Setari Cookie-uri

ATENTIE! Pentru romanii care se intorc in tara !!!

De la: andreea1976, la data 2009-08-11 14:28:28
De la: redline, la data 2009-08-11 14:12:58
De la: Roco, la data 2009-08-11 08:12:46
De la: andreea1976, la data 2009-08-10 23:56:26
De la: Roco, la data 2009-08-10 23:43:30Andrea 76, ce esti tu indicator de circulatie sa le spui alora sa mearga incet si cu atentie sporita?
Esti mai slaba ca politaii.


no shit.....da tie iti convine sa vezi ca mor atatia oameni nevinovati???

Tu candidezi pentru concursul de miss de vorbesti in felul asta?

ia zi pisi probleme in paradis?!


e un el...redule

a da?ma scuzi dar nu pare!
redline
Postat pe 12 August 2009 10:30
mai Roco nu stiu cine esti si nici nu ma doare prea tare sa stiu mai mult de atat dar se pare ca"te iubeste femeile"pe aici oare de ce?
anybody
Postat pe 12 August 2009 10:35
De la: Dor_a, la data 2009-08-12 08:07:33
De la: Roco, la data 2009-08-12 07:23:19Iar s-a strans aici gasca de tate ciufute si cei cativa pitigoi de serviciu ...
Credeam ca v-ati mai cizelat si voi...dar tot de doi bani ati ramas ...


Oh, nu ne lasa sa-ti intrerupem activitatile intelectuale... Ca cele de a scrie carti (!! hai ca aia a fost tare... am ras cu lacrimi) si a incerca de a aburi fatuci abia trecute de majorat... Apropo, tre' sa fi fost haios rau cand au venit in grup la "intalnire"...

Aia faza care merita toti banii... spre deosbire de noi, astia... de doar doi...



ca bine zici
andreea1976
Postat pe 12 August 2009 13:29
De la: anybody, la data 2009-08-12 10:35:31 se pare ca"te iubeste femeile"pe aici, oare de ce?

Nu stiam ca Andreea76 face parte din gasca mentionata de mine mai demult (Cate, Moralizde, Barfitoare, Urate sau Proaste), cele care se iau de oricine e nou pe forum pentru a face un circ ieftin si moralizator, stricand orice topic pe care intra, pe ele neinteresandu-le tema respectiva.
Daca stiam, nu intram pe topicul ei.

Postat pe 12 August 2009 13:33
De la: Roco, la data 2009-08-12 13:33:27
De la: anybody, la data 2009-08-12 10:35:31 se pare ca"te iubeste femeile"pe aici, oare de ce?

Nu stiam ca Andreea76 face parte din gasca mentionata de mine mai demult (Cate, Moralizde, Barfitoare, Urate sau Proaste), cele care se iau de oricine e nou pe forum pentru a face un circ ieftin si moralizator, stricand orice topic pe care intra, pe ele neinteresandu-le tema respectiva.
Daca stiam, nu intram pe topicul ei.


dar nu vad ce te retine....
poti pleca linistit ca nu va plange nimeni dupa tine.
Andreutza a vrut sa traga un semnal de alarma (cum spunea si Blue)...
din pct meu de vedere tu esti cel care incearca sa strice acest topi
so...hit the road jack!

gagici va pup
Andre_Ioana
Postat pe 12 August 2009 13:38
Deci sa ma scarpin undeva , cineva mi a deranjat hodihna sau somnul de hibernare si acel nene e rocco , repet daca ai vrut sa fii ironic nu prea ti a iesit , si in alta ordine de idei uita-te la stiri ca sunt atata mortaciuni din cauza accidentelor rutiere => ca urmare a inconstientei , cat si a spagii date pt a lua un carnet , asa ca shhhhhhhhh si lasa- ma sa dorm in pace , ok , mno vezi si u ca singurul care esti invers esti tu asa ca
Andreiutza , dora , red, any , andreea , oktober , lucia
blue07scorpion
Postat pe 12 August 2009 13:42
De la: Roco, la data 2009-08-12 13:33:27
De la: anybody, la data 2009-08-12 10:35:31 se pare ca"te iubeste femeile"pe aici, oare de ce?

