Setari Cookie-uri

Inca un topic asea din plictiseala...

Pt ca sunt la birou si ma plicty rau in momentul de fatza m'am gandit ca nu strica acest topic ...si abia astept comentariile voastre care ma amuza cateodata
#
Sex la prima intalnire. Ce parere aveti ? Ai facut ? Ai fi dispus/dispusa sa faci, daca da ,in ce context, cu ce tip de persoana ? Consideri ca daca faci sex la prima intalnire poti avea o relatie stabila cu acea persoana sau din contra ?
jojo86
Postat pe 8 Iulie 2009 11:22
De la: Ellutza4u, la data 2009-07-08 11:22:47Pt ca sunt la birou si ma plicty rau in momentul de fatza m'am gandit ca nu strica acest topic ...si abia astept comentariile voastre care ma amuza cateodata
#
Sex la prima intalnire. Ce parere aveti ? Ai facut ? Ai fi dispus/dispusa sa faci, daca da ,in ce context, cu ce tip de persoana ? Consideri ca daca faci sex la prima intalnire poti avea o relatie stabila cu acea persoana sau din contra ?

wow cate intrebari...chiar te plicti nu gluma...si eu raspunsuri la intrebari
1 nu am nicio parere fiecare e liber sa faca ce vrea...depinde de ea si de el
2 nu am facut
3 nu mai pot sa o fac k atarna ceva pe stanga greu
4 e posibil dak tipu e open mind si intelege k nu faci la fe cu toti dar k el e irezistibil am raspuns satisfacator???
bruneagra25
Postat pe 8 Iulie 2009 11:28
N-am facut. Dar sunt numai ochi
Dor_a
Postat pe 8 Iulie 2009 11:37
De la: Dor_a, la data 2009-07-08 11:37:29N-am facut. Dar sunt numai ochi



hai ca am venit si eu cu urechiile dora
Donty0807
Postat pe 8 Iulie 2009 11:46
De la: Donty0807, la data 2009-07-08 11:46:49
De la: Dor_a, la data 2009-07-08 11:37:29N-am facut. Dar sunt numai ochi



hai ca am venit si eu cu urechiile dora


Donty? Donty a noastra?

Dor_a
Postat pe 8 Iulie 2009 11:49
De la: Ellutza4u, la data 2009-07-08 11:22:47Pt ca sunt la birou si ma plicty rau in momentul de fatza m'am gandit ca nu strica acest topic ...si abia astept comentariile voastre care ma amuza cateodata
#
Sex la prima intalnire. Ce parere aveti ? Ai facut ? Ai fi dispus/dispusa sa faci, daca da ,in ce context, cu ce tip de persoana ? Consideri ca daca faci sex la prima intalnire poti avea o relatie stabila cu acea persoana sau din contra ?

Ca sa imi dau si eu cu parerea asea din plictiseala ca doar tot eu am deschis acest topic tot din plictiseala
1.Sexul la prima intalnire mi se pare ok, atat timp cat apare chimia necesara, exista atractie sexuala si ambii sunt dispusi sa faca acel pas.
2.Si da am facut si nu regret

3.As face iar sex la prima intalnire atat timp cat apare chimie, tensiune sexuala si el vrea dar in mod sigur ca o sa vrea de ce nu, nu are nimeni nimic de pierdut. .. si nici eu
4.Cred ca daca faci sex la prima intalnire poti avea o relatie stabila cu acea persoana, in primul si primul rand pentru ca exista chimie, atractie, in al doilea rand deja sa trecut peste o faza in relatie care pentru unii e mai mult sau mai putin dificila, prima partida de sex.
Si cu asta am incheiat ..sper ca v'am lamurit asea din plictiseala
jojo86
Postat pe 8 Iulie 2009 11:51
De la: Dor_a, la data 2009-07-08 11:49:00
De la: Donty0807, la data 2009-07-08 11:46:49
De la: Dor_a, la data 2009-07-08 11:37:29N-am facut. Dar sunt numai ochi



hai ca am venit si eu cu urechiile dora


Donty? Donty a noastra?



