Setari Cookie-uri

barbatul pesti

ce parere aveti despre barbatul pesti?:P
kudikgirl
Postat pe 14 Iulie 2009 12:03
ma abtin!
redline
Postat pe 14 Iulie 2009 12:06
cum poti sa ai o relatie cu un peste??
Eu nu as putea fi cu unul care traieste de pe urma fetelor......
asa ca lasa-l sau o sa devii si tu una din fetite
andreea1976
Postat pe 14 Iulie 2009 12:07
nu toti ``pestii``sunt rai!
lalina1980
Postat pe 14 Iulie 2009 12:16
De la: lalina1980, la data 2009-07-14 12:16:20 nu toti ``pestii``sunt rai!


adica nu ia banii de la fetitzele lui?! adica le ajuta neconditionat?
redline
Postat pe 14 Iulie 2009 12:24
ete un scump si un dulce..romantic...
rahella
Postat pe 14 Iulie 2009 12:26
eu stiu f bine ce insemna "un peste":P....trebuie sa ii intelegi f bine ca sa poti fi cu ei.....eu pe al meu...l-am inteles ...si ma face cea mai fericita!
kudikgirl
Postat pe 14 Iulie 2009 12:31
da cunosc si eu un baiat ''peste'' si chiar daca nu este pr meu e asa de dulce si de tandru cu mine ca...
rahella
Postat pe 14 Iulie 2009 12:35
Doar cu femeile sirena au o sansa.
Kathara
Postat pe 14 Iulie 2009 12:35
asta e firea lor....si de aceea e usor sa trecem peste acele defecte:P
kudikgirl
Postat pe 14 Iulie 2009 12:36
De la: kudikagirl, la data 2009-07-14 12:31:59eu stiu f bine ce insemna "un peste":P....trebuie sa ii intelegi f bine ca sa poti fi cu ei.....eu pe al meu...l-am inteles ...si ma face cea mai fericita!

de asta mi se par stupide intrebarile de genul asta!
daca toate-s ok de ce te mai f..e grija de ce cred altii?!
redline
Postat pe 14 Iulie 2009 12:36
De la: redline, la data 2009-07-14 12:36:51
De la: kudikagirl, la data 2009-07-14 12:31:59eu stiu f bine ce insemna "un peste":P....trebuie sa ii intelegi f bine ca sa poti fi cu ei.....eu pe al meu...l-am inteles ...si ma face cea mai fericita!

de asta mi se par stupide intrebarile de genul asta!
daca toate-s ok de ce te mai f..e grija de ce cred altii?!



ce dragut se vorbeste pe aici....:-?...ideea era alta....straduieste-te sa o "prinzi"
kudikgirl
Postat pe 14 Iulie 2009 12:41
De la: kudikagirl, la data 2009-07-14 12:41:28
De la: redline, la data 2009-07-14 12:36:51
De la: kudikagirl, la data 2009-07-14 12:31:59eu stiu f bine ce insemna "un peste":P....trebuie sa ii intelegi f bine ca sa poti fi cu ei.....eu pe al meu...l-am inteles ...si ma face cea mai fericita!

de asta mi se par stupide intrebarile de genul asta!
daca toate-s ok de ce te mai f..e grija de ce cred altii?!



ce dragut se vorbeste pe aici....:-?...ideea era alta....straduieste-te sa o "prinzi"


si ai vrut sa pari inteligenta,nu? ehh mai straduieste-te hai ca nu-i greu!
si inainte sa deschizi un topic vezi ca-s deja deschise altele...da na acum ai si tu topicul tau!
fii mandra!
redline
Postat pe 14 Iulie 2009 12:44
Hmm....intradevar....daca vrei sa iti deschizi un topic trebuie sa dai dovada de multa inteligenta si sa ai parte de muuulta multumire sufleteasca apoi :P funny....
Asa ca....intrebarea este pentru cei care chiar au ceva de spus legat de aceasta zodie despre care se pot zice foarte multe :)
kudikgirl
Postat pe 14 Iulie 2009 12:49
De la: kudikagirl, la data 2009-07-14 12:49:06 Hmm....intradevar....daca vrei sa iti deschizi un topic trebuie sa dai dovada de multa inteligenta si sa ai parte de muuulta multumire sufleteasca apoi :P funny....
Asa ca....intrebarea este pentru cei care chiar au ceva de spus legat de aceasta zodie despre care se pot zice foarte multe :)


