Setari Cookie-uri

cum pot sa repar?

ok.deci pe scurt sunt baiat.am avut o relatie cu o fata 1,5 ani,ea a fost prima pentru mine si eu primul pentru ea.din cauza faptului ca nu am fost ingrijit cu mine si am neglijat-o intr-o oarecare masura.eu insa o iubesc si imi doresc sa ma casatoresc cu ea,pentru ca simt ca ea e aleasa.

acum imi spune ca nu ma mai iubeste si ca nu mai am nici o sansa.dar pe de alta parte se poarta ca inainte.

cum pot sa o recuceresc?

(nu imi spuneti sa gasesc pe alta si nici sa o uit pentru ca nu pot)

daca doriti detalii le voi da,dar va rog sa specificati.

va rog sa ma ajutati! credeti ca daca o las o perioada isi va reveni?
atmel
Postat pe 27 Iunie 2009 21:39
Cati ani ai?
lonely_soul
Postat pe 27 Iunie 2009 21:41
De la: atmel, la data 2009-06-27 21:39:26ok.deci pe scurt sunt baiat.am avut o relatie cu o fata 1,5 ani,ea a fost prima pentru mine si eu primul pentru ea.din cauza faptului ca nu am fost ingrijit cu mine si am neglijat-o intr-o oarecare masura.eu insa o iubesc si imi doresc sa ma casatoresc cu ea,pentru ca simt ca ea e aleasa.

acum imi spune ca nu ma mai iubeste si ca nu mai am nici o sansa.dar pe de alta parte se poarta ca inainte.

cum pot sa o recuceresc?

(nu imi spuneti sa gasesc pe alta si nici sa o uit pentru ca nu pot)

daca doriti detalii le voi da,dar va rog sa specificati.

va rog sa ma ajutati! credeti ca daca o las o perioada isi va reveni?


pai in primul rand esti baiat dar pe profil scrie feminin....da` trecem peste asta
si apoi in ce sens ai fost neingrijit cu tine ca nu inteleg.....
aish
Postat pe 27 Iunie 2009 21:41
am 21 si neglijent cu mine am fost in sensul ca nu ma barbieream si nu ma parfumam.(poate vi se pare copilareste dar tine foarte mult la asta)
atmel
Postat pe 27 Iunie 2009 21:42
De la: atmel, la data 2009-06-27 21:39:26ok.deci pe scurt sunt baiat.am avut o relatie cu o fata 1,5 ani,ea a fost prima pentru mine si eu primul pentru ea.din cauza faptului ca nu am fost ingrijit cu mine si am neglijat-o intr-o oarecare masura.eu insa o iubesc si imi doresc sa ma casatoresc cu ea,pentru ca simt ca ea e aleasa.

acum imi spune ca nu ma mai iubeste si ca nu mai am nici o sansa.dar pe de alta parte se poarta ca inainte.

cum pot sa o recuceresc?

(nu imi spuneti sa gasesc pe alta si nici sa o uit pentru ca nu pot)

daca doriti detalii le voi da,dar va rog sa specificati.

va rog sa ma ajutati! credeti ca daca o las o perioada isi va reveni?


doamne nu mai inteleg nimic tu vrei sa te insori si in acelas timp pe forum un altul se lupta sa scape de insuratoare !!!!!!!!!!!!!!
ce probleme majore au barbatii !!!!!!! fetelor baieti sunt disperati sariti!!!!
trebuie sa vorbiti
poate iese ceva din colaborare!!!!!
BBFluturas
Postat pe 27 Iunie 2009 21:45
De la: atmel, la data 2009-06-27 21:42:58am 21 si neglijent cu mine am fost in sensul ca nu ma barbieream si nu ma parfumam.(poate vi se pare copilareste dar tine foarte mult la asta)


pai nu te barbiereai deloc???...adica ai barba luuuuuuuuuuuuuuuungaaaaaaaaa???/

si cu parfum...dc nU???.....pe mine un parfum barbatesc de bun gust....ma face sa intorc capul pe strada dupa respectivul chiar.....ca sa nu mai zic ca imi trec prin cap ganduri si ganduri.....

