Setari Cookie-uri

undercover-user: De ce sotia refuza sexul oral?..

mi'a placut foarte mult felul in care ai inceput topicul, faptul ca ai mentionat ca mai ai un user care nu e anonim si ca sotia ta posteaza si ea pe forum si acum gandeste'te un pic, din nr de cupluri care posteaza pe aici, cate au un copil de cateva luni si cate din acele sotii nu vor sa vorbeasca si sa faca sex oral si daca ti'ai mai pus si varsta reala.. dude your screwed sau sotiei tale ii lipseste o sclipire de geniu.. nush.
felixcat
Postat pe 25 August 2009 11:01
De la: felixcat, la data 2009-08-25 11:01:45mi'a placut foarte mult felul in care ai inceput topicul, faptul ca ai mentionat ca mai ai un user care nu e anonim si ca sotia ta posteaza si ea pe forum si acum gandeste'te un pic, din nr de cupluri care posteaza pe aici, cate au un copil de cateva luni si cate din acele sotii nu vor sa vorbeasca si sa faca sex oral si daca ti'ai mai pus si varsta reala.. dude your screwed sau sotiei tale ii lipseste o sclipire de geniu.. nush.


adevarat ai grait

Sau poate tipu ar vrea sa o determine tocmai prin acest topic sa ii faca ceva??? Se prea poate...
pisicuta_trista
Postat pe 25 August 2009 11:43
crezi? ce femeie daca ar vedea topicul ar cadea pe spate(sau in genunchi),,uite , saracul, a ajuns sa ii planga toti de mila" si s-ar apuca brusc de un oral mic???
eu raman la ideea ca povestea e trasa de par, sau cusuta cu ata alba, cum vreti!
euLaura
Postat pe 25 August 2009 18:07
De la: R_F, la data 2009-08-22 22:57:57
De la: undercover_user, la data 2009-08-22 22:43:2669...69.. dar eu cu si ea cu mana.. pacat ca nui un semn si ptr....

nu are nici un farmec asa


trebuie sa le aratam noi cum se face ...dar numai in scopuri solidare fata de ei. sa nu crezi ca io caut o ...conjunctura anume,in care sa te pacalesc sa...io cu tine...tu cu mine...peste mine...sub mine....

nu nu,fereasca dumnezeu
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 25 August 2009 19:01
Ah, oare unde-i tanti Danutza sa te spurce oleaca, nenea de ai deschis topicul asta ....
amr2009
Postat pe 25 August 2009 20:11
Daca mai vrei sa ai inca o parere de femeie uite-o si pe a mea. Dupa parerea mea sexul oral ofera o apropiere mai mare decat sexul vaginal. Insa din moment ce sunteti casatoriti si tu iti doresti acest lucru ar trebui sa vorbiti deschis despre asta. Nu cred ca sexul ar trebui sa fie un subiect tabu pt voi. Doar ca poate ea nu accepta sexul oral pt ca are o anumita retinere, cum ca dupa ai privi-o cu alti ochi, sau poate se gandeste ca pt ea nu e o placere, sau eu stiu ce ii trece prin cap...Normal ca fiind femeie nu poti ajunge la orgasm facandu-i sex oral partenerului, insa aceasta o faci mai mult pt el. In concluzie vorbiti. Eu as spune sa incerci din nou sa deschizi subiectul asta, sa ii spui pur si simplu ca este ceva ce ti-ai dori. Daca iti raspunde ca nu vrea, poti sa o intrebi de ce? ii e jena de tine? se gandestete ca nu va iesi bine? sau care ii este motivul. Intai trebuie sa afli ce are in cap. Multa bafta.
byannca
Postat pe 26 August 2009 23:08
eeee....uite ca de curand am patit acelasi lucru...iubitul meu pe care il ador de vreo 2 ani incoace nu voia sa imi faca sex oral...
eu ii fac lui si imi doream sa stiu si eu cum este...
am incercat tot soiul de moduri pt a-l convinge...pur si simplu eram in aceeasi situatie,adica am avut ocazia sa il insel si nu am facut-o!!dar ma tot impingea diavolul pt ca ma tot gandeam cum e.
am rezistat eroic bineinteles!
sa nu te puna naiba sa o inseli mai ales ca veti deveni si parinti!
vrei sa pierzi dintr-o prostie ce ai mai drag?
asteapta si tu si incearca sa o convingi incet;nu e timpul pierdut;
a...si povestea mea se termina cam asa:ajunsi la mare numai noi 2 cam cu 2 saptamani in urma,i-am explicat ca eu vreau de la el acest lucru intim,ca nu vreau sa caut in alta parte, ca il iubesc foarte mult,dar imi doresc cu disperare sa am parte de acelasi tratament si ca daca ii pasa de mine si de dorintele mele va face un efort...si a facut-o...nu atunci,ci cand a avut dispozitia necesara a doua zi sau a treia.
mda...si e tare bine...
sayuri_m
Postat pe 27 August 2009 18:40
'undercover-user: De ce sotia refuza sexul oral?.. '



