Setari Cookie-uri

sa propunem o lege ptr cei care inseala

Vizez barbatii ,,se pare ca au majoritatea in aceste fapte.....cred ca am putea propune o pedeapsa ptr ei: un viol feminin...de la 7 femei in sus...sa faca sex cu el...aveti alte propuneri????
pacifista
Postat pe 25 August 2009 12:04
hmmm!
te-a inselat, nu!!???
geo_x
Postat pe 25 August 2009 12:53
De la: geo_x, la data 2009-08-25 12:53:59hmmm!
te-a inselat, nu!!???


dupa cate topice a deschis azi si toate despre barbatzi si ce le-ar face si eu am aceeasi parere
anybody
Postat pe 25 August 2009 12:57
poate ca-i o reactie normala cand iubesti si-ti vezi increderea zdruncinata, sa te razbuni pe tot ce inseamna tagma barbateasca.

geo_x
Postat pe 25 August 2009 13:01
De la: geo_x, la data 2009-08-25 13:01:47poate ca-i o reactie normala cand iubesti si-ti vezi increderea zdruncinata, sa te razbuni pe tot ce inseamna tagma barbateasca.



o cred saracutza ........................cand esti inselata cu o contabila, o patroana si nu mai stiu cu cine(le insirase in alt topic) nu-i mai trebe mascul cate zile o avea
anybody
Postat pe 25 August 2009 13:06
am spus ca am fost observator.....chiar pertinet.....cine-si pierde timpul cu asa un zarzavat?
pacifista
Postat pe 25 August 2009 15:12
De la: sadora, la data 2009-08-25 15:12:58am spus ca am fost observator.....chiar pertinet.....cine-si pierde timpul cu asa un zarzavat?


tu!
pentru ca nu vad altfel de ce ai deschide acest subiect pe cateva topice in acelasi timp.
geo_x
Postat pe 25 August 2009 21:26
De la: geo_x, la data 2009-08-25 21:26:14
De la: sadora, la data 2009-08-25 15:12:58am spus ca am fost observator.....chiar pertinet.....cine-si pierde timpul cu asa un zarzavat?


tu!
pentru ca nu vad altfel de ce ai deschide acest subiect pe cateva topice in acelasi timp.

Geo X...fiecare dintre noi suntem "o lege a naturii".....ma gandesc la o lege a noastra celor de pe forum....ca Romania are destule legi interpretabile....Este un singur subiect deschis de mine pe acest subiect.....incerc sa vad cum ganditi voi....daca sunteti deja"tabaciti" de viata acceptand orice...mai putin morala si constiinta....Personal nu am fost inselata decat la mod de colaborare, daca vrei...relational inca stiu cum pot actiona...multumesc ..
pacifista
Postat pe 26 August 2009 10:30
"voi" fiind cine???
barbati!!!??
geo_x
Postat pe 26 August 2009 10:41
De la: sadora, la data 2009-08-26 10:30:38
De la: geo_x, la data 2009-08-25 21:26:14
De la: sadora, la data 2009-08-25 15:12:58am spus ca am fost observator.....chiar pertinet.....cine-si pierde timpul cu asa un zarzavat?


tu!
pentru ca nu vad altfel de ce ai deschide acest subiect pe cateva topice in acelasi timp.

Geo X...fiecare dintre noi suntem "o lege a naturii".....ma gandesc la o lege a noastra celor de pe forum....ca Romania are destule legi interpretabile....Este un singur subiect deschis de mine pe acest subiect.....incerc sa vad cum ganditi voi....daca sunteti deja"tabaciti" de viata acceptand orice...mai putin morala si constiinta....Personal nu am fost inselata decat la mod de colaborare, daca vrei...relational inca stiu cum pot actiona...multumesc ..

bataita la funduletzul gol
yumy
Postat pe 26 August 2009 10:46

Ce e rau in a vrea sa intelegi povestea cu inselatul? Si daca a deschis topicul nu cred ca trebuie sa fiti rai cu ea .indiferent ca afost sau nu inselata.

Eu i-as castra pe barbatii nemernici iar pe femeii le-as obliga sa se masturbeze cu frunze de cactus.