Nu stiam ca Andreea76 face parte din gasca mentionata de mine mai demult (Cate, Moralizde, Barfitoare, Urate sau Proaste), cele care se iau de oricine e nou pe forum pentru a face un circ ieftin si moralizator, stricand orice topic pe care intra, pe ele neinteresandu-le tema respectiva.
Daca stiam, nu intram pe topicul ei.


ca pe tine tare te-a interesat tema propusa
nu ma iau de cei noi fara motiv.....si aici ar trebuii mentionat ca tu nu esti nou....aaa ca ti-ai sters contul vechi si ti-ai facut altul....alta poveste.....dar esti acelasi papagal frustrat care incearca sa fraiereasca cat mai multe copile....
chiar....i-a zi....cum a fost cand au venit fetele in grup la intalnirea cu tine? te asteptai la una si cand colo.....
asa ca abtine-te sa faci pe desteptul.....mai bine impuscate....un frustrat mai putin pe lumea asta
andreea1976
Postat pe 12 August 2009 13:44

nu mai bine sa se iradieze?
blue07scorpion
Postat pe 12 August 2009 13:49
De la: andreea1976, la data 2009-08-12 13:44:59
De la: Roco, la data 2009-08-12 13:33:27
De la: anybody, la data 2009-08-12 10:35:31 se pare ca"te iubeste femeile"pe aici, oare de ce?

Nu stiam ca Andreea76 face parte din gasca mentionata de mine mai demult (Cate, Moralizde, Barfitoare, Urate sau Proaste), cele care se iau de oricine e nou pe forum pentru a face un circ ieftin si moralizator, stricand orice topic pe care intra, pe ele neinteresandu-le tema respectiva.
Daca stiam, nu intram pe topicul ei.


ca pe tine tare te-a interesat tema propusa
nu ma iau de cei noi fara motiv.....si aici ar trebuii mentionat ca tu nu esti nou....aaa ca ti-ai sters contul vechi si ti-ai facut altul....alta poveste.....dar esti acelasi papagal frustrat care incearca sa fraiereasca cat mai multe copile....
chiar....i-a zi....cum a fost cand au venit fetele in grup la intalnirea cu tine? te asteptai la una si cand colo.....
asa ca abtine-te sa faci pe desteptul.....mai bine impuscate....un frustrat mai putin pe lumea asta



cummmmmmmmmmmmmm?adica la ce integru se da stie sa faca din astea?.......................pfuaiiiiiiiiiiii ce-as fi vrut sa fiu o musca atunci sa vad si eu toata faza mama ce-as mai fi bazait..................apropo roco si eu tot din gasca aia fac parte daca n-ai observat iar intrebarea era hai sa fiu dragutza sa spun ironica in niciun caz nu asteptam vreun raspuns de la tine....................din partea mea numai succesuri la abureli
anybody
Postat pe 12 August 2009 14:03
Alt topic stricat...Teoria bunului simt spune ca aspecte din viata personala nu prea se divulga atunci cand se cade de comun acord sa nu se vorbeasca ! Si mai ales cand povestea este inflorita, pimp-uita si iar reinflorita !

Nimeni nu si-a batut joc de nimeni ! A fost o intalnire regizata de mine in mare parte si mi-a facut o deosebita placere sa fac pe regizorul. Nu a fost nicio copila fraierita intrucat nu a existat vreodata vreun angajament sau vreo relatie, ci doar chat ! Copilele s-au intalnit pt ca au vrut..mare scofala !

Totusi trebuie sa recunosc ca a fost f misto cand ne-am intalnit toti 3, de fapt 6 ( am fost 6 in total ).
A fost o zi haioasa pt mine, surprinzatoare pt altii !


In concluzie, hai sa discute fiecare despre ce il priveste !


Postat pe 12 August 2009 15:12
Nu a stricat nimeni topicul....dar nu accept sa fiu jignita....si mai ales de unul care nu e in stare sa citeasca cu atentie ce am scris
initial nu m-am luat de nimeni...din contra..............m-am oferit sa ajut....dar cand apare cate unul care vrea sa faca pe desteptul....si se apuca de jignit pe toata lumea.....e normal sa i se raspunda cu aceeasi moneda
andreea1976
Postat pe 12 August 2009 15:22
De la: Trixibell, la data 2009-08-12 15:12:44Alt topic stricat...Teoria bunului simt spune ca aspecte din viata personala nu prea se divulga atunci cand se cade de comun acord sa nu se vorbeasca ! Si mai ales cand povestea este inflorita, pimp-uita si iar reinflorita !

Nimeni nu si-a batut joc de nimeni ! A fost o intalnire regizata de mine in mare parte si mi-a facut o deosebita placere sa fac pe regizorul. Nu a fost nicio copila fraierita intrucat nu a existat vreodata vreun angajament sau vreo relatie, ci doar chat ! Copilele s-au intalnit pt ca au vrut..mare scofala !

