Setari Cookie-uri

am nevoie de parerile voastre:(

buna. acum vreo 5 luni relatia cu prietenul meu scartzaia foarte tare..el se purta ca un adevarat badaran,asa ca am decis sa ne despartzim..intre timp a aparut un timp caruia ii placea f tare de mine...asa ca m`a convins sa ne sarutam o data :D asta a fost tot...apoi m`am impacat cu prietenul meu...si uimitor..de parca ar fi presimtzit ce se intamplase...s`a skimbat...in bine :D...desi daca e sa o luam asa..eram despartziti teoretic cand m`am sarutat cu tipul...nu i`am spus niciodata asta..pt k e foarte gelos si pentru k akum il iubesc enorm. sunt genul de persoana corecta si sufletista...si akuma dupa atata timp ma mustra constiintza ...stau sa ma gandesc ce se intampla daca afla...desi nu are de unde practic..nu stiu de ce ma framant atat...k oricum daca afla nu am de gand sa recunosc nimik:(...ce ma sfatuitzi sa fac ?oare greseala mea e foarte mare ? :-< cum sa ma apar in cazul in care afla ? si nu ma sfatuitzi va rog sa recunosc pentru ca e foarte gelos :( multzumesc :*
maramalos
Postat pe 21 Iulie 2009 11:11
de ce te chinui cu chestii care poate nu se vor intampla niciodata....
yumy
Postat pe 21 Iulie 2009 11:13
De la: yumalai, la data 2009-07-21 11:13:07de ce te chinui cu chestii care poate nu se vor intampla niciodata....




nu stiu..nu ar trebui..dar ma simt vinovata kiar si pentru o kestie atat de mika :(
maramalos
Postat pe 21 Iulie 2009 11:15
daca redevine badaran, poti sa ii spui. nu ai ce pierde
softexia
Postat pe 21 Iulie 2009 13:28
nu ai facut nimik rau...erai despartita de el...ce te mai framinti acum...vezi cum decurge relatia acum....daca e bine ramai cu el...daca nu....altul
cristiana_cris
Postat pe 23 Iulie 2009 13:29
Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere, s-ar putea sa nu fie intotdeauna ceea ce doriti sa auziti, dar intotdeauna va fi adevarul.

Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/
Cristinakitty
Postat pe 4 Ianuarie 2010 05:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am fost inselat de sotie si nu stiu ce sa mai fac 227 De la: kudika_956311 27 Martie 2014 19:36
sex 73 De la: kudika_934237 16 Septembrie 2013 22:39
infidelitatea viitorului sot 38 De la: kudikaroxi 30 Iunie 2009 17:19
Nici nu mai stiu ce sa mai cred .... 19 De la: kudika046025 1 Noiembrie 2009 18:02
ce sunt?o scurtatura de a ajunge la prietena mea cea mai buna? 14 De la: ella_tody 25 August 2009 09:36