Setari Cookie-uri

ajutati-ma

buna ma numesc anca si am ajuns la un punct in care simt ca mor. am avut o relatie zic eu normala de 9 ani de zile ne-am mutata imreuna eu cu prietenul meu la iar la scurt timp iar a intervenit mama lui. in furia mea nebuna ca si-a permis sa imi sugereze sa imi vand eu casa in care statea ( eu si el)- mentionez ca el s-a mutat in casa mea si sa ne facem o casa pe pamantul ei si casa sa o trecem mai apoi pe numele amandurora.ma rog in nebunia sugestiei eu m-am razbunat pe el, l-am dat afara am stat cateva luni sa ma linistesc scand l-am cautat dupa 3 luni el deja era in alta relatie. din martie intr-una imi spune ca ne vom relua relatia ca inca ma iubeste dar tot cu ea se vede si tot la ea se duce. recent l-am vazut pe balconul ei si am zis ca imi cade cerul in cap. mentionez ca el sta acum cu rudele lui in blocul cu mama iar fufa cu care se vede sta chiar in scara lu' mama. acum nu ma mai pot duce nici macar la ai mei de frica sa nu dau deei doi.imi tot spune ca inca ma iubeste si sa am rabdare ca sa puna punct "frumos" unei relatii.-adik cu fufa.sincer eu crd doar ca vrea sa fie cu amandoua ca nu se poate decide si ca nu mai e vb doar de sex si au aparut si sentimentele intre ei doi.
va implor din suflet spuneti-mi ce sa fac oare asa sa fie sa am rabdare ca se intoarce la mine sau pur si simplu mi-a spus-o diplomatic " gata?"
a_burciu
Postat pe 21 Iulie 2009 10:46
De la: a_burciu, la data 2009-07-21 10:46:21buna ma numesc anca si am ajuns la un punct in care simt ca mor. am avut o relatie zic eu normala de 9 ani de zile ne-am mutata imreuna eu cu prietenul meu la iar la scurt timp iar a intervenit mama lui. in furia mea nebuna ca si-a permis sa imi sugereze sa imi vand eu casa in care statea ( eu si el)- mentionez ca el s-a mutat in casa mea si sa ne facem o casa pe pamantul ei si casa sa o trecem mai apoi pe numele amandurora.ma rog in nebunia sugestiei eu m-am razbunat pe el, l-am dat afara am stat cateva luni sa ma linistesc scand l-am cautat dupa 3 luni el deja era in alta relatie. din martie intr-una imi spune ca ne vom relua relatia ca inca ma iubeste dar tot cu ea se vede si tot la ea se duce. recent l-am vazut pe balconul ei si am zis ca imi cade cerul in cap. mentionez ca el sta acum cu rudele lui in blocul cu mama iar fufa cu care se vede sta chiar in scara lu' mama. acum nu ma mai pot duce nici macar la ai mei de frica sa nu dau deei doi.imi tot spune ca inca ma iubeste si sa am rabdare ca sa puna punct "frumos" unei relatii.-adik cu fufa.sincer eu crd doar ca vrea sa fie cu amandoua ca nu se poate decide si ca nu mai e vb doar de sex si au aparut si sentimentele intre ei doi.
va implor din suflet spuneti-mi ce sa fac oare asa sa fie sa am rabdare ca se intoarce la mine sau pur si simplu mi-a spus-o diplomatic " gata?"


El o sustinea pe mama lui in ceea ce-ti cerea ,sa-ti vinzi casa ?
valivieru96
Postat pe 21 Iulie 2009 10:57
De la: a_burciu, la data 2009-07-21 10:46:21buna ma numesc anca si am ajuns la un punct in care simt ca mor. am avut o relatie zic eu normala de 9 ani de zile ne-am mutata imreuna eu cu prietenul meu la iar la scurt timp iar a intervenit mama lui. in furia mea nebuna ca si-a permis sa imi sugereze sa imi vand eu casa in care statea ( eu si el)- mentionez ca el s-a mutat in casa mea si sa ne facem o casa pe pamantul ei si casa sa o trecem mai apoi pe numele amandurora.ma rog in nebunia sugestiei eu m-am razbunat pe el, l-am dat afara am stat cateva luni sa ma linistesc scand l-am cautat dupa 3 luni el deja era in alta relatie. din martie intr-una imi spune ca ne vom relua relatia ca inca ma iubeste dar tot cu ea se vede si tot la ea se duce. recent l-am vazut pe balconul ei si am zis ca imi cade cerul in cap. mentionez ca el sta acum cu rudele lui in blocul cu mama iar fufa cu care se vede sta chiar in scara lu' mama. acum nu ma mai pot duce nici macar la ai mei de frica sa nu dau deei doi.imi tot spune ca inca ma iubeste si sa am rabdare ca sa puna punct "frumos" unei relatii.-adik cu fufa.sincer eu crd doar ca vrea sa fie cu amandoua ca nu se poate decide si ca nu mai e vb doar de sex si au aparut si sentimentele intre ei doi.
va implor din suflet spuneti-mi ce sa fac oare asa sa fie sa am rabdare ca se intoarce la mine sau pur si simplu mi-a spus-o diplomatic " gata?"