hai ma serios?!
pai asa o fi daca intrebi ceva mai interesant! dar daca pui intrebari stupide despre zodii nu cred ca tre' sa fii inteligenta!
asa ca....trage tu concluzia!
redline
Postat pe 14 Iulie 2009 12:56
De la: kudikagirl, la data 2009-07-14 12:49:06 Hmm....intradevar....daca vrei sa iti deschizi un topic trebuie sa dai dovada de multa inteligenta si sa ai parte de muuulta multumire sufleteasca apoi :P funny....
Asa ca....intrebarea este pentru cei care chiar au ceva de spus legat de aceasta zodie despre care se pot zice foarte multe :)


Da daca tot ti-ai trantit topic la sectiunea horoscop........chiar....nu puteai sa verifici daca nu cumva...mai e si altul pe aceeasi tema???

Dar...na....cum zicea si redline.....fi mandra ca ai topic personal...
andreea1976
Postat pe 14 Iulie 2009 13:01
hai mai nu fiti rele cu fata..ne mai distram si noi pe aici, fiecare cu pasarica lui
rahella
Postat pe 14 Iulie 2009 13:11
pai eu chiar nu m-am informat....data viitoare o sa le iau de la cap la coada....si o sa verific...poate nu mai sare lumea cu gura

dar unii nu prea stiu ce este un forum pana la urma...:-?nu-ti place subiectul...pas....altul:)
kudikgirl
Postat pe 14 Iulie 2009 13:16
De la: kudikagirl, la data 2009-07-14 13:16:50pai eu chiar nu m-am informat....data viitoare o sa le iau de la cap la coada....si o sa verific...poate nu mai sare lumea cu gura

dar unii nu prea stiu ce este un forum pana la urma...:-?nu-ti place subiectul...pas....altul:)


ma fatuca da tu chiar vrei sa pari inteligenta! dar nu iti iese nu vezi!

1. informeaza-te
2.nu am sarit cu gura ci cu, cuvintele
3.tocmai ca-i forum pot comenta la orice subiect..fie ca iti place comentariu meu..fie ca nu!
4.si iete am prins drag de topicul tau..probleme?!
redline
Postat pe 14 Iulie 2009 13:28
De la: kudikagirl, la data 2009-07-14 13:16:50pai eu chiar nu m-am informat....data viitoare o sa le iau de la cap la coada....si o sa verific...poate nu mai sare lumea cu gura

dar unii nu prea stiu ce este un forum pana la urma...:-?nu-ti place subiectul...pas....altul:)


Dar daca tot ti-ai postat topicul la sectiunea horoscop.....inseamna ca stia-i unde sa-l postezi......deci ai habar ce inseamna un forum.....
Vezi ca sunt o gramada de topice...deschise pt cei ca tine(adica astia cu zodiile)
hai ca iti dau niste linkuri....

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24226/Horoscop-Compatibilitati-prietenii-stiu-de-ce/1.html

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24247/Despre-barbati-Cum-seduci-un-barbat-dupa-zodie/1.html

