Setari Cookie-uri

ATENTIE! Pentru romanii care se intorc in tara !!!

De la: prietenul_tau, la data 2009-08-18 01:33:56dap...incercam sa te calmez

ia de lectureaza..stiu ca nu-ti place, dar uneori este necesar sa mai si citesti..
mai gasesti vreo 5 episoade pe acolo care-ti sunt dedicate..
si lasa-ma cu privatu' ,te rog..

http://www.kudika.ro/comunitate/dandanaua_reloaded/blog/view/3627/definitie-cocalar-cu-dedicatie-de-la-mine-fara-numar-pt-se-stie-nu-i-asa-mic-negru-si-urat3-alias-avorton-cretinoid.html



te voi contacta atat de privat incat nici nu-ti imaginezi
corina981
Postat pe 18 August 2009 01:49
De la: prietenul_tau, la data 2009-08-17 20:11:50deep_silence a scris pe 15 August 2009, 15:18 - Comentariu NEAPROBAT[?]
ai grija cu focul sa nu te arzi.....se intampla i groaza de accidente la tara



nu am avut acces la net cateva zile...
am primit cateva comentarii la poze de genul asta..
unele le-am sters :(

imi "permit" sa-ti raspund..............{ .micnegrusiurat4 }
nu-s prost si te-am recunoscut imediat ce ai aparut....
ti-am dat accept in lista mea voit si te-am scos dupa cateva ore..

un sfat ....: un "sofer" care mai tot timpul ..,sta cu permisul ridicat pt greseli elementare,accidente si injura POLITIA peste tot.. ,nu este decat un COCALAR al soselelor..
nu are ce cauta sa vb despre soferie..

de ars, nu ma "ard" ca tine ..
nici pe sosele si nici real..
am peste un milion de km parcursi si ani de soferie , de cand stateai cu tzata -n gura..

pt ca am am sa-mi sterg contul definif si nu-mi voi face altul ..,altele fantoma precum tine si altii de pe aici, nu ma va interesa ce vei posta despre mine..
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 18 August 2009 01:56
dap...incercam sa te calmez

ia de lectureaza..stiu ca nu-ti place, dar uneori este necesar sa mai si citesti..
mai gasesti vreo 5 episoade pe acolo care-ti sunt dedicate..
si lasa-ma cu privatu' ,te rog..

http://www.kudika.ro/comunitate/dandanaua_reloaded/blog/view/3627/definitie-cocalar-cu-dedicatie-de-la-mine-fara-numar-pt-se-stie-nu-i-asa-mic-negru-si-urat3-alias-avorton-cretinoid.html

abaran angelo..
vad ca esti zmeu in virtual..,amenti ,insulti ..uiti ca multi de aici ne cunosc asa cum suntem..

nu-s batran ,atat timp cat sunt dispus sa ne privim in fatza ,la locul si ora stabilita de tine..
nu-s sarac si nu ne putem compara, atat timp cat am cateva proprietati intr-o zona cunoscuta de tine..
7 clase petrecute in canalele garii de nord ..,fumand carpati si band vin ,asa cum spunea-i chiar tu..nu-s egale cu peste 20 de ani de scoala ..
am prieteni destui .inca prea multi....,stii bine asta,iar cei ce nu se ridica la nivelul cerintelor mele..renunt la ei in favoarea ta ..

adios..!!
prietenul_tau
Postat pe 18 August 2009 02:00
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-08-18 01:56:34
De la: prietenul_tau, la data 2009-08-17 20:11:50deep_silence a scris pe 15 August 2009, 15:18 - Comentariu NEAPROBAT[?]
ai grija cu focul sa nu te arzi.....se intampla i groaza de accidente la tara



nu am avut acces la net cateva zile...
am primit cateva comentarii la poze de genul asta..
unele le-am sters :(

imi "permit" sa-ti raspund..............{ .micnegrusiurat4 }
nu-s prost si te-am recunoscut imediat ce ai aparut....
ti-am dat accept in lista mea voit si te-am scos dupa cateva ore..

un sfat ....: un "sofer" care mai tot timpul ..,sta cu permisul ridicat pt greseli elementare,accidente si injura POLITIA peste tot.. ,nu este decat un COCALAR al soselelor..
nu are ce cauta sa vb despre soferie..

de ars, nu ma "ard" ca tine ..
nici pe sosele si nici real..
am peste un milion de km parcursi si ani de soferie , de cand stateai cu tzata -n gura..

pt ca am am sa-mi sterg contul definif si nu-mi voi face altul ..,altele fantoma precum tine si altii de pe aici, nu ma va interesa ce vei posta despre mine..



