Setari Cookie-uri

vb ft important..vreau sa ma ajutati

as vrea sa stiu daca mai sunt virgina..prietenul meu spune ca nu am fost niciodata..pt ca nu mia curs sange deloc ..dar nu am mai incercat sa fac sx...doar cu el de 2 ori dar a intrat ft putin in jur de 2 cm pt ca m-a durut enorm de tare..oare mai sunt?
cristinagirl1000
Postat pe 18 August 2009 19:09
De la: codre, la data 2009-08-18 19:09:21as vrea sa stiu daca mai sunt virgina..prietenul meu spune ca nu am fost niciodata..pt ca nu mia curs sange deloc ..dar nu am mai incercat sa fac sx...doar cu el de 2 ori dar a intrat ft putin in jur de 2 cm pt ca m-a durut enorm de tare..oare mai sunt?


Cati ani zici ca ai ????
valivieru96
Postat pe 18 August 2009 19:18
nu a reusit sa te dezvergineze si posibil sa ai un himen mai elastic ,care cedeaza mai greu si de aceea si durerea mai puternica.Mergi la un ginecolog si aflii sigur.Prietenul daca tine la tine trebuie a aibe rabdare si sa fie mai delicat,ca esti la inceput,nu cu experienta.
dalimi
Postat pe 18 August 2009 19:18
am 16 ani
cristinagirl1000
Postat pe 18 August 2009 19:21
eu stau intrun orasel..si nu este ginecolog aici...si numai cu maikamea as putea sa merg pt ca orasul cel mai aproape e la 60 de km.... si daca afla maikamea sunt moarta
cristinagirl1000
Postat pe 18 August 2009 19:23
De la: codre, la data 2009-08-18 19:23:13eu stau intrun orasel..si nu este ginecolog aici...si numai cu maikamea as putea sa merg pt ca orasul cel mai aproape e la 60 de km.... si daca afla maikamea sunt moarta


Pai cred ca are dreptate femeia sa se supere, nu crezi ca te-ai cam grabit
valivieru96
Postat pe 18 August 2009 19:27
m-am cam grabit ..dar sunt cu el de 9 luni si de atunci il tot aman...si la mn in familie aici in zona e mai complicat pt ca app toate fetele se casatoresc virgine etc...dar daca nu ma culc cu el risc sa il pierd..el are 20 si cv de ani...a zis ca m-a asteptat suficient...si acum nici nu are incredere in mine ca am fost virgina...
cristinagirl1000
Postat pe 18 August 2009 19:33
De la: codre, la data 2009-08-18 19:23:13eu stau intrun orasel..si nu este ginecolog aici...si numai cu maikamea as putea sa merg pt ca orasul cel mai aproape e la 60 de km.... si daca afla maikamea sunt moarta


foloseste un capsator in noaptea nuntii....
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 18 August 2009 19:36
merci de sfat ..asa o sa fac ....
totusi nu am aflat ..mai sunt sau nu virgina??
cristinagirl1000
Postat pe 18 August 2009 19:39
De la: codre, la data 2009-08-18 19:09:21as vrea sa stiu daca mai sunt virgina..prietenul meu spune ca nu am fost niciodata..pt ca nu mia curs sange deloc ..dar nu am mai incercat sa fac sx...doar cu el de 2 ori dar a intrat ft putin in jur de 2 cm pt ca m-a durut enorm de tare..oare mai sunt?



daca a intrat gata.....esti profanata si structura de rezistenta a atei e compromisa.

mai bine mai incearca sa o ripu de tot ca daca se cicatrizeaza asa vei suferi mereu de dureri crunte.

acum asta e.....da cu ea tare de tot sa se rupa bine si mamei vezi tu ce'i spui.


