceeasi situatie,dar in plus mai este si situatia ca fostul mau prieten pe care l-am iubit fff mult este fratele lui.Eu inca nu am ajuns sa fac sex pt ca urma sa ne vedem si cand m-a sunat am refuzat sa ne intanlim,dar....ieri cand l-am vazut si a deschis geamul de la masina si mi-a zis cas "rea" incepuse sa imi para arau ca nu m-am intanlit q el....si apoi l-am sunat si i-am zis sa ma sune sambata dc este de servici (este politist si face de noapte)....a zis ca o sa ma sune aqm sa vad ce se va mai intampla...am sa-ti raspund ce am faqt.Daca vrei lasa-mi id-ul tau sa vb....


DOAMNE MARE TI-E GRADINA.... UITE ALTA.... Tie chiar nu-ti e jena deloc????
camelusha83
Postat pe 26 Iunie 2009 13:11
De la: crystyna_sandulescu, la data 2009-06-26 12:47:50Buna ....este prima data cand postez un comentariu...ti-am taspuns pr ca si eu sunt c-am in aceeasi situatie,dar in plus mai este si situatia ca fostul mau prieten pe care l-am iubit fff mult este fratele lui.Eu inca nu am ajuns sa fac sex pt ca urma sa ne vedem si cand m-a sunat am refuzat sa ne intanlim,dar....ieri cand l-am vazut si a deschis geamul de la masina si mi-a zis cas "rea" incepuse sa imi para arau ca nu m-am intanlit q el....si apoi l-am sunat si i-am zis sa ma sune sambata dc este de servici (este politist si face de noapte)....a zis ca o sa ma sune aqm sa vad ce se va mai intampla...am sa-ti raspund ce am faqt.Daca vrei lasa-mi id-ul tau sa vb....


Ai facut ceva. Ai reusit sa cam siluiesti limba romana si sa ne agresezi pe noi cu asta !
kudikaroxi
Postat pe 26 Iunie 2009 13:13
De la: iris_4_ever, la data 2009-06-25 06:36:28As accepta sa ma aibe la dispozitia lui in continuare , as sta seara acasa asteptanad cu sufletul la gura un semn de la el sau as merge in vizita la sotia lui sperand sa prind un moment in care sa ma tina de mana pe sub masa ,as face orice ca sa-l fac fericit si sa nu-i dau niciodata motive sa se desparta de mine .

In niciun caz nu mi-as putea vedea de viata mea sau as iesi cu alt barbat





Si as face orice numai sa il fac sa uite de sotia lui si de copil si sa se desparta de ei, sa se insoare cu mine...as face muuulte lucruri daca as fi in locul tau dar nu l-as lasa sa scape!! Asa un barbat valabil...si gandeste-te ca deja are un copil si nu mai e nevoie sa-i faci tu, ai scapat..


Mi-as da foc, asta as face, inainte sa ajung sa am ceva cu un barbat casatorit!
liliana2005
Postat pe 26 Iunie 2009 13:20
RENUNTA,gaseste-ti pe altcineva fara obligatii si o sa iti fie si tie mult mai bine
R_F
Postat pe 26 Iunie 2009 13:21
De la: just_me_and_you, la data 2009-06-25 00:39:04Buna la toata lumea! Ca oricine de pe acest site,am si eu ceva de spus... De doua saptamani,mi-a atras atentia un barbat,dragutz,bine facut...dar casatorit si cu un copil :( Avem o relatie,numai de sex,bineinteles,dar problema nu ar fi asta,problema este ca m-am indragostit de el.Ne cunoastem cam de un an,o cunosc si pe sotia lui,ne intelegem bine...Nu stiu ce sa fac.sa continui,sa renunt...nu stiu!!! El va pleca din tara,in 2-3 luni,dar va pleca singur.Atunci,nu il voi mai vedea,in schimb,o voi vedea aproape zilnic pe sotia lui. Nu stiu CE SA FAC!? Mi-a spus ca atata timp cat voi fi cu el,sa nu ma vada cu altcineva,ca e foarte gelos... Sunt constienta ca vom avea doar o relatie bazata pe sex,si ca mai mult nu va putea fii,dar totusi,nu-l pot lasa. De cand sunt cu el,am reusit sa-l uit si pe fostul meu prieten... Voi ce ati face?


m-as impusca decat sa ajung sa fac sex cu unu casatorit si care dupa 2 sapt este si gelos cand de fapt el este ala casatorit..dar asa-i unele sunt proaste frate si pt o p.u.la. fac orice...iti dai seama cat de disperata esti daca accespti asta?
fii mandra de tine..si de relatia ta..
coffeeta
Postat pe 26 Iunie 2009 13:26
C...e Nulitati le-au intrat neuronii in vacanta
valita76
Postat pe 26 Iunie 2009 13:29
uh se aduna scorpile....rusine
pamela_1
Postat pe 26 Iunie 2009 13:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
inhibare 111 De la: hotaru 10 Iunie 2009 05:54
Ce parere au femeile despre sexul total? 84 De la: scorpio67 13 Mai 2010 07:29
ma poate ajuta cineva?? 8 De la: kudika074808 15 Octombrie 2009 20:10
CURIOZITATE:X 21 De la: Diavolyta_ 29 Iunie 2009 23:47
masturbare - 34 De la: Limbu 12 Decembrie 2009 02:36