Setari Cookie-uri

undercover-user: De ce sotia refuza sexul oral?..

Poate eu sunt prea tanar am 22 de ani.. am acest nick name deoarece mai am contul real aici pe site.. totodata si sotia mea si nu vreau sa imi faca crize... am fost obisnuit cu relatiile sexuale mai salbatice .. cu partenera. sex oral vice-versa etc etc.. tot meniul.. acum cu perechea cu care sunt (...)si am de gand sa imi asez viatza in ordine avand in vedere ca voi avea si un copil cat de curand(....) parca nu imi pot implini acea viatza pe care o aveam atunci ... in pat ma refer... in viatza de zi cu zi ne simtim ok ne intelegem de minune etc... de fiecare data am incercat sa discut cu ea despre treaba asta ... refuza cu desavarsire orice discutie de acest gen ... ceea ce ma deranjeaza... am si eu fanteziile mele .. alminteri devenite realitate .. totushi aceasta chestie ma deranjeaza enorm ... nu sunt persoana care sa ma uit dupa alta atunci cand am pe cineva langa mine sau nu... dar parca acum la fiecare flirt de care am parte cu alta femeie... parca visez cu ochii deschisi.. numai si numai sex oral vad in fatza ochilor... precizez ca nu mi-am inselat niciodata perechea si nici nu am de gand sa o fac ... dar parca in jurul meu se invart prea multe oportunitati la care le dau cu piciorul destul de serios. spunetimi ce as putea sa fac in privintza asta cand ea refuza cu tarie sa discute despre tema asta daramite so mai puna si in practica.... ma scuzati ca imi tin anonimatul ... sper ca nu vam plictisit .. sunt curios sa vad raspunsurile voastre femei si barbati. va salut cu respect I.M.B
undercover_user
Postat pe 22 August 2009 21:39
De la: undercover_user, la data 2009-08-22 21:39:51Poate eu sunt prea tanar am 22 de ani.. am acest nick name deoarece mai am contul real aici pe site.. totodata si sotia mea si nu vreau sa imi faca crize... am fost obisnuit cu relatiile sexuale mai salbatice .. cu partenera. sex oral vice-versa etc etc.. tot meniul.. acum cu perechea cu care sunt (...)si am de gand sa imi asez viatza in ordine avand in vedere ca voi avea si un copil cat de curand(....) parca nu imi pot implini acea viatza pe care o aveam atunci ... in pat ma refer... in viatza de zi cu zi ne simtim ok ne intelegem de minune etc... de fiecare data am incercat sa discut cu ea despre treaba asta ... refuza cu desavarsire orice discutie de acest gen ... ceea ce ma deranjeaza... am si eu fanteziile mele .. alminteri devenite realitate .. totushi aceasta chestie ma deranjeaza enorm ... nu sunt persoana care sa ma uit dupa alta atunci cand am pe cineva langa mine sau nu... dar parca acum la fiecare flirt de care am parte cu alta femeie... parca visez cu ochii deschisi.. numai si numai sex oral vad in fatza ochilor... precizez ca nu mi-am inselat niciodata perechea si nici nu am de gand sa o fac ... dar parca in jurul meu se invart prea multe oportunitati la care le dau cu piciorul destul de serios. spunetimi ce as putea sa fac in privintza asta cand ea refuza cu tarie sa discute despre tema asta daramite so mai puna si in practica.... ma scuzati ca imi tin anonimatul ... sper ca nu vam plictisit .. sunt curios sa vad raspunsurile voastre femei si barbati. va salut cu respect I.M.B


pacat ca vine copilul.

daca nevoile tale nu vor face parte din arsenalul ei,o vei insela,te vei simti si mai legat,prizonier,frustrat ssmd.

am trait si io senzatia asta cu alte femei. ce vrei tu nu vor ele. io macar am avut sansa sa aleg daca sa le mai vad sau nu. evident au primit flit si am cautat in alt aparte satisfactie.

tu nu esti asa norocos. esti si legat de maini si de picoare cu venirea copilului.

incearca sa o stimulezi cumva,multe femei daca sti cum sa le iei ajung sa se bucure de cea ce au refuzat mereu. dar daca vei simti mereu ca ceva lipseste,va fi vai si amar de tine. ai cuvantul meu ca am incercat si io sa renunt la anumite lucruri in favoarea altora si nu a mers.