poti spune ca a fost un accident ceva,ca ai cazut,ca a cazut seaua de la bicicleta.....inventezi tu ceva



am mai ajutat o fiinta nevinovata






angelo_micnegrusiurat
Postat pe 18 August 2009 19:44
De la: codre, la data 2009-08-18 19:33:26m-am cam grabit ..dar sunt cu el de 9 luni si de atunci il tot aman...si la mn in familie aici in zona e mai complicat pt ca app toate fetele se casatoresc virgine etc...dar daca nu ma culc cu el risc sa il pierd..el are 20 si cv de ani...a zis ca m-a asteptat suficient...si acum nici nu are incredere in mine ca am fost virgina...


fetita draga povestea ta se complica crezi tu ca el te v-a astepta sa-ti termini scoala
daca te-a obligat sa te culci cu el si daca nici macar nu realizeaza ca nu a stiut sa fie barbat Oare pe cine iubesti tu? La varsta lui ar fi trebuit sa gandeasca altfel .
valivieru96
Postat pe 18 August 2009 19:44
De la: codre, la data 2009-08-18 19:39:07merci de sfat ..asa o sa fac ....
totusi nu am aflat ..mai sunt sau nu virgina??



NU
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 18 August 2009 19:44
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-08-18 19:36:53
De la: codre, la data 2009-08-18 19:23:13eu stau intrun orasel..si nu este ginecolog aici...si numai cu maikamea as putea sa merg pt ca orasul cel mai aproape e la 60 de km.... si daca afla maikamea sunt moarta


foloseste un capsator in noaptea nuntii....

oare chiar trebuie sa facem misto de ea...? eu una nu cred....e la o varsta care nu stie prea multe despre sex....nici eu nu sunt experta...
parca spuneai ca ai 16 ani...?...daca a ta mamik are incredere in tine...si sa povestiti..incearca sa vb cu dansa..ea cu siguranta te va intelege..doar e mama ta...daca ii ascunzi shi va afla, atunci poate sa fie mai rau...(parerea mea)..mama...nu iti e numai mama ci shi prietena in acelasi timp...daca vrei sa mai vb..intra in privat la me..:*
dana1990
Postat pe 18 August 2009 19:44
De la: valivieru96, la data 2009-08-18 19:44:24
De la: codre, la data 2009-08-18 19:33:26m-am cam grabit ..dar sunt cu el de 9 luni si de atunci il tot aman...si la mn in familie aici in zona e mai complicat pt ca app toate fetele se casatoresc virgine etc...dar daca nu ma culc cu el risc sa il pierd..el are 20 si cv de ani...a zis ca m-a asteptat suficient...si acum nici nu are incredere in mine ca am fost virgina...


fetita draga povestea ta se complica crezi tu ca el te v-a astepta sa-ti termini scoala
daca te-a obligat sa te culci cu el si daca nici macar nu realizeaza ca nu a stiut sa fie barbat Oare pe cine iubesti tu? La varsta lui ar fi trebuit sa gandeasca altfel .



LA varsta lui nu gandeste



orice ar face,sa nu cumva sa tipe ca a violato ala de rusine ca nu mai e fata mare si o sa o arda satu pe rug
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 18 August 2009 19:46
De la: dana1990, la data 2009-08-18 19:44:49
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-08-18 19:36:53
De la: codre, la data 2009-08-18 19:23:13eu stau intrun orasel..si nu este ginecolog aici...si numai cu maikamea as putea sa merg pt ca orasul cel mai aproape e la 60 de km.... si daca afla maikamea sunt moarta


foloseste un capsator in noaptea nuntii....

