Setari Cookie-uri

VAMPIRII

Am cunoscut un baiat....se comporta deosebit de ceielalti...e ciudat...e misterios... stie tot ce fac si ce gandesc fara sa ii spun...nu iese la soare...si uneori spune ca el nu e om... m-am indagostit de el pt ca e diferit si am inceput sa ma apropiu de el dar el imi spune mereu ca nu vrea sa ma raneasca iar intr-o zi m-am suparat pe el pt ca se comporta rece si distant cu mine iar el mi-a spus ca atunci cand voi afla adevarul nu il voi mai vrea langa mine iar eu mereu il intreb ce adevar trebuie sa aflu dar el nu imi raspunde....si cand se uita in ochii mei am un sentiment ciudat si are o putere incredibila si pielea lui e foarte alba si rece.....apoi m-am uitat la twilight si mi-am dat seama ca e exact ca edward .... comportament,privire...tot..... nu stiu ce sa cred....am impresia ca e vampir...e prea ciudat...voi ce credeti?
lavigne_mlv
Postat pe 11 Iulie 2009 14:19
De la: patriciaconsuela, la data 2009-07-11 14:19:35Am cunoscut un baiat....se comporta deosebit de ceielalti...e ciudat...e misterios... stie tot ce fac si ce gandesc fara sa ii spun...nu iese la soare...si uneori spune ca el nu e om... m-am indagostit de el pt ca e diferit si am inceput sa ma apropiu de el dar el imi spune mereu ca nu vrea sa ma raneasca iar intr-o zi m-am suparat pe el pt ca se comporta rece si distant cu mine iar el mi-a spus ca atunci cand voi afla adevarul nu il voi mai vrea langa mine iar eu mereu il intreb ce adevar trebuie sa aflu dar el nu imi raspunde....si cand se uita in ochii mei am un sentiment ciudat si are o putere incredibila si pielea lui e foarte alba si rece.....apoi m-am uitat la twilight si mi-am dat seama ca e exact ca edward .... comportament,privire...tot..... nu stiu ce sa cred....am impresia ca e vampir...e prea ciudat...voi ce credeti?



Vezi sa nu fie Terminator cumva, ca ai pus-o
AndreiD
Postat pe 11 Iulie 2009 14:21
...ca ai o imaginatie ceva mai bogata?!
eka
Postat pe 11 Iulie 2009 14:23
s-ar spune ca aici pe site suntem ca o familie unde putem spune problemele noastre deschis fara sa ne fie frica ca cineva ne judeca...am nevoie de parerile si sfaturile voatre nu de ironii!
lavigne_mlv
Postat pe 11 Iulie 2009 14:32
Vai de sufletul tau, fugi repede si bea niste apa sfintita.
Kathara
Postat pe 11 Iulie 2009 14:33
Eu una sincer nu pot sa te cred. Seamana prea tare ce ai descris tu cu Edward din Twilight. Ai citit cartea (Amurg/Twilight)?? Acolo e descris mult mai frumos. Pare prea incredibil. Poti sa il intrebi ce e cu el facand aluzie la film/carte.
kudika041226
Postat pe 11 Iulie 2009 14:39
De la: patriciaconsuela, la data 2009-07-11 14:32:12s-ar spune ca aici pe site suntem ca o familie unde putem spune problemele noastre deschis fara sa ne fie frica ca cineva ne judeca...am nevoie de parerile si sfaturile voatre nu de ironii!