cand am dat papucii am dat in freza.

cate luni are copilul?
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 22 August 2009 21:47
De la: undercover_user, la data 2009-08-22 21:39:51Poate eu sunt prea tanar am 22 de ani.. am acest nick name deoarece mai am contul real aici pe site.. totodata si sotia mea si nu vreau sa imi faca crize... am fost obisnuit cu relatiile sexuale mai salbatice .. cu partenera. sex oral vice-versa etc etc.. tot meniul.. acum cu perechea cu care sunt (...)si am de gand sa imi asez viatza in ordine avand in vedere ca voi avea si un copil cat de curand(....) parca nu imi pot implini acea viatza pe care o aveam atunci ... in pat ma refer... in viatza de zi cu zi ne simtim ok ne intelegem de minune etc... de fiecare data am incercat sa discut cu ea despre treaba asta ... refuza cu desavarsire orice discutie de acest gen ... ceea ce ma deranjeaza... am si eu fanteziile mele .. alminteri devenite realitate .. totushi aceasta chestie ma deranjeaza enorm ... nu sunt persoana care sa ma uit dupa alta atunci cand am pe cineva langa mine sau nu... dar parca acum la fiecare flirt de care am parte cu alta femeie... parca visez cu ochii deschisi.. numai si numai sex oral vad in fatza ochilor... precizez ca nu mi-am inselat niciodata perechea si nici nu am de gand sa o fac ... dar parca in jurul meu se invart prea multe oportunitati la care le dau cu piciorul destul de serios. spunetimi ce as putea sa fac in privintza asta cand ea refuza cu tarie sa discute despre tema asta daramite so mai puna si in practica.... ma scuzati ca imi tin anonimatul ... sper ca nu vam plictisit .. sunt curios sa vad raspunsurile voastre femei si barbati. va salut cu respect I.M.B


frate io acuma vad

22 de ani+nevasta+plus copil= praf....nu va dau mai mult de 10 ani de casnicie

ai grija de tine
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 22 August 2009 21:53
ma bucur ca a raspuns cineva atat de repede.... in mare parte sa iti dau dreptate.. de ajuns la inselat sunt foarte ferm pe pozitiile mele ... nu voi insela indiferent daca imi va satisface sau nu capriciile.. iara lunile copilului nu ti le pot spune.. oricum sunt multe chiar foarte multe
undercover_user
Postat pe 22 August 2009 21:54
pot spune ca sunt in aceeasi situatie... identica fara doar si poate
barabass
Postat pe 22 August 2009 21:56
Da ce le-ati cunoscut luni si sambata le-ati luat de neveste ?
valivieru96
Postat pe 22 August 2009 22:06
Asta e topicul barbatilor?

Pot sa ma strecor si io printre voi? Pot?Pot?Pot?
amr2009
Postat pe 22 August 2009 22:10
Si ca sa fiu on topic, nu prea te pot sfatui sa o inseli ( avnd in vedere ca nu vrei sa o faci, e drept, dar nu stiu pt cat timp vei ramane atat de ferm pe pozitie), dar nici sa o stresezi.

Incearca sa faci dragoste cu ea, dar ia-o usor. Adica, azi pozitii simple+preludiu, data viitoare incearca ceva mai ....mult, dar nu prea mult, si poate in final o sa vrea sa te satisfaca asa cum iti doresti.

amr2009
Postat pe 22 August 2009 22:13
nu este topicul barbatilor :) .. vezi ca numi lipseste simtul umorului :) :P... vroiam sa stiu doar mai multe pareri... in legatura cu stimulatul .. nu ca as fi vreun don juan .. :) .. dar am ca sa sune putin aiurea un ºpalmaresº destul de incarcat... si nici nu am auzit zvonuri cum ca persoana care a trait cu mine sa plans de ceva .. probabil de prea mult sex asta e adevarat.. :) ... astept in continuare mai multe pareri.. in specia de la femei .. de aceea am si postat pe acest site
undercover_user
Postat pe 22 August 2009 22:22
69.
Kathara
Postat pe 22 August 2009 22:37
69...69.. dar eu cu si ea cu mana.. pacat ca nui un semn si ptr....
undercover_user
Postat pe 22 August 2009 22:43
De la: undercover_user, la data 2009-08-22 22:22:22nu este topicul barbatilor :) .. vezi ca numi lipseste simtul umorului :) :P... vroiam sa stiu doar mai multe pareri... in legatura cu stimulatul .. nu ca as fi vreun don juan .. :) .. dar am ca sa sune putin aiurea un ºpalmaresº destul de incarcat... si nici nu am auzit zvonuri cum ca persoana care a trait cu mine sa plans de ceva .. probabil de prea mult sex asta e adevarat.. :) ... astept in continuare mai multe pareri.. in specia de la femei .. de aceea am si postat pe acest site


