Setari Cookie-uri

Ma inselata crezand ca nu voi afla

De 6 luni sunt cu un baiat pe care am ajuns sa iubesc foarte tare .. dar odata am fost despartiti din cauza lui si odata din cauza mea .. si ne-am impcat desi el venea la mine si imi zicea sa il iest ca a gresit si eu cum il iubeam si il iubes foarte mult la-am ierta .. dar uneori regret . Si de ce regret? Pt ca intr-o zi am fost acolo in cartieru unde sta el pt ca de acolo am si eu prieteni foarte buni si prin intermediul lor ne-am cunoscut .. si dupa ce am plecat eu au inceput sa joace hot si politai ..eu cum stau in centru a trebuit cam pe la 8 sa plec acasa. Eu se jucau eu stateam in camera mea si ascultam muzica si dintr-o data intra pe mine me messenger verisoara lui si mi-a zis ca la vazut pe el si pe exu ei prieteni ca treceau prin fata blocului ei cu inca o fata si ca prietenu meu a luat-o de mana . Eu nu am cezut la inceput . Dupa o saptamana ma suna verisoara lui si imi zice k sa certat si mai tare cu exu ei prieten si am intrebat-o de ce . Mi-a zis ca in seara aia cand au jucat hot si politai exu ei prieten era singur acasa si prietenu meu a mers la el sa doarma si au chemat-o si pe fata aia la el acasa . Si aia a mers . Si in seara aia din cate am aflat eu prietenu meu a sarutat-o pe aia si ei 2 ce aveau in cap era sa faca sex cu ea din cate am aflat , si cum nu au reusit sa o convinga au inceput sa se masturbeze amandoi in fata ei . Si in seara aceea ea a dormit la exu prieten al verisoarei iubitului meu in acelasi pat cu iubitu meu . L-am lasat 2 saptamani ca sa vad daca imi zice ceva si nu mi-a zis nimica . Si l-am intrebat eu ce sa facut in seara acea . El a inceput sa zica ceva de genu " nimica ce sa fac? am stat si am dormit " eu nervoasa i-am zis k daca as fi in locul lui as zice adevarul si o inceput sa se enerveze si el si eu i-am zis ca daca faceam eu ce o facut el demult eram despartiti si i-am zis ce am aflat si o inceput sa zica " cine ti-o bagat dumele astea " si tot so rugat de mine pana i-am zis si s-o suparat pe varasa . El mi-a negat tot si i-am zis clar ca mai bine ar fi fost daca ar zice adevaru sau daca mi-ar fi zis el ce a facu in seara aia macar daca ar fi zis " veizi tu proast-o ca te-am inselat aseara din cauza cutare si daca faci figuri ne despartim " el nu mi-a zis nimica . In ziua acea toti prieteni mei si a lui au venit la mine " ai auzit ce o facut prietenul tau " nu ziceam nimica ... si l-am sunat sa iasa afara si o zis ca nu ii acasa si ca peste 10 minute ii acasa . Bine . Trec 10 minute , 20 , 30 si uite ca apare . Eu eram si suparata si nervoasa . Si m-am certat cu el foarte tare si am plecat pe un teren de fotbal ca a inceput sa ploaie si acolo unde am mers noi nu ploua . Cand am ajuns eu stateam in cealalta parte o tribunei , iar el in cealalta parte . Cand apucam sa trag cu coada ochiului sa vad ce face observam ca numai la mine se uita . Si tot ma framanta gandu ca mo inselat si am inceput sa plang . Eu stateam cu vecina lui cu care ma inteleg super , iar el statea cu prieteni lui . Si cand a vazut vecina lui ca plang mi-a zis sa ma duc in ploaie ca asa nu o sa-si dea seama . Si nu si-a dat seama ca am plans , iar eu eram toata uda ca a plouat foarte tare . Peste 2 zile aveam o zi de nastere . Acolo trebuia sa vina si el . Si cu o sera inainte de ziua de nastere m-a sunat si tot ma intreba daca is suparat eu tot ziceam nu nu nu si dinastea .Si noh ne-am impacat si de la ziua acea de nastere asa de frumos se comporta cu mine si azi am vorbit cu un prieten de a lui ( iubitul fetei aleia pe care o chemat-o sa doarma cu ei ) si mi-a zis sa il testez . Si nu stiu ce sa fac? Sa il testez sa vad ce face? Sa mai stau cu el sau sa ma despart de el? Va rog ajutati-ma ca sunt intr-o mare mare dilema !!!
Limbutza
Postat pe 1 Iulie 2009 20:39
unu la mana la catde porc a fost eu una nici nu as mai sta pe ganduri...si m-as desparti de el...si cat despre faza ca sa il testezi...mai bine nu..ca nu sti cum ar putea reactiona si ti-ai face mai mult rau tie...cel mai bine este sa te desparti de el...prerea mea...
chiocollatee
Postat pe 1 Iulie 2009 20:47
la 15 ani mai bine ti-ai vedea de scoala si lasa naibiului baietii..ca o sa ai destul timp!
coffeeta
Postat pe 1 Iulie 2009 21:03
da sti care ii faza ca toti preiteni lui zic ca el chiar ma iubeste si ca duoa tot ce o facut regreta si deastea ... da nu stiu ce sa fac pt ca toata lumea imi zice sa il iert ca prea mult ma iubeste si prea frumos ne sta impreuna si ca asa cuplu nu mai gasesti niciunde.. si is in mare dilema .. nu stiu ce sa fac .. mult lume imi zice sa il testez ca sa aflu daca tine cu adevarat la mine ..
Limbutza
Postat pe 1 Iulie 2009 21:06
ii el un simplu baiat .. dar ii baiatul pe care eu il iubesc foarte mult ... chiar daca is la 15 ani
Limbutza
Postat pe 1 Iulie 2009 21:07
la 15 ani visezi la cai verzi pe pereti!...ce ar fi sa nu mai grabesti lucrurile..si sa testezi matematica..fizica..sau orice materie!
ce zici te bagi?!
coffeeta
Postat pe 1 Iulie 2009 21:11
nu ca m-am saturat de scoala ...
la 15 ani ar trebui sa ma distrez si sa imi traiesc viata din plin
da de 6 luni .. defapt nu chiar sa zicem 5 .. ca intr-o luna cand nu m-am intalnit cu el am inceput sa ies cu soramea in cluburi ... si so suparat pe mine ca de ce m-am dus fara el si de ce mi-am facut de cap .. :-j da noh ..
Limbutza
Postat pe 1 Iulie 2009 21:16
De la: Limbutza, la data 2009-07-01 21:16:29nu ca m-am saturat de scoala ...
la 15 ani ar trebui sa ma distrez si sa imi traiesc viata din plin
da de 6 luni .. defapt nu chiar sa zicem 5 .. ca intr-o luna cand nu m-am intalnit cu el am inceput sa ies cu soramea in cluburi ... si so suparat pe mine ca de ce m-am dus fara el si de ce mi-am facut de cap .. :-j da noh ..

