Setari Cookie-uri

Help :((((

buuna tuturor...am si eu o problema si as vrea un sfat...acum cateva zile am fost la ziua prietenului meu ..toate bune si frumoase...am facut cunostiinta cu parintii lui ...ne`am distrat....iar seara cand a venit momentul sa plec tatal lui ma chiemat in alta camera ``sa vorbeasca``cu mine..iar acolo mi`a facut avansuri,ba chiar a zis k ma plateste daca ``o sa ne cunoastem mai bine``,mi`a pus si mana pe picior...in momentul ala nu stiam cum sa reactionez,i`am zis k nu ma intereseaza nimic din ce are de spus sau de oferit....m`am dus la un prieten si l`am rugat sa ma duca repede acasa, am plecat in fuga fara sa spun nimic nimanui...mai rau este ca prietenul meu fiind si ``bine dispus`` a zis k am plecat cu acel prieten sa fac cine stie ce...eu totusi cred k a fost influientat,el nu ar fii zis niciodata asta..mai ales k am auzit k ia zis tatal lui k pentru o suma de bani o sa fie cu mine...nu pot sa inteleg cum exista asemenea persoane...acum prietenul meu si`a cerut scuze,dar nush daca sa ma impac cu el,mama mi`a interzis sa ma mai vad cu el si intr`un fel are dreptate....si eu nush,sunt foarte confuza,as vrea sa`i spun ce sa intamplat in seara aceea,dar imi este frica de consecinte,mai ales ca el abia sa mutat de cateva zile inapoi cu parintii lui...help me please:((
traficDEvise
Postat pe 9 Iulie 2009 11:39

de unde le scoateti frateeeeeeee......
cata fantezie puteti avea
_fantoma_
Postat pe 9 Iulie 2009 11:43
mama ta are dreptate, foarte mare dreptate.
googoodoll
Postat pe 9 Iulie 2009 11:43
hei vas !!!!:)
long time no see :D
tu zici ca fabuleaza?
googoodoll
Postat pe 9 Iulie 2009 11:45
ce ?show?avansuri din partea tatalui iubitului?iar el zice "ca pt o suma de bani o sa fii cu el"ce inseamna asta? si mai are tupeu sa vina sa-si ceara scuze si sa te impaci cu el?poate vrea sa te imparta cu tatal lui,si mai tine cont si de mamica ta.Cati ani ai????
kudika030058
Postat pe 9 Iulie 2009 11:47
spune-i prietenului tau tot! de ce sa nu stie ce fel de tata are..? daca nu te va crede, asta il priveste.
DirtyDianna
Postat pe 9 Iulie 2009 11:50
tu crezi k n`am ce face decat sa scriu povesti pe aici???
sincer nush ce sa fac,am auzit tot felul de pareri si de aceea vreau sa ma decid,cu ajutorul vostru:|
traficDEvise
Postat pe 9 Iulie 2009 11:53
De la: forever_me, la data 2009-07-09 11:50:51spune-i prietenului tau tot! de ce sa nu stie ce fel de tata are..? daca nu te va crede, asta il priveste.


mda...asta vreau si eu sa fac dar sincer mi`e frica de reactia lui,nu vreau sa fac alte probleme..vreau sa scap o data din asta si atat !!!
traficDEvise
Postat pe 9 Iulie 2009 11:56
De la: kudika047465, la data 2009-07-09 11:53:09tu crezi k n`am ce face decat sa scriu povesti pe aici???
sincer nush ce sa fac,am auzit tot felul de pareri si de aceea vreau sa ma decid,cu ajutorul vostru:|

ce ajutor vrei ma???? imagineaza-ti k ai o fata si tata prietenului ei s-ar da la ea...tu ai vrei sa o vezi pe fica-ta intr-o asemenea familie???
bruneagra25
Postat pe 9 Iulie 2009 11:56
spune-i prietenului.......daca nu te crede, asta este........daca tatal i-a spus de intentii, nu vad de ce nu te-ar crede.......
black3kobra
Postat pe 9 Iulie 2009 11:57
si daca el stia de povestea asta.....lasa-l........cauta altu'
black3kobra
Postat pe 9 Iulie 2009 11:59
De la: bruneagra25, la data 2009-07-09 11:56:53
De la: kudika047465, la data 2009-07-09 11:53:09tu crezi k n`am ce face decat sa scriu povesti pe aici???
sincer nush ce sa fac,am auzit tot felul de pareri si de aceea vreau sa ma decid,cu ajutorul vostru:|

ce ajutor vrei ma???? imagineaza-ti k ai o fata si tata prietenului ei s-ar da la ea...tu ai vrei sa o vezi pe fica-ta intr-o asemenea familie???


