Setari Cookie-uri

barbatul pesti

scuze kudika , mesajul este pt dragon fly , blablablablablab
scuza ti misundestanding
am plecat sa mi fac de papicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
blue07scorpion
Postat pe 14 Iulie 2009 16:18
De la: blue07scorpion, la data 2009-07-14 16:18:22scuze kudika , mesajul este pt dragon fly , blablablablablab
scuza ti misundestanding
am plecat sa mi fac de papicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


pofta buna.....sa-ti prepari peste fript!;):P
kudikgirl
Postat pe 14 Iulie 2009 16:21
De la: kudikagirl, la data 2009-07-14 16:07:34Ok.....am scris "intradevar" si nu "intr-adevar":))....hai k am deviat de la saracii pesti!......chiar daca e foarte importanta corectitudinea mesajului.....unii/unele uita cat de important este continutul ideii....si eu observ ca in loc sa se dicute despre anumite convingeri despre TEMA pe care am postat-o si de care s-a si uitat.....se discuta despre liniutele in plus sau in minus care sunt INTR-ADEVAR foarte importante dar care avand in vedere ca se scrie totul repede in momentul de fata se poate face abstractie si se poate aduce in fatza intrebarea mea :)) de care ma tot agat fara nici o sansa.....trist.....putini oameni cooperativi


Mai sus ti-am dat cateva linkuri.....ai reusit sa le citesti?
Si serios ca nu din rautate le-am pus.
Uite.....forumul asta e intoxicat de topice despre zodii.....majoritatea utilizatorilor au oroare de ele.....asta ca sa intelegi reactiile unora.
Peace?
andreea1976
Postat pe 14 Iulie 2009 16:23
De la: kudikagirl, la data 2009-07-14 16:16:59pai au vazut acolo 19 ani si au zis ca am mintea cat un sambure sau ce :))...dar pe mine ma amuza


Nu evorba ca ai mintea intrata la apa dar nu prea poti sa telauzi cu prea multe (traite )la 19 ani. Insasi intrebarea cu "pestele " e naiva .Mai lasa-le naibii de zodii si cunoaste omul si ai sa stii apoi cum e cu "pestele ". '

Postat pe 14 Iulie 2009 16:24
De la: scorpio67, la data 2009-07-14 16:24:11
De la: kudikagirl, la data 2009-07-14 16:16:59pai au vazut acolo 19 ani si au zis ca am mintea cat un sambure sau ce :))...dar pe mine ma amuza


Nu evorba ca ai mintea intrata la apa dar nu prea poti sa telauzi cu prea multe (traite )la 19 ani. Insasi intrebarea cu "pestele " e naiva .Mai lasa-le naibii de zodii si cunoaste omul si ai sa stii apoi cum e cu "pestele ". '



Pai nici nu am sustinut ca am o viata plina de prea multe experiente la varsta mea...si da...poate parea naiva intrebarea cu pestele insa atata timp cat a fost pusa corect....la sectiunea horoscop nu vad unde a fost greseala!care are vreo "pasarica"cu zodiile poate foarte bine sa isi dea cu parerea....care nu....poate la fel de bine sa sara topicul ca sunt atatea deschise....si nu sunt o persoana care alege oamenii in viata dupa zodie,nu stau si imi citesc horoscopul zi de zi sa vad ce mai fac maine,a fost o simpla curiozitate.....insa de la cum s-a inceput s-a accentuat atat de mult ideea incat eu apar acum "vreo copilita care vrea si ea sa stie si ea saraca care e treaba cu pestii ca moare"....
Gata,nu mai intreb nimic de pesti ca deja nici nu mai are farmec.
kudikgirl
Postat pe 14 Iulie 2009 16:33
kudikagirl
peste fript?? pe caldura asta ??
bleahhhhhh
blue07scorpion
Postat pe 14 Iulie 2009 16:39
De la: blue07scorpion, la data 2009-07-14 16:39:48kudikagirl
peste fript?? pe caldura asta ??
bleahhhhhh



