Setari Cookie-uri

Cum sa te schimbi...sa nu te indragostesti de la "prima intalnire"

Nu stiu altii cum sunt dar ...eu ma indragostesc foarte repede. Ma intreb si incerc sa-mi explic de ce. O fi din cauza despartirii suferite dupa 4 ani jumatate? Sau simt doar nevoia de a fi cineva langa mine ... sau sunt naiva si cred ca tot ce trece prin fata mea poate fi al meu ...as vrea sa nu ma mai indragostesc repede ca nu am decat de suferit ...in 3 luni de cand m-am despartit de prietenul meu m-am intalnit cu mai multi baieti si toti nu voiau decat aventuri ...oare eu sunt problema? Nu stiu ce sa mai cred ....imi putei da un sfat ? o explicatie ...o parere?
antutza88
Postat pe 21 Iulie 2009 11:41
De la: antutza88, la data 2009-07-21 11:41:53Nu stiu altii cum sunt dar ...eu ma indragostesc foarte repede. Ma intreb si incerc sa-mi explic de ce. O fi din cauza despartirii suferite dupa 4 ani jumatate? Sau simt doar nevoia de a fi cineva langa mine ... sau sunt naiva si cred ca tot ce trece prin fata mea poate fi al meu ...as vrea sa nu ma mai indragostesc repede ca nu am decat de suferit ...in 3 luni de cand m-am despartit de prietenul meu m-am intalnit cu mai multi baieti si toti nu voiau decat aventuri ...oare eu sunt problema? Nu stiu ce sa mai cred ....imi putei da un sfat ? o explicatie ...o parere?


inceputul imi aduse aminte de nic....amintiri din copilarie........
dragutz

acum probl e la jumatate.....tu pt ca esti numa cu baieti rai,aventurieri......si ei......ca te considera o prada usoara........
heaven_2906
Postat pe 21 Iulie 2009 11:53
Eu cred ca au vazut cat esti de indragostita si nu puteau sa nu te bage in seama.au vrut sa-ti arate ca si ei se indragostesc repede
valivieru96
Postat pe 21 Iulie 2009 12:01
De la: antutza88, la data 2009-07-21 11:41:53Nu stiu altii cum sunt dar ...eu ma indragostesc foarte repede. Ma intreb si incerc sa-mi explic de ce. O fi din cauza despartirii suferite dupa 4 ani jumatate? Sau simt doar nevoia de a fi cineva langa mine ... sau sunt naiva si cred ca tot ce trece prin fata mea poate fi al meu ...as vrea sa nu ma mai indragostesc repede ca nu am decat de suferit ...in 3 luni de cand m-am despartit de prietenul meu m-am intalnit cu mai multi baieti si toti nu voiau decat aventuri ...oare eu sunt problema? Nu stiu ce sa mai cred ....imi putei da un sfat ? o explicatie ...o parere?


Cand o sa mai cresti sa sa iti doresti sa te mai poti indragosti asa cum o faci acum.

Emotiile ne fac sa simtim ca traim. Bucura-te de ele...
La un moment dat vei gasi unul cu care sa ai un schimb de emotii mai echilibrat...pana atunci...have fun.
AndreiD
Postat pe 21 Iulie 2009 12:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ajutorrrrrrrr vreau niste sfaturi in legatura cu sexul anal... 124 De la: brunettalore_yahoo_com 3 Aprilie 2010 16:58
octopussy 49 De la: Ame_ly 8 Martie 2011 12:10
orgasmul... 12 De la: kaamas 16 Septembrie 2009 18:05
mai multe despre jucariile sexuale))) 8 De la: kudika513666 13 Martie 2012 19:50
In timp inveti - Jorge Luis Borges 7 De la: size_back 22 Octombrie 2010 09:41