Setari Cookie-uri

faceti sex anal pentru fete?

De la: AndreiD, la data 2009-07-09 13:55:23
De la: redline, la data 2009-07-09 13:49:44
De la: AndreiD, la data 2009-07-09 13:31:30
De la: adi23_2006, la data 2009-06-29 15:16:22prietena mea nu vrea ce sa fac?


Nu o intreba daca vrea sau nu. Atunci cand faceti sex atinge-o in zona aia, introdu un deget sau o jucarie sexuala pentru inceput, sau fa-i anilingus. Treptat ar trebui sa cedeze.
Sa nu fii prea insistent, dar sa ii dai de inteles ce iti doresti.

Daca nu vrea si nu vrea gaseste-ti alta care vrea, ca sunt destule.


PS: daca vezi ca femeile care au postat in topicul asta au chef de misto-uri nu le mai da si tu apa la moara.

Si in general, atunci cand vrei sa convingi o femeie sa faca ceva mai bine te consulti cu barbati, pentru ca ei stiu mai bine cum sa faca asta. Femeile nu au interesul si nici nu se pricep sa ii explice unui barbat cum sa faca anumite chestii ca si barbat.


adica daca o sa postez si eu o sa zici ca am chef si eu de misto?!
adica sa inteleg ca tu ti-ai si louat-o de la fete care sunt cam neserioase si mai ales cu sexologu de serviciu


Nu, pentru ca nu l-ai luat la misto. Dar nici nu l-ai ajutat (cu postul asta? cu ceva :P :)


daca ia zis ca nu ii place si nu o face de ce trebuie sa insiste?!
asta da sfat bun de la tine nu?
si in general asa..nu crezi ca te crezi prea destept si inteligent pt secolul asta?
redline
Postat pe 9 Iulie 2009 14:00
M-ai inteles gresit.

Hai sa fiu mai clar.

Daca totul ar fi dupa cum vrea femeia ar trece luni si ani pana cand s-a ajunge la sex intr-o relatie.
De sex oral nici nu s-ar mai pune problema, fiindca intrebate, cele mai multe tipe zic ca nu vor.
Si asa cam cu orice tine de sexualitate.

Sunt doua patternuri:
1. barbatul vrea. Femeia se face ca nu vrea. Barbatul mai insista. Femeia mai lasa de la ea. Pana la urma accepta.
sau

2. Barbatul vrea. Femeia nu vrea. Barbatul insita. Femeia tot nu vrea asa ca nu se mai face.

Nu zic ca o forteze in nici un fel. Dar zic sa insiste intr-ajuns de mult incat sa fie remarcat dar indeajuns de putin incat sa nu deranjeze.
El nu a precizat natura opozitiei ei. Daca il ia pe NU in brate si se ciufuleste toata si se supara atunci da, nu mai trebuie insistat. Sunt diferite grade de refuz iar uneori un refuz poate insemna "mai incearca ca poate ma vei convinge odata si odata"


AndreiD
Postat pe 9 Iulie 2009 14:11
De la: AndreiD, la data 2009-07-09 14:11:07M-ai inteles gresit.

Hai sa fiu mai clar.

Daca totul ar fi dupa cum vrea femeia ar trece luni si ani pana cand s-a ajunge la sex intr-o relatie.
De sex oral nici nu s-ar mai pune problema, fiindca intrebate, cele mai multe tipe zic ca nu vor.
Si asa cam cu orice tine de sexualitate.

Sunt doua patternuri:
1. barbatul vrea. Femeia se face ca nu vrea. Barbatul mai insista. Femeia mai lasa de la ea. Pana la urma accepta.
sau

2. Barbatul vrea. Femeia nu vrea. Barbatul insita. Femeia tot nu vrea asa ca nu se mai face.

Nu zic ca o forteze in nici un fel. Dar zic sa insiste intr-ajuns de mult incat sa fie remarcat dar indeajuns de putin incat sa nu deranjeze.
El nu a precizat natura opozitiei ei. Daca il ia pe NU in brate si se ciufuleste toata si se supara atunci da, nu mai trebuie insistat. Sunt diferite grade de refuz iar uneori un refuz poate insemna "mai incearca ca poate ma vei convinge odata si odata"




IAR GENERALIZEZI.............1-daca o femeie vrea sex fie oral,normal,anal......da de inteles sau chiar spune direct ce doreste
2-un barbat e dator sa incerce .....corect!...........dar daca ti se spune nu cel mai bine o lasi un timp....nu insisti.....acum depinde si cat de frumos te refuza......
si sincer sunt cateva situatii....in care iti dai seama daca o pers e dispusa sa faca anumite chestii in pat si fara vorbe........
heaven_2906
Postat pe 9 Iulie 2009 14:20
De la: heaven_2906, la data 2009-07-09 14:20:24
De la: AndreiD, la data 2009-07-09 14:11:07M-ai inteles gresit.