deci....si pana la urma esti baiat sau....?
aish
Postat pe 27 Iunie 2009 21:45
De la: BBFluturas, la data 2009-06-27 21:45:11
De la: atmel, la data 2009-06-27 21:39:26ok.deci pe scurt sunt baiat.am avut o relatie cu o fata 1,5 ani,ea a fost prima pentru mine si eu primul pentru ea.din cauza faptului ca nu am fost ingrijit cu mine si am neglijat-o intr-o oarecare masura.eu insa o iubesc si imi doresc sa ma casatoresc cu ea,pentru ca simt ca ea e aleasa.

acum imi spune ca nu ma mai iubeste si ca nu mai am nici o sansa.dar pe de alta parte se poarta ca inainte.

cum pot sa o recuceresc?

(nu imi spuneti sa gasesc pe alta si nici sa o uit pentru ca nu pot)

daca doriti detalii le voi da,dar va rog sa specificati.

va rog sa ma ajutati! credeti ca daca o las o perioada isi va reveni?


doamne nu mai inteleg nimic tu vrei sa te insori si in acelas timp pe forum un altul se lupta sa scape de insuratoare !!!!!!!!!!!!!!
ce probleme majore au barbatii !!!!!!! fetelor baieti sunt disperati sariti!!!!
trebuie sa vorbiti
poate iese ceva din colaborare!!!!!


pai ce treaba are ala cu baiatul aici de fatza??.....
cu toate ca la 21 de ani e cam tanar...da` daca el asa vrea si doreste....putem noi sa-i zicem ca nu?
aish
Postat pe 27 Iunie 2009 21:47
De la: atmel, la data 2009-06-27 21:42:58am 21 si neglijent cu mine am fost in sensul ca nu ma barbieream si nu ma parfumam.(poate vi se pare copilareste dar tine foarte mult la asta)



super tare eu zic sa te speliiiiiiiiii si vezi ce iese!!!!!!1
BBFluturas
Postat pe 27 Iunie 2009 21:47
De la: atmel, la data 2009-06-27 21:42:58am 21 si neglijent cu mine am fost in sensul ca nu ma barbieream si nu ma parfumam.(poate vi se pare copilareste dar tine foarte mult la asta)


a inebunit lupu,marmota inveleste ciocolata,
scorpyoW
Postat pe 27 Iunie 2009 21:49
nu am barba mare.nu ma radeam cam 2-3zile la rand.si da,sunt baiat dar abia imi facusem cont si n-am apucat sa modific.
atmel
Postat pe 27 Iunie 2009 21:49
De la: BBFluturas, la data 2009-06-27 21:45:11
De la: atmel, la data 2009-06-27 21:39:26ok.deci pe scurt sunt baiat.am avut o relatie cu o fata 1,5 ani,ea a fost prima pentru mine si eu primul pentru ea.din cauza faptului ca nu am fost ingrijit cu mine si am neglijat-o intr-o oarecare masura.eu insa o iubesc si imi doresc sa ma casatoresc cu ea,pentru ca simt ca ea e aleasa.

acum imi spune ca nu ma mai iubeste si ca nu mai am nici o sansa.dar pe de alta parte se poarta ca inainte.

cum pot sa o recuceresc?