Totusi trebuie sa recunosc ca a fost f misto cand ne-am intalnit toti 3, de fapt 6 ( am fost 6 in total ).
A fost o zi haioasa pt mine, surprinzatoare pt altii !


In concluzie, hai sa discute fiecare despre ce il priveste !


cam dai de banuit draguta....cu roco pe lista de prieteni.....si destul de noua....
nu te gandesti ca s-ar putea sa stiu mai multe despre intamplare...decat crezi?
andreea1976
Postat pe 12 August 2009 15:57
De la: andreea1976, la data 2009-08-12 15:57:15
De la: Trixibell, la data 2009-08-12 15:12:44Alt topic stricat...Teoria bunului simt spune ca aspecte din viata personala nu prea se divulga atunci cand se cade de comun acord sa nu se vorbeasca ! Si mai ales cand povestea este inflorita, pimp-uita si iar reinflorita !

Nimeni nu si-a batut joc de nimeni ! A fost o intalnire regizata de mine in mare parte si mi-a facut o deosebita placere sa fac pe regizorul. Nu a fost nicio copila fraierita intrucat nu a existat vreodata vreun angajament sau vreo relatie, ci doar chat ! Copilele s-au intalnit pt ca au vrut..mare scofala !

Totusi trebuie sa recunosc ca a fost f misto cand ne-am intalnit toti 3, de fapt 6 ( am fost 6 in total ).
A fost o zi haioasa pt mine, surprinzatoare pt altii !


In concluzie, hai sa discute fiecare despre ce il priveste !


cam dai de banuit draguta....cu roco pe lista de prieteni.....si destul de noua....
nu te gandesti ca s-ar putea sa stiu mai multe despre intamplare...decat crezi?



Ai stat sa ma investighezi ? Nu de alta dar stiu ca asa se obisnuieste pe forum, numai ca eu nu torn pe nimeni ! Eu sunt Georgiana, m-am intalnit cu Roco, am avut o relatie de amictie si il cunosc mai bine decat voi ! A raspuns ironic pe acest topic, insa cineva s-a gandit ca ar fi bine sa vorbeasca despre ce s-a intamplat in particular( f matur ) !
Nu cred ca este cazul sa postez conversatii pt ca ar fi penibil pt anumite persoane !

Postat pe 12 August 2009 16:05
De la: andreea1976, la data 2009-08-12 15:57:15
De la: Trixibell, la data 2009-08-12 15:12:44Alt topic stricat...Teoria bunului simt spune ca aspecte din viata personala nu prea se divulga atunci cand se cade de comun acord sa nu se vorbeasca ! Si mai ales cand povestea este inflorita, pimp-uita si iar reinflorita !

Nimeni nu si-a batut joc de nimeni ! A fost o intalnire regizata de mine in mare parte si mi-a facut o deosebita placere sa fac pe regizorul. Nu a fost nicio copila fraierita intrucat nu a existat vreodata vreun angajament sau vreo relatie, ci doar chat ! Copilele s-au intalnit pt ca au vrut..mare scofala !

Totusi trebuie sa recunosc ca a fost f misto cand ne-am intalnit toti 3, de fapt 6 ( am fost 6 in total ).
A fost o zi haioasa pt mine, surprinzatoare pt altii !


In concluzie, hai sa discute fiecare despre ce il priveste !


cam dai de banuit draguta....cu roco pe lista de prieteni.....si destul de noua....
nu te gandesti ca s-ar putea sa stiu mai multe despre intamplare...decat crezi?


Credeti-ma, stie! a fost o poveste super-haioasa. M-am tavalit pe jos. Aia cu scriitoru' a fost de antologie!

Trixibell, da-mi voie sa-ti amitesc o zicala veeecche romaneasca: O taina inceteaza sa mai fie taina in momentul in care e stiuta de mai mult de o persoana
Deci, de acum incolo, de acum incolo, daca vrei sa ramana secrete, regizeaza "One-man show"-uri...
Dor_a
Postat pe 12 August 2009 16:09
Andreae1976,
Vad ca stii mai multe decat cei care au fost acolo... Oare ce credeti voi ca a fost acolo, un conclav, o paruiata, o batalie sau o tiganie cum incerci sa faci tu pe aici ?

Ma uit la tine... pacat ca esti incaltata... (cu tot cu semaforul ala...)

Editare ulterioara:
1. Pentru cine s-a bagat unde nu i-a fiert oala si unde nu l-a deranjat nimeni, sa se astepte ca in 24 de ore sa aiba aspecte tandre ale vietii lui si altora puse pe tava aici. Sau poate are minte si face un gest.
2. Pentru cine nu are umor si raspunde grobinan... sa stea linistit.