Hai sa fiu mai clar.

Daca totul ar fi dupa cum vrea femeia ar trece luni si ani pana cand s-a ajunge la sex intr-o relatie.
De sex oral nici nu s-ar mai pune problema, fiindca intrebate, cele mai multe tipe zic ca nu vor.
Si asa cam cu orice tine de sexualitate.

Sunt doua patternuri:
1. barbatul vrea. Femeia se face ca nu vrea. Barbatul mai insista. Femeia mai lasa de la ea. Pana la urma accepta.
sau

2. Barbatul vrea. Femeia nu vrea. Barbatul insita. Femeia tot nu vrea asa ca nu se mai face.

Nu zic ca o forteze in nici un fel. Dar zic sa insiste intr-ajuns de mult incat sa fie remarcat dar indeajuns de putin incat sa nu deranjeze.
El nu a precizat natura opozitiei ei. Daca il ia pe NU in brate si se ciufuleste toata si se supara atunci da, nu mai trebuie insistat. Sunt diferite grade de refuz iar uneori un refuz poate insemna "mai incearca ca poate ma vei convinge odata si odata"




IAR GENERALIZEZI.............1-daca o femeie vrea sex fie oral,normal,anal......da de inteles sau chiar spune direct ce doreste
2-un barbat e dator sa incerce .....corect!...........dar daca ti se spune nu cel mai bine o lasi un timp....nu insisti.....acum depinde si cat de frumos te refuza......
si sincer sunt cateva situatii....in care iti dai seama daca o pers e dispusa sa faca anumite chestii in pat si fara vorbe........



1. Nu, nu este asa. Poate tu faci asa. Poate unele din prietenele tale fac asa. Multe femei (din experientele mele/ ale celor din jur/ din studiile de specialitate ) nu sunt insa asa directe, chiar daca ar vrea respectivele chestii.
2. Pai exact asta ziceam si eu :)
AndreiD
Postat pe 9 Iulie 2009 14:29
preseaz-o mult si ai sa vezi ce papuc in cap iti iei...eu ti-am zis sa nu zici ca nu te-am avertizat!!!!!!!!!!!!!!!
dolcik1
Postat pe 9 Iulie 2009 14:30
eu am facut referire ca generalizare................
spui si tu ....sunt femei care spun direct ce vor
sunt care asteapta ca el sa actioneze
sunt care dau semnale.....fiind timide
sunt care nu fac

heaven_2906
Postat pe 9 Iulie 2009 14:32
De la: AndreiD, la data 2009-07-09 14:29:58
De la: heaven_2906, la data 2009-07-09 14:20:24
De la: AndreiD, la data 2009-07-09 14:11:07M-ai inteles gresit.

Hai sa fiu mai clar.

Daca totul ar fi dupa cum vrea femeia ar trece luni si ani pana cand s-a ajunge la sex intr-o relatie.
De sex oral nici nu s-ar mai pune problema, fiindca intrebate, cele mai multe tipe zic ca nu vor.
Si asa cam cu orice tine de sexualitate.

Sunt doua patternuri:
1. barbatul vrea. Femeia se face ca nu vrea. Barbatul mai insista. Femeia mai lasa de la ea. Pana la urma accepta.
sau

2. Barbatul vrea. Femeia nu vrea. Barbatul insita. Femeia tot nu vrea asa ca nu se mai face.

Nu zic ca o forteze in nici un fel. Dar zic sa insiste intr-ajuns de mult incat sa fie remarcat dar indeajuns de putin incat sa nu deranjeze.
El nu a precizat natura opozitiei ei. Daca il ia pe NU in brate si se ciufuleste toata si se supara atunci da, nu mai trebuie insistat. Sunt diferite grade de refuz iar uneori un refuz poate insemna "mai incearca ca poate ma vei convinge odata si odata"




IAR GENERALIZEZI.............1-daca o femeie vrea sex fie oral,normal,anal......da de inteles sau chiar spune direct ce doreste
2-un barbat e dator sa incerce .....corect!...........dar daca ti se spune nu cel mai bine o lasi un timp....nu insisti.....acum depinde si cat de frumos te refuza......
si sincer sunt cateva situatii....in care iti dai seama daca o pers e dispusa sa faca anumite chestii in pat si fara vorbe........




