Setari Cookie-uri

ce parere aveti despre deep throat?

De la: AndreiD, la data 2009-07-16 20:52:48Wolfy, te bagi in seama aiurea.

Nu m-am facut eu Dr LOve, ci m-au "facut" niste colege de forum.
Iar invitatia era intr-o evidenta nota ironica. Nu se duce nimeni sa ii faca DT nimanui pe aici.



Niciodata nu te bagi in seama aiurea cand ii arati cuiva ca e ridicol. In caz ca nu te-ai prins, era vorba de tine. Mai apare din cand in cand cate-o "terminata', cum ar spune o buna prietena a mea de pe forumul asta, terminata care vrea si ea sa stie cum sa faca ca sa-i intre in gratii zeului din viata ei. Si tot atunci apare cate un penibil, de sex masculin evident, care sa se laude cu experienta lui din care e mandru sa impartaseasca muierilor gata sa il aduleze pentru simplu fapt ca e barbat. Exact ca in viata reala. Deci ..... Vezi-ti de viata ta penibilule si nu mai intra pe forumuri de femei sa le dai sfaturi in legatura cu practici pe care nu le-ai incercat tu insuti(ma refer la inghititul de cocosel).
beyonce_indragostita
Postat pe 18 Iulie 2009 20:48
De la: wolfy, la data 2009-07-18 20:48:04
De la: AndreiD, la data 2009-07-16 20:52:48Wolfy, te bagi in seama aiurea.

Nu m-am facut eu Dr LOve, ci m-au "facut" niste colege de forum.
Iar invitatia era intr-o evidenta nota ironica. Nu se duce nimeni sa ii faca DT nimanui pe aici.



Niciodata nu te bagi in seama aiurea cand ii arati cuiva ca e ridicol. In caz ca nu te-ai prins, era vorba de tine. Mai apare din cand in cand cate-o "terminata', cum ar spune o buna prietena a mea de pe forumul asta, terminata care vrea si ea sa stie cum sa faca ca sa-i intre in gratii zeului din viata ei. Si tot atunci apare cate un penibil, de sex masculin evident, care sa se laude cu experienta lui din care e mandru sa impartaseasca muierilor gata sa il aduleze pentru simplu fapt ca e barbat. Exact ca in viata reala. Deci ..... Vezi-ti de viata ta penibilule si nu mai intra pe forumuri de femei sa le dai sfaturi in legatura cu practici pe care nu le-ai incercat tu insuti(ma refer la inghititul de cocosel).


Subiectul asta a degenerat de mult
lilianagr
Postat pe 18 Iulie 2009 20:52
De la: AndreiD, la data 2009-07-16 22:57:01Ma, tu ai o problema, nu astia micii.

Daca tu ai o anumita varsta si /sau conceptie si faci sex doar batraneste, asta e optiunea ta.

Asta nu iti da insa dreptul sa ii faci bolnavi pe unii care nu gandesc asa ca tine.

Chiar si simplul fapt ca am fost acolo langa niste fete care mi-a facut asta imi da de 10 ori mai mult autoritate sa vorbesc despre asta decat tine care habar nu ai cu ce (si cum) se mananca.


Te inseli, fata are dreptate. Sunt multe proaste pe lumea asta care fac ce vor iubitii lor chiar daca lor insele nu le face placere.

Si din nou te inseli. Vino sa le vorbesti femeilor de disparitia senzatiei de voma dupa ce ai avut mai multe penisuri pe gat, sau macar niscaiva vibratoare. Pana atunci hold your tongue!
beyonce_indragostita
Postat pe 18 Iulie 2009 20:54

La cei 59 de ani ai tai ar fi trebuit sa stii cum sa vorbesti. Se insa pare ca ai trecut degeaba prin viata in privinta deprinderii unor norme elementare de respect si bun simt.

Eu nu te-am facut terminata, penibila sau proasta.