Postat pe 12 August 2009 16:11
De la: Dor_a, la data 2009-08-12 16:09:13
De la: andreea1976, la data 2009-08-12 15:57:15
De la: Trixibell, la data 2009-08-12 15:12:44Alt topic stricat...Teoria bunului simt spune ca aspecte din viata personala nu prea se divulga atunci cand se cade de comun acord sa nu se vorbeasca ! Si mai ales cand povestea este inflorita, pimp-uita si iar reinflorita !

Nimeni nu si-a batut joc de nimeni ! A fost o intalnire regizata de mine in mare parte si mi-a facut o deosebita placere sa fac pe regizorul. Nu a fost nicio copila fraierita intrucat nu a existat vreodata vreun angajament sau vreo relatie, ci doar chat ! Copilele s-au intalnit pt ca au vrut..mare scofala !

Totusi trebuie sa recunosc ca a fost f misto cand ne-am intalnit toti 3, de fapt 6 ( am fost 6 in total ).
A fost o zi haioasa pt mine, surprinzatoare pt altii !


In concluzie, hai sa discute fiecare despre ce il priveste !


cam dai de banuit draguta....cu roco pe lista de prieteni.....si destul de noua....
nu te gandesti ca s-ar putea sa stiu mai multe despre intamplare...decat crezi?


Credeti-ma, stie! a fost o poveste super-haioasa. M-am tavalit pe jos. Aia cu scriitoru' a fost de antotlogie!

Trixibell, da-mi voie sa-ti amitesc o zicala veeecche romaneasca: O taina inceteaza sa mai fie taina in momentul in care e stiuta de mai mult de o persoana
Deci, de acum incolo, de acum incolo, daca vrei sa ramana secrete, regizeaza "One-man show"-uri...



Ideea era sa nu se posteze pe forum, eventual ar fi trebuit sa deschida cineva si un topic ! :)
Si mie mi s-au confesat si mi se confeseaza anumiti utilizatori dar nu inseamna ca trebuie sa ies cu ,,munitia'' la prima postare care nu imi convine !
Ma rog, faptul e consumat !
O zi buna tuturor !

Postat pe 12 August 2009 16:14
De la: Roco, la data 2009-08-12 16:11:52Andreae1976,
Vad ca stii mai multe decat cei care au fost acolo... Oare ce credeti voi ca a fost acolo, un conclav, o paruiata, o batalie sau o tiganie cum incerci sa faci tu pe aici ?

Ma uit la tine... pacat ca esti incaltata... (cu tot cu semaforul ala...)


ce sa zic....ai vrut sa pari inteligent...hmm....pacat ca nu ti-a iesit...
de fapt....daca ma uit la ce ai postat pe topicul asta.....nu gasesc nimic on topic....in afara de jigniri
dar...mna...atat te duce capul....ce sa-i faci
andreea1976
Postat pe 12 August 2009 16:20
roco nu te lua de andree ca te maninc cu fulgi cu tot
cristiana_cris
Postat pe 12 August 2009 16:22
De la: Trixibell, la data 2009-08-12 16:14:11
De la: Dor_a, la data 2009-08-12 16:09:13
De la: andreea1976, la data 2009-08-12 15:57:15
De la: Trixibell, la data 2009-08-12 15:12:44Alt topic stricat...Teoria bunului simt spune ca aspecte din viata personala nu prea se divulga atunci cand se cade de comun acord sa nu se vorbeasca ! Si mai ales cand povestea este inflorita, pimp-uita si iar reinflorita !

Nimeni nu si-a batut joc de nimeni ! A fost o intalnire regizata de mine in mare parte si mi-a facut o deosebita placere sa fac pe regizorul. Nu a fost nicio copila fraierita intrucat nu a existat vreodata vreun angajament sau vreo relatie, ci doar chat ! Copilele s-au intalnit pt ca au vrut..mare scofala !

Totusi trebuie sa recunosc ca a fost f misto cand ne-am intalnit toti 3, de fapt 6 ( am fost 6 in total ).
A fost o zi haioasa pt mine, surprinzatoare pt altii !


In concluzie, hai sa discute fiecare despre ce il priveste !


cam dai de banuit draguta....cu roco pe lista de prieteni.....si destul de noua....
nu te gandesti ca s-ar putea sa stiu mai multe despre intamplare...decat crezi?


