Setari Cookie-uri

nush ce sa cred despre el...

sunt noua pe forum si m-am "indragostit" de disc voastre de pe forum...asa k vr sa va pov si eu ceva ce ma framanta!am 20ani si am o rel de 3 ani si jumatate cu un baiat de 23ani....am treqt prin ft multe si nu vr sa incep a enumera ce mult ne iubim,ce fericiti suntem sau calitati care poate chiar nu exista ci doar de dragul de a ma complace in situatia asta si voi sa fiti mai blande cu mn :D de ceva timp tot am impresia k ma minte,k imi ascunde ceva...as banui k ma inseala,dar niciodata nu l-am prins cu nimic.knd ma enervez si il acuz(fara dovezi) imi vb clar si raspicat k sunt nebuna,si gresesc.de multe ori glumesc cu el pe faza asta(nestiind cum sa fac sa aflu ceva) si el rade si imi face jocu' pana ma sup eu.ieri,toata ziua,am vb la tel dar nu mi-a sp o vb sa ne vdm,ceva km ciudat pt mn. la 18:00 imi trim sms "te iubesc".ii trim si eu inapoi si apoi ma suna...era km matol...m-am sup un pic dar am sp sa nu fac crize degeaba!apoi am vb ft tarziu si nu imi sp unde este pe motiv k era beat si nu stie...ne-am certat urat,dupa kre el mi-a inchis tel.pe la vreo 00:00 ma suna mama lui ft disperata k nu rasp la niciunu' din tel si k a plekt q masina,nestiind cine conduce.prinsa de frik,m-am indoit si l-am sunat.mi-a rasp si mi-a sp k venea dintr-un alt oras...am ramas socata,nu imi venea sa cred!!ne-am certat si i-am sp sa nu ma mai caute in viata lui,recunosc k l-am si injurat...am plans mult si aqm ceva ce m-a uimit a fost k mama lui m-a sunat in seara asta sa imi sp k nu a ajuns aksa de ieri...tin sa specific k este prima oara knd mi s-a intp asa ceva q el si d'asta sunt atat de confuza...in general avem o rel libera,eu ies q fetele,el q baietii(fara sup) si nu cred k motivul ar putea fi k este ingradit!!!pupici si astp pareri!!!
chrissulina
Postat pe 25 August 2009 21:23
buna,nush ce sa spun exact despre asta,dar totusi ce ati cladit in 3 ani...adik toata dragostea cui o lasati,crezi k lui nui mai pasa acum de tine?si dak e asa de ce crezi k a stat atat de mult cu tine?
_delia_
Postat pe 25 August 2009 21:29
exceptand limbajul, gramatica si forma de scriere, cred ca n-am inteles decat ca a baut ca porcu' si tu l-ai injurat.
in trei ani jumatate o singura data!!? e o proportie buna!
geo_x
Postat pe 25 August 2009 21:31
buna delia...crede-ma k sunt ft confuza si nauk si nush ce sa cred si ce sa fac...am o mie de intrb fara rasp legate de el!consider k mai sus de iubire este increderea,sinceritatea,comunikrea....si ele toate duc la iubire!ce a fost nush kt mai conteaza...dar ce va fi?incredere nu mai am,clar!!!si dc nu a dat un semn de viata de aseara si pana aqm..kci vinovatul este el,nu eu!nu e logic,asa??
chrissulina
Postat pe 25 August 2009 21:34
hai sati spun ce as face eu ,lash suna si dak miar raspunde miash cere scuza pt limbajul de aseara si lash intreba ce se intampla de fapt,dak mai are viitor relatia asta sau dak o aruncati pur si simplu ...stiu k nu o sa iti fie ushor ..dar trebuie sa clarifici lucrurile odata
_delia_
Postat pe 25 August 2009 21:37
De la: geo_x, la data 2009-08-25 21:31:44exceptand limbajul, gramatica si forma de scriere, cred ca n-am inteles decat ca a baut ca porcu' si tu l-ai injurat.
in trei ani jumatate o singura data!!? e o proportie buna!


