Setari Cookie-uri

Cine spune ca intr-o fata si un baiat nu poate fi o relatie de prietenie si doar atat???

Nu-i inteleg pe cei care sustin sus si tare ca nu este posibila o relatie de prietenie adevarata intr-o fata si un baiat..sau intr-o femeie si-un barbat , ma rog :-".
Eu spre exemplu...am cei mai buni prieteni niste baieti...probabil si personalitatea mea este de vina....Cel mai bun prieten este "baietzica lu mamica", Gheorghitza...el este verisorul meu ...suntem de varste apropiate...si am crescut impreuna...mancam impreuna..fumam chistoace de tigara impreuna=)) o bateam pe vecina de la 4 impreuna..., cine ne vedea spunea ca suntem frati:D..si in timp chiar nu s-a schimbat nimic ..si acum la fel de apropiati suntem..ne povestim orice..el spre exemplu nu le spune surorilor lui despre "cuceririle" sale...mie imi spune.
Sau un alt prieten foarte bun este "Flaviusica"..el este colegul meu de la grady (doar ca eu am mers la grady 2 sapt pe an=)) ) Am inceput scoala ..ghici cu cine eram in clasa ?...cu Flaviusica. Am fost colegi de banca vreo 5 ani la rand ..eram super prieteni ..adica...nu cred ca mai erau in scoala tipi care sa se inteleaga atat de bine. Ceilalti copii din alte clase spuneau ca suntem frati ..iar profesorii si colegii nostri tot bagau mana`n foc ca intre noi e vreo poveste de "amor":))...Si li s-au intarit banuielile cand am intrat si eu si Flavius la acelasi liceu , acelasi profil , aceasi clasa:)).Bine nu e vorba despre iubire ca intr-o fata si un baiat..ci de o iubire dintre doi buni prieteni:P..insa o ironie a sortii ar fi ca peste 10-15 ani sa apar dinnou pe acest forum spunand ca is casatorita cu el=)) GLUMESC!
Hei , si nu in ultimul rand ...alt prieten bun pe care il am este Bogdan . El este mai mare ca mine ...are vreo 19 -20 de ani. Suntem foarte apropiati si niciodata nu a fost vorba despre altceva inafara despre o prietenie sincera.Ma ajuta si il ajut neconditionat. Daca am ceva sa-i spun , ii spun in fatza ...fara ocolisuri ..si el este la fel.


In rest ...prietene nu prea am ..Am una singura adevarata..si atat!..o tipa cunoscuta pe autocar ..cand m-am intors din Italia:p ..Ea sta in Italia ...acum e in Romania si daca nu vorbim 2 ore la tel nu`i nimic:p...Mi-am facut-o prietena fiindca nu ii figuranta ...nu-i laudaroasa ...si nici vreo "fandosita" .

P.s : sunt de parere ca un baiat cateodata e mai ca lumea decat o fata ( macar nu exista riscu sa ne certam pe baieti=)) )

PRIETENIA INTRE FATA SI BAIAT , FEMEIE SI BARBAT EXISTA...SI NU CRED CA VOI INCETA SA MAI FIU PRIETENA LOR . CEL PUTIN CU FLAVIUS SI GHEO MEREU VOI FI PRIETENA:p
Nicoleta01
Postat pe 13 August 2009 12:05
si cati anisori zici ca ai!!!!???
geo_x
Postat pe 13 August 2009 12:14
16 ..dar sunt convinsa ca vom fi prieteni si atat ...mereu . Spre ex nu vad cum as putea avea o relatie cu verisorul meu .Asta intrece orice limita . Sunt total impotriva acestor relatii. E PACAT! e ca si cum te-ai culca cu fratet`O ..
Nicoleta01
Postat pe 13 August 2009 12:17
De la: geo_x, la data 2009-08-13 12:14:25si cati anisori zici ca ai!!!!???


spune-i geo feti ca eu zic ca nu se poate............de ce? iote asa m-am hotarat io de dimineatza cand m-am dat jos din pat ca nu se poate
anybody
Postat pe 13 August 2009 12:20
De la: Nicoleta01, la data 2009-08-13 12:17:1816 ..dar sunt convinsa ca vom fi prieteni si atat ...mereu . Spre ex nu vad cum as putea avea o relatie cu verisorul meu .Asta intrece orice limita . Sunt total impotriva acestor relatii. E PACAT! e ca si cum te-ai culca cu fratet`O ..



printre barbati circula o vorba, deocheata. da' pentru ca esti minora, iti recomand sa-ti pui mana la ochisori cand citesti ce scriu.
peste vreo doi ani, o sa fi buna s-acu'!!

draga mea, e normal ca intre neamuri sa existe relatii de prietenie.
desi, daca citesti forumu' o sa vezi ca si intre veri pot apare relatii sexuale!
tu bucura-te cat esti minora!
geo_x
Postat pe 13 August 2009 12:26
De la: anybody, la data 2009-08-13 12:20:06
De la: geo_x, la data 2009-08-13 12:14:25si cati anisori zici ca ai!!!!???


spune-i geo feti ca eu zic ca nu se poate............de ce? iote asa m-am hotarat io de dimineatza cand m-am dat jos din pat ca nu se poate


si cine sunt io sa te contrazic ??
vino incoa, fluturasu' mieu, sa te tzuc!!
geo_x
Postat pe 13 August 2009 12:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cand el iti spune "credeam ca sunt cu ea=fosta" 14 De la: steffy91 17 Iulie 2011 21:42
Mirare 4 De la: _dulcik_ 10 Martie 2009 20:39
haideti sa dam o sansa unei iubiri ...multumesc 7 De la: iris_4_ever 4 Februarie 2009 18:11
COMUNICARE CU 2 TAISURI 14 De la: misstiqque 23 Martie 2009 12:25
o parerere.. un sfat.. ceva ajutator:( 25 De la: blue_angel1986 1 Mai 2009 14:35