Setari Cookie-uri

!!!...ash avea o intrebare...!!!

de 2 saptamani sunt cu un baiat cu care ma inteleg foarte bine doar ca acum el este plecat dar oricum ma suna si nu a existat nici o cearta sau cv de genu pana acum...si mie cam frica de ceva...adik dak o sa ne intelegm ca pana acum si o sa avem o relatie de durata...si el cum are 17 ani iar eu 14...o sa vrea sa incercam...eu tin la el foarte mult de o luna imi place si numai acum doua sapt iam spus[ziua in kre a murit jacko]....si mia spus multe lucruri frumoase si cred k shy el tine la mn mai ales k ne`au vazut shy ai lui shy ai mei....si in plus de asta e unul din cei mai doriti baieti din oras...doar k lui nu ii pasa...a pierdut fete de 18 ani foarte frumoase kre erau dispuse sa fak orice pt el...shy dak o sa`mi zik s`o facem mie foarte frik pt k nu vreau sa fac asta ink...nu ash vrea sa ma paraseasca...mai ales dak ar trece mult timp...deshy nu pare genu`...dar oricum....shy vroyam sa va intreb...cum ash putea sa abordez problema asta cu el...
RyNn4
Postat pe 9 Iulie 2009 13:47
De la: RyNna_LuV__GyUrY, la data 2009-07-09 13:47:51de 2 saptamani sunt cu un baiat cu care ma inteleg foarte bine doar ca acum el este plecat dar oricum ma suna si nu a existat nici o cearta sau cv de genu pana acum...si mie cam frica de ceva...adik dak o sa ne intelegm ca pana acum si o sa avem o relatie de durata...si el cum are 17 ani iar eu 14...o sa vrea sa incercam...eu tin la el foarte mult de o luna imi place si numai acum doua sapt iam spus[ziua in kre a murit jacko]....si mia spus multe lucruri frumoase si cred k shy el tine la mn mai ales k ne`au vazut shy ai lui shy ai mei....si in plus de asta e unul din cei mai doriti baieti din oras...doar k lui nu ii pasa...a pierdut fete de 18 ani foarte frumoase kre erau dispuse sa fak orice pt el...shy dak o sa`mi zik s`o facem mie foarte frik pt k nu vreau sa fac asta ink...nu ash vrea sa ma paraseasca...mai ales dak ar trece mult timp...deshy nu pare genu`...dar oricum....shy vroyam sa va intreb...cum ash putea sa abordez problema asta cu el...



ce scrisesi acilea muica?
Donty0807
Postat pe 9 Iulie 2009 13:50
in primul rand, fa un efort imens si scrie in limba roamana, daca el iti pune conditia ca sa faci sex cu el pt a ramane impreuna si tu nu vrei, poti sa ii dai viteza "dupa troleu si femei/barbati sa nu fugi niciodata pt ca mereu vin altii"
nu e capat de lume daca nu mai esti cu el, te asigur, poate intelegi acum sau doar mai tarziu, dar trebuie sa renunti la gandirea superficiala.
felixcat
Postat pe 9 Iulie 2009 13:53
:)) un lucru e sa iti placa un lucru este sa ai 14 ani...dupa 2 saptamani nu iti poate cere nimik.....niciodata sa nu o faci cu cineva de frica a nu-l pierde ;) dc tu nu esti pregatita si el te place atat de mult cum zici o sa inteleaga asta....altfel considera ca nu merita :) 14 ani hmmm cam micutza pt lucrurile astea...fa-o atunci cand vrei u...cand esti pregatita atat psihic cat si fizic :) dc nu poti sa ramai cu un "gust amar" dupa povestea asta..... :) bafta :*
Ameelya
Postat pe 9 Iulie 2009 13:54
De la: RyNna_LuV__GyUrY, la data 2009-07-09 13:47:51de 2 saptamani sunt cu un baiat cu care ma inteleg foarte bine doar ca acum el este plecat dar oricum ma suna si nu a existat nici o cearta sau cv de genu pana acum...si mie cam frica de ceva...adik dak o sa ne intelegm ca pana acum si o sa avem o relatie de durata...si el cum are 17 ani iar eu 14...o sa vrea sa incercam...eu tin la el foarte mult de o luna imi place si numai acum doua sapt iam spus[ziua in kre a murit jacko]....si mia spus multe lucruri frumoase si cred k shy el tine la mn mai ales k ne`au vazut shy ai lui shy ai mei....si in plus de asta e unul din cei mai doriti baieti din oras...doar k lui nu ii pasa...a pierdut fete de 18 ani foarte frumoase kre erau dispuse sa fak orice pt el...shy dak o sa`mi zik s`o facem mie foarte frik pt k nu vreau sa fac asta ink...nu ash vrea sa ma paraseasca...mai ales dak ar trece mult timp...deshy nu pare genu`...dar oricum....shy vroyam sa va intreb...cum ash putea sa abordez problema asta cu el...

