Setari Cookie-uri

oareil iubesc prea mult?cum sa fac sa scap de sentimente?

acum cateva luni,am intalnit pe cineva din scoala mea......desi nu prea vorbeam ,la o petrecere stateam pe o banca...dupa care a venit si X ....dupa 10 minute,X m`a sarutat insa am acceptat acel sarut....sarut perfect cel mai frumos baiat din scoala stiam ca are prietena,insa imi placea prea mult de el... dupa 1 ora de vb....a inceput cu tot felul de vorbe....ca sunt frumoasa etc...vrajeli...are niste ochi atat de dulci,atat de inocenti...era atat de diferit fata de alti baieti. ....ma tinea mereu de mana ....insa nu a fost nimic intre noi ,desi imi doream din toata inima deoarece tineam foarte mult la el,i`am zis niste chestii legate de o colega (adica ar fi vrut sa o desparta de prietena lui si sa fie cu o prietena a colegei mel)mi`a multumit.....desi mai vorbeam cu el pe mess,imi doream mai mult.gandul ca o sa fim in aceiasi clasa ma omoara o sa fiu mereu cu gandul la el....si cu ochii numai dupa el...mi`e teama k o sa fiu obsedata..
kudika050245
Postat pe 9 Iulie 2009 16:40
si eu azi incercam sa invat si a aparut x si y si z.....cu povesti care mai de care...si x si y si z imi dadura sa citesc ,si nu am inteles.....dar in fine.....dam cuv lui x si y si z.......

heaven_2906
Postat pe 9 Iulie 2009 16:43
pui pariu cu mine ca imdeiat ce o sa apara un tip si mai chipes ca asta, o sa uiti cu totul de el?

dar ce pot spune, e intr-adevar un tip deosebit daca are prietena si te vrajeste si pe tine. Asa, educati-i bine sa stie ca e ok sa insele si pe viitor!!!
kitty_krieger
Postat pe 9 Iulie 2009 16:46
las fato ca pana o sa fiti in aceeasi clasa o sa iti placa de altu
rahella
Postat pe 9 Iulie 2009 17:20
De la: kudika050245, la data 2009-07-09 16:40:35acum cateva luni,am intalnit pe cineva din scoala mea......desi nu prea vorbeam ,la o petrecere stateam pe o banca...dupa care a venit si X ....dupa 10 minute,X m`a sarutat insa am acceptat acel sarut....sarut perfect cel mai frumos baiat din scoala stiam ca are prietena,insa imi placea prea mult de el... dupa 1 ora de vb....a inceput cu tot felul de vorbe....ca sunt frumoasa etc...vrajeli...are niste ochi atat de dulci,atat de inocenti...era atat de diferit fata de alti baieti. ....ma tinea mereu de mana ....insa nu a fost nimic intre noi ,desi imi doream din toata inima deoarece tineam foarte mult la el,i`am zis niste chestii legate de o colega (adica ar fi vrut sa o desparta de prietena lui si sa fie cu o prietena a colegei mel)mi`a multumit.....desi mai vorbeam cu el pe mess,imi doream mai mult.gandul ca o sa fim in aceiasi clasa ma omoara o sa fiu mereu cu gandul la el....si cu ochii numai dupa el...mi`e teama k o sa fiu obsedata..


Copiii astia se strica de pe o zi pe alta.Ea e o fata ce urmeaza sa devina ce deja fetele din ziua de azi sunt:)
therapsong2
Postat pe 9 Iulie 2009 17:38
ms alte pareri?....
aveti dreptate
kudika050245
Postat pe 10 Iulie 2009 21:48
aaa! ce frumoasa e adolescenta! te indragostesti in fiecare zi de alt baiat....si eu am patit la fel..cum vedeam un baiat frumos ma indragosteam pe loc...o sa iti treaca si tie ..pe la 18 ani. mult succes.
ankpoly
Postat pe 15 Iulie 2009 13:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am nevoie de un sfat intr-o relatie cu violenta de cuplu 66 De la: kudika228167 15 Iulie 2010 11:17
ce decizie sa iau? 12 De la: v3ronik 19 Mai 2010 08:27
cine ma poate indruma... 13 De la: elagodess 27 Octombrie 2009 19:57
help!!! 20 De la: polin 18 Noiembrie 2011 18:35
FWB-friends with benefits 3 De la: printesaa_x 17 Ianuarie 2011 10:36