Pai era o sugestie sanatoasa....carnea de peste e sanatoasa...cum sa strambi din nas! ...abia azi e mai cald dupa valul de ploaie si de frig din zilele trecute...inca nu e canicula..merge
kudikgirl
Postat pe 14 Iulie 2009 16:43
De la: kudikgirl, la data 2009-07-14 16:33:08
De la: scorpio67, la data 2009-07-14 16:24:11
De la: kudikagirl, la data 2009-07-14 16:16:59pai au vazut acolo 19 ani si au zis ca am mintea cat un sambure sau ce :))...dar pe mine ma amuza


Nu evorba ca ai mintea intrata la apa dar nu prea poti sa telauzi cu prea multe (traite )la 19 ani. Insasi intrebarea cu "pestele " e naiva .Mai lasa-le naibii de zodii si cunoaste omul si ai sa stii apoi cum e cu "pestele ". '



Pai nici nu am sustinut ca am o viata plina de prea multe experiente la varsta mea...si da...poate parea naiva intrebarea cu pestele insa atata timp cat a fost pusa corect....la sectiunea horoscop nu vad unde a fost greseala!care are vreo "pasarica"cu zodiile poate foarte bine sa isi dea cu parerea....care nu....poate la fel de bine sa sara topicul ca sunt atatea deschise....si nu sunt o persoana care alege oamenii in viata dupa zodie,nu stau si imi citesc horoscopul zi de zi sa vad ce mai fac maine,a fost o simpla curiozitate.....insa de la cum s-a inceput s-a accentuat atat de mult ideea incat eu apar acum "vreo copilita care vrea si ea sa stie si ea saraca care e treaba cu pestii ca moare"....
Gata,nu mai intreb nimic de pesti ca deja nici nu mai are farmec.


Dragalasa ,toti s-au distrat pe ideea cu pestele nicidecum pe seama ta .Si insist :e mult mai intersant sa cunosti oamenii si dupa aceea sa afli la propriu in ce zodii se incadreaza.Eu sunt scorpion si astia bat campii in zodii ca imi plac o multime de lucruri pe care nu le pot suferi de fapt.

Postat pe 14 Iulie 2009 16:44
De la: blue07scorpion, la data 2009-07-14 16:39:48kudikagirl
peste fript?? pe caldura asta ??
bleahhhhhh


iar de la "cum e barbatul pesti" am ajuns la "cum e gustul de peste"
kudikgirl
Postat pe 14 Iulie 2009 16:45
Si pestele e delicios ,contine si omega 3

Postat pe 14 Iulie 2009 16:45
mai mama (kudikagirl ) o fi buna carnea de peste din cauza fosforului si altor minerale atata de indispensabile corpului da sa preajesc eu pe caldura asta????
no damn way , mai ales ca au 36 de grade , nu a fost canicula ??
vai azi la pranz ma topeam la propriu , si imi intrau incaltarile in asfalt :P
+ ca mi placea dusurile alea cu electricitate , mna ca s dracusor
blue07scorpion
Postat pe 14 Iulie 2009 16:47

Dragalasa ,toti s-au distrat pe ideea cu pestele nicidecum pe seama ta .Si insist :e mult mai intersant sa cunosti oamenii si dupa aceea sa afli la propriu in ce zodii se incadreaza.Eu sunt scorpion si astia bat campii in zodii ca imi plac o multime de lucruri pe care nu le pot suferi de fapt.[/quote]

Da...de acord! sa te incadrezi intr-o zodie nu inseamna sa fii dupa tiparul pe care ei il scriu peste tot....insa sunt caracteristici care fac aceasta diferenta....dar sunt unii care fac o obsesie din chestia asta si chiar catalogheaza pe cineva dupa zodia in care este si se indeparteaza inconstient din cauza asta....o mare prostie
kudikgirl
Postat pe 14 Iulie 2009 16:50
De la: blue07scorpion, la data 2009-07-14 16:47:54mai mama (kudikagirl ) o fi buna carnea de peste din cauza fosforului si altor minerale atata de indispensabile corpului da sa preajesc eu pe caldura asta????
no damn way , mai ales ca au 36 de grade , nu a fost canicula ??
vai azi la pranz ma topeam la propriu , si imi intrau incaltarile in asfalt :P
+ ca mi placea dusurile alea cu electricitate , mna ca s dracusor