1. Nu, nu este asa. Poate tu faci asa. Poate unele din prietenele tale fac asa. Majoritatea femeilor (din experientele mele/ ale celor din jur/ din studiile de specialitate ) nu este asa directa.
2. Pai exact asta ziceam si eu :)


prietene! nu te da cu parerea caci daca ai cunoscut fie si 50%dintre femei si erau cum spui tu! gandeste-te bine inainte sa faci afirmatia asta caci mai sunt restul de 50% care nu stii cum sunt si cum gandesc!

femeile in ziua de astazi sunt nonconformiste si stiu ce vor..si daca da de inteles ca doreste ceva si nu obtine..probabil ii va spune!
redline
Postat pe 9 Iulie 2009 14:35
De la: heaven_2906, la data 2009-07-09 14:32:22
sunt care nu fac


Varianta asta nu e buna

Prima e cea indicata
AndreiD
Postat pe 9 Iulie 2009 14:37
De la: AndreiD, la data 2009-07-09 14:37:11
De la: heaven_2906, la data 2009-07-09 14:32:22
sunt care nu fac


Varianta asta nu e buna

Prima e cea indicata







maicutele nha ca sunt..............
prima la toti le place..............oare si noua?!
heaven_2906
Postat pe 9 Iulie 2009 14:38
De la: AndreiD, la data 2009-07-09 14:37:11
De la: heaven_2906, la data 2009-07-09 14:32:22
sunt care nu fac


Varianta asta nu e buna

Prima e cea indicata


pai sa incerce el mult la mine si sa vezi ce-i f.u.t. una in gura de in veci nu-si mai revine!
redline
Postat pe 9 Iulie 2009 14:41
De la: redline, la data 2009-07-09 14:35:03
femeile in ziua de astazi ...stiu ce vor..!


Good one !
AndreiD
Postat pe 9 Iulie 2009 14:41
De la: redline, la data 2009-07-09 14:41:06
De la: AndreiD, la data 2009-07-09 14:37:11
De la: heaven_2906, la data 2009-07-09 14:32:22
sunt care nu fac


Varianta asta nu e buna

Prima e cea indicata


pai sa incerce el mult la mine si sa vezi ce-i f.u.t. una in gura de in veci nu-si mai revine!


tu nu facut sex? tu esti calugaritza?
heaven_2906
Postat pe 9 Iulie 2009 14:41
De la: heaven_2906, la data 2009-07-09 14:41:42
De la: redline, la data 2009-07-09 14:41:06
De la: AndreiD, la data 2009-07-09 14:37:11
De la: heaven_2906, la data 2009-07-09 14:32:22
sunt care nu fac


Varianta asta nu e buna

Prima e cea indicata


pai sa incerce el mult la mine si sa vezi ce-i f.u.t. una in gura de in veci nu-si mai revine!


tu nu facut sex? tu esti calugaritza?


yo nu facut sex anal..la asta raspunsesem...adica despre asta se vb in topic nu?
aaa si nu-s calugaritza ..nu de alta da nu toate ajung in rai
redline
Postat pe 9 Iulie 2009 14:44
de sex anal era vorba?
nici eu nu facut.............
scz ..eu crezut altceva la tine

vrei sa ajungi in rai?pun o pila buna...si ascutita
heaven_2906
Postat pe 9 Iulie 2009 14:48
De la: redline, la data 2009-07-09 14:44:38
De la: heaven_2906, la data 2009-07-09 14:41:42
De la: redline, la data 2009-07-09 14:41:06
De la: AndreiD, la data 2009-07-09 14:37:11
De la: heaven_2906, la data 2009-07-09 14:32:22
sunt care nu fac


Varianta asta nu e buna

Prima e cea indicata


pai sa incerce el mult la mine si sa vezi ce-i f.u.t. una in gura de in veci nu-si mai revine!


tu nu facut sex? tu esti calugaritza?


yo nu facut sex anal..:


Pai incearca .