esti inca mica.vb cu el si spunei ca inca nu vrei sa faci secs.daca tine la tine te va astepta,daca nu asta e .nu e singurul baiat.trebuie sa o faci atunci cand esti tu pregatita pt asta,nu doar pt ca asa doreste baiatul/iubitul...
R_F
Postat pe 9 Iulie 2009 13:54
astazi a tunat si v-a adunat pe toti cu intrebari stupide?
redline
Postat pe 9 Iulie 2009 13:55
esti mik si proasta, atata am avut de zis!!!!
bruneagra25
Postat pe 9 Iulie 2009 13:57
De la: redline, la data 2009-07-09 13:55:07astazi a tunat si v-a adunat pe toti cu intrebari stupide?



acum parafrazand parca zicea cineva pe un topic ca-i joi azi .............ce-o fi vrut sa zica cu asta?
Donty0807
Postat pe 9 Iulie 2009 13:57
De la: bruneagra25, la data 2009-07-09 13:57:03esti mik si proasta, atata am avut de zis!!!!

nu fi rea cu fata,ca si tu ai fost curioasa cand erai mai micuta
R_F
Postat pe 9 Iulie 2009 14:01
doamneee frateee voi nu puteti fara sa insultatzi pe cineva...hellouuuu fata are 14 ani...are si ea o nelamurire....u la 14 ani erai altfel? aaa da erai mica si toanta sau cum?dc tot nu o puteti ajuta cu ceva..macar sa va abtinetzi..sau asa ati invatat voi? god am zis ca nu ma cert pe forum dar......
Ameelya
Postat pe 9 Iulie 2009 14:01
De la: bruneagra25, la data 2009-07-09 13:57:03esti mik si proasta, atata am avut de zis!!!!

rautate de parca tu cand ai pus prima data mana pe o coada de lopata nu ai avut fluturi in stomac
felixcat
Postat pe 9 Iulie 2009 14:03
De la: Ameelya, la data 2009-07-09 14:01:16doamneee frateee voi nu puteti fara sa insultatzi pe cineva...hellouuuu fata are 14 ani...are si ea o nelamurire....u la 14 ani erai altfel? aaa da erai mica si toanta sau cum?dc tot nu o puteti ajuta cu ceva..macar sa va abtinetzi..sau asa ati invatat voi? god am zis ca nu ma cert pe forum dar......


si-o bagat al negru coada si nu ai rezistat,asa-i?
si bine ca ai ajutat-o tu mai mult cu acest comentariu
redline
Postat pe 9 Iulie 2009 14:03
:))) uite ce e....mai bn un comentariu decat sa o insult ..so...si-a bagat dracu coada si nu ai rezistat tu....serios ... 14 ani :| dooohhhh ce vroiai sa intrebe?
Ameelya
Postat pe 9 Iulie 2009 14:05
De la: R_F, la data 2009-07-09 14:01:11
De la: bruneagra25, la data 2009-07-09 13:57:03esti mik si proasta, atata am avut de zis!!!!

nu fi rea cu fata,ca si tu ai fost curioasa cand erai mai micuta

da am fost curioasa dar nu sa vad cum arata madularu la 14 ani!!!!!!!!!!! sincer la varsta aia adik in cl a 8-a ma pupat nu sarutat prima oara un baiat si abia pe la 17 m-au napadit curiozitatile si la 18 si ceva am aflat cum arata madularu!!!!!
bruneagra25
Postat pe 9 Iulie 2009 14:25
eu nu stiu de ce iti faci griji daca nu te-a intrebat inca. poate ma poti lamuri.......poate nu e genul care vrea sa faca...de la a 2a intalnire
dolcik1
Postat pe 9 Iulie 2009 14:25
De la: felixcat, la data 2009-07-09 14:03:17
De la: bruneagra25, la data 2009-07-09 13:57:03esti mik si proasta, atata am avut de zis!!!!

