Setari Cookie-uri

squirting "masculin" :D :>

De la: greierash, la data 2009-07-01 13:47:35poate pentru ca esti retardata? hai pa ca m-ai plictisit.


asa imi trebuie daca ma cobor la mintea ta....................dar sa sti ca este interesant de vazut cum este sa fi retardata pentru o zi sper sa nu te superi daca intru in"pielea ta"(doamne fereste)nu de alta dar vreau sa vad de ce faci toate astea
anybody
Postat pe 1 Iulie 2009 13:54
De la: greierash, la data 2009-07-01 13:26:03pai in cazul asta...in capul vostru, eu sunt a n-a personalitate a ta. daca am folosit aceeasi replica!

si mai zici ca rata-npunge cand ea macane si fuge!
coffeeta
Postat pe 1 Iulie 2009 14:55
legatura cu constanta...
greierash_is_back
Postat pe 1 Iulie 2009 16:14
N-am vazut asa ceva fratilor!! Pleaca omu' linistit la munca si cand se intoarce ce gaseste? Sa va fie rusine tuturor ca nu puteti initia si continua in mod civilizat un dialog! Nu inteleg...atata timp cat se afirma sus si tare ca acest forum este unul public, nu vad de ce unii sunt deranjati de anumite subiecte, nelamuriri, curiozitati etc. Nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar am impresia ca anumiti useri au o placere bolnava deja, in a-si baga nasul absolut in toate topicele si a arunca cu noroi. Am putea face cu totii acelasi lucru...si? Ce-ar iesi? . O mare piata. Pacat...Rusine inca o data!
P.S. Nu stiu cum stati voi cu nervii, insa acest prapadit de forum ar trebui sa fie unul interesant si relaxant. Nu-l transformati in statie de taxi, unde toata lumea injura, se plange sau scuipa seminte.
koph
Postat pe 1 Iulie 2009 21:15
Andrada, o sa iti raspund eu, ca vad ca s-au scris 10 pagini de posturi degeaba in topicul asta.

Punctul G de la femei (cel care produce in majoritatea cazurilor squirtingul la femei) este de fapt echivalentul feminin al prostatei.
Asta inseamna ca si prostata, daca este corect stimulata, poate produce squirting. Cea mai buna modalitate de a o stimula este anal, prin intermediul unui deget, sau dildo.
Unii barbati ajung insa la squirting doar prin stimularea intensa a capului penisului(nu si a corpului, pentru ca altfel se ajunge la ejaculare obisnuita) si atunci squirtingul apare primul, dupa care se ajunge si la ejacularea obisnuita.

Oricum, e trist sa vad cat de putin se pricepe o femeie (si cat de putin o si intereseaza) sa ofere satisfactie partenerului asa cum el isi doreste sa ii ofere ei...
AndreiD
Postat pe 4 Iulie 2009 23:00
De la: AndreiD, la data 2009-07-04 23:00:35Andrada, o sa iti raspund eu, ca vad ca s-au scris 10 pagini de posturi degeaba in topicul asta.

Punctul G de la femei (cel care produce in majoritatea cazurilor squirtingul la femei) este de fapt echivalentul feminin al prostatei.
Asta inseamna ca si prostata, daca este corect stimulata, poate produce squirting. Cea mai buna modalitate de a o stimula este anal, prin intermediul unui deget, sau dildo.
Unii barbati ajung insa la squirting doar prin stimularea intensa a capului penisului(nu si a corpului, pentru ca altfel se ajunge la ejaculare obisnuita) si atunci squirtingul apare primul, dupa care se ajunge si la ejacularea obisnuita.

Oricum, e trist sa vad cat de putin se pricepe o femeie (si cat de putin o si intereseaza) sa ofere satisfactie partenerului asa cum el isi doreste sa ii ofere ei...



nu te inteleg...adica ar trebui sa-i bag degetul in fund iubitului meu?
greierash_is_back
Postat pe 4 Iulie 2009 23:24
aaaa..... despre ce era vorba aci??
Diavolyta_
Postat pe 4 Iulie 2009 23:27
Da

Daca te ajuta cu ceva, sa stii ca sunt ceva tipe care fac asta (fara sa stie insa de efectul cu squirtingul..ala e bonus :) ).
Dar nu recunosc :)
AndreiD
Postat pe 4 Iulie 2009 23:28
De la: AndreiD, la data 2009-07-04 23:28:09Da

Daca te ajuta cu ceva, sa stii ca sunt ceva tipe care fac asta (fara sa stie insa de efectul cu squirtingul..ala e bonus :) ).
Dar nu recunosc :)



nu multumesc.....
greierash_is_back
Postat pe 4 Iulie 2009 23:30


Bine, dar promite-mi ca daca el ajunge vreodata sa iti faca anilingus o sa incerci
AndreiD
Postat pe 4 Iulie 2009 23:33
De la: greierash, la data 2009-07-04 23:30:09
De la: AndreiD, la data 2009-07-04 23:28:09Da

Daca te ajuta cu ceva, sa stii ca sunt ceva tipe care fac asta (fara sa stie insa de efectul cu squirtingul..ala e bonus :) ).
Dar nu recunosc :)



nu multumesc.....