Dezvolta un pic idea este foarte interesant ce spui . de cat timp il cunosti?, ai iesit undeva cu el ? mananca usturoi? Tu sau el purtati cruci (pandant) ?
valivieru96
Postat pe 11 Iulie 2009 14:43
si mie imi e greu sa cred..dar mai voua...am incercat sa vorbesc cu el de mai multe ori dar el imi spune mereu ca unele lucruri mai bine raman un mister...e cel mai ciudat lucru care mi s-a intamplat vreo data si totusi simt ca nu as putea trai fara el....
lavigne_mlv
Postat pe 11 Iulie 2009 14:46
ma intalnesc aproape in fiecare seara cu el....nu suporta usturoiul dar el e in general un biat finutz si nu ii place nici ceapa si nimik ce miroase urat... are o casa in pod unde sta sa mediteze si doar mi-e mi-a aratat-o .....
lavigne_mlv
Postat pe 11 Iulie 2009 14:48
De la: patriciaconsuela, la data 2009-07-11 14:48:05ma intalnesc aproape in fiecare seara cu el....nu suporta usturoiul dar el e in general un biat finutz si nu ii place nici ceapa si nimik ce miroase urat... are o casa in pod unde sta sa mediteze si doar mi-e mi-a aratat-o .....
Casa in podul altei case nu cred ca se poate dar in sfarsit ...... unde l- ai cunoscut?
valivieru96
Postat pe 11 Iulie 2009 14:55
la ai tai 14ani.... ia seama..vampiri...lupi...
dolcedoll
Postat pe 11 Iulie 2009 14:55
Eu nu pot sa nu ma gandesc la Scufita Rosie si Lupul (pardon vampirul) cel rau...
AndreiD
Postat pe 11 Iulie 2009 14:57
sal l toata lumea :*....stati sa prind si yo..adik vrei sa zici ca prietenul tau e "vampir" sau sunt yo batuta-n creieri l ora asta?
Ameelya
Postat pe 11 Iulie 2009 15:01
el are 16 ani...are un frate mai mare de 18 ani si doua surori mai mici ...una de 15 ani si una de 13... m-am imprietenit cu surorile lui si asa am ajuns la ei acasa ...unde l-am cunoscut pe el..... nu e prietenul meu dar ne coportam de parca am fi impreuna... nu stiu daca e vampir dar e ceva ciudat cu el....
lavigne_mlv
Postat pe 11 Iulie 2009 15:07
toata lumea ..pana si familia lui il vede ciudat.....
lavigne_mlv
Postat pe 11 Iulie 2009 15:09
poate are vre-o boala...dar sa fie vampir ...
dolcedoll
Postat pe 11 Iulie 2009 15:09
hmmmm parerea mea este ca ori face mijto de tn ...poate ia placut prea mult personajul din twilight :))....ori u iti creezi scenarii singura...so.....take it calm..l 14 ani si yo visam muult :) :*
Ameelya
Postat pe 11 Iulie 2009 15:10
Eu zic sa-l lasi sa te sarute pe gat ca poate cine stie deveniti un cuplu de vampiruti si ne vei impartasi
cate ceva din viata acestora . Traiesti in S F, asta e bine pentru vremea de criza in care suntem dar cred ca ti-ar trebui un print din povesti nu un vampir
valivieru96
Postat pe 11 Iulie 2009 15:27
De la: valivieru96, la data 2009-07-11 15:27:26Eu zic sa-l lasi sa te sarute pe gat ca poate cine stie deveniti un cuplu de vampiruti si ne vei impartasi
cate ceva din viata acestora . Traiesti in S F, asta e bine pentru vremea de criza in care suntem dar cred ca ti-ar trebui un print din povesti nu un vampir



Ameelya
Postat pe 11 Iulie 2009 15:31
pe asta n-am mai auzit=o......ce naiva eram si eu la 14 ani.....te-ai gandit ca poate sufera de vre-o boala?....poate la asta se refera atunci cand iti spune ca daca vei afla nu vei mai vrea sa stai langa el
gargaritamica
Postat pe 11 Iulie 2009 15:44
De la: Kathara, la data 2009-07-11 14:33:17Vai de sufletul tau, fugi repede si bea niste apa sfintita.