si ea ti-a pus capac nu reusesti
sa o duci pe culmi inalte pentru 69???????
valivieru96
Postat pe 22 August 2009 22:45
De la: undercover_user, la data 2009-08-22 22:43:2669...69.. dar eu cu si ea cu mana.. pacat ca nui un semn si ptr....


Pai in timp ce te opresti cand ii e lumea mai draga si-o intrebi "Iti place?" "Aha!" "si mie mi-ar placea daca ai folosi aceleasi mijloace cu cat imi place mie mai mult, cu atat o sa-ti palca si tie"
Kathara
Postat pe 22 August 2009 22:52
e nasol daca nu vrea, mai ales daca nici sa vorbeasca despre asta.sunt femei care nu vor si pace orice ai incerca.poate ca a primit o anumita educatie cand era mica.
nici eu nu am facut in 1 an de casnicie.mi-se parea ceva aiurea...dar de ziua sotului i-am facut o surpriza,bn ca luasem ceva ca sa prind curaj si am facut-o de curioasa si a fost super ok.
daca nu o stresezi cu asta, poate ca o sa vrea la un moment dat.multa bft
R_F
Postat pe 22 August 2009 22:55
De la: undercover_user, la data 2009-08-22 22:43:2669...69.. dar eu cu si ea cu mana.. pacat ca nui un semn si ptr....

nu are nici un farmec asa
R_F
Postat pe 22 August 2009 22:57
nu o stresez cu intrebari ... este destul timp de relatie intre noi.. cam cat ai spus tu R.F... si am incercat sa abordez subiectul de vreo 4-5 ori cel mult. nus acel om stresant cu toate cas un incapatzanat. nici nu da semne ptr reglementarea acestei probleme .. care in mod indirect ma deranjeaza ca sa zic asa..
undercover_user
Postat pe 22 August 2009 23:09
uite ce bine este sa fii undercover... :) ... banuiesc ca daca postam pe userul meu real deja calcam pe bec cu sotia.... ajungand in camera citea pe kudika sotioara mea.. si zice iaute ce discuta si asta de nevastasa..(fiind vb de mine :) I.M.B) razand in gandul meu am iesit din camera.. multumescuti tie doamne ........ cam mancat si iar mie foame
undercover_user
Postat pe 22 August 2009 23:17
De la: undercover_user, la data 2009-08-22 23:17:31uite ce bine este sa fii undercover... :) ... banuiesc ca daca postam pe userul meu real deja calcam pe bec cu sotia.... ajungand in camera citea pe kudika sotioara mea.. si zice iaute ce discuta si asta de nevastasa..(fiind vb de mine :) I.M.B) razand in gandul meu am iesit din camera.. multumescuti tie doamne ........ cam mancat si iar mie foame


si daca citeste asta acum nu va intelege?
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 22 August 2009 23:27
De la: undercover_user, la data 2009-08-22 23:17:31uite ce bine este sa fii undercover... :) ... banuiesc ca daca postam pe userul meu real deja calcam pe bec cu sotia.... ajungand in camera citea pe kudika sotioara mea.. si zice iaute ce discuta si asta de nevastasa..(fiind vb de mine :) I.M.B) razand in gandul meu am iesit din camera.. multumescuti tie doamne ........ cam mancat si iar mie foame


Si cand o vedea ce scrii tu nici nu o sa-si dea seama Sau ne spui fabule?????
valivieru96
Postat pe 22 August 2009 23:31
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-08-22 23:27:56
De la: undercover_user, la data 2009-08-22 23:17:31uite ce bine este sa fii undercover... :) ... banuiesc ca daca postam pe userul meu real deja calcam pe bec cu sotia.... ajungand in camera citea pe kudika sotioara mea.. si zice iaute ce discuta si asta de nevastasa..(fiind vb de mine :) I.M.B) razand in gandul meu am iesit din camera.. multumescuti tie doamne ........ cam mancat si iar mie foame


si daca citeste asta acum nu va intelege?


gand la gand
valivieru96
Postat pe 22 August 2009 23:32
mai mult ca sigur nu il recunoaste....
Nuovamente_Robertina
Postat pe 22 August 2009 23:37
am o intrebare.....tu nu ai stiut ,cand ai luat-o pe sotia ta,ca nu-i place sexul oral ?????........ a doua : am dedus eu gresit,sau sotia ta e insarcinata,si inca in luna avansata ????..........a treia : ati facut vreodata sex oral,inainte de sarcina .....si acum nu mai vrea...sau n-ati facut niciodata ????..........