Masoara-ti cuvintele.
AndreiD
Postat pe 18 Iulie 2009 20:56
[quote name='AndreiD' date='2009-07-16 23:20:27'Dar unele tin neaparat sa ne imprime mentalitatile lor...
[/quote]

Pai asta incerci si tu sa faci. Incerci sa ne arati noua ca e ok sa faci asta,ca cine face asta e open minded, spre deosebire de noi astilalti, the narow minded people, ba chiar mai faci si invitatii gretoase pe forum(si nu, nu ma steptam sa fie la modul real, dar sunt gretoase anyway)
beyonce_indragostita
Postat pe 18 Iulie 2009 21:03

Nu, nu am pretentia ca cine nu face acest lucru este narrow minded.

Ideea era ca cei carora nu le place sa nu ii atace folosind tot felul de termeni si prejudecati pe cei carora le place.

Atata tot.

Si ma repet: invitatiile si chestia cu Dr LOve erau un inside joke intre mine si persoanele cu care le-am facut.


Later edit: si chiar daca nu erau la misto, nu cred ca pot fi considerate gretoase pe un forum unde se discuta ce se discuta (vezi topicul cu femeile nesatisfacute care vor discretie si altele asemanatoare)
AndreiD
Postat pe 18 Iulie 2009 21:07
De la: AndreiD, la data 2009-07-18 20:56:09
La cei 59 de ani ai tai ar fi trebuit sa stii cum sa vorbesti. Se insa pare ca ai trecut degeaba prin viata in privinta deprinderii unor norme elementare de respect si bun simt.

Eu nu te-am facut terminata, penibila sau proasta.

Masoara-ti cuvintele.


Nu am 59 de ani.

Am facut-o terminata pe tipa care vine sa ne spuna noua ca prietenul ei vrea sa-i faca deep throat si ea se conformeaza, ca de, asta ne invata societatea romana: sa facem ce zice barbatul.

Esti penibil si ti-o spun de cate ori va fi nevoie. Tocmai fiindca am proprietatea temenilor te-am numit asa. Esti absolut penibil cand vii si-i spui unei femei sa incerce sa faca deep throat pana cand ii dispare senzatia de voma, in conditiile in care banuiesc ca tu nu ai avut niciodata in gat un penis. Cand va fi cazul, te asteptam sa ne spui cum ai scapat tu insuti de senzatia sus-numita.
beyonce_indragostita
Postat pe 18 Iulie 2009 21:09
De la: wolfy, la data 2009-07-18 21:09:09
De la: AndreiD, la data 2009-07-18 20:56:09
La cei 59 de ani ai tai ar fi trebuit sa stii cum sa vorbesti. Se insa pare ca ai trecut degeaba prin viata in privinta deprinderii unor norme elementare de respect si bun simt.

Eu nu te-am facut terminata, penibila sau proasta.

Masoara-ti cuvintele.


Nu am 59 de ani.

Am facut-o terminata pe tipa care vine sa ne spuna noua ca prietenul ei vrea sa-i faca deep throat si ea se conformeaza, ca de, asta ne invata societatea romana: sa facem ce zice barbatul.

Esti penibil si ti-o spun de cate ori va fi nevoie. Tocmai fiindca am proprietatea temenilor te-am numit asa. Esti absolut penibil cand vii si-i spui unei femei sa incerce sa faca deep throat pana cand ii dispare senzatia de voma, in conditiile in care banuiesc ca tu nu ai avut niciodata in gat un penis. Cand va fi cazul, te asteptam sa ne spui cum ai scapat tu insuti de senzatia sus-numita.


Ma, am incercat sa fiu rezonabil cu tine, dar nu se poate.

Care va sa zica, dupa ce ca esti mincionasa, mai esti si limitata intelectual. Serios, as putea spune.

Opinia ta despre mine este absolut irelevanta atata timp cat tu ai capacitatile intelectuale pe care le ai.

Invata sa depasesti 50 la IQ si mai vorbim dupa aia.
AndreiD
Postat pe 18 Iulie 2009 21:14
De la: AndreiD, la data 2009-07-18 21:07:20
Nu, nu am pretentia ca cine nu face acest lucru este narrow minded.

Ideea era ca cei carora nu le place sa nu ii atace folosind tot felul de termeni si prejudecati pe cei carora le place.

Atata tot.