Credeti-ma, stie! a fost o poveste super-haioasa. M-am tavalit pe jos. Aia cu scriitoru' a fost de antotlogie!

Trixibell, da-mi voie sa-ti amitesc o zicala veeecche romaneasca: O taina inceteaza sa mai fie taina in momentul in care e stiuta de mai mult de o persoana
Deci, de acum incolo, de acum incolo, daca vrei sa ramana secrete, regizeaza "One-man show"-uri...



Ideea era sa nu se posteze pe forum, eventual ar fi trebuit sa deschida cineva si un topic ! :)
Si mie mi s-au confesat si mi se confeseaza anumiti utilizatori dar nu inseamna ca trebuie sa ies cu ,,munitia'' la prima postare care nu imi convine !
Ma rog, faptul e consumat !
O zi buna tuturor !


studiaza mai bine cine ce a zis, draguta.....
andreea1976
Postat pe 12 August 2009 16:22
Din pacate vad ca e adevarata vorba cu facerea de bine......
andreea1976
Postat pe 12 August 2009 16:24
De la: Trixibell, la data 2009-08-12 16:14:11
De la: Dor_a, la data 2009-08-12 16:09:13
De la: andreea1976, la data 2009-08-12 15:57:15
De la: Trixibell, la data 2009-08-12 15:12:44Alt topic stricat...Teoria bunului simt spune ca aspecte din viata personala nu prea se divulga atunci cand se cade de comun acord sa nu se vorbeasca ! Si mai ales cand povestea este inflorita, pimp-uita si iar reinflorita !

Nimeni nu si-a batut joc de nimeni ! A fost o intalnire regizata de mine in mare parte si mi-a facut o deosebita placere sa fac pe regizorul. Nu a fost nicio copila fraierita intrucat nu a existat vreodata vreun angajament sau vreo relatie, ci doar chat ! Copilele s-au intalnit pt ca au vrut..mare scofala !

Totusi trebuie sa recunosc ca a fost f misto cand ne-am intalnit toti 3, de fapt 6 ( am fost 6 in total ).
A fost o zi haioasa pt mine, surprinzatoare pt altii !


In concluzie, hai sa discute fiecare despre ce il priveste !


cam dai de banuit draguta....cu roco pe lista de prieteni.....si destul de noua....
nu te gandesti ca s-ar putea sa stiu mai multe despre intamplare...decat crezi?


Credeti-ma, stie! a fost o poveste super-haioasa. M-am tavalit pe jos. Aia cu scriitoru' a fost de antotlogie!

Trixibell, da-mi voie sa-ti amitesc o zicala veeecche romaneasca: O taina inceteaza sa mai fie taina in momentul in care e stiuta de mai mult de o persoana
Deci, de acum incolo, de acum incolo, daca vrei sa ramana secrete, regizeaza "One-man show"-uri...



Ideea era sa nu se posteze pe forum, eventual ar fi trebuit sa deschida cineva si un topic ! :)
Si mie mi s-au confesat si mi se confeseaza anumiti utilizatori dar nu inseamna ca trebuie sa ies cu ,,munitia'' la prima postare care nu imi convine !
Ma rog, faptul e consumat !
O zi buna tuturor !


Vrei sau nu, suntem o comunitate.
Si cand vezi cate un penibil (culmea penibilului la un barbat - sa nu-si spuna varsta reala... Culmea jenibilului!!) ca se vara unde nu-i fierbe oala si improasca cu jegul interior pe absolut oricine intalneste, parca iti vine sa-i spui: Nenica, vezi-ti de sale, de reumatisme sau chiar de vrajit fatuci naive, dar abtine-te sa improsti venin pe unde ti se nazare... Si, dealtfel, daca ai citi topicul, ai vedea ca s-a varat ca musca-n dosu' calului (iarasi), iar in dosul calului nu se gasesc petale de trandafiri, se gaseste rahat. Asta e! Il mai asteptam si alta data...
A! Si asteptam cu emotie si nerabdare cartea! (hai ca iar m-a bushti rasul.... Or sa zica colegii ca sufar de boala rasului)
Dor_a
Postat pe 12 August 2009 16:29
Stiu si eu cum sta treaba pe forumul asta.
Daca contrazici persoana care a initiat un topic esti atacat.
Daca esti utilizator nou si deschizi un topic avand o tema neagrata de utilizatorii vechi, esti atacat ! Utilizatorii noi de cele mai multe ori inceteaza sa mai posteze, iar circul continua cu mistouri ieftine, off-topicuri etc
Iar el a vb mult mai frumos decat anumite doamne de pe aici !

