Setari Cookie-uri

eu 14 el....

nuj dc nu mai pot posta p topicu' celalalt....haideti sa va adresez o intrebare:
Vi se pare normal ca o fata de 14 ani care are o relatie cu un barbat de 26 (relatia nu trece de limitele bunului-simt e una decenta fara relatii intime) sa fie numita prostituata?
lipsa_inspiratie
Postat pe 25 August 2009 15:00
De la: lipsa_inspiratie, la data 2009-08-25 15:00:58nuj dc nu mai pot posta p topicu' celalalt....haideti sa va adresez o intrebare:
Vi se pare normal ca o fata de 14 ani care are o relatie cu un barbat de 26 (relatia nu trece de limitele bunului-simt e una decenta fara relatii intime) sa fie numita prostituata?


Domnul e un fel de tata pentru domnisoara
valivieru96
Postat pe 25 August 2009 15:07
eu te intreb...ti se pare normal sa fiu facuta prostituata pt chestia asta?
lipsa_inspiratie
Postat pe 25 August 2009 15:09
in conditiile in care relatia e una decenta si el nu are obligatii fata de nicio alta femeie
lipsa_inspiratie
Postat pe 25 August 2009 15:10
De la: lipsa_inspiratie, la data 2009-08-25 15:09:22eu te intreb...ti se pare normal sa fiu facuta prostituata pt chestia asta?


cine ti-a spus asa ceva?
anybody
Postat pe 25 August 2009 15:10
De la: lipsa_inspiratie, la data 2009-08-25 15:00:58nuj dc nu mai pot posta p topicu' celalalt....haideti sa va adresez o intrebare:
Vi se pare normal ca o fata de 14 ani care are o relatie cu un barbat de 26 (relatia nu trece de limitele bunului-simt e una decenta fara relatii intime) sa fie numita prostituata?


sa inteleg ca ai 14 ani???

daca da .......nu te mira de astfel de apelative!!!!!!!!!!!!!!11

trebuie sa cresti
intr-o relatie diferenta nu e mare !!!!!!!!!!!!dar nu la 14 ani!!!!!!!!!!!11
BBFluturas
Postat pe 25 August 2009 15:10
De la: lipsa_inspiratie, la data 2009-08-25 15:00:58nuj dc nu mai pot posta p topicu' celalalt....haideti sa va adresez o intrebare:
Vi se pare normal ca o fata de 14 ani care are o relatie cu un barbat de 26 (relatia nu trece de limitele bunului-simt e una decenta fara relatii intime) sa fie numita prostituata?