Mda....asa e...atunci iti recomand sa iei pastile cu ulei de peste ;))....si de mancat momentan....o salata...app...daca zici ca nu faci peste pe caldura asta....ce ai mancat?
kudikgirl
Postat pe 14 Iulie 2009 16:53
amin ca bine zici kudika , cand au de zoida mea , valeuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
vaiiiii tu , ih , si eu , raman = => oameni fara creier ,care au deja iedi preconcepute
va las , o seara placuta
andreiutza , redline , vali

aleluia ca numai "este" cald , care este
blue07scorpion
Postat pe 14 Iulie 2009 16:55
strict pt kudika
o salata cu branza , exact asta am si mancat poftim
blue07scorpion
Postat pe 14 Iulie 2009 16:56
De la: blue07scorpion, la data 2009-07-14 16:56:22strict pt kudika
o salata cu branza , exact asta am si mancat poftim


Sa iti fie de bine!...si nu mai rade de oamenii cu idei preconcepute....ii lasi ca pe ei si o sa ajunga fiecare in ziua in care o sa descopere realitatea
kudikgirl
Postat pe 14 Iulie 2009 17:04
De la: redline, la data 2009-07-14 12:24:54
De la: lalina1980, la data 2009-07-14 12:16:20 nu toti ``pestii``sunt rai!


adica nu ia banii de la fetitzele lui?! adica le ajuta neconditionat?


Sotul meu nu ia bani de la mine imi da! Si nici nu e genul care umbla dupa bani, masini etc. Si ma ajuta in ce poate! Si are doar 2 fetite pe nevastasa si pe fiisa. Poate e exceptia care confirma regula!
lalina1980
Postat pe 14 Iulie 2009 17:16
De la: lalina1980, la data 2009-07-14 17:16:01
De la: redline, la data 2009-07-14 12:24:54
De la: lalina1980, la data 2009-07-14 12:16:20 nu toti ``pestii``sunt rai!


adica nu ia banii de la fetitzele lui?! adica le ajuta neconditionat?


Sotul meu nu ia bani de la mine imi da! Si nici nu e genul care umbla dupa bani, masini etc. Si ma ajuta in ce poate! Si are doar 2 fetite pe nevastasa si pe fiisa. Poate e exceptia care confirma regula!



atunci felicitari:P..."pestele e cel mai bun" ...:P
kudikgirl
Postat pe 14 Iulie 2009 17:31
Aveti grija ce ziceti, ca taica-miu-i peste.
Kathara
Postat pe 14 Iulie 2009 19:18
e genul de tip romantic 8->...si foarte indragostit :D....zic asta pt ca stiu cum e prietenul meu :P...si banuiesc ca stiu si restul fetelor care au prieteni in zodia pesti :D
Pysyk
Postat pe 15 Iulie 2009 18:06
De la: Pysyk, la data 2009-07-15 18:06:10e genul de tip romantic 8->...si foarte indragostit :D....zic asta pt ca stiu cum e prietenul meu :P...si banuiesc ca stiu si restul fetelor care au prieteni in zodia pesti :D


Nu toti sunt romantici!Sotul meu nu e foarte romantic ! Dar nu las schimba pe 100!
lalina1980
Postat pe 16 Iulie 2009 09:18
Nu toti sunt romantici!Sotul meu nu e foarte romantic ! Dar nu las schimba pe 100!



ai dreptate nu toti sunt romantici...dar nah..eu am dat peste unul care chiar e f romantic ;))...si nici eu nu l-as schimba pt altii :D....:)
Pysyk
Postat pe 16 Iulie 2009 16:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu capricorn el Rac 3 De la: duphz 12 Noiembrie 2010 09:32
eu scorpion- el capricorn 6 De la: bebe4puiut 1 Iulie 2009 10:35
buna! 50 De la: scorpyoW 22 Ianuarie 2011 23:02
horoscop balanta ridicol 6 De la: yumy 22 Iulie 2010 17:51
Ea PESTI....El SAGETATOR succes sau esec??????? 21 De la: kudika167358 16 Aprilie 2010 00:30