Da...stiu ca mama are dreptate si o sa o ascult,nu o sa mai ma vad cu baiatul respectiv,asa este cel mai bine,stiind ce sa intamplat cu tatal lui nu il mai pot privi in ochi
traficDEvise
Postat pe 9 Iulie 2009 12:01
De la: black3kobra, la data 2009-07-09 11:59:04si daca el stia de povestea asta.....lasa-l........cauta altu'


Nu stia....si nici acum nu stie...mi`a zis o fata care era langa ei k ia zis taicasu [sa tinem cont k era destul de beat],dar el nu la luat in seama....si dupa sa intamplat ce v`am povestit si am plecat de la petrecere...de atunci nu i`am raspuns la telefon,la nimic...imi cere explicatii si stiu cat l`ar durea daca le`ar auzi....
traficDEvise
Postat pe 9 Iulie 2009 12:04
De la: kudika047465, la data 2009-07-09 12:01:42
De la: bruneagra25, la data 2009-07-09 11:56:53
De la: kudika047465, la data 2009-07-09 11:53:09tu crezi k n`am ce face decat sa scriu povesti pe aici???
sincer nush ce sa fac,am auzit tot felul de pareri si de aceea vreau sa ma decid,cu ajutorul vostru:|

ce ajutor vrei ma???? imagineaza-ti k ai o fata si tata prietenului ei s-ar da la ea...tu ai vrei sa o vezi pe fica-ta intr-o asemenea familie???


Da...stiu ca mama are dreptate si o sa o ascult,nu o sa mai ma vad cu baiatul respectiv,asa este cel mai bine,stiind ce sa intamplat cu tatal lui nu il mai pot privi in ochi

atunci dak sti ce trebe facut ce rost isi mai au toate intrebarile astea??
bruneagra25
Postat pe 9 Iulie 2009 12:05
E logic k nu o sa mai fiu cu el,de asta sunt constienta..dar nu stiu daca sa ii spun ce sa intamplat sau sa las lucrurile asa:|:|:|
traficDEvise
Postat pe 9 Iulie 2009 12:09
De la: kudika047465, la data 2009-07-09 12:09:35E logic k nu o sa mai fiu cu el,de asta sunt constienta..dar nu stiu daca sa ii spun ce sa intamplat sau sa las lucrurile asa:|:|:|

daca ii spui, exista toate sanse;e sa nu te creada, iar daca nu-i spui s-ar putea ca taica-su sa repete figura cu alta fata....
Lucia1971
Postat pe 9 Iulie 2009 12:12

daca ii spui, exista toate sanse;e sa nu te creada, iar daca nu-i spui s-ar putea ca taica-su sa repete figura cu alta fata....[/quote]

La ce om e taicasu il cred in stare....nu pot sa cred k exista asemenea oameni
traficDEvise
Postat pe 9 Iulie 2009 12:15
De la: traficDEvise, la data 2009-07-09 11:56:31
De la: forever_me, la data 2009-07-09 11:50:51spune-i prietenului tau tot! de ce sa nu stie ce fel de tata are..? daca nu te va crede, asta il priveste.


mda...asta vreau si eu sa fac dar sincer mi`e frica de reactia lui,nu vreau sa fac alte probleme..vreau sa scap o data din asta si atat !!!


de cine ti-e frica, mai exact, de fiu sau de tata? spune-mi, il iubesti pe prietenul tau? crezi ca te-ar intelege, din cate il cunosti pana acum? daca nu, atunci.. e greu, intr-adevar! in cazul asta, nu are rost sa incerci sa-i spui. totusi.. daca istoria se va repeta insa.. si tatal lui iti va face din nou avansuri, atunci, musai sa-i spui tot. mai este inca o varianta, poate te-ar linisti putin. tatal lui e posibil sa te fi incercat, sa vada daca te intereseaza banii sau fiul lui. daca a fost un test, l-ai trecut cu brio.
DirtyDianna
Postat pe 9 Iulie 2009 12:30
De la: forever_me, la data 2009-07-09 12:30:06
De la: traficDEvise, la data 2009-07-09 11:56:31
De la: forever_me, la data 2009-07-09 11:50:51spune-i prietenului tau tot! de ce sa nu stie ce fel de tata are..? daca nu te va crede, asta il priveste.