Postat pe 26 August 2009 12:03
Fiecare are dreptul sa isi puna intrebari..si sa primeasca raspunsuri.Nu e nimic rau in asta.Ba chiar mi se pare un subiect bun,pentru ca majoritatea inseala in ziua de azi.Depinde si cum o face...cu cine...cand si de ce.Oricum...mi se pare o lipsa de bun simt fata de partener sa inseli.Eu nu am inselat niciodata si sper sa nu o fac,insa am fost insealata de 3 ori (de atatea ori stiu eu) si nu e un sentiment placut.Eu sincer va spun tuturor : NU INSELATI ! Este cea mai buna dovada de lasitate.pana la urma cei care inseala se tem ca sa nu isi piarda partenerul sau partenera si de asta ascund aventurile.Asta inseamna ca nu au demnitate....niste lasi...si lase.
Pedeapsa...poi sa se uite la persoana pe care a inselat-o cum o/il inseala si ea.Sa vedem daca o fi placut.
kudika059548
Postat pe 27 August 2009 15:49
De la: kudika059548, la data 2009-08-27 15:49:42Fiecare are dreptul sa isi puna intrebari..si sa primeasca raspunsuri.Nu e nimic rau in asta.Ba chiar mi se pare un subiect bun,pentru ca majoritatea inseala in ziua de azi.Depinde si cum o face...cu cine...cand si de ce.Oricum...mi se pare o lipsa de bun simt fata de partener sa inseli.Eu nu am inselat niciodata si sper sa nu o fac,insa am fost insealata de 3 ori (de atatea ori stiu eu) si nu e un sentiment placut.Eu sincer va spun tuturor : NU INSELATI ! Este cea mai buna dovada de lasitate.pana la urma cei care inseala se tem ca sa nu isi piarda partenerul sau partenera si de asta ascund aventurile.Asta inseamna ca nu au demnitate....niste lasi...si lase.
Pedeapsa...poi sa se uite la persoana pe care a inselat-o cum o/il inseala si ea.Sa vedem daca o fi placut.


ioo sunt barbat si nu insel. consider ca daca traiesc cu mai multe femei o data si nu le promt dragoste eterna si nu le jur ca sunt singurele din vaiat mea si nu ma intereseaza ce fac ele,nu insel.

iar daca am o relatie serioasa,atata timp cat sunt fericit in acea relatie nu am nevoie de alceva,dar daca relatia incepe sa scartaie,pur si simplu inchei socotelile si trec la urmatorul capitol.

e viaia prea scurta sa stau sa ma feresc,cautand bucurie in alta parte,ferit de vreo iubita,si punand-ma in situatia de-a ma ijosi mintind si cautand scuze pentru rujul de pe mine sau prfumul femeilor din masina mea.

restul sa faca ce vor.

spun toate astea depoarece nu consider corect sa generalizam.
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 27 August 2009 16:01
Felicitari ..desi faci parte dintre conservatori...apreciez morala ta....ai dreptate ...o minciuna atrage alta minciuna si risti fie sa nu le tii minte ..fie sa nu mai fii tu !
pacifista
Postat pe 27 August 2009 20:06
De la: kudika059548, la data 2009-08-27 15:49:42Fiecare are dreptul sa isi puna intrebari..si sa primeasca raspunsuri.Nu e nimic rau in asta.Ba chiar mi se pare un subiect bun,pentru ca majoritatea inseala in ziua de azi.Depinde si cum o face...cu cine...cand si de ce.Oricum...mi se pare o lipsa de bun simt fata de partener sa inseli.Eu nu am inselat niciodata si sper sa nu o fac,insa am fost insealata de 3 ori (de atatea ori stiu eu) si nu e un sentiment placut.Eu sincer va spun tuturor : NU INSELATI ! Este cea mai buna dovada de lasitate.pana la urma cei care inseala se tem ca sa nu isi piarda partenerul sau partenera si de asta ascund aventurile.Asta inseamna ca nu au demnitate....niste lasi...si lase.
Pedeapsa...poi sa se uite la persoana pe care a inselat-o cum o/il inseala si ea.Sa vedem daca o fi placut.

draga mea...nu stiu daca ste bine sa raspundem cu aceiasi moneda...de ce sa-mi pierd eu demnitatea ptr ai demonstra ca ?.......Fiecare este liber sa traiasca cum doreste atata timp cat nu-l deranjeaza pe celalalt...Inseala???- este lipsit de respect pentru relatia sa.....si daca incepe sa se duca respectul, morala, constiinta...nu mai este relatie.....astfel de oameni se gasesc pe toate drumurile ..dar stiu ca femeile cauta altceva .....
pacifista
Postat pe 27 August 2009 20:09
http://stirileprotv.ro/show-buzz/entertainment/cu-pancarta-de-gat-mi-am-inselat-sotia-asta-e-pedeapsa-mea.html
Diavolyta_
Postat pe 27 August 2009 20:14
De la: geo_x, la data 2009-08-25 12:53:59hmmm!
te-a inselat, nu!!???