nu pot decat sa-ti spun ca tu in comparatzie cu el esti doar o copila.................iar el trebuie sa stie asta
anybody
Postat pe 25 August 2009 15:12
nu dau nume...dar e o persoana care continua sa ma ofenseze cu apelative de genul astuia.si culmea!Mai are si 17 ani si se lauda ca a incheiat cu 9,89 la scoala.Chestie care pe mine chiar nu ma priveste
lipsa_inspiratie
Postat pe 25 August 2009 15:13
Stie foarte bine si respecta lucrul acesta.Amandoi avem planuri mare pentru viitor [pe drumuri separate].Nu cred ca relatia va rezista foarte mult.Sunt aproape sigura ca daca mie imi reusesc planurile...din spetembrie lucrurile vor lua intorsaturi care vor duce la ruperea relatiei.
lipsa_inspiratie
Postat pe 25 August 2009 15:16
Relatia unui barbat cu o fetita de 14 ani , oricare ar fi aceasta,trece de limitele bunului simt!
Ce puteti avea voi realmente in comun ?
eka
Postat pe 4 Septembrie 2009 17:46
Da,uite care e chestia.Nu are neaparat dreptate.Dar daca continui tot asa...fata de 17 ani cu 9.89 media nu e departe de adevar.Poate nu acuma...dar in urmatorii 3-4 ani. Mi se pare absurda relatia voastra.Esti doar o copila care nu stie ce vrea,iar el doar un barbat care probabil vrea intr'un fel sa isi aduca aminte de copilarie,nu stiu. .Succes in contunuare...
ayyryynn
Postat pe 6 Septembrie 2009 14:40
Ce nesimtit si ala,dintre cate femei majore sunt in tara el seduce o pustoaica de 14 ani. Ca sa nu mai zic ca e si ilegal !!! Alo politia, protectia copilului !!!!
Sfatul meu e sa scapi cat mai repede de aceasta"relatie" oricat ar fi ea de " decenta".Pierzi o perioada frumoasa din viata ta,sa nu te superi pe noi dar inca esti o copila.Apropo ,parintii tai stiu de relatia ta?Sigur n-ar fi de acord,si ei sunt cei care iti doresc tot binele din lume.Nu te lua dupa noi niste necunoscuti dar macar asculta-i pe parintii tai.Te roooooooog !!!!!!!!
diana1981
Postat pe 6 Septembrie 2009 19:57
esti doar o copila,el este un barbat in toata firea kre poate in curand va vrea sa si formeze o familie si nu cred k va vrea cu o fata de 14 ani.si cine tia zis "prostituata" nu cred k are motive doar pt k stai cu unu de 26 de ani..
babykryss
Postat pe 8 Septembrie 2009 23:09
Si ca sa iti raspunda cineva si tie la intrebare intr-un mod pertinent. Persoana de 17 ani care vorbeste asa, probabil e invidioasa pe tine si in nici un caz nu e foarte bine crescuta daca vorbeste asa urat. Ce pot sa iti zic e sa nu asculti calomniile nimanui, daca tu stii ca esti decenta, nu mai conteaza restul. Oameni rauvoitori vei intalni toata viata, asa ca fi linistita si mergi mai departe pe drumul tau. Esti mica pentru o relatie, nu contest asta, chiar daca gandesti asa matur, dar.. asta nu inseamna ca ar trebui cineva sa arunce cu pietre indiferent cet de model este in viata lui particulara.
beatricea
Postat pe 5 Octombrie 2009 16:32
De la: beatricea, la data 2009-10-05 16:32:12Si ca sa iti raspunda cineva si tie la intrebare intr-un mod pertinent. Persoana de 17 ani care vorbeste asa, probabil e invidioasa pe tine si in nici un caz nu e foarte bine crescuta daca vorbeste asa urat. Ce pot sa iti zic e sa nu asculti calomniile nimanui, daca tu stii ca esti decenta, nu mai conteaza restul. Oameni rauvoitori vei intalni toata viata, asa ca fi linistita si mergi mai departe pe drumul tau. Esti mica pentru o relatie, nu contest asta, chiar daca gandesti asa matur, dar.. asta nu inseamna ca ar trebui cineva sa arunce cu pietre indiferent cet de model este in viata lui particulara.

Si restul fetelor au dat raspunsuri pertinente.Daca ar fi spus ea ca i-au fugit ochii dupa unul de 26,ar fi avut o scuza e doar o copila.Dar el,n-are nicio scuza!Nu poti sa ai o "relatie" cu o minora decat daca e relatia profesor-elev,parinte -copil,ruda -copil sau mai stiu eu ce alta combinatie care n-ar implica sex.Daca asta ar fi unul rau intentionat si ar profita de inocenta ei,ce ai zice?Daca ai avea o fata si i-ar da tarcoale unul care se apropie de 30,ce ai face?Subscriu la ceea ce a spus cineva mai sus "alooo protectia copilului,politia!!!!"
Pt fata ce a deschis topicul-draga mea,nu ai pt ce sa stai in preajma unui barbat,cu care sa ai o relatie "nevinovata",pt ca de la cei doar 14 ani ai tai,nu stii la ce te expui.Dezaxati sunt pe toate drumurile,sunt pline stirile de ei!Deci multa grija sa ai de tine!
luyyzz
Postat pe 5 Octombrie 2009 16:54
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/27269/help-barbat-insurat/1.html
deci e insurat sau nu?
Crezi ca sochezi?Te inseli!
Fa-ti viata cum crezi tu,dar in locul parintilor tai,nu cred c-ai mai fi iesit din casa:)
Cat e adevarat si cat inventezi sau infloresti in ceea ce spui?
luyyzz
Postat pe 5 Octombrie 2009 17:17
fata de 14 ani nu e prostituata dar barbatul ala e pedofil cu siguranta
pusha2
Postat pe 5 Octombrie 2009 17:24
lasa P*** si apuca te de carte
Aphrodite
Postat pe 5 Octombrie 2009 18:09
Prostituata? Nu. Proasta de da in gropi? You betcha!
Kathara
Postat pe 5 Octombrie 2009 18:11
nevinovata? pai daca ala e insurat si tu stii asta, de ce ii "raspunzi" la acele priviri? ai putea chiar sa vb direct cu el si sa ii zici pur si simplu sa te lase in pace, fii rece chiar daca nu e firea ta asta

