Setari Cookie-uri

confuza....

Buna,am si eu o intrebare....cum ati reactiona sau ce ati intelege in monetul in care iubitul in timpul unei discutii mai aprinse iti spune ca pe primul loc in viata lui este serviciul si in momentul de fata sesiunea....dar in general serviciul e pe primul loc si desi nu a zis cu voce tare de aici se intelege ceva de genul "tu esti pe locul 2 sau cand am timp de tine"
ceea ce nu prea e ok
nu?
viviana23
Postat pe 29 Ianuarie 2010 20:55
baiat destept. in primul rand este scoala serviciul facultatea si apoi restul... ma rog, eu asa vad lucrurile si asa mi se pare normal. poate n-o sa fiti impreuna o vesnicie, iar daca isi va rata examenele/facultatea/serviciul pt niste mofturi d-ale partenerei e nasol... eu sunt de-acord cu el!!!si il sustin!!!
Shhh
Postat pe 29 Ianuarie 2010 20:59
O fi vorbit omul la nervi...multi spun lucruri pe care le arunca de amorul artei intr-o cearta. De ce nu declansezi o discutie mai serioasa, cand sunteti mai relaxati amandoi si atunci vezi unde te situezi!!!
miss_darine
Postat pe 29 Ianuarie 2010 21:00
De la: miss_darine, la data 2010-01-29 21:00:54O fi vorbit omul la nervi...multi spun lucruri pe care le arunca de amorul artei intr-o cearta. De ce nu declansezi o discutie mai serioasa, cand sunteti mai relaxati amandoi si atunci vezi unde te situezi!!!


missss
uneori o vorba doare mai tare decat o palma !
odata ce a zis asta ..pfff poa sa vina sa-mi indruge o mie de vorbe ..eu una nu as mai crede nimic...
blaa
Postat pe 29 Ianuarie 2010 21:04
De la: blaa, la data 2010-01-29 21:04:26
missss
uneori o vorba doare mai tare decat o palma !
odata ce a zis asta ..pfff poa sa vina sa-mi indruge o mie de vorbe ..eu una nu as mai crede nimic...

blaa
Daca il cunosti de ceva vreme pe omul respectiv, n-ar trebui sa pui la suflet o vb aruncata aiurea!!! Unii oameni sunt mai colerici, asta nu inseamna ca si cred ceea ce spun! Parerea mea
dar daca intr-adevar nu a fost ceva aruncat la nervi, ii spui pa si il lasi sa se maturizeze!
miss_darine
Postat pe 29 Ianuarie 2010 21:09
probabil omul stie ce vrea de la viata si vrea sa isi construiasca o cariera...iar asta este bine! daca nu se ocupa de facultate si peste un timp se desparte de tine? el cu ce ramane? la el de ce nu te gandesti?
steffy91
Postat pe 2 Februarie 2010 22:03
De la: viv_baby23, la data 2010-01-29 20:55:38Buna,am si eu o intrebare....cum ati reactiona sau ce ati intelege in monetul in care iubitul in timpul unei discutii mai aprinse iti spune ca pe primul loc in viata lui este serviciul si in momentul de fata sesiunea....dar in general serviciul e pe primul loc si desi nu a zis cu voce tare de aici se intelege ceva de genul "tu esti pe locul 2 sau cand am timp de tine"
ceea ce nu prea e ok
nu?


ar trebui sa te gandesti in primul rand la tine si sa urmezi exemplul lui
mahy33
Postat pe 2 Februarie 2010 22:15
De la: mahy33, la data 2010-02-02 22:15:19
De la: viv_baby23, la data 2010-01-29 20:55:38Buna,am si eu o intrebare....cum ati reactiona sau ce ati intelege in monetul in care iubitul in timpul unei discutii mai aprinse iti spune ca pe primul loc in viata lui este serviciul si in momentul de fata sesiunea....dar in general serviciul e pe primul loc si desi nu a zis cu voce tare de aici se intelege ceva de genul "tu esti pe locul 2 sau cand am timp de tine"
ceea ce nu prea e ok
nu?


ar trebui sa te gandesti in primul rand la tine si sa urmezi exemplul lui


da,Mahy,da` io zic ca depinde si de cat timp e relatia si de ce fel de ganduri comune au,nu?
mitura
Postat pe 2 Februarie 2010 22:25
De la: mitura, la data 2010-02-02 22:25:34
De la: mahy33, la data 2010-02-02 22:15:19
De la: viv_baby23, la data 2010-01-29 20:55:38Buna,am si eu o intrebare....cum ati reactiona sau ce ati intelege in monetul in care iubitul in timpul unei discutii mai aprinse iti spune ca pe primul loc in viata lui este serviciul si in momentul de fata sesiunea....dar in general serviciul e pe primul loc si desi nu a zis cu voce tare de aici se intelege ceva de genul "tu esti pe locul 2 sau cand am timp de tine"
ceea ce nu prea e ok
nu?


ar trebui sa te gandesti in primul rand la tine si sa urmezi exemplul lui


da,Mahy,da` io zic ca depinde si de cat timp e relatia si de ce fel de ganduri comune au,nu?

si de ce nu s-ar pune pe ea , ma refer la realizarea ei profesionala , pe primul plan ? de ce sa nu fie independenta si pe picioarele ei ? daca relatia se termina peste cativa ani o sa-i para rau . mai ales ca e clar ca el e interesat acum in special de o cariera .
mahy33
Postat pe 2 Februarie 2010 22:34
putin mi-ar pasa ca nu sunt pe primul loc in viata lui, pana la urma si eu pot sa am alte prioritati, nu depind de el el decide daca sunt pe primul loc in viata lui sau nu
yumy
Postat pe 17 Februarie 2010 08:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubirea imposibila este intotdeauna posibila 141 De la: sirghea 13 Februarie 2010 19:33
Confesiune 51 De la: Cassey 29 Decembrie 2008 23:09
Iubire interzisa cu adevarat!!! 141 De la: camy_camy1987 5 Ianuarie 2012 16:48
parinti mei nu ma inteleg si nu stiu ce sa fac.. 5 De la: G3yny 12 Iulie 2012 12:35
conteaza parerea lor dar prea mult strica 9 De la: kudika_947757 29 Decembrie 2013 20:47