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24223/Horoscop-Sexual/1.html

spor la citit
andreea1976
Postat pe 14 Iulie 2009 13:39
"astia ca tine":)).....deci un forum inseamna un loc virtual unde sunt schimbate pareri ,convingeri despre unele aspecte prezentate ok?....imi pare foarte rau ca se deviaza in felul asta de la un anumit subiect...si ideea de forum este prezenta la unii ca un loc unde ii pot ataca pe altii fara justificare!
Cred ca ar fi interesant daca s-ar deschide un topic cu "ce este de fapt un forum".
In primul rand...nu poti sta sa iei tot forumul si tot siteul de la un cap la celalalt pentru a te informa care sunt si care nu sunt subiectele de discutie...pentru ca fiind vacanta sunt in completare si alte actiuni pe parcursul zilei!
In al doilea rand am fost curioasa...sa deschid acest topic pentru a afla diverse pareri...intamplari...legate de tema!si nu trebuie sa fii "astia cu zodiile"....ca sa ai pur si simplu o curiozitate....iar un forum nu inseamna un comentariu la intrebarea pusa..lipsit de bun simt..."ce te f**e pe tine grija"!....insa ma asteptam sa intalnesc oameni civilizati...fete civilizat(ca vad ca sunt mai multe fete pe aici)...dar daca asta e nivelul,suportam consecintele.
Asa ca...analizati ideea de forum....apoi puteti raspunde daca chiar aveti o parere.....daca nu....chiar se poate alege alt topic pt cei neinteresati ;)
kudikgirl
Postat pe 14 Iulie 2009 15:05
De la: andreea1976, la data 2009-07-14 13:39:35
De la: kudikagirl, la data 2009-07-14 13:16:50pai eu chiar nu m-am informat....data viitoare o sa le iau de la cap la coada....si o sa verific...poate nu mai sare lumea cu gura

dar unii nu prea stiu ce este un forum pana la urma...:-?nu-ti place subiectul...pas....altul:)


Dar daca tot ti-ai postat topicul la sectiunea horoscop.....inseamna ca stia-i unde sa-l postezi......deci ai habar ce inseamna un forum.....
Vezi ca sunt o gramada de topice...deschise pt cei ca tine(adica astia cu zodiile)
hai ca iti dau niste linkuri....

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24226/Horoscop-Compatibilitati-prietenii-stiu-de-ce/1.html

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24247/Despre-barbati-Cum-seduci-un-barbat-dupa-zodie/1.html

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24223/Horoscop-Sexual/1.html

spor la citit



ar fi dragut din partea ta sa inveti sa scrii si pe urma sa incerci sa fii ironica... de agramati care cica stiu sa ironizeze e plina tara asta.... reciteste ceea ce ai scris si, inainte de-a analiza despre ce are fata asta habar, gandeste-te de ce ai tu (habar)... STIAI se scrie intr-un cuvant... si daca topicul ei nu ma deranjeaza deloc, ironia ta gratuita este chiar ridicola, in conditiile in care orele de gramatica ti s-au parut lipsite de importanta...

P.S. valabil pentru toti cei care criticati si judecati fara ca macar sa stiti sa scrieti corect.
dragonfly_ad
Postat pe 14 Iulie 2009 15:33
De la: kudikagirl, la data 2009-07-14 12:49:06 Hmm....intradevar....daca vrei sa iti deschizi un topic trebuie sa dai dovada de multa inteligenta si sa ai parte de muuulta multumire sufleteasca apoi :P funny....
Asa ca....intrebarea este pentru cei care chiar au ceva de spus legat de aceasta zodie despre care se pot zice foarte multe :)



si ca sa inveti sa scrii ... intr-adevar... de ce ai nevoie?
dragonfly_ad
Postat pe 14 Iulie 2009 15:34
De la: dragonfly_ad, la data 2009-07-14 15:33:16
De la: andreea1976, la data 2009-07-14 13:39:35
De la: kudikagirl, la data 2009-07-14 13:16:50pai eu chiar nu m-am informat....data viitoare o sa le iau de la cap la coada....si o sa verific...poate nu mai sare lumea cu gura

dar unii nu prea stiu ce este un forum pana la urma...:-?nu-ti place subiectul...pas....altul:)


Dar daca tot ti-ai postat topicul la sectiunea horoscop.....inseamna ca stia-i unde sa-l postezi......deci ai habar ce inseamna un forum.....
Vezi ca sunt o gramada de topice...deschise pt cei ca tine(adica astia cu zodiile)
hai ca iti dau niste linkuri....

