Setari Cookie-uri

un raspuns va rog...

am 17 ani si de la 12 ani vorbesc cu un baiat. era cel mai frumos si popular baiat din scoala si s-a combinat cu mine doar pentru bani.
dupa 2 ani am reusit sa il fac sa ma iubeasca dar au fost multe lucruri prin care am trecut. m-a inselat ingrozitor de mult. si eu pe el... insa am ramas impreuna. scum eu nu mai am "voie" sa ies din casa decat cu el, nu mai am prietene, si nici macar nu mai stiu sa gasesc un subiect de conversatie cu cineva. nu sunt fericita dar il iubesc enorm. fac orice pt el dar in mare parte primesc in schimb doar injuraturi, batai si multe altle. asa e felul lui dar nu stiu cat il mai pot accepta. a fost singurul baiat din viata mea si este in continuare. tot ce ma tine langa el sunt planurile noastre de a ne lua o casa si sa ne casatorim peste vreo 2-3 ani. nu mai stiu daca asta imi doresc. de multe ori zic ca o sa pun punct la tot dar nu pot. mie teama ca nu o sa am pe nimeni langa mine si nu suport singuratatea. nu as vrea decat sa se schimbe el dar cred k sper degeaba. am nevoie de un sfat. nu mai pot continua asa..
mady_papu
Postat pe 24 August 2009 23:38
da`,gata,fetitza ,ca-ti ajunge un topic
mitura
Postat pe 24 August 2009 23:40
t inteleg perfect...trec printr-o sit asemanatoare....insa gaseste puterea in tine si renunta..asta nu e viata
Smile
Postat pe 24 August 2009 23:41
De la: mady_papu, la data 2009-08-24 23:38:56am 17 ani si de la 12 ani vorbesc cu un baiat. era cel mai frumos si popular baiat din scoala si s-a combinat cu mine doar pentru bani.
dupa 2 ani am reusit sa il fac sa ma iubeasca dar au fost multe lucruri prin care am trecut. m-a inselat ingrozitor de mult. si eu pe el... insa am ramas impreuna. scum eu nu mai am "voie" sa ies din casa decat cu el, nu mai am prietene, si nici macar nu mai stiu sa gasesc un subiect de conversatie cu cineva. nu sunt fericita dar il iubesc enorm. fac orice pt el dar in mare parte primesc in schimb doar injuraturi, batai si multe altle. asa e felul lui dar nu stiu cat il mai pot accepta. a fost singurul baiat din viata mea si este in continuare. tot ce ma tine langa el sunt planurile noastre de a ne lua o casa si sa ne casatorim peste vreo 2-3 ani. nu mai stiu daca asta imi doresc. de multe ori zic ca o sa pun punct la tot dar nu pot. mie teama ca nu o sa am pe nimeni langa mine si nu suport singuratatea. nu as vrea decat sa se schimbe el dar cred k sper degeaba. am nevoie de un sfat. nu mai pot continua asa..


Tu iti faci planuri de casatorie cu unul care te loveste????
Ai innebunit?????
Traieste-ti viata...nu te ingropa de tanara langa unul ca el
Iti poti imagina cum o sa arate casnicia ta cu el? hmm?
Unde ti-e respectul fata de tine???
Da-i frumos un sut in fund....si mai bine stai singura...
Si sa sti ca mai exista si alti baieti in afara de el.....
andreea1976
Postat pe 24 August 2009 23:55
mady....trezeste-te!!!! Iubirea inseamna implinire ...fericire....nu esti fericita = nu-l iubesti! Cum poti trai intr-un compromis general:- va inselati, violente.............nuuuuuuuuuuuuuuuuuu asta-i obisnuinta dusa pana la masokism..........daca asta vrei- fa-o!! ...este posibil sa intalnesti un alt fel de om ,total diferit ...si tu sa vrei tot violenta !!!!! Este o viata constransa fara pic de libertate...fara zambet...numai restrictii impuse...gandeste-te copile.....viata are multa culoare !!!!
pacifista
Postat pe 25 August 2009 15:23
pana la coada cati ani ai 17 sau 19
valivieru96
Postat pe 25 August 2009 15:29
de la cati ani ai inceput sa-l inseli ,tu avand 17?
gugulina74
Postat pe 9 Septembrie 2009 16:23
Mai,omule ai doar 17 ani si pana la urma in orice moment al vietii o poti lua de la inceput mai ales k ai doar 17 ani,ceea ce povestesti tu nu se poate numi nici macar relatie tu esti intr-un fel sclava lui.Trezeste-te cat mai est timp si incearca sa-ti faci o viata fericita alaturi de cineva care te va iubi asa cum meriti si te va respecta!
capriciosa
Postat pe 9 Septembrie 2009 16:33
iubirea adevarata inseamna si respect so sprijin si intelegere si in niciun caz cearta si jigniri sau violenta. Asa ca lasa-l sunt pe lumea asta barbati care ar fi in stare d eorice pentru o dragoste ca a ta !
Aproape_eu
Postat pe 14 Noiembrie 2009 16:18
Mai cunosc o fetitza...varsta ta, afundata in acelsi tip de relatie...ea e o papusik, frumoasa foc, singura la parinti, iar ei se dau peste cap sa o poata scapa de o bruta care ii ocupa tot timpul si atentia ei. El e genul smechereas, nici macar frumos nu e, si urat, o si insala....o jicneste si o bate(si de multe ori de fata cu altii), si ea zice k il iubeste enorm, si nu se poate despartii de el.... halal relatie asa!!! mai bine singura dar cu demnitate! ....si ku un caine vagabond te porti mai frumos.....
anaraoul
Postat pe 16 Noiembrie 2009 10:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum pot sa ma las de fumat 29 De la: lucic_fifa 20 Mai 2009 23:38
hey 1 De la: kudika428874 31 August 2011 17:41
Dai o relatie de 4 ani pe un nou venit? 20 De la: DYAY 30 Iunie 2010 08:58
Cum sa procedez?? 29 De la: dulce_shi_amar 25 Septembrie 2009 15:36
diferenta de varsta 33 De la: kudika_35255 18 Octombrie 2013 13:41