Nu este prima oara knd bea si este logic,desi niciodata nu am faqt mare tam-tam pe trb asta!ce ma framanta dk nu pricepi este faptul k a fost in alt oras(si nush ce kuta acolo),k nush q cn a fost,k m-a mintit si k de aseara nu a venit aksa(la el) si nu m-a sunat deloc!!!asta ma deranjeaza,mai pe romaneste!;)
chrissulina
Postat pe 25 August 2009 21:38
nu pot sa il sun...desi imi doresc din tot sufletul sa stiu de el(chiar dk nu merita),de noi...dar nu pot..e gresit?!
chrissulina
Postat pe 25 August 2009 21:41
si mai pe romaneste iti spun ca ai doar 20 de ani...nu crezi ca ai altceva mai bun de facut la anii astia??
mitura
Postat pe 25 August 2009 21:42
poi tu stai cu stresul ala..oare ce face ..oare se gandestela mine ..si eu zic k mai bine ai da tu un semn ..sa nu creada k nu iti mai pasa de el
_delia_
Postat pe 25 August 2009 21:43
De la: mitura, la data 2009-08-25 21:42:12si mai pe romaneste iti spun ca ai doar 20 de ani...nu crezi ca ai altceva mai bun de facut la anii astia??


ce tupeu pe tine sa-i dai sfaturi d-astea puerile!!
geo_x
Postat pe 25 August 2009 21:43
fa ce iti spune inima nu mintea
_delia_
Postat pe 25 August 2009 21:44
De la: geo_x, la data 2009-08-25 21:43:33
De la: mitura, la data 2009-08-25 21:42:12si mai pe romaneste iti spun ca ai doar 20 de ani...nu crezi ca ai altceva mai bun de facut la anii astia??


ce tupeu pe tine sa-i dai sfaturi d-astea puerile!!


asa rau a sunat?
mitura
Postat pe 25 August 2009 21:48
a, nu!! din unghiu' meu e cel mai pertinent, numa' ca fatuca nu are nevoie de indemnuri ci de sfaturi concrete!
adicatelea ceva de genu', sa-i puna telefonu' pe gps.
stii ca-i un program care-ti arata in permanenta unde-i un telefon?? cu eroare de cativa metrii!
geo_x
Postat pe 25 August 2009 21:52
De la: geo_x, la data 2009-08-25 21:52:07a, nu!! din unghiu' meu e cel mai pertinent, numa' ca fatuca nu are nevoie de indemnuri ci de sfaturi concrete!
adicatelea ceva de genu', sa-i puna telefonu' pe gps.
stii ca-i un program care-ti arata in permanenta unde-i un telefon?? cu eroare de cativa metrii!



nu ma intereseaza trb asta...tu te-ai simti bn k prietena ta sa iti fak ceva asemanator?te-ai simti ok si ai fii nepasator??!!!pana la urma sunt 3ani,nu 3luni..nu ma intereseaza sa il controlez k asa qm am mai sp am avut o rel kt de kt libera si nu imi sta in caracter sa fac asa ceva!sunt doar confuza k e prima oara knd face asa(sau cel putin prima oara knd a faqt-o pe fata)
chrissulina
Postat pe 25 August 2009 21:57
o fi el telefon mobil da` poti sa-l lasi la incarcat acasa la laptop
mitura
Postat pe 25 August 2009 22:01
De la: mitura, la data 2009-08-25 22:01:32o fi el telefon mobil da` poti sa-l lasi la incarcat acasa la laptop


mai era un topic de genu' asta. mamaaaaa ce scandal monstru!!!!!
geo_x
Postat pe 25 August 2009 22:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
fetele rele.sau fetele cuminti? 12 De la: _oktober_ 1 Octombrie 2010 13:30
Ma mintit si nu stiu ce sa fac 15 De la: pope1882 2 Septembrie 2009 09:58
BUNA 2 De la: Indiana_Jones 20 Octombrie 2011 21:20
Ati flirtat vreodata si apoi ati ramas cu ochii-n soare umiliti 69 De la: scorpio67 10 Iulie 2009 11:22
help me :( 10 De la: anageo25 4 Octombrie 2011 17:48