Si ma repet: invitatiile si chestia cu Dr LOve erau un inside joke intre mine si persoanele cu care le-am facut.


Later edit: si chiar daca nu erau la misto, nu cred ca pot fi considerate gretoase pe un forum unde se discuta ce se discuta (vezi topicul cu femeile nesatisfacute care vor discretie si altele asemanatoare)


Nu a fost vorba de nicio prejudecata aici. S-au adus in discutie doua chestii:

1. Dorinta femeilor fara respect de sine - cele mai multe din pacate - de a face orice le spun barbatii, chiar daca lor nu le face placere.

2. Faptul ca cineva care da sfaturi trebuie sa stie din proprie experienta despre ce e vorba.

Daca tie asta ti se par prejudecati, nu stai prea bine cu inteligenta, crede-ma...

Cred in continuare ca e penibil sa fii hai sa nu zic barbat, ci baietel, intre n femei si sa incepi sa te lauzi in legatura cu experienta ta sexuala. Intre noi fie vorba, ma si indoiesc ac exista din moment ce simti nevoia sa te dai mare pe forum.
beyonce_indragostita
Postat pe 18 Iulie 2009 21:14
De la: wolfy, la data 2009-07-18 21:14:11
De la: AndreiD, la data 2009-07-18 21:07:20
Nu, nu am pretentia ca cine nu face acest lucru este narrow minded.

Ideea era ca cei carora nu le place sa nu ii atace folosind tot felul de termeni si prejudecati pe cei carora le place.

Atata tot.

Si ma repet: invitatiile si chestia cu Dr LOve erau un inside joke intre mine si persoanele cu care le-am facut.


Later edit: si chiar daca nu erau la misto, nu cred ca pot fi considerate gretoase pe un forum unde se discuta ce se discuta (vezi topicul cu femeile nesatisfacute care vor discretie si altele asemanatoare)


Nu a fost vorba de nicio prejudecata aici. S-au adus in discutie doua chestii:

1. Dorinta femeilor fara respect de sine - cele mai multe din pacate - de a face orice le spun barbatii, chiar daca lor nu le face placere.

2. Faptul ca cineva care da sfaturi trebuie sa stie din proprie experienta despre ce e vorba.

Daca tie asta ti se par prejudecati, nu stai prea bine cu inteligenta, crede-ma...

Cred in continuare ca e penibil sa fii hai sa nu zic barbat, ci baietel, intre n femei si sa incepi sa te lauzi in legatura cu experienta ta sexuala. Intre noi fie vorba, ma si indoiesc ac exista din moment ce simti nevoia sa te dai mare pe forum.


HAi ca am fost optimist mai devreme, cand ti-am zis de 50.
AndreiD
Postat pe 18 Iulie 2009 21:15
Hai pa.

O persoana ca tine nu merita nici macar sa ii dau un raspuns, indiferent cate ineptii debiteaza sau va debita.

AndreiD
Postat pe 18 Iulie 2009 21:18
De la: AndreiD, la data 2009-07-18 21:14:02
De la: wolfy, la data 2009-07-18 21:09:09
De la: AndreiD, la data 2009-07-18 20:56:09
La cei 59 de ani ai tai ar fi trebuit sa stii cum sa vorbesti. Se insa pare ca ai trecut degeaba prin viata in privinta deprinderii unor norme elementare de respect si bun simt.

Eu nu te-am facut terminata, penibila sau proasta.

Masoara-ti cuvintele.


Nu am 59 de ani.

Am facut-o terminata pe tipa care vine sa ne spuna noua ca prietenul ei vrea sa-i faca deep throat si ea se conformeaza, ca de, asta ne invata societatea romana: sa facem ce zice barbatul.

Esti penibil si ti-o spun de cate ori va fi nevoie. Tocmai fiindca am proprietatea temenilor te-am numit asa. Esti absolut penibil cand vii si-i spui unei femei sa incerce sa faca deep throat pana cand ii dispare senzatia de voma, in conditiile in care banuiesc ca tu nu ai avut niciodata in gat un penis. Cand va fi cazul, te asteptam sa ne spui cum ai scapat tu insuti de senzatia sus-numita.