da clar..si vad ca esti mandra de tine!
coffeeta
Postat pe 1 Iulie 2009 21:27
nu ca sunt mandra .. ca dupa acea am regretat tot ce am facut... da deja incep sa ma satur ca tot timpu el sa se supere pe mine si eu sa nu am voie si si cand ma supar eu tot el vine la mn si ma ia in brate si ma invarte si ma saruta si isi cere scuze eu nu fac nici un pas... da intr-un fel mi greu sa ma despart de el ... mam obisnuit cu el de 6 luni de vis :-
Limbutza
Postat pe 1 Iulie 2009 21:36
De la: Limbutza, la data 2009-07-01 21:36:55nu ca sunt mandra .. ca dupa acea am regretat tot ce am facut... da deja incep sa ma satur ca tot timpu el sa se supere pe mine si eu sa nu am voie si si cand ma supar eu tot el vine la mn si ma ia in brate si ma invarte si ma saruta si isi cere scuze eu nu fac nici un pas... da intr-un fel mi greu sa ma despart de el ... mam obisnuit cu el de 6 luni de vis :-

ma intreb ce o sa faci daca o sa treci la lucruri mai serioase..o sa devii emo? o sa iti tai venele?!
auzi la ea 6 luni de vis..
mai copilu mergi de citeste o carte si lasa visatul la baieti..bine?!
coffeeta
Postat pe 1 Iulie 2009 21:41
:))
nu-s chiar asa de dusa sa davin emo sa imi tau venele... :))
tin la viata mea :P
si citesc o carte ca nu am ce face in timpu zilei ..
ca vreau sa vad daca nu vorbesc cu el 3-4-5 zile ce o sa faca
Limbutza
Postat pe 1 Iulie 2009 21:42
lasa draga mea ca pan' sa termini liceul o sa tot ai iubiri ale vietii tale (dar ideea e sa termini liceul)
kitty_krieger
Postat pe 1 Iulie 2009 21:44
tu ,Limbutzo da` un audio book nu puteai sa faci?
mitura
Postat pe 1 Iulie 2009 21:46
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-07-01 21:44:54lasa draga mea ca pan' sa termini liceul o sa tot ai iubiri ale vietii tale (dar ideea e sa termini liceul)