mda...asta vreau si eu sa fac dar sincer mi`e frica de reactia lui,nu vreau sa fac alte probleme..vreau sa scap o data din asta si atat !!!


de cine ti-e frica, mai exact, de fiu sau de tata? spune-mi, il iubesti pe prietenul tau? crezi ca te-ar intelege, din cate il cunosti pana acum? daca nu, atunci.. e greu, intr-adevar! in cazul asta, nu are rost sa incerci sa-i spui. totusi.. daca istoria se va repeta insa.. si tatal lui iti va face din nou avansuri, atunci, musai sa-i spui tot. mai este inca o varianta, poate te-ar linisti putin. tatal lui e posibil sa te fi incercat, sa vada daca te intereseaza banii sau fiul lui. daca a fost un test, l-ai trecut cu brio.


mie frica de reactia prietenului meu....daca m`ar crede cine stie cum s`ar comporta cu tatal lui....dar nu sunt sigura k m`ar crede,nu sunt cu el de mult timp ..dar din cat am reusit sa`l cunosc pana acum este foarte impulsiv ...de iubit,nu`l iubesc,insa tin foarte mult la el,oricum eram abia la inceputul relatiei.
traficDEvise
Postat pe 9 Iulie 2009 12:41
http://www.shout.ro/user.html?u=natacha click
myssnatacha
Postat pe 9 Iulie 2009 12:45
De la: traficDEvise, la data 2009-07-09 12:41:25
De la: forever_me, la data 2009-07-09 12:30:06
De la: traficDEvise, la data 2009-07-09 11:56:31
De la: forever_me, la data 2009-07-09 11:50:51spune-i prietenului tau tot! de ce sa nu stie ce fel de tata are..? daca nu te va crede, asta il priveste.


mda...asta vreau si eu sa fac dar sincer mi`e frica de reactia lui,nu vreau sa fac alte probleme..vreau sa scap o data din asta si atat !!!


de cine ti-e frica, mai exact, de fiu sau de tata? spune-mi, il iubesti pe prietenul tau? crezi ca te-ar intelege, din cate il cunosti pana acum? daca nu, atunci.. e greu, intr-adevar! in cazul asta, nu are rost sa incerci sa-i spui. totusi.. daca istoria se va repeta insa.. si tatal lui iti va face din nou avansuri, atunci, musai sa-i spui tot. mai este inca o varianta, poate te-ar linisti putin. tatal lui e posibil sa te fi incercat, sa vada daca te intereseaza banii sau fiul lui. daca a fost un test, l-ai trecut cu brio.


mie frica de reactia prietenului meu....daca m`ar crede cine stie cum s`ar comporta cu tatal lui....dar nu sunt sigura k m`ar crede,nu sunt cu el de mult timp ..dar din cat am reusit sa`l cunosc pana acum este foarte impulsiv ...de iubit,nu`l iubesc,insa tin foarte mult la el,oricum eram abia la inceputul relatiei.


cum adica ti-e frica de reactia lui?pai mai ai ceva cu el sau ce..?pa domle..ii zici si gata..mai departe e problema lui ce crede
rahella
Postat pe 9 Iulie 2009 12:58
draga mea, tu nu esti vinovata cu nimic! atunci, sa nu-ti mai fie frica. treci peste.. cu detasare si fi atenta ce se va intampla pe viitor. macar acum sti la ce sa te astepti de la tatal lui..
DirtyDianna
Postat pe 9 Iulie 2009 13:01
prietenul tau ce vina are ca taicaso iti face avansuri si mai ales daca tu nici nu iai zis ce s-a intamplat eu cred ca ar trebui sai zici ..acuma tu decizi
ingerash_cu_cornitze
Postat pe 9 Iulie 2009 22:33
De la: traficDEvise, la data 2009-07-09 12:41:25
De la: forever_me, la data 2009-07-09 12:30:06
De la: traficDEvise, la data 2009-07-09 11:56:31
De la: forever_me, la data 2009-07-09 11:50:51spune-i prietenului tau tot! de ce sa nu stie ce fel de tata are..? daca nu te va crede, asta il priveste.


mda...asta vreau si eu sa fac dar sincer mi`e frica de reactia lui,nu vreau sa fac alte probleme..vreau sa scap o data din asta si atat !!!