(nu imi spuneti sa gasesc pe alta si nici sa o uit pentru ca nu pot)

daca doriti detalii le voi da,dar va rog sa specificati.

va rog sa ma ajutati! credeti ca daca o las o perioada isi va reveni?


doamne nu mai inteleg nimic tu vrei sa te insori si in acelas timp pe forum un altul se lupta sa scape de insuratoare !!!!!!!!!!!!!!
ce probleme majore au barbatii !!!!!!! fetelor baieti sunt disperati sariti!!!!
trebuie sa vorbiti
poate iese ceva din colaborare!!!!!

scorpyoW
Postat pe 27 Iunie 2009 21:51
De la: atmel, la data 2009-06-27 21:49:23nu am barba mare.nu ma radeam cam 2-3zile la rand.si da,sunt baiat dar abia imi facusem cont si n-am apucat sa modific.


vcerei sfaturi lui scorpyo si vezi ce trebuie sa faci?
BBFluturas
Postat pe 27 Iunie 2009 21:53
eu cer sfaturi tuturor.

(de spalat ma spal.nu era nevoie de ironie in postul de mai sus)
atmel
Postat pe 27 Iunie 2009 21:55
De la: atmel, la data 2009-06-27 21:49:23nu am barba mare.nu ma radeam cam 2-3zile la rand.si da,sunt baiat dar abia imi facusem cont si n-am apucat sa modific.


puii mei....cat poa` sa creasca in 2-3 zile??? .....
acuma....mie imi palce asa putina barba.....da` ei poate nu`i place....o irita...mai stiu eu ce....si tu daca ai vazut ca nu`i place pai faci sa fie bine nu??...

si parfum dc nu??...ca nu te inteleg
aish
Postat pe 27 Iunie 2009 21:55
De la: atmel, la data 2009-06-27 21:55:33eu cer sfaturi tuturor.

(de spalat ma spal.nu era nevoie de ironie in postul de mai sus)


glumim si noi na e vineri seara

dar ai un punct de la care sa pleci !!!! si ne intrebi ce sa faci sa o recuceresti pai aveai raspunsul fa-i pe plac nu mai fi neglijent!!!!!

impresioneaz-o cu un nou look !!!!!!!!!! si mult parfum ca sa recuperezi asa o sa lesine sigurrrrrrrrrr

BBFluturas
Postat pe 27 Iunie 2009 21:58
De la: scorpyoW, la data 2009-06-27 21:49:22
De la: atmel, la data 2009-06-27 21:42:58am 21 si neglijent cu mine am fost in sensul ca nu ma barbieream si nu ma parfumam.(poate vi se pare copilareste dar tine foarte mult la asta)


a inebunit lupu,marmota inveleste ciocolata,


mai scorpyow,,,,cateodata si mie imi place sa fac misto....da aici eu zic ca el nu are nevoie de asta....
ci de un sfat.....
in seara asta sunt bunatatea intruchipata.....pana apare reze ca daca apare gata intorc foaia....
aish
Postat pe 27 Iunie 2009 21:58
La 21 de ani eu zic sa nu te insori.
Prima iubire nu se uita. Chiar daca ea nu va mai fi cu tine, ingrijeste-te. Eu cred ca TIE nu-ti place de tine de aceea nu te ingrijesti.
BBFluturas, e sambata seara!
lonely_soul
Postat pe 27 Iunie 2009 21:59
De la: BBFluturas, la data 2009-06-27 21:58:20
De la: atmel, la data 2009-06-27 21:55:33eu cer sfaturi tuturor.

(de spalat ma spal.nu era nevoie de ironie in postul de mai sus)


glumim si noi na e vineri seara

dar ai un punct de la care sa pleci !!!! si ne intrebi ce sa faci sa o recuceresti pai aveai raspunsul fa-i pe plac nu mai fi neglijent!!!!!