sa avem de unde citi "perle" de la bac ?
mitura
Postat pe 1 Iulie 2009 21:48
varasa imi zice sa ii dau inca o sansa ca azi dupa ce am plecat eu o vorbit cu el si io zis la varasa ca incepe sa tina la mine foarte mult si ca regreta ce o facut .. :-j ... dar cred ca regretele is prea tarzi .. sau nu stiu :-j
Limbutza
Postat pe 1 Iulie 2009 22:02
Cam prea multa lume stie tot ce a facut el si cum te-a inselat.Lucrurile astea nu stiu...o parte din ele ar trebui sa le pastrati pentru voi doi, chiar daca sunt greseli.Banuiesc ca el nu e cu mult mai mare ca tine.Si crede-ma ca la varsta asta baietii nu prea stiu ce vor.Nu zic ca n-ar incepe sa tina la tine, dar e in stare sa-si asume anumite responsabilitati?
Si daca tu l-ai iertat acum...chiar nu este nici un moment in care sa te intrebi unde este, ce face, daca repeta iarasi greseala?...E greu sa-ti recapeti increderea intr-un om si putini sunt cei pentru care merita sa faci asta.
Da, sunt 6 luni frumoase, dar asta nu spune nimic.
Sunt doar cu putin mai mare ca tine dar am trecut prin niste experiente nu tocmai placute.
Il iubesti, dar nu privi numai la el.Nu se stie ce va fi maine, dar peste inca 6 luni?
Crede-ma, viata are o gramada de surprize si iubirea apare de unde si cand te astepti mai putin.
Mai priveste in jur, poate sunt altii mai draguti.Pentru ca nu stiu de ce dar am impresia ca el se cam joaca cu tine :)
te pup :*
aiai
Postat pe 3 Iulie 2009 16:42
El este cu 2 ani mai mare decat mine ... si stiu ca poate fac o greseala iertnadu-l da nu stiu .. parca imi e greu sa ii zic ca vreau sa ne despartim .. cand sunt in fata lui sa ii zic ca asa nu mai merge parca ma impiedica ceva .... in ultima vreme asa de frumos s-a comportat cu mine ... are mai mare grija de mine decat maicamea si asta imi place foarte mult la el ..
Limbutza
Postat pe 4 Iulie 2009 14:20
E cam aiurea titlul , draga mea! TOTI INSEALA CREZAND CA NU VOR AFLA partenerele !
Lorena26
Postat pe 4 Iulie 2009 19:54
De la: Limbutza, la data 2009-07-04 14:20:42El este cu 2 ani mai mare decat mine ... si stiu ca poate fac o greseala iertnadu-l da nu stiu .. parca imi e greu sa ii zic ca vreau sa ne despartim .. cand sunt in fata lui sa ii zic ca asa nu mai merge parca ma impiedica ceva .... in ultima vreme asa de frumos s-a comportat cu mine ... are mai mare grija de mine decat maicamea si asta imi place foarte mult la el ..


scuze ca intervin... da' tu iti tii jurnalul pe net?????

n-ai si tu un caietel din ala cu lacatel cum are toata pitzipoanca?????

dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Iulie 2009 19:58
De la: Limbutza, la data 2009-07-01 21:16:29nu ca m-am saturat de scoala ...
la 15 ani ar trebui sa ma distrez si sa imi traiesc viata din plin
da de 6 luni .. defapt nu chiar sa zicem 5 .. ca intr-o luna cand nu m-am intalnit cu el am inceput sa ies cu soramea in cluburi ... si so suparat pe mine ca de ce m-am dus fara el si de ce mi-am facut de cap .. :-j da noh ..


cine p.u.l.a mea ti-a bagat ideile astea in cap?
greierash_is_back
Postat pe 4 Iulie 2009 20:00
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-07-04 19:58:34
De la: Limbutza, la data 2009-07-04 14:20:42El este cu 2 ani mai mare decat mine ... si stiu ca poate fac o greseala iertnadu-l da nu stiu .. parca imi e greu sa ii zic ca vreau sa ne despartim .. cand sunt in fata lui sa ii zic ca asa nu mai merge parca ma impiedica ceva .... in ultima vreme asa de frumos s-a comportat cu mine ... are mai mare grija de mine decat maicamea si asta imi place foarte mult la el ..