Poate descoperi ca iti place.
AndreiD
Postat pe 9 Iulie 2009 14:55
De la: adi23_2006, la data 2009-06-29 15:24:36nu ca o disper dar vreau si eu ca sunt un barabat amarat


Barbat? Stii, si barbatii au c.. si gaura , iar tu daca ai atractie sa faci sex anal inseamna ca poti foarte usor s-o faci si cu un barbat . Deci ,tu nu esti chiar asa de barbat.
lil_devil
Postat pe 9 Iulie 2009 17:52
De la: lil_devil, la data 2009-07-09 17:52:30 tu daca ai atractie sa faci sex anal inseamna ca poti foarte usor s-o faci si cu un barbat . Deci ,tu nu esti chiar asa de barbat.


Ce se intelege din ce ai postat tu:
1. Daca vrei sa faci sex anal cu o tipa inseamna ca esti gay.

Right....

2. Homosexualii nu sunt barbati.

Sunt chiar curios: asta il defineste pe un barbat ca fiind barbat? Faptul ca ii plac femeile sau nu?

Sper, spre binele tau, ca ai peste 50 de ani, ca asa ti-as intelege mentalitatea.
Daca nu, e grav...te-ai nascut cam tarziu.
AndreiD
Postat pe 9 Iulie 2009 18:03
De la: lil_devil, la data 2009-07-09 17:52:30
De la: adi23_2006, la data 2009-06-29 15:24:36nu ca o disper dar vreau si eu ca sunt un barabat amarat


Barbat? Stii, si barbatii au c.. si gaura , iar tu daca ai atractie sa faci sex anal inseamna ca poti foarte usor s-o faci si cu un barbat . Deci ,tu nu esti chiar asa de barbat.


cu logica asta si cainii au pu.. si daca iti place sa te fu.. inseamna ca esti zoofila ca poti f usor s-o faci si cu un caine...
DieMann
Postat pe 9 Iulie 2009 18:07
se spune ca daca unui barbat ii place sex anal are tendinte spre bisexualitate .........atractie fata de barbati.....sunt unii care chiar ne arata ceea ce se scrie
dar sunt unii care nu.....
acum ca sa fiu mai bine inteleasa ,sex anal faci daca ambii parteneri se simt in postura asta...
eu nu sunt adepta acestui mod de a face sex.....nu cred ca ar putea sa ma satisfaca dar nici nu exclud ca pe altele da....
fiecare faceti-o incat sa va simtiti bine,ca d efapt de aceea facem sex(dragoste)...pt a fi satisfacuti......
hmmm...........iubiti-va mult!
heaven_2906
Postat pe 9 Iulie 2009 18:07
De la: AndreiD, la data 2009-07-09 18:03:08
De la: lil_devil, la data 2009-07-09 17:52:30 tu daca ai atractie sa faci sex anal inseamna ca poti foarte usor s-o faci si cu un barbat . Deci ,tu nu esti chiar asa de barbat.


Ce se intelege din ce ai postat tu:
1. Daca vrei sa faci sex anal cu o tipa inseamna ca esti gay.

Right....

2. Homosexualii nu sunt barbati.

Sunt chiar curios: asta il defineste pe un barbat ca fiind barbat? Faptul ca ii plac femeile sau nu?

Sper, spre binele tau, ca ai peste 50 de ani, ca asa ti-as intelege mentalitatea.
Daca nu, e grav...te-ai nascut cam tarziu.


Asta mi-e parerea. Fundul nu e facut pt a face sex cu el,clar! Care e diferenta daca faci sex anal cu o femeie sau barbat, tot fund e.Si am 21 de ani nu 50. Vai,barbatii astia ,se plictisesc si vor si in fund, ca s-au saturat domne' sa faca normal !! Cum ar fi daca tie iti baga cineva un facalet in fund?
lil_devil
Postat pe 9 Iulie 2009 19:04
De la: heaven_2906, la data 2009-07-09 18:07:50se spune ca daca unui barbat ii place sex anal are tendinte spre bisexualitate .........atractie fata de barbati.....sunt unii care chiar ne arata ceea ce se scrie


Asta unde ai auzit-o?
S-a facut un studiu ceva? Daca da arata-mi-l si mie te rog.