Acum se va subintelege ca ii iau apararea etc..asa procedez ori de cate ori se judeca gresit ! Topicurile vb de la sine !
Si hai gata ca nu intereseaza pe nimeni despre noi.

On topic : ati vb despre vitezomani etc, daca este sa se intample, se intampla, poti circula cu viteza regulamentara, poti sa fii cel mai bun sofer, daca vineun dobitoc si intra in tine,, ala esti...
Este pacat ca multi isi iau carnetele in ziua de azi pt ca este o moda, este o moda sa implinesti 18 ani si sa ai masina, sa vrei sa impresionezi cu motorul si cu fitele, chit ca esti paralel cu soferi. Tocmai de aia eu am zis ca mai bine nu fac nicio scoala, si asta doar pt ca atunci cand sunt in masina am tendinta sa adorm !

Postat pe 12 August 2009 16:35
De la: Trixibell, la data 2009-08-12 16:35:32Stiu si eu cum sta treaba pe forumul asta.
Daca contrazici persoana care a initiat un topic esti atacat.
Daca esti utilizator nou si deschizi un topic avand o tema neagrata de utilizatorii vechi, esti atacat ! Utilizatorii noi de cele mai multe ori inceteaza sa mai posteze, iar circul continua cu mistouri ieftine, off-topicuri etc
Iar el a vb mult mai frumos decat anumite doamne de pe aici !

Acum se va subintelege ca ii iau apararea etc..asa procedez ori de cate ori se judeca gresit ! Topicurile vb de la sine !
Si hai gata ca nu intereseaza pe nimeni despre noi.

On topic : ati vb despre vitezomani etc, daca este sa se intample, se intampla, poti circula cu viteza regulamentara, poti sa fii cel mai bun sofer, daca vineun dobitoc si intra in tine,, ala esti...
Este pacat ca multi isi iau carnetele in ziua de azi pt ca este o moda, este o moda sa implinesti 18 ani si sa ai masina, sa vrei sa impresionezi cu motorul si cu fitele, chit ca esti paralel cu soferi. Tocmai de aia eu am zis ca mai bine nu fac nicio scoala, si asta doar pt ca atunci cand sunt in masina am tendinta sa adorm !


Eu as zice din contra, ia-ti carnetul cat mai repede, si incerca sa conduci de cate ori ai ocazia. Respecta regulile de circulatie, foloseste indicatorul (sa-ti intre in sange) mereu, si "fa-ti mana". Soferitul tine doar de reflexe. Recte, de exercitiu. Recte, de frecventa cuc are conduci. Exista oameni care nu stiu sa scrie, dar conduc ca niste zei (am avut noi un sofer la compania la care am lucrat inainte, un pakistanez... nenica, eu cred ca omul ala putea trece masina prin gaura de ac)... deci: practica.

Despre rest, nu am sa iti spun decat atat: ma amuza sa ironizez prostia si nesimtirea.
Nu stiu daca iei partea cuiva, cred ca mai repede esti impotriva cuiva (si a mea)... Pentru mine asta nu conteaza. Daca prostia ma irita, pe de alta parte admir inteligenta. Indiferent daca e de acord cu mine au ba. Iar cei foarte tineri... ei nu trebuie contrazisi... o s-o faca viata...cand va veni timpul...
Dor_a
Postat pe 12 August 2009 16:46
Dor a, stii bine ca atunci cand am considerat ca ai dreptate, ti-am dat dreptate, si nu numai tie, oricui ( in afara de rezervat, dana, teodutza )
In rest cine ma cunoaste, stie cum sunt si imi este suficient !

Postat pe 12 August 2009 17:00
De la: Trixibell, la data 2009-08-12 17:00:00Dor a, stii bine ca atunci cand am considerat ca ai dreptate, ti-am dat dreptate, si nu numai tie, oricui ( in afara de rezervat, dana, teodutza )
In rest cine ma cunoaste, stie cum sunt si imi este suficient !


Stiu cum esti, pui: esti inteligenta si foarte tanara (nu ca ar fi un defect, Doamne fereste!) , ai varsta cand toti credem ca avem raspunsurile la toate intrebarile. Si trece timpul si... ne mai schimbam... pentru ca doar Dumnezeu si idiotii nu se schimba... Restul... evolueaza.
Om mai vorbi noi peste cativa ani...
Dor_a
Postat pe 12 August 2009 17:11
De la: andreea1976, la data 2009-08-10 13:54:22Am deschis acest topic datorita faptului ca in dimineata asta am vazut la stiri un alt accident grav,in care erau implicati romani.
Acesta e al treilea si cel mai grav....un microbus cu 5 pasageri s-a lovit frontal de un camion care venea din sensul opus.....nimeni din acel microbus nu a supravietuit.
Soferul microbusului cu nr de spania,a depasit in zona interzisa....vizibilitate aproape nula.
De unde atata inconstienta??merita graba asta???merita sa-ti risti viata???
Stiu ca multi se grabesc spre casa....dar oare acele persoane se gandesc ca pun in pericol viata unor nevinovati???

