Setari Cookie-uri

apa de mare

hei
buna:)
am auzit k apa de mare este buna pentru parul gras...:-??
sincer n`am incercat..:-??
incercatsi si voi sa amestecati sare cu apa ...
aaa
:))
si aplicatsi la radacina firului de par
la 1-2 zile dupa ce incepe sa se ingrase
..:-??
cik nu ar mai necesita spalare
:)
eu acum ma duc sa incerc sper sa mearga
:-ss

Postat pe 5 Iulie 2009 13:41
eu stiam ca apa de mare e bune pt afectiuni respiratorii
iar sarea care se pune in apa e pt relaxarea picioarelor obosite eu asa am auzit pt par nu cred
yumy
Postat pe 5 Iulie 2009 13:46
De la: tokymymo, la data 2009-07-05 13:41:29hei
buna:)
am auzit k apa de mare este buna pentru parul gras...:-??
sincer n`am incercat..:-??
incercatsi si voi sa amestecati sare cu apa ...
aaa
:))
si aplicatsi la radacina firului de par
la 1-2 zile dupa ce incepe sa se ingrase
..:-??
cik nu ar mai necesita spalare
:)
eu acum ma duc sa incerc sper sa mearga
:-ss

tu crezi ce spui?
sau n-ai fost in viata ta sa faci o baie in mare?
kitty_krieger
Postat pe 5 Iulie 2009 13:53
De la: tokymymo, la data 2009-07-05 13:41:29am auzit k apa de mare este buna pentru parul gras...:-??

incercatsi si voi sa amestecati sare cu apa ...
aaa
:))
si aplicatsi la radacina firului de par

cik nu ar mai necesita spalare
:)
eu acum ma duc sa incerc sper sa mearga


Eu astept rezultatul ...
Sincera sa fiu , consider ca am suficient de multa minte incat sa nu fac asa ceva.Daca te iei dupa muste poti ajunge ....in alta parte decat la borcanul cu miere.
ella_c
Postat pe 5 Iulie 2009 14:10
O sa te manance capul de nu o sa mai nimeresti mai repede dusul sa te clatesti !!
diana1981
Postat pe 14 Iulie 2009 18:18
Apa de mare nu e deloc acelasi lucru cu ce vrei tu sa faci. Intr-adevar apa aia de ne balacim cu totii in ea la mare, e foarte buna pentru par pentru ca noi nu stim, dar pe langa sare, contine si o gramada de minerale si alte chestii. Eu personal cat stau la mare nu ma spal cu apa dulce si sampon decat la 3-4 zile, in rest il las asa "sarat". La mine e ok pentru ca am parul ondulat si nu stiu ce-i face apa marina din pdv al sanatatii, dar din pdv estetic e o minunatie, zici ca-s proaspat venita de la coafor. Chiar m-a "mustrat" o prietena: "fata tu esti dusa? si pe aici umblii de nebuna pe la coafor?"
koph
Postat pe 14 Iulie 2009 18:26
De la: diana1981, la data 2009-07-14 18:18:01O sa te manance capul de nu o sa mai nimeresti mai repede dusul sa te clatesti !!


sa vezi ce te mananca daca-l dai cu namol!
geo_x
Postat pe 14 Iulie 2009 18:28
Dar cu apa de c o a i e PARDON PLOAIE n-ai vrea sa incerci sa te speli?
AlmostFamous
Postat pe 14 Iulie 2009 20:51
De la: plastic_society, la data 2009-07-14 20:51:34Dar cu apa de c o a i e PARDON PLOAIE n-ai vrea sa incerci sa te speli?


Frumos...
koph
Postat pe 14 Iulie 2009 20:58
De la: tokymymo, la data 2009-07-05 13:41:29hei
buna:)
am auzit k apa de mare este buna pentru parul gras...:-??
sincer n`am incercat..:-??
incercatsi si voi sa amestecati sare cu apa ...
aaa
:))
si aplicatsi la radacina firului de par
la 1-2 zile dupa ce incepe sa se ingrase
..:-??
cik nu ar mai necesita spalare
:)
eu acum ma duc sa incerc sper sa mearga
:-ss

apa de mare distruge parul. nu mai scrieti tampenii pe forumuri!!!!
mkdisk
Postat pe 17 Iulie 2009 08:36
sunt o gramada de produse pt par gras in comert, o gramada de plante pt par gras si tu tocmai asta ne spui?????uffffffffffffffff, stiu ca ma enervez degeaba, dar.....halal topic!!!
mkdisk
Postat pe 17 Iulie 2009 08:38
De la: plastic_society, la data 2009-07-14 20:51:34Dar cu apa de c o a i e PARDON PLOAIE n-ai vrea sa incerci sa te speli?

probabil ca tu ai incercat deja
wanda_love_you
Postat pe 18 Iulie 2009 07:12
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 15:11
kudika226898
Postat pe 14 Martie 2011 22:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
bunaa:* 17 De la: balrog 14 Martie 2011 12:57
Stie cineva ? :D 5 De la: balrog 14 Martie 2011 12:55
Extensii clip on par natural -livrare personala in Bucuresti 2 De la: balrog 14 Martie 2011 13:03
Sampon&Balsam pt par uscat, dar cae se ingrasa repede la radacini 4 De la: kudika198517 18 Septembrie 2016 17:58
Experiente placute si mai putin placute. 48 De la: balrog 14 Martie 2011 14:07