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24226/Horoscop-Compatibilitati-prietenii-stiu-de-ce/1.html

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24247/Despre-barbati-Cum-seduci-un-barbat-dupa-zodie/1.html

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24223/Horoscop-Sexual/1.html

spor la citit



ar fi dragut din partea ta sa inveti sa scrii si pe urma sa incerci sa fii ironica... de agramati care cica stiu sa ironizeze e plina tara asta.... reciteste ceea ce ai scris si, inainte de-a analiza despre ce are fata asta habar, gandeste-te de ce ai tu (habar)... STIAI se scrie intr-un cuvant... si daca topicul ei nu ma deranjeaza deloc, ironia ta gratuita este chiar ridicola, in conditiile in care orele de gramatica ti s-au parut lipsite de importanta...

P.S. valabil pentru toti cei care criticati si judecati fara ca macar sa stiti sa scrieti corect.


Sa inteleg ca esti critic
Ca am pus gresit o liniuta...din graba....asta nu inseamna ca nu stiu sa scriu....desteapta pamantului....
Stai calma....ca o sa te urmaresc de aproape ...si cand o sa faci o singura greseala....te taxez
Alta chestie......ce bagi ca musca-n lapte??? ti-a cerut cineva parerea?sau esti platita sa faci pe avocata?? hmm?
Chiar nu am vrut sa fiu rea...i-am postat catava linkuri unde putea gasii ceea ce o interesa.
In fine.....de "destepti" ca tine e plin forumul.....
andreea1976
Postat pe 14 Iulie 2009 15:45
Ok.....am scris "intradevar" si nu "intr-adevar":))....hai k am deviat de la saracii pesti!......chiar daca e foarte importanta corectitudinea mesajului.....unii/unele uita cat de important este continutul ideii....si eu observ ca in loc sa se dicute despre anumite convingeri despre TEMA pe care am postat-o si de care s-a si uitat.....se discuta despre liniutele in plus sau in minus care sunt INTR-ADEVAR foarte importante dar care avand in vedere ca se scrie totul repede in momentul de fata se poate face abstractie si se poate aduce in fatza intrebarea mea :)) de care ma tot agat fara nici o sansa.....trist.....putini oameni cooperativi
kudikgirl
Postat pe 14 Iulie 2009 16:07
kudikagirl ar fi mai bine sa vezi lungul nasului , redline si andreiutza ti au spus cu frumosul , u in schimb sari ca arsa , si spre deosebire de tine , oameni cand scriu din cauza repeziciunii mai si gresesc , asa ca nu e nimeni perfect
asa in primul rand arata respect , apoi sa sari ca arsa , ok ???
si nu te lua de andreiuza sau redline
da eu nu stiam ca exista o rpofa de lb romanica si esti tu chair aia kudikagirl
fuiiii , vai scuza ti mi obraznicia iui avem si avocati , feri andreiutzaaaaa , vaiii
de aia numai pot eu ( NOT !!!!!!!!!!!!! )
blue07scorpion
Postat pe 14 Iulie 2009 16:09
pai eu cred ca singura trista esti tu
la rivederci ,
andreiutza pupcii multi si numa te enerva
blue07scorpion
Postat pe 14 Iulie 2009 16:10
trista de ce?:))
kudikgirl
Postat pe 14 Iulie 2009 16:12
vaii cata cearta pe nimic..saracu copil
rahella
Postat pe 14 Iulie 2009 16:15
pai au vazut acolo 19 ani si au zis ca am mintea cat un sambure sau ce :))...dar pe mine ma amuza
kudikgirl
Postat pe 14 Iulie 2009 16:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am si eu o problema... 7 De la: kudika134283 16 Martie 2010 10:53
sa ne mai descretim fruntile in lagatura cu zodiile 10 De la: alexyam_12 2 Martie 2009 19:20
anticonceptionalele karissa 4 De la: andreea1976 2 August 2009 12:58
femeia berbec 61 De la: kudika387327 26 Aprilie 2011 02:18
EA rac-EL fecioara!?! 15 De la: Andalina13 1 Octombrie 2010 21:18