ce crezi k o sa vrea in curand de la tine un barbat de 26 de ani insurat? dak nevasta lui doar ce a nascut... poate nu a avut "parte" ceva vreme si na... vrea prospaturi scuze dar asa vad eu lucrurile
adina_black
Postat pe 5 Octombrie 2009 23:50
De la: lipsa_inspiratie, la data 2009-08-25 15:10:19in conditiile in care relatia e una decenta si el nu are obligatii fata de nicio alta femeie


depinde ce-si imagineaza pers respectiva ca e intre voi....
in schimb...nu e normal ca o pustoaica de 14 ani sa fie cu un tip de 26..scopurile lui sunt indoielnice
arhanghel
Postat pe 6 Octombrie 2009 01:27
De la: lipsa_inspiratie, la data 2009-08-25 15:00:58nuj dc nu mai pot posta p topicu' celalalt....haideti sa va adresez o intrebare:
Vi se pare normal ca o fata de 14 ani care are o relatie cu un barbat de 26 (relatia nu trece de limitele bunului-simt e una decenta fara relatii intime) sa fie numita prostituata?


NU!
Nu este normal sa fie numita prostituata!
Daca fata simte ca poate avea relatia asta, fara sa ii fie greu, fara compromisuri, fara sa sufere, daca baiatul o iubeste si o sustine, atunci e ok.
Daca nu au relatii intime este f. bine, pentru ca fata este minora si atunci el ar avea probleme.
Nu stiu cat timp vor mai putea avea relatia la modul asta, pentru ca viata sexuala este f. importanta in cadrul unei relatii, si lipsa ei poate duce la anumite neinteegeri.
Indiferent de ceea ce se intampla , acea fata trebuie sustinuta, trebuie sa i se acorde doar incredere si sprijin, in niciun caz nu trebuie jignita iar cei ce fac asta sunt niste limitati care nu au scapat inca de urmarile unei libertati restrictionate.
Iubirea este ceva extraordinar. Merita sa faci orice sacrificiu pentru iubire, pentru ca ea nu face rau nimanui.
P.S. prostituata poate fii numita doar o persoana care primeste bani in urma unor favoruri sexuale!
martie02
Postat pe 6 Octombrie 2009 09:41
small minds discuss people? ....asa zici?pai si..tu cum esti?? in fine...imi cer scuze ptr greseala cu bech
Puhu
Postat pe 6 Octombrie 2009 09:50
De la: Puhu, la data 2009-10-06 09:50:49small minds discuss people? ....asa zici?pai si..tu cum esti?? in fine...imi cer scuze ptr greseala cu bech


Eu am un discurs adecvat contextului. Adica pe romaneste, sa priceapa fetita ca-i o distrusa.
Kathara
Postat pe 6 Octombrie 2009 10:52
De la: lipsa_inspiratie, la data 2009-08-25 15:13:11nu dau nume...dar e o persoana care continua sa ma ofenseze cu apelative de genul astuia.si culmea!Mai are si 17 ani si se lauda ca a incheiat cu 9,89 la scoala.Chestie care pe mine chiar nu ma priveste


Hmm! Sigur ca nu te priveste pe tine ce note are ea. Totusi, tinand seama ca face un efort la scoala spune multe. In plus, ideea e ca la 17 ani are exact diferenta aia care face un copil, adolescent. Un adolescent responsabil, se pare.

Cat despre tine... Pun pariu ca habar nu ai cine a scris "20 000 de mii de leghe sub mari". Nici macar "Croitorasul cel Viteaz", de fapt. Pentru ca esti un copil fara copilarie, ceea ce e trist. Probabil parintilor tai li se rupe de tine intr-un mare fel.
In plus, esti un copil care are relatii (de orice fel ar fi ele) cu un barbat cu dublul varstei tale. Ceea ce e dezgustator. Nu neaparat din partea ta, ci a bolnavului aluia care nu are altceva de facut decat sa prosteasca o mucoasa.
Eu stau si ma gandesc ce o fi in capu' lui. Nu m-ar mira sa aflu ca a mai pacalit si alte fetite. Mde, toti pedofilii "iubesc" copiii.
Dor_a
Postat pe 6 Octombrie 2009 12:24
De la: Dor_a, la data 2009-10-06 12:24:37
De la: lipsa_inspiratie, la data 2009-08-25 15:13:11nu dau nume...dar e o persoana care continua sa ma ofenseze cu apelative de genul astuia.si culmea!Mai are si 17 ani si se lauda ca a incheiat cu 9,89 la scoala.Chestie care pe mine chiar nu ma priveste