Aaa....cateva sfaturi pt cei ce trec prin ungaria.....
Poate ca masina arata mai bine cu farurile de ceata aprinse.....dar asta se pedepseste cu amenda destul de mare....
Am vazut ca multi ocolesc autostrazile.....de ce???vigneta costa doar 1500 forinti...si esti mai in siguranta
Centura de siguranta.....nu e prea comoda...dar lipsa ei se pedepseste.....si unde mai pui ca iti poate salva viata
Viteza.....depasirea vitezei legale se pedepseste cu amenzi destul de usturatoare
De ex cu 10-15 km peste limita admisa...se pedeseste cu sume intre 20000-30000 forinti
Si asa mai departe....
Daca aveti nevoie de informatii legate de trasee si nu numai...puteti sa-mi scrieti....va ajut cu placere.
Drum bun si atentie sporita


Nu am facut morala nimanui ...prin ceea ce am scris mai sus....
Am vrut doar sa ajut......se pare ca, sa faci un bine e un lucru neobisnuit...
asta e...
andreea1976
Postat pe 12 August 2009 17:38
Ma, voua nu va e rusine asa putin?


Terminati dracu circu asta ieftin , tu Roco, o fi asta stilul tau dar fiecare avem dreptul la o parere...si uite ca mai aflu si eu cate ceva nou, cine e Trixibell si ce face in timpul liber.
Deci am zis si o mai zic ...MI-E O SCARBA DE LUCRURILE ASTEA DE MOR, de barfe, zvonuri, vorbe, idiotzenii, incetati va rog sa mai vorbiti despre oameni( ma refer la Trixibell, regizora) si Dor_a, nu are nimeni nevoie de protectie si compasiune, din cate am citit, totul e la trecut s-a dus dracu, e jenant subiectul ....deci greatza greatza greatza si sa nu vina vreun destept sa -mi dea replica ca sunt bortzoasa ca nu sunt ....asta e setntimentul si senzatia ce ma incearca akum ...mi-e rusine cu forumul asta, zau, s-a ales praful de el!

Vorbiti pe subiect si pe ce zice omul ..nu despre cum se crede el si cum e el, urat, prost, catza, si altele... Andreea nu e politista cum nici tu nu esti Roco si uite asa ...nu va dau eu lectii de morala sau va spun ce sa scrieti dar prea e dezolant peisajul ....


Lasa-ti-o dracu de treaba !



Tot acest mesaj a fost ...dupa ce mi trece greatza o sa postez adecvat pe subiect !



___LL___
Postat pe 12 August 2009 18:21
LL, asta a fost un topic absolut pasnic inainte ca amicul cvincvagenar sa intervina(si - implicit - sa jigneasca). De ce a intervenit? Dumnezeu stie!

Acum, Andreea stia ce urdoare umana e, dar totusi, nu spunea nimic... Evident, asta il face sa continue jignirile, neuitand sa isi sublinieze superioritatea (hai ca asta a fost haios!!), si citez:

De la: Roco, la data 2009-08-12 07:23:19Iar s-a strans aici gasca de tate ciufute si cei cativa pitigoi de serviciu ...
Credeam ca v-ati mai cizelat si voi...dar tot de doi bani ati ramas ...


Ei, ia uite cine dadea lectii de "cizelare"!

Cat despre fetele alea, au facut foarte bine ce au facut. Iar Trixibell are toata admiratia regnului feminin pentru asta. Daca ar fi mai multe fete ca ea, cei ca el si-ar sti locul.

Cat despre greata pe care o ai in ceea ce priveste forumul.... Hm!
Eu zic ca cel mai bine e sa avem grija ca in viata noastra REALA sa nu ne fie greata. Sa ne ferim sa facem lucruri care ne-ar putea pune in situatii jenante. Pentru ca in viata NU se fac anumite lucruri sperand ca nimeni n-o sa AFLE. Ar trebui sa nu facem anumite lucruri pentru ca NU SE FAC.