Acum imi aduc aminte de o intrebare pusa la misto de tine . Uite, in curand va apare si un topic.
valita76
Postat pe 4 Iulie 2009 23:38
da vali....ai dreptate....
greierash_is_back
Postat pe 4 Iulie 2009 23:40
bine ca ai atins probl asta...ca am si eu o intrebare....cum se face anilingus? adica io nu stiu....si vreau sa invat....degetu nu pot sa il bag....dar daca incep asa poate pana la urma imi fac curaj....si cine stie? deci?de sus in jos....invers? cerculete?
greierash_is_back
Postat pe 4 Iulie 2009 23:43
gandeste-te cam la genul de miscari pe care el le face cand iti face tie oral (exceptand clitorisul)
Adica ar trebui ( in functie de persoana) sa contina si miscari rotative, de sus in jos, si de de introducere usoara a limbii.

spor :)
AndreiD
Postat pe 5 Iulie 2009 00:00
De la: greierash, la data 2009-07-04 23:43:57bine ca ai atins probl asta...ca am si eu o intrebare....cum se face anilingus? adica io nu stiu....si vreau sa invat....degetu nu pot sa il bag....dar daca incep asa poate pana la urma imi fac curaj....si cine stie? deci?de sus in jos....invers? cerculete?


Vezi, ai omis de introducere usoara a limbii. Se poate si introducere mai brutala a limbii?
Si daca dai de vreun gust, ce faci?
valita76
Postat pe 5 Iulie 2009 00:06
De la: AndreiD, la data 2009-07-05 00:00:31gandeste-te cam la genul de miscari pe care el le face cand iti face tie oral (exceptand clitorisul)
Adica ar trebui ( in functie de persoana) sa contina si miscari rotative, de sus in jos, si de de introducere usoara a limbii.

spor :)



in sfarsit am treaba la noapte... si io care credeam ca am sa ma plictisesc
Diavolyta_
Postat pe 5 Iulie 2009 00:06
Intrebarile erau pentru Andrei.
valita76
Postat pe 5 Iulie 2009 00:07
De la: Diavolyta_, la data 2009-07-05 00:06:59
De la: AndreiD, la data 2009-07-05 00:00:31gandeste-te cam la genul de miscari pe care el le face cand iti face tie oral (exceptand clitorisul)
Adica ar trebui ( in functie de persoana) sa contina si miscari rotative, de sus in jos, si de de introducere usoara a limbii.

spor :)



in sfarsit am treaba la noapte... si io care credeam ca am sa ma plictisesc


valita76
Postat pe 5 Iulie 2009 00:07
De la: AndreiD, la data 2009-07-05 00:00:31gandeste-te cam la genul de miscari pe care el le face cand iti face tie oral (exceptand clitorisul)
Adica ar trebui ( in functie de persoana) sa contina si miscari rotative, de sus in jos, si de de introducere usoara a limbii.

spor :)



aha. multumesc foarte mult...credeam ca e mai dificil...si daca ma hotarasc pana la urma sa-i bag degetu....cum fac? cum gasesc punctu ala? prostata?
greierash_is_back
Postat pe 5 Iulie 2009 00:09
io tot nush' care dejet trebe' sa'l bag
Diavolyta_
Postat pe 5 Iulie 2009 00:23
io banuiesc....da' nu sunt sigura...d'aia intreb...numa' ca nu vrea sa spuna...
greierash_is_back
Postat pe 5 Iulie 2009 00:25
offf la naiba
Diavolyta_
Postat pe 5 Iulie 2009 00:26
Desi exista si niste jucarii sexuale pentru asa ceva mie calea cea mai buna mi se pare cu degetul.
Daca ai retineri prima data poti sa il bagi intr-un prezervativ :)
De obicei se foloseste indexul daca vrei neaparat sa stii care deget iar directia de "cautare" odata ce a intrat este inspre penis, pana cand la un moment dat simti o proeminenta. Acolo e zona care trebuie masata.
Cum anume se face asta, depinde de la caz la caz, asa cum e si cu G-spotul la voi :)