Si nu ai de unde sa stii ca nu ti-ar placea pana nu incerci. Unor tipe chiar le place.
AndreiD
Postat pe 9 Iulie 2009 19:06
De la: DieMann, la data 2009-07-09 18:07:42
De la: lil_devil, la data 2009-07-09 17:52:30
De la: adi23_2006, la data 2009-06-29 15:24:36nu ca o disper dar vreau si eu ca sunt un barabat amarat


Barbat? Stii, si barbatii au c.. si gaura , iar tu daca ai atractie sa faci sex anal inseamna ca poti foarte usor s-o faci si cu un barbat . Deci ,tu nu esti chiar asa de barbat.


cu logica asta si cainii au pu.. si daca iti place sa te fu.. inseamna ca esti zoofila ca poti f usor s-o faci si cu un caine...


La un raspuns mai idiot ca asta ,nu ma asteptam. Vezi ,frate, ca ai incurcat rasele si logica naturii.
lil_devil
Postat pe 9 Iulie 2009 19:07
De la: AndreiD, la data 2009-07-09 19:06:22
Si nu ai de unde sa stii ca nu ti-ar placea pana nu incerci. Unor tipe chiar le place.


nu e problema daca "chiar le place" sau nu. unora le place chiar mai mult decat normalul.

PS. parca vad acum discutii cu "normal" vs "anormal"...
DieMann
Postat pe 9 Iulie 2009 19:10
De la: lil_devil, la data 2009-07-09 19:04:31
De la: AndreiD, la data 2009-07-09 18:03:08
De la: lil_devil, la data 2009-07-09 17:52:30 tu daca ai atractie sa faci sex anal inseamna ca poti foarte usor s-o faci si cu un barbat . Deci ,tu nu esti chiar asa de barbat.


Ce se intelege din ce ai postat tu:
1. Daca vrei sa faci sex anal cu o tipa inseamna ca esti gay.

Right....

2. Homosexualii nu sunt barbati.

Sunt chiar curios: asta il defineste pe un barbat ca fiind barbat? Faptul ca ii plac femeile sau nu?

Sper, spre binele tau, ca ai peste 50 de ani, ca asa ti-as intelege mentalitatea.
Daca nu, e grav...te-ai nascut cam tarziu.


Asta mi-e parerea. Fundul nu e facut pt a face sex cu el,clar! Care e diferenta daca faci sex anal cu o femeie sau barbat, tot fund e.Si am 21 de ani nu 50. Vai,barbatii astia ,se plictisesc si vor si in fund, ca s-au saturat domne' sa faca normal !! Cum ar fi daca tie iti baga cineva un facalet in fund?


Nici gura nu e facuta pentru sex. De asta ce parere ai?

Uite, daca nu iti place sexul anal eu respect parerea ta. Nu o inteleg (atat timp cat nu ai incercat) dar o respect.

Fa si tu la fel cu parerea celor carora le place si nu mai face comparatii care nu isi au locul.
AndreiD
Postat pe 9 Iulie 2009 19:10
De la: AndreiD, la data 2009-07-09 19:06:22
De la: heaven_2906, la data 2009-07-09 18:07:50se spune ca daca unui barbat ii place sex anal are tendinte spre bisexualitate .........atractie fata de barbati.....sunt unii care chiar ne arata ceea ce se scrie


Asta unde ai auzit-o?
S-a facut un studiu ceva? Daca da arata-mi-l si mie te rog.

Si nu ai de unde sa stii ca nu ti-ar placea pana nu incerci. Unor tipe chiar le place.

da ce fundul la barbatii e diferit decat cel al femeilor ?
yumy
Postat pe 9 Iulie 2009 19:11
in afara ca femeile sunt mai late in zona soldurilor si barbatii si femeile tot o gaura au
yumy
Postat pe 9 Iulie 2009 19:12
De la: lil_devil, la data 2009-07-09 19:07:58
De la: DieMann, la data 2009-07-09 18:07:42
De la: lil_devil, la data 2009-07-09 17:52:30
De la: adi23_2006, la data 2009-06-29 15:24:36nu ca o disper dar vreau si eu ca sunt un barabat amarat


Barbat? Stii, si barbatii au c.. si gaura , iar tu daca ai atractie sa faci sex anal inseamna ca poti foarte usor s-o faci si cu un barbat . Deci ,tu nu esti chiar asa de barbat.


cu logica asta si cainii au pu.. si daca iti place sa te fu.. inseamna ca esti zoofila ca poti f usor s-o faci si cu un caine...