te rog a2a oara sa ma lasi sa te ignor.

nu ai tu dreptul sa ma tarasti pe mine sau pe alcineva in discutiile tale.

a2a oara te rog civilizat. sunt scarbit de astfel de discutii si nu ma aintereseaza.

ai cuvantul meu de onoare ca nu sunt curios cu cine te certi,de ce te certi si pentru ce.

nu am io nevoie de tigania asta in viata mea,nu am timp de genul asta de discutii.

nu mai baga lumea aiurea in certuri.nu ai tu dreptul sa citezi pe ema sau pe altcineva.

va ignor cu desavarsire si pe tine si pe ea si va rog sa procedati la fel.


lumea stie,inclusiv tu ca niciodata nu am avut usere anonime. nu ma ascund in spatele monitorului,daca am ceva de spus i-mi asum responsabilitatea vorbelor mele.


cauta sa te gandesti la modul cel mai serios pe cine ai mai suparat pe aici ,ca nu estu usa de biserica nici tu. io nu am legatura cu cearta ta .

esti liber sa faci ce vrei cu viata ta,cu profilul tau,cu prietenii tai, dar pe mine te rog sa ma ignori cu desavarsire.

nu voi mai raspunde la provocarile tale.

nu vreau sa mai vin acasa si sa gasesc mesaje de la oameni ca iar te iei de mine,iar te dezbraci de caracter,iar jignesti in stanga si in dreapta ,pentru nustiu ce forum,topic sau mai stiu io ce aberatii.

cauta sa intelegi ca unii oameni au vieti de trait si petrec timpul aici numai atunci cand se plictisesc la serviciu,sau nu au ce face acasa.

esti prea inversunat cu acest topic si te porti absurd si infantil.

da putin dovada de maturitate la varsa ta si nu te mai purta in asemenea hal.

nu se poate la varsta ta sa te certi in halul asta ,sa te supui unor asemenea jigniri,pentru un forum.

ai devenit prieten real cu cei de aici?

foarte bine.

ce crezi ca vor crede despre tine citind ce insiri aici?


am incercat cearta cu tine acum un an si nu a mers.

acum fac un efort sa-ti vorbesc matur si civilizat.

lasa-ma pe mine afara din certurile tale.

ignorama ,da dovada de maturitate.

nu e normal sa gasesc numele meu tarat in certurile tale pe aici , la ora asta....nu e normal sa intru pe mess si sa gasesc zeci de mesaje despre cea ce faci tu aici .

intru la ore tarzii ca am si io prieteni in toate colturile lumii si vreau sa vorbesc cu ei ...din an in paste dau de ei.

in loc sa am grija de treburile mele,stau sa scriu dedicatii pe kudika pentru ca te apuca pe tine pandaliile la ora asta.

a10a oara te rog sa ma ignori.

fa ce fac si io . ignora existenta mmea,uita numele meu.

cand am postat atunci citandu-te nu am stiut ca esti tu si radeam de gafa facuta de mine.

de atunci te ti scai de capul meu aiurea.

nu am io treaba cu tine si nici nu vreau sa am.


te ignor si te rog frumos sa faci la fel.


multumesc anticipat.

io nu am timp de chestiile astea.
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 18 August 2009 02:16
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-08-18 00:38:25
De la: deep_silence, la data 2009-08-18 00:35:28
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-08-18 00:32:45Andreea....imi dai voie sa dau drumul la muzica...? In surdina....si o sa sting si lumina...dar nu inainte sa va pupacesc si sa va spun sa aveti o noapte cat se poate de linistita!
http://www.youtube.com/watch?v=sKDEkQ49xgc&feature=related




puteti avea nopti linistite voi cei impacati cu mine

daca arunci iti dau un pupic si...... si ...ce vrei tu de baut!
suntem impacati?



pe tine si pe ceilalti va rog frumos sa ignorati si sa evitati sa mai puneti paie pe foc.

nu va mai bagati ca musca in lapte nici pentru unu nici pentru celalalt.

sunteti la fel de infantili ca toti ceilalti.

este inadmisibil asemenea comportament la varstele voastre.

nu va mai hliziti aiurea pentru toate tampeniile.

e 2:30 noaptea siio stau sa insir aici compuneri sa sa va fac morala ca la copii mici.

esti libera sa te superi pe mine dar stiu ca ai destula minte si maturitate sa intelegi.

ignorati si pe deep asta si pe prietenul ......

evitati cearta si tigania. lasati sa se faca ei de ras cum vor.

nu va mai bagati in certurile nimanui,nici tu,nici andeea,nici geo( geo am pretentii latine).