Pentru ca ....sarcina ar putea fi unul din motive !!!...........de refuz.........daca ai stiut ca ea nu agreeaza sexul oral ,inainte de casatorie...ti-ai cam facut-o singur !!!!..........dar daca n-ai stiut ( exceptand situatia de sarcina,cand uneori n-ai chef de nimik !!!) si ea nu agreeaza acest fel de sex,vei avea de munca s-o convingi !!!...........dar incetul cu incetul....cu ajutorul tau si fara insistente exagerate.........si mai ales daca te iubeste......va prinde gustul !!!.........de tine depinde cat de rabdator poti fi....pana se va intampla asta !!!.........dar un sfat: n-o determina sa faca sex oral PENTRU TINE !!!.....ci determin-o sa-l faca ...de placere !!!........
etta
Postat pe 23 August 2009 00:01
De la: valivieru96, la data 2009-08-22 23:32:31
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-08-22 23:27:56
De la: undercover_user, la data 2009-08-22 23:17:31uite ce bine este sa fii undercover... :) ... banuiesc ca daca postam pe userul meu real deja calcam pe bec cu sotia.... ajungand in camera citea pe kudika sotioara mea.. si zice iaute ce discuta si asta de nevastasa..(fiind vb de mine :) I.M.B) razand in gandul meu am iesit din camera.. multumescuti tie doamne ........ cam mancat si iar mie foame


si daca citeste asta acum nu va intelege?


gand la gand


Poate asta era si ideea.
Kathara
Postat pe 23 August 2009 00:04
hai sa incerc sa-ti raspund si eu.................. simplu de mici fetele sau femeile cum vrei tu sa le spui li se ''intiparesc'' in minte fraza '' nu ai voie sa faci asta ca daca faci asta esti considerata femeie usoara'' chiar daca este sotul tau ai o anumita inhibitie( mamele , unele cel putin, vb cu fetele lor despre casnicie viata sexuala dar nu despre sexul oral si atunci tu incepi sa consideri acest subiect si capitol ca pe ceva tabu pe care nu ai voie sa il faci pt ca vei fi privita rau sau pt ca doar femeile usoare il fac )

solutia este foarte simpla da grea de pus in practica: prin diferite metode ( reviste, filme xxx, discuti pe saituri) trebuie sa o ajuti sa perceapa sexul oral ca o placere nu ca pe ceva rusinos, tr sa o ajuti sa perceapa acest lucru ca pe ceva firesc intre voi, safaci in asa fel incat mintea ei sa se obisnuiasca cu aceasta idee , astfel cand ii vei propunde nu va mai refuza.ps: vezi si tu ca totul sa para ceva intamplator nu pus la cale pt ca daca isi da seama ca vrei sa insinuezi ceva se poate supara


sper ca nu am fost foarte copila in raspuns si ca m-ai inteles
ioana090285
Postat pe 23 August 2009 02:36
Sa stii ca s-ar putea sa nu ai scapare. Sunt unele femei care pur si simplu refuza ideea sa faca sex oral...anumite tipe pe care le cunosc, de ex, se culca cu multi, ii schimba f des, insa cand li se cere sa faca oral, refuza categoric !
Summer_
Postat pe 23 August 2009 05:52
De la: Kathara, la data 2009-08-23 00:04:15
De la: valivieru96, la data 2009-08-22 23:32:31
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-08-22 23:27:56
De la: undercover_user, la data 2009-08-22 23:17:31uite ce bine este sa fii undercover... :) ... banuiesc ca daca postam pe userul meu real deja calcam pe bec cu sotia.... ajungand in camera citea pe kudika sotioara mea.. si zice iaute ce discuta si asta de nevastasa..(fiind vb de mine :) I.M.B) razand in gandul meu am iesit din camera.. multumescuti tie doamne ........ cam mancat si iar mie foame


si daca citeste asta acum nu va intelege?


