Setari Cookie-uri

Eu taur...el scorpion

brun3ta
Postat pe 13 Iulie 2009 21:07
cam aiurea ... amandoi incapatanati:)
dariamh
Postat pe 31 Iulie 2009 15:33
Desi nu am avut o astfel de relatie... Scorpionul este foarte incapatzanat
dede_a
Postat pe 15 Septembrie 2009 09:48
yo cred ca e cam la fel, dak nu te vei identifica cu ceea ce iti scriu mai jos poate ca sunteti diferiti...yo am o relatie cu un taur si sunt scorpion...sincer...de la inceput a fost multa incredere si ne intelegeam perfect...dar mi a facut niste faze urate si mi am pierdut increderea....nu prea vreau sa insist asupra lui, mai e si o problema de comunicare, imi vine greu sa vorbesc cu el, e foarte comod, dominant, dar e si foarte protector, bun sfatuitor si are grija de mine ca de un pisic, dar ma crede, precum ai scris mai sus, incapatanata, dominanta....poate ca si tu simti la fel despre prietenu tau? poate asa o fi, oricum stiu ca ambele zodii isi doresc afirmare..... of, daka nu i mai fac si io pe plac...pai...nu mai stiu...el in skimb considera ca lasa mult de la el....e complicat dar e multa profunzime in sentimente...asa ca mult calm si se poate merge mai departe, mai e o kestie de apreciat ca scorpionul e foarte intuitiv-ghicesc mereu in ce stare esti si inteleg cum sa se comporte, un sfat -pt scorpion-nu va deskideti sufletul -se prea poate ca un taur sa incerce sa va manipuleze, asta e ceea ce simt yo la moment.... mie nu-mi plac jocurile de cuvinte...fiind scorpion iubesc adevarul, sinceritatea si sunt momente cand nu imi pot exprima sentimentele, in general imi e greu sa ma exprim ceea ce simt....dar prin actiunile care le fac se vede daca tin la cineva sau nu.
dianushka86
Postat pe 16 Septembrie 2009 10:56
calm..mult calm trebuie intr-o relatie de asta .si eu am una..deci I know it .doar k la mine e invers..eu scorpion si el taur.km incapatanati amandoi,avem impresia k fiere are mai multa dreptate si k lasa mai mult de la el,dar ne iubim mult .succes .
kybiussza
Postat pe 21 Septembrie 2009 16:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu Scorpion- El Taur 3 De la: alina_30 30 Mai 2009 23:03
de la gabriel 4 De la: bestdevilinside 4 Februarie 2009 15:51
Doar pentru Berbeci 46 De la: kudika295505 25 August 2010 14:02
ce sa fac cu viata mea 3 De la: kudika077113 13 Noiembrie 2009 20:02
eu taur el leu... 8 De la: sakura_7777777 2 Aprilie 2010 20:08