forumul e de rahat ca unii se carta iar altii arunca paie pe foc si se amuza aiurea.

geo daca cineva te jigneste,stai in banca ta si ignora.

sunt convins ca intelegi

"cainii latra ursul trece"

io am facut greseala de-a ma certa cu omu asta acum un ana ca la usa cortului si am dezamagit o gramada de persoane prin vocabularul mei si prostia de care am dat divada,raspunzand la provocari.

nu voi repeta greseala.

faceti si voi la fel va rog frumos.
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 18 August 2009 02:33
De la: deep_silence, la data 2009-08-18 01:49:31
De la: prietenul_tau, la data 2009-08-18 01:33:56dap...incercam sa te calmez

ia de lectureaza..stiu ca nu-ti place, dar uneori este necesar sa mai si citesti..
mai gasesti vreo 5 episoade pe acolo care-ti sunt dedicate..
si lasa-ma cu privatu' ,te rog..

http://www.kudika.ro/comunitate/dandanaua_reloaded/blog/view/3627/definitie-cocalar-cu-dedicatie-de-la-mine-fara-numar-pt-se-stie-nu-i-asa-mic-negru-si-urat3-alias-avorton-cretinoid.html



te voi contacta atat de privat incat nici nu-ti imaginezi



iar tu nu stiu cine dracu esti de faci atata pe sinistru dar esti la fel de penibil ca cel cu care te tiganesti.

mai bine te duci si faci pe sinistrul in alta parte sau t ecerti in privat.

pe langa voi daunati si celor ce nu au treaba cu prostiile voastre.

daca esti asa destept intelege si termina tigania.


faci ce am facut io candva. te faci de ras si strici buna dispozitie a oamenilor din jur.

sa fi de ras cu tigara aia si cu poza ta sinistra.

uite tigari

pana faci spume la gura
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 18 August 2009 02:42
ma bag la culcare ca ma lasa nervii......
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 18 August 2009 02:47
incep sa cred ca romania o sa devina o sosea a mortii.
practic, nu exista un drum national , fara vreun accident foarte grav sau un drun judetean fara un mort pe an.
in ritmu' asta in 50 de ani o sa ramana doar pietoni.
geo_x
Postat pe 18 August 2009 11:38
De la: geo_x, la data 2009-08-18 11:38:29incep sa cred ca romania o sa devina o sosea a mortii.
practic, nu exista un drum national , fara vreun accident foarte grav sau un drun judetean fara un mort pe an.
in ritmu' asta in 50 de ani o sa ramana doar pietoni.



sper ca am voie sa fac asta aici pe topicul asta..............dar nu m-am putut abtzine
anybody
Postat pe 18 August 2009 11:43
dragii mei.....o sa deschid un nou topic pe acelasi subiect.....am cerut ca topicul asta sa fie inchis....
e o rusine unde s-a ajuns
asa ca va rog sa postati acolo
andreea1976
Postat pe 18 August 2009 11:54
De la: andreea1976, la data 2009-08-18 11:54:09dragii mei.....o sa deschid un nou topic pe acelasi subiect.....am cerut ca topicul asta sa fie inchis....
e o rusine unde s-a ajuns
asa ca va rog sa postati acolo


Foarte bine...pacat ca s-a sjuns aici
tu ai avut intentii bune....
oare existe vreun topic fara scandal?
va
Andre_Ioana
Postat pe 18 August 2009 12:05
De la: Andre_Ioana, la data 2009-08-18 12:05:18
De la: andreea1976, la data 2009-08-18 11:54:09dragii mei.....o sa deschid un nou topic pe acelasi subiect.....am cerut ca topicul asta sa fie inchis....
e o rusine unde s-a ajuns
asa ca va rog sa postati acolo


Foarte bine...pacat ca s-a sjuns aici
tu ai avut intentii bune....
oare existe vreun topic fara scandal?
va


sa speram ca da
noul topic e deja deschis.....so....pe asta il declar TOPIC INCHIS !!!
va pup si va astept pe celalalt
andreea1976
Postat pe 18 August 2009 12:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
aspiratoare cu acumulatori 6 De la: handsomeness74 23 Mai 2012 10:24
un oras de locuit 14 De la: Lucia38 9 Iulie 2010 21:17
Va invitam sa participati la un studiu de piata online despre cumparaturile pentru gospodarie! 15 De la: eXPRIM 3 Mai 2012 16:45
geox :) 8 De la: George_Geo_1 11 Iulie 2013 09:43
Gradinita Cami - Reduceri de sarbatori 1 De la: gradinitacami 3 Decembrie 2009 19:46