gand la gand


Poate asta era si ideea.


valita76
Postat pe 23 August 2009 10:37
de ce oare mi se pare mie ,,povestea " asta prea trasa de par?mai ales faza cu ea a citit topicul si nu s-a prins....ca sa nu mai spun ca mi se pare d-l user tare laudaros cu vasta lui experienta la cei 22 de ani care ii are! Dar poate sunt eu paranoica...si vad doar laudarosi cu imaginatie bogata(sa nu scriu bolnava) pe aici
euLaura
Postat pe 23 August 2009 22:36
De la: euLaura, la data 2009-08-23 22:36:09de ce oare mi se pare mie ,,povestea " asta prea trasa de par?mai ales faza cu ea a citit topicul si nu s-a prins....ca sa nu mai spun ca mi se pare d-l user tare laudaros cu vasta lui experienta la cei 22 de ani care ii are! Dar poate sunt eu paranoica...si vad doar laudarosi cu imaginatie bogata(sa nu scriu bolnava) pe aici


lasa-l ,mai Laura, si pe el sa spuna ceva...ce mai conteaza unul??
mitura
Postat pe 23 August 2009 22:49
asa e, la cate prostii citim pe aici pe formul...asta e chiar ,,slabut"! tot e bine ca in povestea asta nevasta-sa(care nu se prinde de nik...)nu vrea sa ii faca oral ...daca era ac in alte topicuri si nu vroia sa si-o puna in 3, 4 sau 5???sau nu ii placea catelul Rex????(Uf, Doamne, de ce oi fi citit eu topicul ala??? )
euLaura
Postat pe 24 August 2009 17:56
De la: undercover_user, la data 2009-08-22 21:39:51Poate eu sunt prea tanar am 22 de ani.. am acest nick name deoarece mai am contul real aici pe site.. totodata si sotia mea si nu vreau sa imi faca crize... am fost obisnuit cu relatiile sexuale mai salbatice .. cu partenera. sex oral vice-versa etc etc.. tot meniul.. acum cu perechea cu care sunt (...)si am de gand sa imi asez viatza in ordine avand in vedere ca voi avea si un copil cat de curand(....) parca nu imi pot implini acea viatza pe care o aveam atunci ... in pat ma refer... in viatza de zi cu zi ne simtim ok ne intelegem de minune etc... de fiecare data am incercat sa discut cu ea despre treaba asta ... refuza cu desavarsire orice discutie de acest gen ... ceea ce ma deranjeaza... am si eu fanteziile mele .. alminteri devenite realitate .. totushi aceasta chestie ma deranjeaza enorm ... nu sunt persoana care sa ma uit dupa alta atunci cand am pe cineva langa mine sau nu... dar parca acum la fiecare flirt de care am parte cu alta femeie... parca visez cu ochii deschisi.. numai si numai sex oral vad in fatza ochilor... precizez ca nu mi-am inselat niciodata perechea si nici nu am de gand sa o fac ... dar parca in jurul meu se invart prea multe oportunitati la care le dau cu piciorul destul de serios. spunetimi ce as putea sa fac in privintza asta cand ea refuza cu tarie sa discute despre tema asta daramite so mai puna si in practica.... ma scuzati ca imi tin anonimatul ... sper ca nu vam plictisit .. sunt curios sa vad raspunsurile voastre femei si barbati. va salut cu respect I.M.B


Daca iti respecti sotia n-ar trebui sa incerci s-o fortezi sa discute despre asta cu atat mai putin s-o congingi s-o faca.Astfel de gesturi in pat ar trebui sa vina de la sine,spontan.Daca sunt prea discutate par sa fie impuse.Poate n-ai apasat pe butoanele ei secrete ca sa nu mai fie nevoie s-o convingi verbal.

Postat pe 25 August 2009 10:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
HHEELP!!! 8 De la: mirela1989 25 Mai 2010 13:17
vreau o amanta 219 De la: etta 24 Iulie 2009 12:54
Cum sa-i spun ca am Candida? 45 De la: everything_for_you 2 Septembrie 2009 09:04
help 6 De la: laurathegirl 3 August 2008 20:55
SEXUL CONDUCE OMUL? 12 De la: Cristinakitty 5 Februarie 2010 16:51