Asa ca nu inteleg ce ai tu impotriva unor fete care au dat dovada de maturitate si au facut ceea ce trebuiau sa faca ca sa-i arate ipochimenului cine e. Si sa-i dovedeasca ca varsta nu are nimic de-a face cu inteligenta.
Pentru asta, bravo lor!
Dor_a
Postat pe 13 August 2009 09:42
De la: Dor_a, la data 2009-08-13 09:42:52LL, asta a fost un topic absolut pasnic inainte ca amicul cvincvagenar sa intervina(si - implicit - sa jigneasca). De ce a intervenit? Dumnezeu stie!

Acum, Andreea stia ce urdoare umana e, dar totusi, nu spunea nimic... Evident, asta il face sa continue jignirile, neuitand sa isi sublinieze superioritatea (hai ca asta a fost haios!!), si citez:

De la: Roco, la data 2009-08-12 07:23:19Iar s-a strans aici gasca de tate ciufute si cei cativa pitigoi de serviciu ...
Credeam ca v-ati mai cizelat si voi...dar tot de doi bani ati ramas ...


Ei, ia uite cine dadea lectii de "cizelare"!

Cat despre fetele alea, au facut foarte bine ce au facut. Iar Trixibell are toata admiratia regnului feminin pentru asta. Daca ar fi mai multe fete ca ea, cei ca el si-ar sti locul.

Cat despre greata pe care o ai in ceea ce priveste forumul.... Hm!
Eu zic ca cel mai bine e sa avem grija ca in viata noastra REALA sa nu ne fie greata. Sa ne ferim sa facem lucruri care ne-ar putea pune in situatii jenante. Pentru ca in viata NU se fac anumite lucruri sperand ca nimeni n-o sa AFLE. Ar trebui sa nu facem anumite lucruri pentru ca NU SE FAC.

Asa ca nu inteleg ce ai tu impotriva unor fete care au dat dovada de maturitate si au facut ceea ce trebuiau sa faca ca sa-i arate ipochimenului cine e. Si sa-i dovedeasca ca varsta nu are nimic de-a face cu inteligenta.
Pentru asta, bravo lor!


NO COMMENT !
___LL___
Postat pe 13 August 2009 12:39
Iata cine spune aceste vorbe…Dor_a, un neam-prost, cu un caracter infect, care are dese accese irationale, vezi cum a scris despre o forumista de ziua femeii…niste vorbe ce nu le auzi nici la cei mai decazuti oameni, cele mai usoare (!) expresii fiind legate de “mortii masii” si “copulare cu coliva respectivei”… asa a tinut-o o pagina intreaga …
Dar ce mare moralista e ea si cum isi bate joc de forumisti !!!… Probabil din cauza experintei vaste de a se culca cu negri, arabi, americani si europeni ( urmeaza eschimosii sau aborigenii, nu ? ) poate da sfaturi ‘speciale’ si trage de urechi pe altii la modul scarbos de ti-e rusine ca esti aceeasi specie umana cu ea.
Ea zice ca am innebunit fetele de 20 de ani… cand eu de respectivele nu m-am atins…cum au si mentionat mai devreme intr-un mod rezonabil, nesolicitat de mine. Sau s-a gandit ea sa sugereze ca ar fi fost un fel de triunghi amoros… Nu a fost nicio relatie nici in 2, nici in 3, nici in 6 etc. Chiar daca m-as fi atins de ele, e viata mea privata, si a fiecareia dintre ele in parte, si nu era treaba ei sa-si bage nasul, eu nu ma bag in viata ei cum ca ea si-ar fi bagat sotul strain in mormant si e urmarita in justitie pentru treaba asta in tara respectiva…
Aceasta fiinta nu stie decat sa imprastie mizerie si venin pe unde trece, neputandu-se controla (ar trebui tratata de personal specializat intr-o clinica de boli nervoase sau psihice) .
Trebuie ocolita si ignorata total.

(am raspuns aici pentru ca aici a deschis si tot completat dicutiile !!!, cu toate ca asta e un topic de transporturi rutiere...)

Postat pe 13 August 2009 12:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum ati vrea sa fie viata voastra? 28 De la: sirghea 27 Iulie 2010 14:34
Ce parere aveti despre ”Arta Împãcãrii” scrisa de Lela? 39 De la: kudika092033 14 Septembrie 2011 18:14
Telecomunicatii 2 De la: c4t4 3 Mai 2008 22:50
trucaje.... 4 De la: Stanciu_Maria 1 Septembrie 2009 01:06
Concurs KUDIKA 1 De la: oana_gabryela 1 Februarie 2008 23:30