Nu GEOX ...nu m-a inselat inca nici unpartener de-al meu...singurul are a facut-o a fost sotul meu...cu multi ani in urma...si ca sa vezi ce muiere sunt : am divortat dupa 20 de ani de casatorie...cand intri in patul altei femei trebuie sa te gandesti la patul consecvent....daca nu ...la hotel toata lumea.....si inca ceva: nu merge OK...ii spui simplu...asta simt...luam o pauza in care fiecare-si vede de viata lui....TOT ce pot sa spun acum este ca nu merita sa-ti inseli partenerul /a de viata ...este mai eficient sa aduci schimbari acolo decat sa te muti din pat in pat si din vagin in vagin( intelegeti voi si restul)Dureros este ca dupa mai multe aventuri nu mai stii ce vrei...fiecare ti-a lacut un pic..pe toti laolata nu ai cum sa-i ai...si atunci umbli "ratacit" prin relatii cautand ceva ce nu vei gasi ...acel TOT
pacifista
Postat pe 27 August 2009 20:15
De la: sadora, la data 2009-08-27 20:09:27
De la: kudika059548, la data 2009-08-27 15:49:42Fiecare are dreptul sa isi puna intrebari..si sa primeasca raspunsuri.Nu e nimic rau in asta.Ba chiar mi se pare un subiect bun,pentru ca majoritatea inseala in ziua de azi.Depinde si cum o face...cu cine...cand si de ce.Oricum...mi se pare o lipsa de bun simt fata de partener sa inseli.Eu nu am inselat niciodata si sper sa nu o fac,insa am fost insealata de 3 ori (de atatea ori stiu eu) si nu e un sentiment placut.Eu sincer va spun tuturor : NU INSELATI ! Este cea mai buna dovada de lasitate.pana la urma cei care inseala se tem ca sa nu isi piarda partenerul sau partenera si de asta ascund aventurile.Asta inseamna ca nu au demnitate....niste lasi...si lase.
Pedeapsa...poi sa se uite la persoana pe care a inselat-o cum o/il inseala si ea.Sa vedem daca o fi placut.

draga mea...nu stiu daca ste bine sa raspundem cu aceiasi moneda...de ce sa-mi pierd eu demnitatea ptr ai demonstra ca ?.......Fiecare este liber sa traiasca cum doreste atata timp cat nu-l deranjeaza pe celalalt...Inseala???- este lipsit de respect pentru relatia sa.....si daca incepe sa se duca respectul, morala, constiinta...nu mai este relatie.....astfel de oameni se gasesc pe toate drumurile ..dar stiu ca femeile cauta altceva .....



aveti dreptate doamnelor.....nu merita sa ne coboram la acelas nivel ...nu avem ce demonstra.si cum spunea sadora,asta ar merita,insa sunt foarte multe cazuri in care un partener isi asuma "dreptul" de a insela dar in acelas timp refuza cu desavarsire sa fie la randul lui inselat.stiu cazuri in care barbatii(ca de regula ei inseala....nu generalizez dar de obicei ei sunt cei care calca stramb) au avut "bunul plac" sa insele,asa au vrut...iar partenera ca sa ii dea o lectie a facut acelas lucru exact cum ati spus si voi.....pfoai cat de ofensat a putut sa fie...cum adica "el",barbat sa fie inselat de femeie?ca doar el are dreptul sa faca asta.......ce nesimtire.pai stai asa,odata ce inseli inseaman ca nu iti pasa de cel de langa tine,nu iti pasa daca afla,nu iti pasa daca il ranesti,daca il doare fapta ta dar in schimb mai si impui ca partenerul sa iti fie fidel.bai frate,odata ce inseli automat si partenerul are dreptul asta,e alegerea lui daca o face sau nu...insa iti pierzi orice drept odata ce recurgi la aditive si nu te mai multumesti cu ce ai.iti alegi ori ceva frumos si stabil fie altele,insa nu ei le vor pe toate. daca as fi inselata nu as putea ierta niciodata,oricat de mult as iubi acea persoana.eu una ..sincer declar ca imi e mila de aia ale caror partenere alfa ca au fost inselate,de ce anume e in stare o femeie....nici nu va imaginati nici nu as vrea sa ma gandesc.......
EndlessBleu
Postat pe 27 August 2009 20:22
bai ati zapacit lumea cu inselatu gata ia o piua
anamaria_brunetik
Postat pe 27 August 2009 20:26
De la: anamaria_brunetik, la data 2009-08-27 20:26:40 bai ati zapacit lumea cu inselatu gata ia o piua