Ma, am incercat sa fiu rezonabil cu tine, dar nu se poate.

Care va sa zica, dupa ce ca esti mincionasa, mai esti si limitata intelectual. Serios, as putea spune.

Opinia ta despre mine este absolut irelevanta atata timp cat tu ai capacitatile intelectuale pe care le ai.

Invata sa depasesti 50 la IQ si mai vorbim dupa aia.


Mda, deci ai trecut la artileria grea. Pai atunci voi face si eu acelasi lucru. Baietel, cum sa-ti zic??? Nu este suficient sa spui cuiva ca are capacitati intelectuale limitate, trebuie sa o si demonstrezi. De exemplu ctie cred ca mai multe femeie de aici ti-au demonstrat ca nu te duce mintea, sau ca esti prost, cum vrei s-o iei. Tu vii sa ne spui noua cum e cu senzatia de voma desi tu nu ai experimentat-o niciodata.Eu numesc asta prostie. In primul rand fiindca nu te-a dus mintea incat sa-ti dai seama de absurdul situatiei, in al doilea rand fiindca nu ti-ai dat seama ce reactie o sa aiba femeiele la treaba asta. Sau poate tu, care cica esti destept(cacofonie intentionata), te astepati sa te aplaude?

Tot tu esti tipul care le spune celor care nu sunt de acord cu el cu sunt plini de prejudecati. pai asta e inteligenta cretura?

P.S. Varsta mea nu te intereseaza. Daca as putea as pune 100 acolo. Nu cred ca ar schimba datele problemei prea mult.
beyonce_indragostita
Postat pe 18 Iulie 2009 21:19
De la: AndreiD, la data 2009-07-18 21:18:47Hai pa.

O persoana ca tine nu merita nici macar sa ii dau un raspuns, indiferent cate ineptii debiteaza sau va debita.




Lipsa de argumente se numeste prostie.Deci tu esti mai prost decat o proasta. Bravo!
beyonce_indragostita
Postat pe 18 Iulie 2009 21:24

De la: valita76, la data 2009-07-16 23:27:36 Daca-i asa, fata a cerut pareri celor care au facut asa ( adica femeilor care au reusit). Ori te simti femeie ori ai reusit tu sa faci.




Corect.Dar el e prea prost sa-si dea seama.

De la: valita76, la data 2009-07-16 23:42:44"Retine totusi ca initiatoarea acestui topic a cerut pareri despre cum sa o faca, nu judecati de valoare."

Exact, despre cum sa o faca nu despre cum e sa ti se faca. Suntem in aceeasi oala. O seara frumoasa si tie.



Din nou corect, dar se vede treaba ca el nu intelege chiar daca i se spune de 1000 de

De la: AndreiD, la data 2009-07-17 10:57:54[Pe tine care din astea te incita? Ca sa stiu cu ce ma pregatesc cand mai dau pe la (prin) tine

PS: eu la wet games nu ma bag decat daca te cunosc bine sa stii, asa ca ia-ti gandul deocamdata de la asta


Dl penibilitate recidiveaza. Acum cred ca esti virgin.
beyonce_indragostita
Postat pe 18 Iulie 2009 21:43
suna ciudat

uita-te aici:D

http://insanezone.ro/toCSic-24783.html


Postat pe 18 Iulie 2009 21:50
De la: anemona10, la data 2009-07-16 17:34:43prietenul meu vrea neaparat sa incercam deep throat..am incercat o data...dar e destul de greu...voi ati incercat? daca da, cum vi s-a parut? ceva "tips for me"? :) ms


sapam puturi de mica si mare adancime.......
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 18 Iulie 2009 23:13
De la: lilianagr, la data 2009-07-18 20:52:02
De la: wolfy, la data 2009-07-18 20:48:04
De la: AndreiD, la data 2009-07-16 20:52:48Wolfy, te bagi in seama aiurea.

Nu m-am facut eu Dr LOve, ci m-au "facut" niste colege de forum.
Iar invitatia era intr-o evidenta nota ironica. Nu se duce nimeni sa ii faca DT nimanui pe aici.