de cine ti-e frica, mai exact, de fiu sau de tata? spune-mi, il iubesti pe prietenul tau? crezi ca te-ar intelege, din cate il cunosti pana acum? daca nu, atunci.. e greu, intr-adevar! in cazul asta, nu are rost sa incerci sa-i spui. totusi.. daca istoria se va repeta insa.. si tatal lui iti va face din nou avansuri, atunci, musai sa-i spui tot. mai este inca o varianta, poate te-ar linisti putin. tatal lui e posibil sa te fi incercat, sa vada daca te intereseaza banii sau fiul lui. daca a fost un test, l-ai trecut cu brio.


mie frica de reactia prietenului meu....daca m`ar crede cine stie cum s`ar comporta cu tatal lui....dar nu sunt sigura k m`ar crede,nu sunt cu el de mult timp ..dar din cat am reusit sa`l cunosc pana acum este foarte impulsiv ...de iubit,nu`l iubesc,insa tin foarte mult la el,oricum eram abia la inceputul relatiei.


Tu pe ce lume traiesti? "Nu imi vine sa cred ca exista asemenea oameni" Suntem in Romania exista toate specimenele posibile.Si ca veni vorba dupa ce m-ai pierzi vremea pe forum daca nu il iubesti?Tocmai tu zici ca "de iubit nu-l iubesc".Atunci te intreb la ce ai postat aici?Ca sa ne zici de tatal lui ca e pervers?Tu trebuia din prima sa ii zici la fiul lui.Si tu ai probleme la etaj, dar exista clinica si pentru tine.
therapsong2
Postat pe 10 Iulie 2009 00:54
De la: traficDEvise, la data 2009-07-09 11:39:33buuna tuturor...am si eu o problema si as vrea un sfat...acum cateva zile am fost la ziua prietenului meu ..toate bune si frumoase...am facut cunostiinta cu parintii lui ...ne`am distrat....iar seara cand a venit momentul sa plec tatal lui ma chiemat in alta camera ``sa vorbeasca``cu mine..iar acolo mi`a facut avansuri,ba chiar a zis k ma plateste daca ``o sa ne cunoastem mai bine``,mi`a pus si mana pe picior...in momentul ala nu stiam cum sa reactionez,i`am zis k nu ma intereseaza nimic din ce are de spus sau de oferit....m`am dus la un prieten si l`am rugat sa ma duca repede acasa, am plecat in fuga fara sa spun nimic nimanui...mai rau este ca prietenul meu fiind si ``bine dispus`` a zis k am plecat cu acel prieten sa fac cine stie ce...eu totusi cred k a fost influientat,el nu ar fii zis niciodata asta..mai ales k am auzit k ia zis tatal lui k pentru o suma de bani o sa fie cu mine...nu pot sa inteleg cum exista asemenea persoane...acum prietenul meu si`a cerut scuze,dar nush daca sa ma impac cu el,mama mi`a interzis sa ma mai vad cu el si intr`un fel are dreptate....si eu nush,sunt foarte confuza,as vrea sa`i spun ce sa intamplat in seara aceea,dar imi este frica de consecinte,mai ales ca el abia sa mutat de cateva zile inapoi cu parintii lui...help me please:((



si zi asa, taso ti-o pus mana pe bulane!
ori sunt io prea nepetrecut prin viata ori tu fabulezi o tzara.
ca-n orice povestioara cu iz adevar pe la un kilometru distanta, nu iese foc fara fum!
daca-mi spui cum erai imbracata cand te-ai dus la el , te cred!
geo_x
Postat pe 10 Iulie 2009 01:10
De la: geo_x, la data 2009-07-10 01:10:48
De la: traficDEvise, la data 2009-07-09 11:39:33buuna tuturor...am si eu o problema si as vrea un sfat...acum cateva zile am fost la ziua prietenului meu ..toate bune si frumoase...am facut cunostiinta cu parintii lui ...ne`am distrat....iar seara cand a venit momentul sa plec tatal lui ma chiemat in alta camera ``sa vorbeasca``cu mine..iar acolo mi`a facut avansuri,ba chiar a zis k ma plateste daca ``o sa ne cunoastem mai bine``,mi`a pus si mana pe picior...in momentul ala nu stiam cum sa reactionez,i`am zis k nu ma intereseaza nimic din ce are de spus sau de oferit....m`am dus la un prieten si l`am rugat sa ma duca repede acasa, am plecat in fuga fara sa spun nimic nimanui...mai rau este ca prietenul meu fiind si ``bine dispus`` a zis k am plecat cu acel prieten sa fac cine stie ce...eu totusi cred k a fost influientat,el nu ar fii zis niciodata asta..mai ales k am auzit k ia zis tatal lui k pentru o suma de bani o sa fie cu mine...nu pot sa inteleg cum exista asemenea persoane...acum prietenul meu si`a cerut scuze,dar nush daca sa ma impac cu el,mama mi`a interzis sa ma mai vad cu el si intr`un fel are dreptate....si eu nush,sunt foarte confuza,as vrea sa`i spun ce sa intamplat in seara aceea,dar imi este frica de consecinte,mai ales ca el abia sa mutat de cateva zile inapoi cu parintii lui...help me please:((



