Setari Cookie-uri

Alergat

eu alerg in politehnica, ca sunt o gramada de studenti. Chiar e super tare
koryne_2007
Postat pe 16 Iulie 2009 16:49
Ardeti calorii!!!
Acum ca vremea calda e in toi putem profita, iar alergatul prin parc face minuni la piciorusele noastre!
Pentru fetele mai trendy, activitatea se numeste jogging.


Avantaje:

-te vei trezi cu picioruse frumoase
-iti mai clatesti si tu ochii, prin parc e plin de baieti draguti care alearga de le sar fesele.
-te mai bronzezi un pic

Dezavantaje:

-din pacate in parc sunt si alte specimene , pe langa baietii draguti cu fundulet ferm. Sfatul meu, alegeti alei mai populare pe unde circula mai multa lume...si fetelor...nu incercati scurtaturi necunoscute decat daca vreti sa retraiti live orele de anatomie din generala;)

Si ca bonus, ca de la asta plecasem, ardeti cam 500 de calorii~!~ in doar 30 min.
Plus ca alergatul e si trendy!

CarrieS
Postat pe 17 Iulie 2009 10:30
De la: CarrieS, la data 2009-07-17 10:30:58Ardeti calorii!!!
Acum ca vremea calda e in toi putem profita, iar alergatul prin parc face minuni la piciorusele noastre!
Pentru fetele mai trendy, activitatea se numeste jogging.


Avantaje:

-te vei trezi cu picioruse frumoase
-iti mai clatesti si tu ochii, prin parc e plin de baieti draguti care alearga de le sar fesele.
-te mai bronzezi un pic

Dezavantaje:

-din pacate in parc sunt si alte specimene , pe langa baietii draguti cu fundulet ferm. Sfatul meu, alegeti alei mai populare pe unde circula mai multa lume...si fetelor...nu incercati scurtaturi necunoscute decat daca vreti sa retraiti live orele de anatomie din generala;)

Si ca bonus, ca de la asta plecasem, ardeti cam 500 de calorii~!~ in doar 30 min.
Plus ca alergatul e si trendy!



Asha e, tre' sa avem grija de noi
deuzza
Postat pe 22 Iulie 2009 21:10
Am folosit si eu folia..:d, da` nu s`a vazut nustiu ce :-??, aqma continui sa alerg doar cu haine stramte si eventual o bluza cu fermuar mai groasa 1 pic nu foarte :)..deasupra..:P, sper k pana in septembrie sa reusesc ceva :D, :*
bybix
Postat pe 25 Iulie 2009 19:44
De la: deuzza, la data 2009-07-07 16:21:37Buna fetelor :)

De maine ma apuc de alergat :)) am zis !

Am auzit ca daca te infasori in folie alimentara, scapi mai repede de kilogramele in plus, si de groaznica celulita ... as vrea sa incerc... a incercat vreuna din voi?
Ma gandesc ca ar putea sa apara vreo iriatie :-s


hai ca m-ai facut sa rad. in folie alimentara? tare....nu vei obtine nimic, in ceea ce priveste datul kg jos. transpiratia nu are nicio legatura cu slabitul. de fapt eliminarea apei din organism nu presupune si arderea stratului adipos.
Ronnie_Coleman
Postat pe 26 Iulie 2009 23:52
De la: deuzza, la data 2009-07-07 16:21:37Buna fetelor :)

De maine ma apuc de alergat :)) am zis !

Am auzit ca daca te infasori in folie alimentara, scapi mai repede de kilogramele in plus, si de groaznica celulita ... as vrea sa incerc... a incercat vreuna din voi?
Ma gandesc ca ar putea sa apara vreo iriatie :-s



mai bine alergi in fiecare zi, nu in folie alimentara
Tazmanian
Postat pe 26 Iulie 2009 23:54
ia masa in farfuria cestii de cafea.face minuni.
kudika070899
Postat pe 29 Septembrie 2009 21:32
Eu am incercat si are efect! Spor la alergat!
Raluca_SA
Postat pe 17 Octombrie 2009 13:10
mersul pe jos face piciorul frumos.Mergi mai repejor 5 km pe zi asa grasimea va disparea .spor la treaba
kudika077113
Postat pe 13 Noiembrie 2009 19:13
foloseste Supliform este in jur de 10 ron din plante e super bun iti trebuie si folie te masezi usor pana intra in piele apoi te infasori cu folia si stai cam vreo 25 de min . aa si cura cu grefe si portocale..mananca o sapt doar grefe si porto si vei vedea minuni ,dar numai grefe si porto nimic altceva.si salate.:) bafta
cristina_pisi
Postat pe 19 Decembrie 2009 18:28
De la: cristina_pisi, la data 2009-12-19 18:28:59foloseste Supliform este in jur de 10 ron din plante e super bun iti trebuie si folie te masezi usor pana intra in piele apoi te infasori cu folia si stai cam vreo 25 de min . aa si cura cu grefe si portocale..mananca o sapt doar grefe si porto si vei vedea minuni ,dar numai grefe si porto nimic altceva.si salate.:) bafta

pai si cum ramane? mananca doar grefe si portocale , "dar numai grefe si porto nimic altceva" sau mai mananca si salate? salata aia poate contine multe.
Ronnie_Coleman
Postat pe 20 Decembrie 2009 18:07
De la: Ronnie_Coleman, la data 2009-12-20 18:07:32
De la: cristina_pisi, la data 2009-12-19 18:28:59foloseste Supliform este in jur de 10 ron din plante e super bun iti trebuie si folie te masezi usor pana intra in piele apoi te infasori cu folia si stai cam vreo 25 de min . aa si cura cu grefe si portocale..mananca o sapt doar grefe si porto si vei vedea minuni ,dar numai grefe si porto nimic altceva.si salate.:) bafta

pai si cum ramane? mananca doar grefe si portocale , "dar numai grefe si porto nimic altceva" sau mai mananca si salate? salata aia poate contine multe.



ASta trebuie sa fie destul de dur ptr stomac, citricele fiind cam acide. Sigur slabesti dar pe de alta parte distrugi altceva...
mirabela30
Postat pe 16 Ianuarie 2010 03:28
super tare,merita sa-ti incerci norocul!
http://www.e-joculet.ro/punctaj.php?user=amy05&id_user=6000
amy05
Postat pe 25 Februarie 2010 09:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CLUB PAT LOUNGE CAUTA FATA PENTRU PR&MARKETING 3 De la: sarutama 5 Ianuarie 2009 17:43
Stimulente sexuale pentru femei 6 De la: _curly 7 Ianuarie 2010 14:49
produse oriflame 1 De la: lilly26 24 Septembrie 2010 18:50
Angajari salon de infrumusetare 3 De la: nanci_05 6 Februarie 2011 23:32
Sfaturi de frumusete?? 5 De la: Cindy_Putri_Adelia_1 14 Martie 2016 12:02