scuze ca intervin... da' tu iti tii jurnalul pe net?????

n-ai si tu un caietel din ala cu lacatel cum are toata pitzipoanca?????



dar tu de unde stii ca pitipoancele au carnetel cu lacatel ? ...a esti pitzi si tu
Peony
Postat pe 4 Iulie 2009 20:02
De la: XOXO_GG_, la data 2009-07-04 20:02:13
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-07-04 19:58:34
De la: Limbutza, la data 2009-07-04 14:20:42El este cu 2 ani mai mare decat mine ... si stiu ca poate fac o greseala iertnadu-l da nu stiu .. parca imi e greu sa ii zic ca vreau sa ne despartim .. cand sunt in fata lui sa ii zic ca asa nu mai merge parca ma impiedica ceva .... in ultima vreme asa de frumos s-a comportat cu mine ... are mai mare grija de mine decat maicamea si asta imi place foarte mult la el ..


scuze ca intervin... da' tu iti tii jurnalul pe net?????

n-ai si tu un caietel din ala cu lacatel cum are toata pitzipoanca?????



dar tu de unde stii ca pitipoancele au carnetel cu lacatel ? ...a esti pitzi si tu



nuuu ma uiot des pe pitzipoanca .org... iau aminte la noile tendinte in materie de prostie....

dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Iulie 2009 20:14
am jurnal da noh .. degeaba ca nu ma ajuta cu nimica ... eu vroiam niste sfaturi da noh :-j
Limbutza
Postat pe 4 Iulie 2009 22:32
De la: Limbutza, la data 2009-07-04 22:32:56am jurnal da noh .. degeaba ca nu ma ajuta cu nimica ... eu vroiam niste sfaturi da noh :-j



noh...tu fa noh...esti de o prostie foarte des intalnita la fetili de 15 ani! sper ca nu vrei sa justific ce-am scris...poate insisti! ce sa intelegi tu la 15 ani daca ideea ta despre varsta asta e ca tre' sa traiesti tineretea? da' mama ta (fara sa o jignesc) chiar nu baga deloc educatie in tine? fata mea....cu mentalitatea asta la 25 ani vei fi satula de viata, de p**a, de orice.
greierash_is_back
Postat pe 4 Iulie 2009 22:40
ca un stereotip..si eu cred ca ai niste idei gresite. ai d parcurs niste etape elementare in viata,pana sa poti lua decizia ca este momentul sa te distrezi. esti mult prea mica..
pana vei termina liceul te vei mai indragosti d cateva ori..
baiatul asta ti-a facut rau! dc merita el sa-l iubesti? tu c rau i-ai facut lui?
invata sa te respecti de la varsta asta, autoeduca-te! ai grija d tine!
buburuza22
Postat pe 6 Iulie 2009 18:52
Draga mea,esti mai mare ca fica mea cu 3 ani si asta ma sperie. Dar revenind la problema ta pot sa iti dau multe sfaturi si nu neaparat ca mama dar ca o femeie care are mai multa experienta ca tine.Din pacate stiu ca tu nu le vei asculta. asa ca iti spun cateva lucruri pe care tu le stii dar ai uitat de ele. Chiar daca ai 15 ani sau 40 consider ca unele lucruri sunt la fel.
1 respectul intre parteneri.
2 mai putine sacrificii de la tine ,mai multe de la el.
3(mai ales in cazul tau) te i-a de acasa te aduce acasa.Chiar daca suna tare batranesc ,arata seriozitatea lui fata de tine. Cum adica el a ramas sa joace politai si nu stiu ce si tu ai mers singura acasa? ce este mai important timpul petrecut cu tine sau cu prieteni lui?
Si acum un secret pe care il stie toata lumea inclusiv tu dar pe care il ignori : baieti (barbati) au un singur gand : sex. Iar uni dintre ei (tineri 14 -20 si ceva,cateodata si mai batrani) fac orice pt. sex. se uita in ochii tai si iti spune cat de mult te iubeste ,cat de mult te admira etc. etc. Dar mint de ingheata apa.
4 Minciuna. nu cea spusa de ei .Minciuna pe care ne-o spunem noua. Ex. :tu si ploaia. Ce faceai tu in ploae ? si el unde era nu vedea ca te ploua. Normal ar fi trebuit sa vina sa stea langa tine pe stadion.
E drept ca amandoi sunteti tineri si cu fluturasi in creer,dar unele lucruri sunt fundamentale si nu se vor schimba niodata.
Si acum un sfat de mama:
Ai 15 ani fii copila si bucurate de copilaria ta pentru ca timpul nu se intoarce. Distreazate cu prietenele tale. O relatie inseamna maturitate. Iar tu inca esti copila cea ce este tare frumos.
kuroiangi
Postat pe 9 Iulie 2009 08:33
De la: Limbutza, la data 2009-07-01 21:16:29nu ca m-am saturat de scoala ...
la 15 ani ar trebui sa ma distrez si sa imi traiesc viata din plin
da de 6 luni .. defapt nu chiar sa zicem 5 .. ca intr-o luna cand nu m-am intalnit cu el am inceput sa ies cu soramea in cluburi ... si so suparat pe mine ca de ce m-am dus fara el si de ce mi-am facut de cap .. :-j da noh ..