impresioneaz-o cu un nou look !!!!!!!!!! si mult parfum ca sa recuperezi asa o sa lesine sigurrrrrrrrrr



pai poate se da cu prea mult....lesina fata pe bune nu numai la figurativ...
aish
Postat pe 27 Iunie 2009 21:59
pai o irita.si de parfum uitam...:) foloseam doar la ocazii speciale.nu ma incanta sa ma duc la magazin,si sa ma dau cu parfum.(ca idee)
atmel
Postat pe 27 Iunie 2009 21:59
nu conteaza cu cat parfum te dai conteaza cum miroase....sorry de interventie
anne_princess
Postat pe 27 Iunie 2009 22:01
De la: atmel, la data 2009-06-27 21:59:45pai o irita.si de parfum uitam...:) foloseam doar la ocazii speciale.nu ma incanta sa ma duc la magazin,si sa ma dau cu parfum.(ca idee)


ca idee ocaziile speciale ar trebui sa fie tot timpul !!!!!! dar mai ales cvnd te intalneai cu ea

e respectul de sine !
BBFluturas
Postat pe 27 Iunie 2009 22:02
moschino "friends"

trecand peste scaparile mele ce as putea sa fac?
atmel
Postat pe 27 Iunie 2009 22:02
De la: atmel, la data 2009-06-27 21:59:45pai o irita.si de parfum uitam...:) foloseam doar la ocazii speciale.nu ma incanta sa ma duc la magazin,si sa ma dau cu parfum.(ca idee)


pai nu te dai la magazin cu parfum...ce dumnezeu....
iti cumperi unul care sa-i placa si ei si tie.....si oricum daca te dai odata ramane imprimat pe haina....

si daca barba o irita....jos cu ea...ca nu la toata lumea ii place....

deci cu aspectele astea 2 tre` sa fii mai atent....foarte atent....daca zici ca ea e pretentioasa....

si apoi astea au fsot singurele motive pt care v-ati despartit?
aish
Postat pe 27 Iunie 2009 22:03
Un after shave mi se pare mai subtil.
lonely_soul
Postat pe 27 Iunie 2009 22:03
scz ca ma bag dar sunt noua aici si nu aveam cu cine sa vb....despre ce este vb?
anne_princess
Postat pe 27 Iunie 2009 22:04
De la: atmel, la data 2009-06-27 22:02:55moschino "friends"

trecand peste scaparile mele ce as putea sa fac?


in ce faza esti in relatie ? mai sunteti impreuna??????????
BBFluturas
Postat pe 27 Iunie 2009 22:04
De la: anne_princess, la data 2009-06-27 22:04:22scz ca ma bag dar sunt noua aici si nu aveam cu cine sa vb....despre ce este vb?


citeste mai sus
aish
Postat pe 27 Iunie 2009 22:05
ea lucreaza de 1 an 14 ore pe zi si merge si la facultate.plus ca acum e in sesiune.eu o innebuneam cu saruturile si trageam de ea sa iesim in oras.(facultatea mea e mai usoara)
atmel
Postat pe 27 Iunie 2009 22:05
De la: BBFluturas, la data 2009-06-27 21:53:29
De la: atmel, la data 2009-06-27 21:49:23nu am barba mare.nu ma radeam cam 2-3zile la rand.si da,sunt baiat dar abia imi facusem cont si n-am apucat sa modific.


vcerei sfaturi lui scorpyo si vezi ce trebuie sa faci?

ai ceva cu mine
nu cred ca vrea sfatu meu
scorpyoW
Postat pe 27 Iunie 2009 22:08
sti care este faza ca femeile sunt foarte greu de inteles...uneori au niste perioade mai proaste in care nu suporta nimik fi si tu mai intelegator si vezi ce iese...mai ales daca e in sesiune si are si servici o fi si ea stresata...
anne_princess
Postat pe 27 Iunie 2009 22:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
:( asta nu e viatzaaaa 24 De la: ella_tody 17 August 2009 08:29
Iubire sau ratiune? cum poti iubi si totusi sa pleci? rezumat 13 De la: MaraDonna 20 Octombrie 2009 23:22
sfaturi 6 De la: dontworibehapi 30 Aprilie 2009 10:16
sa iubesti nu e deajuns 59 De la: kudika_16228 24 Septembrie 2012 19:57
Mai exista o sansa? 12 De la: kudika084416 17 Noiembrie 2009 17:00