Buna!As vrea sa aful si parerea voastra

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
AndrEEA515 Avatarul lui AndrEEA515

42 mesaje

Buna dragi cititori Am si eu nevoie de parerile voastre
In urma cu 2 ani am cunoscut un baiat,si am fost cu el ceva timp...
Ne'am despartit si nu am mai auzit nimic despre el timp de 1 an
IN acest timp in care nu l'am vazut mi'a disparut sentimentele fata de el
Dar intamplarea a facut sa'l revad din nou
Cand am dat ochii cu el nici macar nu m'a bagat in seama in schimb ma privea foarte insistent
Prietena mea vazandu'l mi'a spus ca il place si ca ar vrea sa fie cu el si m'a intrebat daca ma supar daca ea ar fi cu el bineinteles ca eu i'am spus ca nu,nu vroiam sa dau semne ca as fi geloasa si asa am si facut.Totusi el stia ca's geloasa si nu mi'ar placea ca el sa fie cu prietena mea Insa dupa ceva timp cei 2 sa'au combinat cu toate ca el era cu ea...in timp ce prietena mea nu era ma privea asa de insistent si incerca sa se bage q mine in seama cu toate ca eo am decis sa nu mai vorbesc nici cu el nici cu prietena mea si i'am lasat in pace.Dar nu pot uita felul in care ma privea si incerca sa se bage cu mine in seama de parca el nici nu era cu prietena mea

CE CREDETI EL INCA MAI MA PLACE?
Raporteaza abuz de limbaj

42 mesaje

De la: andra_eea, la data 2009-07-15 15:16:53Buna dragi cititori Am si eu nevoie de parerile voastre
In urma cu 2 ani am cunoscut un baiat,si am fost cu el ceva timp...
Ne'am despartit si nu am mai auzit nimic despre el timp de 1 an
IN acest timp in care nu l'am vazut mi'a disparut sentimentele fata de el
Dar intamplarea a facut sa'l revad din nou
Cand am dat ochii cu el nici macar nu m'a bagat in seama in schimb ma privea foarte insistent
Prietena mea vazandu'l mi'a spus ca il place si ca ar vrea sa fie cu el si m'a intrebat daca ma supar daca ea ar fi cu el bineinteles ca eu i'am spus ca nu,nu vroiam sa dau semne ca as fi geloasa si asa am si facut.Totusi el stia ca's geloasa si nu mi'ar placea ca el sa fie cu prietena mea Insa dupa ceva timp cei 2 sa'au combinat cu toate ca el era cu ea...in timp ce prietena mea nu era ma privea asa de insistent si incerca sa se bage q mine in seama cu toate ca eo am decis sa nu mai vorbesc nici cu el nici cu prietena mea si i'am lasat in pace.Dar nu pot uita felul in care ma privea si incerca sa se bage cu mine in seama de parca el nici nu era cu prietena mea

CE CREDETI EL INCA MAI MA PLACE?
adykanaty Avatarul lui adykanaty

22 mesaje
Oras: craiova

parerea mea e sa-i lasi pe ambii de o parte si sa-ti vezi de viata ta.. ce in astia 2 ani ti-a fost rau? si apoi "prietene" ca ea iti gasesti destule!!! o prietena adevarata nu face asta! sfatul meu VCEZI-TI DE VIATZA IN CONTINUARE!!!

42 mesaje

da multumesc ptr raspuns
valivieru96 Avatarul lui valivieru96

2252 mesaje
Oras: bucuresti

Adica te dezbraca din priviri ?
indescifrabila

42 mesaje

da dragutzule ma dezbraca din priviri Vreo problema?daca nu iti dai seama ti'am adresat o intrebare tu imi raspunzi tot cu o intrebare? o simpla parere atat ti'am cerut
valivieru96 Avatarul lui valivieru96

2252 mesaje
Oras: bucuresti

De la: andra_eea, la data 2009-07-15 15:32:14da dragutzule ma dezbraca din priviri Vreo problema?daca nu iti dai seama ti'am adresat o intrebare tu imi raspunzi tot cu o intrebare? o simpla parere atat ti'am cerut

Putea sa se uite si cu compasiune la tine .............Probleme din partea mea nu draguta , poate a realizat ce a pirdut, poate ii este dor de tine sau poate asa te privea si inainte si nu-ti aduci aminte.
indescifrabila
Fosta membra Kudika.ro
"CE CREDETI EL INCA MAI MA PLACE? "

Cred ca vrea sa ti-o mai traga odata. Ceva serios nu vrea, altfel nu s-ar fi combinat cu prietena ta.
Singurul secret al existentei este sa nu iti fie teama. Niciodata sa nu iti fie teama de ce vei deveni

42 mesaje

Nu avea caum sa ma priveasca ji inainte aja ptr ca dupa ce ne'am despartin nu am mai dat unul de celalalt mersik pentru raspuns

42 mesaje

De la: valita76, la data 2009-07-15 15:50:04"CE CREDETI EL INCA MAI MA PLACE? "

Cred ca vrea sa ti-o mai traga odata. Ceva serios nu vrea, altfel nu s-ar fi combinat cu prietena ta.

SERIOS?esti tu aja convinsa?