Hmm! Sigur ca nu te priveste pe tine ce note are ea. Totusi, tinand seama ca face un efort la scoala spune multe. In plus, ideea e ca la 17 ani are exact diferenta aia care face un copil, adolescent. Un adolescent responsabil, se pare.

Cat despre tine... Pun pariu ca habar nu ai cine a scris "20 000 de mii de leghe sub mari". Nici macar "Croitorasul cel Viteaz", de fapt. Pentru ca esti un copil fara copilarie, ceea ce e trist. Probabil parintilor tai li se rupe de tine intr-un mare fel.
In plus, esti un copil care are relatii (de orice fel ar fi ele) cu un barbat cu dublul varstei tale. Ceea ce e dezgustator. Nu neaparat din partea ta, ci a bolnavului aluia care nu are altceva de facut decat sa prosteasca o mucoasa.
Eu stau si ma gandesc ce o fi in capu' lui. Nu m-ar mira sa aflu ca a mai pacalit si alte fetite. Mde, toti pedofilii "iubesc" copiii.


ca de obicei transanta si directa draga noastra Dora
arhanghel
Postat pe 6 Octombrie 2009 12:34
De la: arhanghel, la data 2009-10-06 12:34:16
ca de obicei transanta si directa draga noastra Dora




Prea "tare"?
Dor_a
Postat pe 6 Octombrie 2009 12:38
De la: Dor_a, la data 2009-10-06 12:38:20
De la: arhanghel, la data 2009-10-06 12:34:16
ca de obicei transanta si directa draga noastra Dora




Prea "tare"?


nu chiar...oricum nu esti singura care a luat-o asa
arhanghel
Postat pe 6 Octombrie 2009 14:05
nu este normal a fii numita prostituata.si pentru fetele care blameaza astfel de relatii (14_26 ani)eu am o reletie de 5 ani cu un baiat cu 11 ani mai mare decat mine .ne-am cunoscut cand eu aveam 14 ani si el 26 suntem impreuna,ne este foarte bine,ma respectat intotdeauna,ma invatat de bine si eu chiar dc aveam 14 ani gandeamn foarte matur,poate mai matur decat o persoana de 18 ani.avem ganduri mari si vrem sa fim pimpreuna pentru totdeauna.SA STII CA DRAGOSTEA NU ARE VARSTA!!!
aditalautarescu
Postat pe 6 Octombrie 2009 15:21
De la: aditalautarescu, la data 2009-10-06 15:21:03nu este normal a fii numita prostituata.si pentru fetele care blameaza astfel de relatii (14_26 ani)eu am o reletie de 5 ani cu un baiat cu 11 ani mai mare decat mine .ne-am cunoscut cand eu aveam 14 ani si el 26 suntem impreuna,ne este foarte bine,ma respectat intotdeauna,ma invatat de bine si eu chiar dc aveam 14 ani gandeamn foarte matur,poate mai matur decat o persoana de 18 ani.avem ganduri mari si vrem sa fim pimpreuna pentru totdeauna.SA STII CA DRAGOSTEA NU ARE VARSTA!!!

si ce va mai mananca pasarica ca in bancu cu alinuta!
Intr-o seara inainte de culcare, Alinutza zareste o pasare la geam. Speriata, ea fuge la mama sa, spunandu-i:
-Mama,mama ma mananca pasarica!!!!
-Scarpina-te fata mamii!
one_size
Postat pe 6 Octombrie 2009 15:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cadoul perfect pentru iubit 24 De la: Pufuletica 29 Mai 2013 13:32
Ne-am despartit, si ne iubim.. 11 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:44
Te simti condamnat sa fii singur mereu? 1 De la: Alina1842 17 Martie 2011 18:53
DILEMA.... 48 De la: polin 30 Noiembrie 2011 18:39
Ajuta-ti-ma va rog ca sunt disperat! 26 De la: Kudikull 22 Mai 2009 13:59