sunt femei care nu concep sa suga iepurasul si apoi sa sarute copilul ,li se pare ceva scarbos ;pot fi multe motive ,cel mai indicat ar fi sa discuti cu ea ,sa ai rabdare si sa o convingi .
gugulina74
Postat pe 8 Septembrie 2009 17:00
De la: undercover_user, la data 2009-08-22 21:39:51Poate eu sunt prea tanar am 22 de ani.. am acest nick name deoarece mai am contul real aici pe site.. totodata si sotia mea si nu vreau sa imi faca crize... am fost obisnuit cu relatiile sexuale mai salbatice .. cu partenera. sex oral vice-versa etc etc.. tot meniul.. acum cu perechea cu care sunt (...)si am de gand sa imi asez viatza in ordine avand in vedere ca voi avea si un copil cat de curand(....) parca nu imi pot implini acea viatza pe care o aveam atunci ... in pat ma refer... in viatza de zi cu zi ne simtim ok ne intelegem de minune etc... de fiecare data am incercat sa discut cu ea despre treaba asta ... refuza cu desavarsire orice discutie de acest gen ... ceea ce ma deranjeaza... am si eu fanteziile mele .. alminteri devenite realitate .. totushi aceasta chestie ma deranjeaza enorm ... nu sunt persoana care sa ma uit dupa alta atunci cand am pe cineva langa mine sau nu... dar parca acum la fiecare flirt de care am parte cu alta femeie... parca visez cu ochii deschisi.. numai si numai sex oral vad in fatza ochilor... precizez ca nu mi-am inselat niciodata perechea si nici nu am de gand sa o fac ... dar parca in jurul meu se invart prea multe oportunitati la care le dau cu piciorul destul de serios. spunetimi ce as putea sa fac in privintza asta cand ea refuza cu tarie sa discute despre tema asta daramite so mai puna si in practica.... ma scuzati ca imi tin anonimatul ... sper ca nu vam plictisit .. sunt curios sa vad raspunsurile voastre femei si barbati. va salut cu respect I.M.B


tu ai face ceva ce ti-ar displacea? raspunde sincer la aceasta intrebare si vei reusi sa-ti intelegi sotia.
franziska_eu
Postat pe 11 Septembrie 2009 11:53
De la: undercover_user, la data 2009-08-22 21:39:51Poate eu sunt prea tanar am 22 de ani.. am acest nick name deoarece mai am contul real aici pe site.. totodata si sotia mea si nu vreau sa imi faca crize... am fost obisnuit cu relatiile sexuale mai salbatice .. cu partenera. sex oral vice-versa etc etc.. tot meniul.. acum cu perechea cu care sunt (...)si am de gand sa imi asez viatza in ordine avand in vedere ca voi avea si un copil cat de curand(....) parca nu imi pot implini acea viatza pe care o aveam atunci ... in pat ma refer... in viatza de zi cu zi ne simtim ok ne intelegem de minune etc... de fiecare data am incercat sa discut cu ea despre treaba asta ... refuza cu desavarsire orice discutie de acest gen ... ceea ce ma deranjeaza... am si eu fanteziile mele .. alminteri devenite realitate .. totushi aceasta chestie ma deranjeaza enorm ... nu sunt persoana care sa ma uit dupa alta atunci cand am pe cineva langa mine sau nu... dar parca acum la fiecare flirt de care am parte cu alta femeie... parca visez cu ochii deschisi.. numai si numai sex oral vad in fatza ochilor... precizez ca nu mi-am inselat niciodata perechea si nici nu am de gand sa o fac ... dar parca in jurul meu se invart prea multe oportunitati la care le dau cu piciorul destul de serios. spunetimi ce as putea sa fac in privintza asta cand ea refuza cu tarie sa discute despre tema asta daramite so mai puna si in practica.... ma scuzati ca imi tin anonimatul ... sper ca nu vam plictisit .. sunt curios sa vad raspunsurile voastre femei si barbati. va salut cu respect I.M.B

am o senzatie de deja vu...
Lucia38
Postat pe 11 Septembrie 2009 12:05
interesanta discutia ta :))
Haide sa-ti spun si eu o parere tot "undervover"!
Eu am 21 si sunt casatorita asa ca ne cam apropiem la varsta.
In primul rand ptr o femeie sexul oral este un capriciu,un favor pe care il face sotului ei.Nici mie nu mi-a placut la inceput dar daca el si-a dorit am facut tot posibilul si am ajuns sa-mi placa. :))
Probabil ca nu-i place gustul...sau mirosul..nu te-ai gandit la asta?
De la Durex au lubrifiant ptr sex oral cu aroma de cirese,ciocolata etc etc.Iti spun din proprie experienta ca ajuta ft mult si e chiar placut.Daca nu...sa incerce sa-ti faca sex oral cu o bomboana mentolata in gura..o ajuta...si pe tine nu mai spun ce senzatii iti da :)

Eu nu am inteles o chestie?Ei nu ii place?Sau pur si simplu nu vrea si nici nu a incercat?
Daca a incercat si nu-i place incearca cu arome..daca nu vrea sa incerce ii spui clar si direct ca ai si tu nevoile tale si ca nu vrei sa le cauti in alta parte!
O sa se supere pe moment dar o sa se trezeasca la realitate!!!!!
creatzacreatza
Postat pe 11 Septembrie 2009 12:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
astept raspuns plz:* 55 De la: pisicuta_razboinica 14 Aprilie 2009 18:40
virgina..la 22 de ani? 4 De la: 15 Noiembrie 2013 20:07
femeie pentru sex cu un cuplu 50 De la: kudika416907 1 Mai 2014 21:02
Pentru intrebari si curiozitati..click 13 De la: kudika034693 29 Iunie 2009 23:45
hmm fantezii... 26 De la: greierash_is_back 30 Octombrie 2009 20:43