ce-mi mai plac dilemele astea..................adica noi trebuie sa stim ce trebuie sa faci tu care n-ai stiut atunci cand trebuia sa faci fatza unei situatzii destul de simpla la momentul respectiv.............tare complicat nu-i asa?
anybody
Postat pe 21 Iulie 2009 10:58
De la: a_burciu, la data 2009-07-21 10:46:21buna ma numesc anca si am ajuns la un punct in care simt ca mor. am avut o relatie zic eu normala de 9 ani de zile ne-am mutata imreuna eu cu prietenul meu la iar la scurt timp iar a intervenit mama lui. in furia mea nebuna ca si-a permis sa imi sugereze sa imi vand eu casa in care statea ( eu si el)- mentionez ca el s-a mutat in casa mea si sa ne facem o casa pe pamantul ei si casa sa o trecem mai apoi pe numele amandurora.ma rog in nebunia sugestiei eu m-am razbunat pe el, l-am dat afara am stat cateva luni sa ma linistesc scand l-am cautat dupa 3 luni el deja era in alta relatie. din martie intr-una imi spune ca ne vom relua relatia ca inca ma iubeste dar tot cu ea se vede si tot la ea se duce. recent l-am vazut pe balconul ei si am zis ca imi cade cerul in cap. mentionez ca el sta acum cu rudele lui in blocul cu mama iar fufa cu care se vede sta chiar in scara lu' mama. acum nu ma mai pot duce nici macar la ai mei de frica sa nu dau deei doi.imi tot spune ca inca ma iubeste si sa am rabdare ca sa puna punct "frumos" unei relatii.-adik cu fufa.sincer eu crd doar ca vrea sa fie cu amandoua ca nu se poate decide si ca nu mai e vb doar de sex si au aparut si sentimentele intre ei doi.
va implor din suflet spuneti-mi ce sa fac oare asa sa fie sa am rabdare ca se intoarce la mine sau pur si simplu mi-a spus-o diplomatic " gata?"


stii deja raspunsul.....bafta!
heaven_2906
Postat pe 21 Iulie 2009 11:02
Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere, s-ar putea sa nu fie intotdeauna ceea ce doriti sa auziti, dar intotdeauna va fi adevarul.

Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/
Cristinakitty
Postat pe 4 Ianuarie 2010 05:41
the sex with that fufa must be real good
felixcat
Postat pe 6 Ianuarie 2010 17:24
De la: felixcat, la data 2010-01-06 17:24:07the sex with that fufa must be real good



aaaah...! indeed ma frend
Boca
Postat pe 6 Ianuarie 2010 17:28
adica tu dupa 9 ani de zile nu puteai sa ai o discutie deschisa cu el si ai preferat sa fugi din cauza nervilor iscati de mamitzica? Cred ca poti sa te relaxezi ca ai ramas proprietara si sa incerci sa cauti un domn la fel de proprietar ca si tine
miss_darine
Postat pe 6 Ianuarie 2010 18:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce poti face cu un baiat o noapte in pat inafara de dragoste ? 70 De la: kudika197746 14 Septembrie 2010 05:44
urari de la multi ani pt zile festive 17 De la: dana_mv 8 Ianuarie 2009 19:54
Mi-a mãrturisit cã m-a înșelat! 81 De la: 19 Martie 2015 16:02
heyy !! 11 De la: candygirl_cora3 14 Martie 2011 13:53
o telenovela 24 De la: anaraoul 27 Februarie 2009 14:49