da dora eu sunt Donty..................azi fiind o zi mai speciala si la cererea prietenilor am reanviat-o dar numai pentru o zi
Donty0807
Postat pe 8 Iulie 2009 11:53
Si adica de ce doar o zi? Ce, esti Cenusareasa?
Stai cu noi, unde sa te duci?
Dor_a
Postat pe 8 Iulie 2009 12:01
De la: Ellutza4u, la data 2009-07-08 11:51:19 Ca sa imi dau si eu cu parerea asea din plictiseala ca doar tot eu am deschis acest topic tot din plictiseala
1.Sexul la prima intalnire mi se pare ok, atat timp cat apare chimia necesara, exista atractie sexuala si ambii sunt dispusi sa faca acel pas.
2.Si da am facut si nu regret

3.As face iar sex la prima intalnire atat timp cat apare chimie, tensiune sexuala si el vrea dar in mod sigur ca o sa vrea de ce nu, nu are nimeni nimic de pierdut. .. si nici eu
4.Cred ca daca faci sex la prima intalnire poti avea o relatie stabila cu acea persoana, in primul si primul rand pentru ca exista chimie, atractie, in al doilea rand deja sa trecut peste o faza in relatie care pentru unii e mai mult sau mai putin dificila, prima partida de sex.
Si cu asta am incheiat ..sper ca v'am lamurit asea din plictiseala


Da, ai dreptate, in principiu... totusi, eu sunt genul cerebral... La mine nu exista tensiuni si chimii pana nu le da voie creierul sa existe... Iar creierul intai analizeaza. Si are nevoie de mai mult de o intalnire ca sa completeze o parere.
Totusi, daca sincer poti simti chimia din prima, foarte bine! Cum spui tu, ai trecut peste o parte dificila a relatiei care s-ar putea sa fie...
Dor_a
Postat pe 8 Iulie 2009 12:04
De la: Ellutza4u, la data 2009-07-08 11:51:19
De la: Ellutza4u, la data 2009-07-08 11:22:47Pt ca sunt la birou si ma plicty rau in momentul de fatza m'am gandit ca nu strica acest topic ...si abia astept comentariile voastre care ma amuza cateodata
#
Sex la prima intalnire. Ce parere aveti ? Ai facut ? Ai fi dispus/dispusa sa faci, daca da ,in ce context, cu ce tip de persoana ? Consideri ca daca faci sex la prima intalnire poti avea o relatie stabila cu acea persoana sau din contra ?

Ca sa imi dau si eu cu parerea asea din plictiseala ca doar tot eu am deschis acest topic tot din plictiseala
1.Sexul la prima intalnire mi se pare ok, atat timp cat apare chimia necesara, exista atractie sexuala si ambii sunt dispusi sa faca acel pas.
2.Si da am facut si nu regret

3.As face iar sex la prima intalnire atat timp cat apare chimie, tensiune sexuala si el vrea dar in mod sigur ca o sa vrea de ce nu, nu are nimeni nimic de pierdut. .. si nici eu
4.Cred ca daca faci sex la prima intalnire poti avea o relatie stabila cu acea persoana, in primul si primul rand pentru ca exista chimie, atractie, in al doilea rand deja sa trecut peste o faza in relatie care pentru unii e mai mult sau mai putin dificila, prima partida de sex.
Si cu asta am incheiat ..sper ca v'am lamurit asea din plictiseala

pai si ce asa rapid vrei sa o tai??? stai acilea nu pleci nicaieri
bruneagra25
Postat pe 8 Iulie 2009 12:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa ne mentinem un ten tanar si frumos? 4 De la: kudika035989 24 Ianuarie 2010 14:15
dragoste la distanta +?vraji? plizzz help me :( 6 De la: kudika_1015800 25 Iulie 2016 07:17
Ce sa fac?!!! 18 De la: kudika046998 7 Iulie 2009 11:57
eu ce-sa fac?! 4 De la: gugulina74 1 Ianuarie 2010 18:20
Manipularea 66 De la: alegro6543 18 Decembrie 2010 08:27