Oricum, trebuie sa folosesti lubriefiant, de preferat pe baza de silicon, ca tine mai mult.
AndreiD
Postat pe 5 Iulie 2009 00:32
deci pot trece linistita la treaba... ciao
Diavolyta_
Postat pe 5 Iulie 2009 00:34
Sa imi zici maine ce s-a intamplat :D
AndreiD
Postat pe 5 Iulie 2009 00:37
De la: AndreiD, la data 2009-07-05 00:32:27Desi exista si niste jucarii sexuale pentru asa ceva mie calea cea mai buna mi se pare cu degetul.
Daca ai retineri prima data poti sa il bagi intr-un prezervativ :)
De obicei se foloseste indexul daca vrei neaparat sa stii care deget iar directia de "cautare" odata ce a intrat este inspre penis, pana cand la un moment dat simti o proeminenta. Acolo e zona care trebuie masata.
Cum anume se face asta, depinde de la caz la caz, asa cum e si cu G-spotul la voi :)

Oricum, trebuie sa folosesti lubriefiant, de preferat pe baza de silicon, ca tine mai mult.


aha...vaaaiii multumesc! insfarsit pot sa-l fac fericit cu adevarat....da intrebarea mea este....fetele stiu cum e cu G-ul....dar el nu stie...ca noah...n-a mai facut. adica el nu-mi poate spune cum ii place...niste trucuri?
greierash_is_back
Postat pe 5 Iulie 2009 00:47
Chestia e ca in general barbatii sunt mult mai preocupati, cel putin teoretic, de satisfactia femeii decat de a lor . Asa ca e posibil sa iti deseneze noaptea in somn o schema cu g spot-ul tau dar nici sa nu stie de al lui.
Nu-i nimic..asta se poate invata...si va fi o adevarata placere pentru el sa i se ofere niste senzatii la care nu a mai avut acces.
Dar si pentru tine sa stii ca doar tu l-ai facut sa se simta asa :)

Va trebui insa sa invatati impreuna cum se face cel mai bine...puteti sa cautati g spot for men pe net daca crezi ca trebuie, dar tot experienta practica e mai buna
AndreiD
Postat pe 5 Iulie 2009 00:57
De la: AndreiD, la data 2009-07-04 23:00:35Andrada, o sa iti raspund eu, ca vad ca s-au scris 10 pagini de posturi degeaba in topicul asta.

Punctul G de la femei (cel care produce in majoritatea cazurilor squirtingul la femei) este de fapt echivalentul feminin al prostatei.
Asta inseamna ca si prostata, daca este corect stimulata, poate produce squirting. Cea mai buna modalitate de a o stimula este anal, prin intermediul unui deget, sau dildo.
Unii barbati ajung insa la squirting doar prin stimularea intensa a capului penisului(nu si a corpului, pentru ca altfel se ajunge la ejaculare obisnuita) si atunci squirtingul apare primul, dupa care se ajunge si la ejacularea obisnuita.

Oricum, e trist sa vad cat de putin se pricepe o femeie (si cat de putin o si intereseaza) sa ofere satisfactie partenerului asa cum el isi doreste sa ii ofere ei...

Multumesc!
in sfarsit cineva care a spus ceva concret, si nu pe langa, numai de dragul de a uza tastatura si a parea ca sunt atotstiutori si culmea, a drecului de funny totodata
andrada80
Postat pe 5 Iulie 2009 10:10
De la: AndreiD, la data 2009-07-05 00:57:58Chestia e ca in general barbatii sunt mult mai preocupati, cel putin teoretic, de satisfactia femeii decat de a lor . Asa ca e posibil sa iti deseneze noaptea in somn o schema cu g spot-ul tau dar nici sa nu stie de al lui.
Nu-i nimic..asta se poate invata...si va fi o adevarata placere pentru el sa i se ofere niste senzatii la care nu a mai avut acces.
Dar si pentru tine sa stii ca doar tu l-ai facut sa se simta asa :)

Va trebui insa sa invatati impreuna cum se face cel mai bine...puteti sa cautati g spot for men pe net daca crezi ca trebuie, dar tot experienta practica e mai buna
yumy
Postat pe 5 Iulie 2009 10:13
un barbat cu adevarat viril alunge si pana la 3 ejaculari consecutive daca ,,merge" inadit ...stiti la ce ma refer...
danut_lucian
Postat pe 5 Iulie 2009 10:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna~! 2 De la: cristina1221 21 Ianuarie 2013 08:09
SALUTARE 107 De la: panduru88 11 Februarie 2010 20:36
Sex friends 152 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:47
Sunt toate relatiile o minciuna?!? 6 De la: kudika084234 11 Mai 2010 17:46
sex neprotejat 112 De la: Arutzu28 12 August 2011 16:44