rautate de parca tu cand ai pus prima data mana pe o coada de lopata nu ai avut fluturi in stomac

am avut plin de fluturi dar si eram cam majora!!!!!!!!! si nu zic k tre sa faca, k si mine dar la 4 ani????
bruneagra25
Postat pe 9 Iulie 2009 14:26
De la: Ameelya, la data 2009-07-09 14:01:16doamneee frateee voi nu puteti fara sa insultatzi pe cineva...hellouuuu fata are 14 ani...are si ea o nelamurire....u la 14 ani erai altfel? aaa da erai mica si toanta sau cum?dc tot nu o puteti ajuta cu ceva..macar sa va abtinetzi..sau asa ati invatat voi? god am zis ca nu ma cert pe forum dar......

tocmai pt k are 14 ani ar trebuii sa o intereseze capacitatea (examenu) si nici decum relatiile si fu.taiu asa mai pe romaneste!!!!
bruneagra25
Postat pe 9 Iulie 2009 14:28
De la: Ameelya, la data 2009-07-09 14:05:47:))) uite ce e....mai bn un comentariu decat sa o insult ..so...si-a bagat dracu coada si nu ai rezistat tu....serios ... 14 ani :| dooohhhh ce vroiai sa intrebe?

ai fi surprinsa ce pot sa intrebe fatucile astea la 14 ani
eventual pot sa iti dea si lectii de sex!
redline
Postat pe 9 Iulie 2009 14:28
De la: dolcik1, la data 2009-07-09 14:25:58eu nu stiu de ce iti faci griji daca nu te-a intrebat inca. poate ma poti lamuri.......poate nu e genul care vrea sa faca...de la a 2a intalnire

tu chiar ai 13 ani???
bruneagra25
Postat pe 9 Iulie 2009 14:30
De la: RyNn4, la data 2009-07-09 13:47:51de 2 saptamani sunt cu un baiat cu care ma inteleg foarte bine doar ca acum el este plecat dar oricum ma suna si nu a existat nici o cearta sau cv de genu pana acum...si mie cam frica de ceva...adik dak o sa ne intelegm ca pana acum si o sa avem o relatie de durata...si el cum are 17 ani iar eu 14...o sa vrea sa incercam...eu tin la el foarte mult de o luna imi place si numai acum doua sapt iam spus[ziua in kre a murit jacko]....si mia spus multe lucruri frumoase si cred k shy el tine la mn mai ales k ne`au vazut shy ai lui shy ai mei....si in plus de asta e unul din cei mai doriti baieti din oras...doar k lui nu ii pasa...a pierdut fete de 18 ani foarte frumoase kre erau dispuse sa fak orice pt el...shy dak o sa`mi zik s`o facem mie foarte frik pt k nu vreau sa fac asta ink...nu ash vrea sa ma paraseasca...mai ales dak ar trece mult timp...deshy nu pare genu`...dar oricum....shy vroyam sa va intreb...cum ash putea sa abordez problema asta cu el...


Mai treci pe la scoala,invata naibii sa scrii romaneste,apoi dupa ce te faci desteapta pune problema altfel....La 14 ani tu postezi astfel de probleme...mama ta stie sau si ea e ocupata cu altele?
bl_de
Postat pe 9 Iulie 2009 14:31
De la: bl_de, la data 2009-07-09 14:31:10
De la: RyNn4, la data 2009-07-09 13:47:51de 2 saptamani sunt cu un baiat cu care ma inteleg foarte bine doar ca acum el este plecat dar oricum ma suna si nu a existat nici o cearta sau cv de genu pana acum...si mie cam frica de ceva...adik dak o sa ne intelegm ca pana acum si o sa avem o relatie de durata...si el cum are 17 ani iar eu 14...o sa vrea sa incercam...eu tin la el foarte mult de o luna imi place si numai acum doua sapt iam spus[ziua in kre a murit jacko]....si mia spus multe lucruri frumoase si cred k shy el tine la mn mai ales k ne`au vazut shy ai lui shy ai mei....si in plus de asta e unul din cei mai doriti baieti din oras...doar k lui nu ii pasa...a pierdut fete de 18 ani foarte frumoase kre erau dispuse sa fak orice pt el...shy dak o sa`mi zik s`o facem mie foarte frik pt k nu vreau sa fac asta ink...nu ash vrea sa ma paraseasca...mai ales dak ar trece mult timp...deshy nu pare genu`...dar oricum....shy vroyam sa va intreb...cum ash putea sa abordez problema asta cu el...