oare chiar trebuie sa facem misto de ea...? eu una nu cred....e la o varsta care nu stie prea multe despre sex....nici eu nu sunt experta...
parca spuneai ca ai 16 ani...?...daca a ta mamik are incredere in tine...si sa povestiti..incearca sa vb cu dansa..ea cu siguranta te va intelege..doar e mama ta...daca ii ascunzi shi va afla, atunci poate sa fie mai rau...(parerea mea)..mama...nu iti e numai mama ci shi prietena in acelasi timp...daca vrei sa mai vb..intra in privat la me..:*



daca nu stie prea multe nu trebuia sa lase capusoru sa intre 2 cm


maicasa va face crizeeeeeeeee la tara e dezastru sa ai o fata in postura asta

daca nu spune,poate convinge pe vreun nebun ca a fost un accident dezvirginarea ei si masa nu afla


ketcup pe cearsaf si gata noaptea nuntii
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 18 August 2009 19:49
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-08-18 19:46:33
De la: valivieru96, la data 2009-08-18 19:44:24
De la: codre, la data 2009-08-18 19:33:26m-am cam grabit ..dar sunt cu el de 9 luni si de atunci il tot aman...si la mn in familie aici in zona e mai complicat pt ca app toate fetele se casatoresc virgine etc...dar daca nu ma culc cu el risc sa il pierd..el are 20 si cv de ani...a zis ca m-a asteptat suficient...si acum nici nu are incredere in mine ca am fost virgina...


fetita draga povestea ta se complica crezi tu ca el te v-a astepta sa-ti termini scoala
daca te-a obligat sa te culci cu el si daca nici macar nu realizeaza ca nu a stiut sa fie barbat Oare pe cine iubesti tu? La varsta lui ar fi trebuit sa gandeasca altfel .



LA varsta lui nu gandeste



orice ar face,sa nu cumva sa tipe ca a violato ala de rusine ca nu mai e fata mare si o sa o arda satu pe rug



In cazul ei nu este de ras, ea este de condamnat ca s-a lasat amagita dar cred ca ala a fost atat de bou incat nici nu a reusit , ar trebui sa mearga la un control dar ar trebui sa-l si uite pe fat frumos
Copii din ziua de azi ........generatia de aur
valivieru96
Postat pe 18 August 2009 19:54
De la: codre, la data 2009-08-18 19:09:21as vrea sa stiu daca mai sunt virgina..prietenul meu spune ca nu am fost niciodata..pt ca nu mia curs sange deloc ..dar nu am mai incercat sa fac sx...doar cu el de 2 ori dar a intrat ft putin in jur de 2 cm pt ca m-a durut enorm de tare..oare mai sunt?
imi pare foarte rau pt tine pt ca ai luat o decizie gresita,my opinion,si asta am realizat din atitudinea lui fata de faptul ca nu ti-a curs sange:e p dinafara tipu'!NU E BARBAT!sau e mult prea inapoiat si nu stie ca himenul poate fi flexibil si astfel nu se rupe!VIRGINA nu mai esti pt ca ti-ai inceput viata sexuala,dar la un alt contact cu un alt tip e posibil sa curga sange.depinde si de marimea penisului!in privinta mamei nu tre sa ti faci griji!poti sa nu-i zici...gasesti un tip deschis,ii spui dinainte c ai facut,asta daca nu cumva ajungi p la ginecolog sa ti zica care e situatia si atunci va fi mult mai simplu,si daca te iubeste te va accepta!iar p ACTUALUL...PARASESTE-L!e un mitocan!CURAJ,draga mea!nu mai traim in epoca de piatra!azi toata looomea face sex!chiar si cei care neaga!ideea e ca tu sa te accepti asa cum esti acum ca nu e nicio tragedie!