si zi asa, taso ti-o pus mana pe bulane!
ori sunt io prea nepetrecut prin viata ori tu fabulezi o tzara.
ca-n orice povestioara cu iz adevar pe la un kilometru distanta, nu iese foc fara fum!
daca-mi spui cum erai imbracata cand te-ai dus la el , te cred!


eram imbracata in fusta...asa si????
acum nu pot sa ma imbrac intr`o fusta putin my scurta la un chef din cauza genului astora de oameni?
si daca tot nu crezi sincer,nu ma intereseaza..puteti sa spuneti ca fabulez si ce vreti voi,in fond eu stiu f bine ce sa intamplat...
traficDEvise
Postat pe 10 Iulie 2009 11:32

mie frica de reactia prietenului meu....daca m`ar crede cine stie cum s`ar comporta cu tatal lui....dar nu sunt sigura k m`ar crede,nu sunt cu el de mult timp ..dar din cat am reusit sa`l cunosc pana acum este foarte impulsiv ...de iubit,nu`l iubesc,insa tin foarte mult la el,oricum eram abia la inceputul relatiei.[/quote]

Tu pe ce lume traiesti? "Nu imi vine sa cred ca exista asemenea oameni" Suntem in Romania exista toate specimenele posibile.Si ca veni vorba dupa ce m-ai pierzi vremea pe forum daca nu il iubesti?Tocmai tu zici ca "de iubit nu-l iubesc".Atunci te intreb la ce ai postat aici?Ca sa ne zici de tatal lui ca e pervers?Tu trebuia din prima sa ii zici la fiul lui.Si tu ai probleme la etaj, dar exista clinica si pentru tine.[/quote]



cred k am explicat f bine mai sus k sunt indecisa daca sa ii zic sau nu,e o chestie care ma marcat destul de mult,nu am mai reusit sa dorm de atunci....crede`ma k i`as fi zis totul atunci dar nu am putut sa`i stric ziua,cum m`as fi simtit de fata cu toata lumea,cu maicasa sa incep sa urlu ca tacsu sa dat la mine???:|:|
traficDEvise
Postat pe 10 Iulie 2009 11:36
spunei ca alt fel nu ai cum sa scapi de cosmar si atunci ai sa vezi daca tine la tine sau la tacsu
DON_LUCIANO
Postat pe 10 Iulie 2009 11:39
ce pumni intre oo.........vb lu' Geo.......ii trageam io pe moment, sa se sature !!!!........... ...........normal ca trebuie sa-i spui fiului lui,sa vada ce tata are..........si-atunci ai sa vezi daca aschia sare sau nu departe de trunchi !!!...........
etta
Postat pe 10 Iulie 2009 11:51
am patit si eu o data o faza din asta,doar ca era tatal unui amic de al meu.eu i-am tras una de i-am spart nanaul din prima iar amicul meu mai ca nu ia dat si el una.(era cam dus cu pluta tacsu)
spunei prietenului tau ce sa intamplat,sa nu iti fie frica de reactia lui.
R_F
Postat pe 10 Iulie 2009 12:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum il fac sa il intereseze si altceva decat persoana mea?? 26 De la: piper 12 Octombrie 2009 18:50
ce vrea de la mine ? 35 De la: kudika_12655 27 Decembrie 2012 23:43
un sfat va rog din suflet!!! 16 De la: quantex 24 Noiembrie 2009 12:32
Sincer nu stiu ce sa fac!!! 17 De la: kudika136210 4 Martie 2010 15:23
destin sau iubire imposibila??? 20 De la: black_velevt 20 August 2010 19:41