Ba sa manance fo doua capatzani de usturoi!
Dor_a
Postat pe 11 Iulie 2009 16:24
nu imi imaginez....la 14 ani ai mei am trecut prim mai multe dde cat au trecut altii in 20 de ani ( nu intru in detalii) dumnezeu mi-e martor ca tot ce v-am spus e adevarat....poate sufera de vre-o boala dar poate nu! nu stiu ce sa cred.... e adevarat ca sunt naiva (uneori) si am multe vise in cap ca orice fata dar asta e cel mai real si mai infricosator lucru care mi s-a intamplat....JUR!
lavigne_mlv
Postat pe 11 Iulie 2009 19:34
arata-i o cruce vezi cum reactioneaza
Ameelya
Postat pe 11 Iulie 2009 22:50
De la: patriciaconsuela, la data 2009-07-11 14:48:05ma intalnesc aproape in fiecare seara cu el....nu suporta usturoiul dar el e in general un biat finutz si nu ii place nici ceapa si nimik ce miroase urat... are o casa in pod unde sta sa mediteze si doar mi-e mi-a aratat-o .....



ai o poza cu el? sa vedem daca chiar e asa alb la fata ca edward eu una cred ca ai o imaginatie bogata ca a unui copil
nebuna94
Postat pe 11 Iulie 2009 23:20
De la: patriciaconsuela, la data 2009-07-11 19:34:02nu imi imaginez....la 14 ani ai mei am trecut prim mai multe dde cat au trecut altii in 20 de ani ( nu intru in detalii) dumnezeu mi-e martor ca tot ce v-am spus e adevarat....poate sufera de vre-o boala dar poate nu! nu stiu ce sa cred.... e adevarat ca sunt naiva (uneori) si am multe vise in cap ca orice fata dar asta e cel mai real si mai infricosator lucru care mi s-a intamplat....JUR!



14 ani? el cati ani are?
nebuna94
Postat pe 11 Iulie 2009 23:21
De la: patriciaconsuela, la data 2009-07-11 14:19:35Am cunoscut un baiat....se comporta deosebit de ceielalti...e ciudat...e misterios... stie tot ce fac si ce gandesc fara sa ii spun...nu iese la soare...si uneori spune ca el nu e om... m-am indagostit de el pt ca e diferit si am inceput sa ma apropiu de el dar el imi spune mereu ca nu vrea sa ma raneasca iar intr-o zi m-am suparat pe el pt ca se comporta rece si distant cu mine iar el mi-a spus ca atunci cand voi afla adevarul nu il voi mai vrea langa mine iar eu mereu il intreb ce adevar trebuie sa aflu dar el nu imi raspunde....si cand se uita in ochii mei am un sentiment ciudat si are o putere incredibila si pielea lui e foarte alba si rece.....apoi m-am uitat la twilight si mi-am dat seama ca e exact ca edward .... comportament,privire...tot..... nu stiu ce sa cred....am impresia ca e vampir...e prea ciudat...voi ce credeti?




Mai fetita......e ciudat pt ca o fi emo........dar vampir????
andreea1976
Postat pe 11 Iulie 2009 23:31
E emopir.
Kathara
Postat pe 11 Iulie 2009 23:34
D mne hai ca pe asta nu am auzit - o :))
pupici andreiutza
blue07scorpion
Postat pe 11 Iulie 2009 23:36
De la: Kathara, la data 2009-07-11 23:34:45E emopir.





ce faci scumpa?
andreea1976
Postat pe 11 Iulie 2009 23:40
De la: blue07scorpion, la data 2009-07-11 23:36:12 D mne hai ca pe asta nu am auzit - o :))
pupici andreiutza


stai ca eu inca mai rad
pupici si tie
andreea1976
Postat pe 11 Iulie 2009 23:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pitipoancele Internetului 20 De la: kritzia 17 Iulie 2009 22:39
Gradinita particulara ideala!! 1 De la: deny_d_a 21 Martie 2010 21:37
Motan agitat 2 De la: Car0line 6 Martie 2016 15:58
intelegente,frumoase si........singure 184 De la: geo_reincarcat_iara 20 Iulie 2010 23:12
Cum sa mi gasesc copilul? 6 De la: Maria_Smith_1 6 Ianuarie 2014 09:41