La un raspuns mai idiot ca asta ,nu ma asteptam. Vezi ,frate, ca ai incurcat rasele si logica naturii.


e la fel de idiot ca raspunsul tau... si nu e diferenta de rase ci de specii, daca chiar vrei sa faci pe desteapta...
DieMann
Postat pe 9 Iulie 2009 19:14
De la: yumalai, la data 2009-07-09 19:11:54
De la: AndreiD, la data 2009-07-09 19:06:22
De la: heaven_2906, la data 2009-07-09 18:07:50se spune ca daca unui barbat ii place sex anal are tendinte spre bisexualitate .........atractie fata de barbati.....sunt unii care chiar ne arata ceea ce se scrie


Asta unde ai auzit-o?
S-a facut un studiu ceva? Daca da arata-mi-l si mie te rog.

Si nu ai de unde sa stii ca nu ti-ar placea pana nu incerci. Unor tipe chiar le place.

da ce fundul la barbatii e diferit decat cel al femeilor ?


Voi comparati merele cu perele acum

Fundul unui barbat nu este diferit de al unei femei. Dar nu inteleg logica voastra cand tot ii dati inainte ca ar trebui sa isi bage si el un facalet in fund sau sa faca sex anal cu un barbat daca vrea sa ii faca sex anal unei tipe.

Aici e vorba de o relatie sexuala barbat - femeie. Nu barbat- barbat. Nu barbat-facalet (sau mai stiu eu ce).

AndreiD
Postat pe 9 Iulie 2009 19:16
Daca vreti neaparat o egalitate dusa la extrem atunci cumparati de la sex-shop un strap-on si luati-i si pe barbati pe la spate.

Voua nu o sa va faca nici o placere fizica dar... poate asa o sa fiti si voi multumite.
AndreiD
Postat pe 9 Iulie 2009 19:20
De la: AndreiD, la data 2009-07-09 19:16:42
De la: yumalai, la data 2009-07-09 19:11:54
De la: AndreiD, la data 2009-07-09 19:06:22
De la: heaven_2906, la data 2009-07-09 18:07:50se spune ca daca unui barbat ii place sex anal are tendinte spre bisexualitate .........atractie fata de barbati.....sunt unii care chiar ne arata ceea ce se scrie


Asta unde ai auzit-o?
S-a facut un studiu ceva? Daca da arata-mi-l si mie te rog.

Si nu ai de unde sa stii ca nu ti-ar placea pana nu incerci. Unor tipe chiar le place.

da ce fundul la barbatii e diferit decat cel al femeilor ?


Voi comparati merele cu perele acum

Fundul unui barbat nu este diferit de al unei femei. Dar nu inteleg logica voastra cand tot ii dati inainte ca ar trebui sa isi bage si el un facalet in fund sau sa faca sex anal cu un barbat daca vrea sa ii faca sex anal unei tipe.

Aici e vorba de o relatie sexuala barbat - femeie. Nu barbat- barbat. Nu barbat-facalet (sau mai stiu eu ce).


vorba vine barbatii in general se opresc doar la gaura, sex si atata pana la urma pot sa aibe si inclinatii homosexuale nu conteaza gaura sa fie si satisfactie.......
yumy
Postat pe 9 Iulie 2009 19:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Erectie slaba!! 23 De la: ZEINAB 1 Aprilie 2013 06:11
insarcinata sau probleme cu stomacul? 32 De la: kudika_28965 13 Februarie 2013 23:32
Am aproape 21 ani,mi-am inceput viata sexuala acum o sapt.jumate si.... 176 De la: _dulcik_ 5 Martie 2009 20:56
Ce parere aveti?:-?? 22 De la: cristiana_cris 28 Septembrie 2009 11:49
help me girls !! 34 De la: rondina 6 Septembrie 2013 16:38