Ce lume rautacioasa
Fosta membra Kudika.ro
dc te intereseaza daca te place sau nu?
cred ca esti invidioasa si atat........pt ca nu e cu tine ci cu prietena ta...iar ceea ce a facut acea amica .....in relatiile de prietenie nu se face
Cand inima unui barbat este deprimata de atatea preocupari, ceata este imediat imprastiata in momentul in care apare o femeie.
rahella Avatarul lui rahella

383 mesaje

De la: andra_eea, la data 2009-07-15 15:52:08

Ce lume rautacioasa

auzi fatuco, parca doreai pareri..nu? atunci ce iei peste picior pe toata lumea?
..daca crezi in Dumnezeu si El nu exista nu pierzi nimic dar daca nu crezi si El exista pierzi totul!

42 mesaje

De la: heaven_2906, la data 2009-07-15 15:52:46dc te intereseaza daca te place sau nu?
cred ca esti invidioasa si atat........pt ca nu e cu tine ci cu prietena ta...iar ceea ce a facut acea amica .....in relatiile de prietenie nu se face

Nu sunt invidioasa dar am vrut sa aflu si parerea voastra merci orikm ptr parere

42 mesaje

De la: andra_eea, la data 2009-07-15 15:59:34
De la: heaven_2906, la data 2009-07-15 15:52:46dc te intereseaza daca te place sau nu?

Nu sunt invidioasa dar am vrut sa aflu si parerea voastra merci orikm ptr parere

Ti se pare un raspuns ala? daca da eo te las in pace
Fosta membra Kudika.ro
have a great day!
si nu te agita .............
Cand inima unui barbat este deprimata de atatea preocupari, ceata este imediat imprastiata in momentul in care apare o femeie.
matracucu Avatarul lui matracucu

7892 mesaje

ingerica
Fosta membra Kudika.ro
De la: just_laura, la data 2009-07-15 16:04:18ingerica

matroanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Fosta membra Kudika.ro

Ahhhh....tocmai ma plangeam ca nu mai am pacienti
Nu cauta persoana cu care poti sa stai, caut-o pe cea fara de care nu poti sa stai !

7892 mesaje

mama da ce aspra e fata asta care a deschis topicul....daca nu e raspunsul pe placul ei,e foc si para.......
mai fata,atunci cand deschizi un topic,itzi asumi si niste riscuri....cum ca nu toata lumea itzi va spune ceea ce vrei tu sa auzi......asa ca no stress ...

ingerica,ce faci mama,esti bine????
mi se facu dor de tine

7892 mesaje

De la: vas25, la data 2009-07-15 16:09:55

doctore

42 mesaje

MULTUMEST
tuturor celor care si'au spus parerile referitor la subiect
Fosta membra Kudika.ro
De la: just_laura, la data 2009-07-15 16:12:05mama da ce aspra e fata asta care a deschis topicul....daca nu e raspunsul pe placul ei,e foc si para.......
mai fata,atunci cand deschizi un topic,itzi asumi si niste riscuri....cum ca nu toata lumea itzi va spune ceea ce vrei tu sa auzi......asa ca no stress ...

ingerica,ce faci mama,esti bine????
mi se facu dor de tine

si mie de tine....si cum te prinsei pe fiecare topic.....cat un tzuc iti dadui...adik mai multe rar te vede omu.............
Fosta membra Kudika.ro
De la: AndrEEA515, la data 2009-07-15 16:13:35MULTUMEST

dc scoti limba? cp

42 mesaje

MULTUMESC SCZ
Fosta membra Kudika.ro
De la: AndrEEA515, la data 2009-07-15 16:14:49

MULTUMESC SCZ

de ce ne scoti limbaaaaaaa????????

e frumos?
Fosta membra Kudika.ro
De la: AndrEEA515, la data 2009-07-15 15:52:08

Ce lume rautacioasa

Sunt realista nu rautacioasa. De ce crezi ca se uita insistent la tine si te dezbraca din priviri? De placut poate te mai place dar doar pentru distractie. Altfel intelege ca nu s-ar fi combinat cu prietena ta, asa ceva nu se face.
Singurul secret al existentei este sa nu iti fie teama. Niciodata sa nu iti fie teama de ce vei deveni
rahella Avatarul lui rahella

383 mesaje

De la: vas25, la data 2009-07-15 16:09:55

..daca crezi in Dumnezeu si El nu exista nu pierzi nimic dar daca nu crezi si El exista pierzi totul!

42 mesaje

da draga merci oricum
Fosta membra Kudika.ro
De la: valita76, la data 2009-07-15 16:17:57
De la: AndrEEA515, la data 2009-07-15 15:52:08

Ce lume rautacioasa

Sunt realista nu rautacioasa. De ce crezi ca se uita insistent la tine si te dezbraca din priviri? De placut poate te mai place dar doar pentru distractie. Altfel intelege ca nu s-ar fi combinat cu prietena ta, asa ceva nu se face.

mie mi-a placut expresia,,sa ti-o traga"...denota multe asta
felixcat Avatarul lui felixcat

1388 mesaje

De la: AndrEEA515, la data 2009-07-15 15:32:14da dragutzule ma dezbraca din priviri Vreo problema?daca nu iti dai seama ti'am adresat o intrebare tu imi raspunzi tot cu o intrebare? o simpla parere atat ti'am cerut

Vazand halul in care te'ai atacat la o simpla intrebare eu consider ca ar fi prost sa te mai placa.
kudika nu google, google kudika :->
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina: