Setari Cookie-uri

Recomand un hotel de vis în Laos

Este situat în Luang Prabang ºi se numeºte Villa Santi. Deosebit din toate punctele de vedere. Lemnul din care este confecþionat mobilierul este de trandafir. Balconul are aspect de terasã ºi o vedere magnificã spre un iaz plin cu lotuºi alb ºi roz. Este cotat doar la patru stele din raþiuni ciudate. Are o piscinã perfectã, iar oraºul aflat în imediata proximitate este un vis turistic, patrimoniu UNESCO. Plin de pagode. Per ansamblu, o vacanþã care satisface toate gusturile. ªi simþurile.
ileanaadrianastan
Postat pe 30 Iunie 2009 09:58
De la: ileanastan, la data 2009-06-30 09:58:00Este situat în Luang Prabang ºi se numeºte Villa Santi. Deosebit din toate punctele de vedere. Lemnul din care este confecþionat mobilierul este de trandafir. Balconul are aspect de terasã ºi o vedere magnificã spre un iaz plin cu lotuºi alb ºi roz. Este cotat doar la patru stele din raþiuni ciudate. Are o piscinã perfectã, iar oraºul aflat în imediata proximitate este un vis turistic, patrimoniu UNESCO. Plin de pagode. Per ansamblu, o vacanþã care satisface toate gusturile. ªi simþurile.


Interesant....cam multa reclama
_dulcik_
Postat pe 30 Iunie 2009 10:19

Zona superba, referitor la ceea ce lauzi tu am gasit o impresie :

-La Villa Santi, "bijuteria hotelurilor din zona", dupa cum o prezinta site-urile, am schimbat de trei ori camera. Prima data, toaleta era halucinant de murdara. Chemata, femeia de serviciu a luat unul dintre prosoapele dintre baie si a inceput sa stearga toaleta cu el. Apoi l-a pus la locul lui, de unde, probabil, ca ar fi trebuit
sa-l iau eu si sa-l folosesc. Stupoarea mea a fost atit de mare incit am sunat imediat la receptie si am cerut sa vina directorul hotelului. Directorul nu a venit, nici nu stiu cit a inteles receptionera din nemultumirile mele, dar femeia de serviciu s-a speriat ingrozitor de mine, a inceput sa strige, iar apoi sa plinga. Privindu-ma, inspaimintata, m-a condus
intr-o alta camera, unde apa nu functiona.
M-am dus, de data acesta, personal la receptie, unde, dupa zimbete din partea mea si scuze incurcate din partea lor, mi s-a repartizat o a treia camera in stare perfecta."

valita76
Postat pe 3 Iulie 2009 13:45
Dar un hotel in Papua Noua Guinee nu-mi poti recomanda?
Kathara
Postat pe 3 Iulie 2009 16:02
preturi?
lumimari
Postat pe 16 Iulie 2009 09:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Stefania 1 De la: stefaniastefyyy 1 Mai 2010 12:47
cazare Bulgaria 3 De la: battleofwits 16 Mai 2011 22:09
DELTA DUNARII 1 De la: realturism 6 Ianuarie 2010 13:48
Vara 2010 la mare 3 De la: geo_reincarcat_iara 6 Iulie 2010 20:58
Tabere\:D/ 4 De la: kudika174932 28 Aprilie 2010 12:26