VREO PARERE IMPOTRIVA????
tamarrutza
Postat pe 18 August 2009 19:59
De la: codre, la data 2009-08-18 19:09:21as vrea sa stiu daca mai sunt virgina..prietenul meu spune ca nu am fost niciodata..pt ca nu mia curs sange deloc ..dar nu am mai incercat sa fac sx...doar cu el de 2 ori dar a intrat ft putin in jur de 2 cm pt ca m-a durut enorm de tare..oare mai sunt?
imi pare foarte rau pt tine pt ca ai luat o decizie gresita,my opinion,si asta am realizat din atitudinea lui fata de faptul ca nu ti-a curs sange:e p dinafara tipu'!NU E BARBAT!sau e mult prea inapoiat si nu stie ca himenul poate fi flexibil si astfel nu se rupe!VIRGINA nu mai esti pt ca ti-ai inceput viata sexuala,dar la un alt contact cu un alt tip e posibil sa curga sange.depinde si de marimea penisului!in privinta mamei nu tre sa ti faci griji!poti sa nu-i zici...gasesti un tip deschis,ii spui dinainte c ai facut,asta daca nu cumva ajungi p la ginecolog sa ti zica care e situatia si atunci va fi mult mai simplu,si daca te iubeste te va accepta!iar p ACTUALUL...PARASESTE-L!e un mitocan!CURAJ,draga mea!nu mai traim in epoca de piatra!azi toata looomea face sex!chiar si cei care neaga!ideea e ca tu sa te accepti asa cum esti acum ca nu e nicio tragedie!


VREO PARERE IMPOTRIVA????
tamarrutza
Postat pe 18 August 2009 19:59
nici eu nu am procedat bine...si sunt intr-o situatie ft najpa..va rog nu mai faceti misto...sunt si ft speriata..chiar nush ce sa fac.....cu maikmea nu pot vb....nu ar intelege niciodta...cu prietenele sau cv nici atat....care vreti sa imi lasati un id ....sa vb..va rog
cristinagirl1000
Postat pe 18 August 2009 19:59
De la: codre, la data 2009-08-18 19:59:36nici eu nu am procedat bine...si sunt intr-o situatie ft najpa..va rog nu mai faceti misto...sunt si ft speriata..chiar nush ce sa fac.....cu maikmea nu pot vb....nu ar intelege niciodta...cu prietenele sau cv nici atat....care vreti sa imi lasati un id ....sa vb..va rog

CAUTA-MA LA tania_scorpio!!!!si...vb!
tamarrutza
Postat pe 18 August 2009 20:03
De la: codre, la data 2009-08-18 19:39:07merci de sfat ..asa o sa fac ....
totusi nu am aflat ..mai sunt sau nu virgina??

hai pune fundu sus pe birou da drumu la web ca ma uit si iti zic de unde mama naibii sa stim noi daca mai esti sau nu??? de ce nu ai asteptat pana la 18 ani macar??atunci nu mai aveai toate problemele astea!!!! erai majora si puteai merge la ginecolog si singura!!! dar na asa e cand te manca in scorbura aiurea
inca mai esti probabil nici mie nu mi-a curs sange niciodata, cat despre prietenul tau e un mare taranoi care dupa ce se culca cu tine te lasa...nu-ti imagina ca te va lua de nevasta si sper ca sperietura asta ti-a bagat mintile in cap!!! iar taranoiu ala a tau de prieten daca te iubeste te asteapta!!! nu are decat sa se obisnuiasca cu manuela daca nu-si poate gasii una de varsta lui si ii trebuie o minora pe care sa o prosteasca!!!!
bruneagra25
Postat pe 19 August 2009 09:07
De la: codre, la data 2009-08-18 19:59:36nici eu nu am procedat bine...si sunt intr-o situatie ft najpa..va rog nu mai faceti misto...sunt si ft speriata..chiar nush ce sa fac.....cu maikmea nu pot vb....nu ar intelege niciodta...cu prietenele sau cv nici atat....care vreti sa imi lasati un id ....sa vb..va rog


Draga mea, daca ai afla ca inca mai esti virgina, s-ar schimba ceva? Nu ai mai face sex cu el?
valita76
Postat pe 19 August 2009 10:14
ar trebui sa vorbesti cu mama ta iar pe el da-l in masa ca nu merita
kudika058564
Postat pe 19 August 2009 10:23
De la: valita76, la data 2009-08-19 10:14:56
De la: codre, la data 2009-08-18 19:59:36nici eu nu am procedat bine...si sunt intr-o situatie ft najpa..va rog nu mai faceti misto...sunt si ft speriata..chiar nush ce sa fac.....cu maikmea nu pot vb....nu ar intelege niciodta...cu prietenele sau cv nici atat....care vreti sa imi lasati un id ....sa vb..va rog


Draga mea, daca ai afla ca inca mai esti virgina, s-ar schimba ceva? Nu ai mai face sex cu el?