fata draga, ocupa-te acum de liceu, ca la facultate o sa iti iasa distractia prin toti porii si atunci o sa ti se para amuzanta povestea de mai sus... trust me
Rock_this
Postat pe 9 Iulie 2009 09:20
De la: Rock_this, la data 2009-07-09 09:20:34
De la: Limbutza, la data 2009-07-01 21:16:29nu ca m-am saturat de scoala ...
la 15 ani ar trebui sa ma distrez si sa imi traiesc viata din plin
da de 6 luni .. defapt nu chiar sa zicem 5 .. ca intr-o luna cand nu m-am intalnit cu el am inceput sa ies cu soramea in cluburi ... si so suparat pe mine ca de ce m-am dus fara el si de ce mi-am facut de cap .. :-j da noh ..


fata draga, ocupa-te acum de liceu, ca la facultate o sa iti iasa distractia prin toti porii si atunci o sa ti se para amuzanta povestea de mai sus... trust me

pai si ce sa faca ea acum? ca se plictiseste!
redline
Postat pe 9 Iulie 2009 09:24
De la: redline, la data 2009-07-09 09:24:07
De la: Rock_this, la data 2009-07-09 09:20:34
De la: Limbutza, la data 2009-07-01 21:16:29nu ca m-am saturat de scoala ...
la 15 ani ar trebui sa ma distrez si sa imi traiesc viata din plin
da de 6 luni .. defapt nu chiar sa zicem 5 .. ca intr-o luna cand nu m-am intalnit cu el am inceput sa ies cu soramea in cluburi ... si so suparat pe mine ca de ce m-am dus fara el si de ce mi-am facut de cap .. :-j da noh ..


fata draga, ocupa-te acum de liceu, ca la facultate o sa iti iasa distractia prin toti porii si atunci o sa ti se para amuzanta povestea de mai sus... trust me

pai si ce sa faca ea acum? ca se plictiseste!


ce sa faca? tema la matematica... asta imi placea mie in liceu
Rock_this
Postat pe 9 Iulie 2009 09:34
De la: Rock_this, la data 2009-07-09 09:34:00
De la: redline, la data 2009-07-09 09:24:07
De la: Rock_this, la data 2009-07-09 09:20:34
De la: Limbutza, la data 2009-07-01 21:16:29nu ca m-am saturat de scoala ...
la 15 ani ar trebui sa ma distrez si sa imi traiesc viata din plin
da de 6 luni .. defapt nu chiar sa zicem 5 .. ca intr-o luna cand nu m-am intalnit cu el am inceput sa ies cu soramea in cluburi ... si so suparat pe mine ca de ce m-am dus fara el si de ce mi-am facut de cap .. :-j da noh ..


fata draga, ocupa-te acum de liceu, ca la facultate o sa iti iasa distractia prin toti porii si atunci o sa ti se para amuzanta povestea de mai sus... trust me

pai si ce sa faca ea acum? ca se plictiseste!


ce sa faca? tema la matematica... asta imi placea mie in liceu

thaaa pai tu esti de pe timpu lu ceasca!
acum se face secs mai nou...
redline
Postat pe 9 Iulie 2009 09:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
recidivistul..opinii,statistici! 7 De la: crysa_tm 2 Septembrie 2010 14:30
am nevoie de un sfat 6 De la: adennyelle 24 Iulie 2009 21:31
Ce ganduri are un barbat care-i cere prietenei sa-i faca prajituri? 197 De la: kudika029282 11 Decembrie 2010 16:23
Însãrcinatã cu mâna ?! 66 De la: kudika_22241 18 August 2013 22:21
prieteni cu beneficii... 48 De la: geo_refinantat 10 Mai 2011 18:22