Mai treci pe la scoala,invata naibii sa scrii romaneste,apoi dupa ce te faci desteapta pune problema altfel....La 14 ani tu postezi astfel de probleme...mama ta stie sau si ea e ocupata cu altele?

vezi k iti spune si tie lumea ce rea esti!!!
bruneagra25
Postat pe 9 Iulie 2009 14:32
Mai fetitza lasa gandurile astea cum ca el te'ar lasa daca nu o faceti,si daca te lasa care este problema baieti mai sunt si nu se termina lumea cu el...si sa nu faci prostia sa o faci cu el doar asa ca vrea el sa o faceti si u de frica sa o faci sa nu te paraseasca,dar la faza ca te poate parasi si dp ce o facetzi nu te'ai gandit
La varsta ta ar trebui sa te intereseze alte lucruri si mai lasa drecu gandurile astea daca nu vrei sa fii dezamagita mai tarziu
jojo86
Postat pe 9 Iulie 2009 14:39
Dumnezeule!! ai 14 ani... faci ce simti, ce vrei... si ce daca te paraseste?:)) stii cum il uiti cand apare alt frumusel?! :))esti fraiera ca-ti pierzi vremea gandindu-te la asa ceva... iesi in oras, distreaza-te, simte viata, nu-ti pierde vremea cu el (asta daca vrea sa te "bage in pat" si tu nu:))) fa ce simti, experimenteaza ;)) la 50 de ani o sa regreti ca nu ti-ai trait viata.. si ai doar una.. ...... chill out sweetheart
Giorgianaa
Postat pe 19 Iulie 2009 22:53
La 14 ani, dupa doua saptamani isi bate joc de tine. Da-i papucii urgent!
Kathara
Postat pe 19 Iulie 2009 22:55
mi-e mila de fetele pe care le veti avea (daca vor fi fete), zau asa

stai linistita, nu sunt decat 2 sapt (acum o fi vreo luna), nici nu e cazul sa te gandesti inca la ceva de durata
tot ce pot sa-ti zic este sa te distrezi (ca tot e vara), sa te ocupi de scoala si sa nu faci nimic ce ai putea regreta

iar daca si cand se va pune problema unei relatii mai serioase, poti aborda acest subiect cu el; pana atunci nu vei face decat sa-l pui pe fuga.
kitty_krieger
Postat pe 19 Iulie 2009 23:15
Rynn, stiu ca ti se pare de necrezut, dar stii... Baietii astia "cool" la 18 ani pot ajunge la 22 niste ratati sadea... Esti sigura ca in cativa ani vrei sa-l intalnesti pe strada si sa te intrebi "ce naiba a fost in capul meu cand l-am lasat sa ma atinga?"...
Ai 14 ani, abia ai trecut pragul adolescentei... Chiar nu mai ai alte lucruri de facut decat sa fii salteaua unuia? Pe de alta parte, pui problema foarte gresit. De culcat nu te culci cu un barbat pentru ca ASA VREA EL, sau de frica ca "te lasa"... O faci pentru ca asa simti tu si doar cand esti pregatita (psihic si fizic), ceea ce nu e cazul unei fete de 14 ani.
Cat despre el, daca nu e indragostit de tine, te lasa oricum. Si daca te culci si daca nu te culci cu el...
Dor_a
Postat pe 20 Iulie 2009 09:35
De la: bruneagra25, la data 2009-07-09 13:57:03esti mik si proasta, atata am avut de zis!!!!

las ca o sa se faca ea mare si nu o sa mai fie mica
SweetDadyD
Postat pe 20 Iulie 2009 13:48
De la: SweetDadyD, la data 2009-07-20 13:48:39
De la: bruneagra25, la data 2009-07-09 13:57:03esti mik si proasta, atata am avut de zis!!!!

las ca o sa se faca ea mare si nu o sa mai fie mica


Se face mare dar ramane proasta daca nu pune mana pe carte , la anu are CAPACITATE si oare ce nota o sa capete la proba scrisa ????
valivieru96
Postat pe 20 Iulie 2009 14:00
Nici n-a lasat bine biberonu si papusile si deja are probleme legate de sex.Ori m-am tampit eu ori fetele vor sa creasca prea repede. Sunt eu exagerata cand spun ca domnisoara in cauza ar trebui mai intai sa invete sa scrie si ca ar fi cazul s-o preocupe mai mult scoala decat "amorul"?

Postat pe 20 Iulie 2009 14:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Meditazion*Transmutazion=TantrismusBlanco>SacralALCHEMY 1 De la: kudika355124 22 Ianuarie 2011 11:24
orgasm la masaj 74 De la: mirelap 24 Martie 2012 10:39
topul celor mai penibile topicuri:))) 33 De la: Dor_a 12 Februarie 2009 14:52
de ce se comporta asa? 8 De la: ella_c 16 Februarie 2009 19:14
cunnilingus 3 De la: kudika_11232 4 Iulie 2012 11:13