Chiar! Presupunand ca inca nu s-a rupt himenul (care s-ar putea sa fie elastic si sa nu se "rupa" niciodata - mare parte a femeilor il au elastic, apropo) - ce ai sa faci? Din moment ce tu zici ca bou' ala de ti-e iubit nu vrea sa mai astepte ca de! "a asteptat prea mult" ... Inseamna ca tot acolo ajungi, adica ne-virgina...

Stiu ca e dureros sa o tot auzi, dar da-mi voie sa adaug si eu ceea ce au zis fetele mai sus: da-l dracu' ! E o porc fara scrupule.
Dor_a
Postat pe 19 August 2009 10:25
De la: codre, la data 2009-08-18 19:39:07merci de sfat ..asa o sa fac ....
totusi nu am aflat ..mai sunt sau nu virgina??

oricum in noptea nuntii iti iei omoru de la taranu care o sa iti fie barbat, pt ca daca acum nu ai sangerat sau nu vei ai sangera nici atunci nu ar fi fost cazul, asa ca ochii umflati tot o sa ii ai cel putin odata in viata, cat despre actualul tau prieten poate sa isi duca increderea in alta parte.
felixcat
Postat pe 19 August 2009 10:51
pai s-ar schimba multe daca as afla ca mai sunt..si in legatura cu el il las in pace..nu mai are rost sa continui ...si nu as mai incerca pana ma casatoresc ...
cristinagirl1000
Postat pe 19 August 2009 14:57
Doamne....in loc sa va vedeti de
adolescenta si de carte umblati dupa p.u.t.a
credeai ca daca te ulci cu el te ia de nevasta?
nu crezi ca esti cam "necoapta"pt asa ceva?
toate lucrurile la timpul lor,asa ceva faci atunci cand
te simti pregatita si nu o faci de teama ce daca nu te
culci cu el iti da papucii...
prima experienta sexuala poate fi ceva frumos alaturi
de omul potrivit sau din contra poate fi ceva nasol
Andre_Ioana
Postat pe 19 August 2009 15:37
si inca ceva....
inca mai exista mentalitatea de genu"daca
nu te mariti virgina esti"....?
Andre_Ioana
Postat pe 19 August 2009 15:39
u chiar ai crezut ca la cei 16 ani ai tai te va lua de nevasta?! GANDESTE-TE mai BINE!!!! Si mai mult te`a apucat caldura p... nu te-a obligat ca daca te obliga te viola
nebuna94
Postat pe 19 August 2009 15:47
De la: codre, la data 2009-08-19 14:57:39pai s-ar schimba multe daca as afla ca mai sunt..si in legatura cu el il las in pace..nu mai are rost sa continui ...si nu as mai incerca pana ma casatoresc ...

draga mea! tu ai scapat la vita la lucerna! scuze expresia, dar e o vb din popor! la 16 ani lucruri mai importante de facut! nu ti-a zis nimeni sa te mariti virgina, dar nici sa grabesti lucurile intuil! vb mamei : "nu tre sa stai sa umpli bors in ea!!"
si el te-a fraierit pe fatza...la 20 si ceva de ani, stie cam ce vrea omu.........
anca0704
Postat pe 19 August 2009 15:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
moda fara chiloti 102 De la: Frankie_Zuzu 9 Septembrie 2009 12:26
Vibrator cadou pentru cine doreste ! 65 De la: steffy91 1 Februarie 2012 20:04
surpriza pentru prietena 6 De la: kudika_27066 23 Ianuarie 2013 16:57
un sfat urgent va rog 30 De la: vanessa_bella1 24 Septembrie 2009 15:40
de ce nu recunosc unii barbati ca fac sex oral? 65 De la: panduru88 16 Aprilie 2010 13:41