Niciodata nu te bagi in seama aiurea cand ii arati cuiva ca e ridicol. In caz ca nu te-ai prins, era vorba de tine. Mai apare din cand in cand cate-o "terminata', cum ar spune o buna prietena a mea de pe forumul asta, terminata care vrea si ea sa stie cum sa faca ca sa-i intre in gratii zeului din viata ei. Si tot atunci apare cate un penibil, de sex masculin evident, care sa se laude cu experienta lui din care e mandru sa impartaseasca muierilor gata sa il aduleze pentru simplu fapt ca e barbat. Exact ca in viata reala. Deci ..... Vezi-ti de viata ta penibilule si nu mai intra pe forumuri de femei sa le dai sfaturi in legatura cu practici pe care nu le-ai incercat tu insuti(ma refer la inghititul de cocosel).


Subiectul asta a degenerat de mult


terminata??? :))))) incredibil....eu cred ca tu esti genul de barbat care a avut o femeie toata viata lui...si probabil esti genul care nu ai lasa-o pt nimik in lume sa iti faca un sex oral pe cinste...din prisma faptului ca pupa copiii cu aceeasi gura :)))))

PS: eu nu am zis ca nu imi face placere...doar voiam "some tips"
anemona10
Postat pe 19 Iulie 2009 16:17
De la: AndreiD, la data 2009-07-18 21:14:02
De la: wolfy, la data 2009-07-18 21:09:09
De la: AndreiD, la data 2009-07-18 20:56:09
La cei 59 de ani ai tai ar fi trebuit sa stii cum sa vorbesti. Se insa pare ca ai trecut degeaba prin viata in privinta deprinderii unor norme elementare de respect si bun simt.

Eu nu te-am facut terminata, penibila sau proasta.

Masoara-ti cuvintele.


Nu am 59 de ani.

Am facut-o terminata pe tipa care vine sa ne spuna noua ca prietenul ei vrea sa-i faca deep throat si ea se conformeaza, ca de, asta ne invata societatea romana: sa facem ce zice barbatul.

Esti penibil si ti-o spun de cate ori va fi nevoie. Tocmai fiindca am proprietatea temenilor te-am numit asa. Esti absolut penibil cand vii si-i spui unei femei sa incerce sa faca deep throat pana cand ii dispare senzatia de voma, in conditiile in care banuiesc ca tu nu ai avut niciodata in gat un penis. Cand va fi cazul, te asteptam sa ne spui cum ai scapat tu insuti de senzatia sus-numita.


Ma, am incercat sa fiu rezonabil cu tine, dar nu se poate.

Care va sa zica, dupa ce ca esti mincionasa, mai esti si limitata intelectual. Serios, as putea spune.

Opinia ta despre mine este absolut irelevanta atata timp cat tu ai capacitatile intelectuale pe care le ai.

Invata sa depasesti 50 la IQ si mai vorbim dupa aia.


si inca o chestie...tu vii aici .... pe un forum de femei, sa nu uitam :))...si te dai drept matur si intelegent...asta ar fi mesajul subliminal...si ...cand colo...incepi cu jigniri...terminata...esti prost....etc.....sa stii ca tocmai acest comportament asta denota o prostie crasa si un complex de inferioritate exacerbat.....esti un om frustrat....mai bine intra pe forumurile cu masini sau cu secte care fac sex pe intuneric, in pozitia misionarului, doar ca sa procreeze :) ...o viata cat mai frumoasa si linistita iti urez!!!
anemona10
Postat pe 19 Iulie 2009 16:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
4.7 26 De la: contesina 2 Mai 2011 16:48
eu rac el gemenii 31 De la: mady_puppy 9 Noiembrie 2011 09:10
Astazi este seara discutiilor despre sex, urmatoarea intrebare se adreseaza barbatilor, v-a inhibat vreodata vreo femeie in asa fel incat sa nu puteti face dragoste cu ea ? 110 De la: lover_woman 22 Februarie 2011 16:13
Fanteziii 2 De la: Jaga_M___1 20 Februarie 2016 13:09
disperare 36 De la: motzata 30 Ianuarie 2014 07:06