ce ai draga esti stresata la ani tai? ai copii,intretinere de plata, datorii la banci,2 joburi?
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 27 August 2009 20:36
as fi vrut sa am 2 joburi mai multi bani dar asa cred ca stresata de alta ceva si vezi la ce te gandesi
anamaria_brunetik
Postat pe 27 August 2009 20:39
De la: anamaria_brunetik, la data 2009-08-27 20:39:40as fi vrut sa am 2 joburi mai multi bani dar asa cred ca stresata de alta ceva si vezi la ce te gandesi



ce anume te streseaza? ia zi tu lu negrtzu ca poate te descarci si mai trece
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 27 August 2009 20:45
De la: anamaria_brunetik, la data 2009-08-27 20:26:40 bai ati zapacit lumea cu inselatu gata ia o piua

copil frumos....stiu ca suna urat ..dar uratul exista...de aceea vorbim noi oamenii..sa nu ne doara mai departe....
pacifista
Postat pe 27 August 2009 21:11
De la: geo_x, la data 2009-08-26 10:41:25"voi" fiind cine???
barbati!!!??

SPUNE-MI TE ROG ,.....IN GENERAL TRAIESTI SUPERFICIAL????.....UNUL DIN MOTIVELE PENTRU CARE FIECARE FENOMEN UMAN CARE ADUCE DURERE SE AMPLIFICA ESTE LIPSA DE IMPLICARE !!!! DACA SI N VIATA TA INTIMA AI ACELAS COMPORTAMNET...CREDE-MA VEI APAREA AICI CU UN ALT PSEUDONIM ..CAUTAND SFATURI
pacifista
Postat pe 28 August 2009 22:41
De la: pacifista, la data 2009-08-25 12:04:41Vizez barbatii ,,se pare ca au majoritatea in aceste fapte.....cred ca am putea propune o pedeapsa ptr ei: un viol feminin...de la 7 femei in sus...sa faca sex cu el...aveti alte propuneri????

Sa`i "radem"de pe fatza pamantului..putin spus..dar intreabrea vine: cu cine vom mai face copii? ..radem radem..dar cand suntem inselate plangem.
JustAGrl
Postat pe 19 Mai 2010 16:42
SINCER MI SE PARE JOSNIC S INSELI.DAK N MAI IUBESTI ACEA PERSOANA SAU MAI ST EU D C FACI ASA CV PUNE INTAI CAPAT RELATIEI SI INCEPE CU ALTCINEVA.ASA O S F RESPECTAT(A) MAI MULT DE PERSOANELE DIN JURUL TAU SI ITI PASTREZI RESPECTUL DE SINE SI DEMNITATEA.EU UNA NU AS PLATII CU ACEEASI MONEDA.L-AS F S SUFERE IN ALT MOD,DAR IN MOD SIGUR M-AS RAZBUNA
gb_byenkutza
Postat pe 2 Iunie 2010 15:15
De la: scorpio67, la data 2009-08-26 12:03:45
Ce e rau in a vrea sa intelegi povestea cu inselatul? Si daca a deschis topicul nu cred ca trebuie sa fiti rai cu ea .indiferent ca afost sau nu inselata.

Eu i-as castra pe barbatii nemernici iar pe femeii le-as obliga sa se masturbeze cu frunze de cactus.



uuu.. scorpio... sadico... cum de ti-a venit asa ceva in minte.. runze de cactus?? am simtit o durere pana in talpi numa cand am citit.. ;)))
mihablonda
Postat pe 3 Iunie 2010 01:09
De la: mihablonda, la data 2010-06-03 01:09:27
De la: scorpio67, la data 2009-08-26 12:03:45
Ce e rau in a vrea sa intelegi povestea cu inselatul? Si daca a deschis topicul nu cred ca trebuie sa fiti rai cu ea .indiferent ca afost sau nu inselata.

Eu i-as castra pe barbatii nemernici iar pe femeii le-as obliga sa se masturbeze cu frunze de cactus.



uuu.. scorpio... sadico... cum de ti-a venit asa ceva in minte.. runze de cactus?? am simtit o durere pana in talpi numa cand am citit.. ;)))


Ete, eram cam nervoasa in momentul cand am scris si mi se urcase adrenalina la cap i imi stimula imaginatia letala !

Postat pe 3 Iunie 2010 07:23
De la: scorpio67, la data 2010-06-03 07:23:48
De la: mihablonda, la data 2010-06-03 01:09:27
De la: scorpio67, la data 2009-08-26 12:03:45
Ce e rau in a vrea sa intelegi povestea cu inselatul? Si daca a deschis topicul nu cred ca trebuie sa fiti rai cu ea .indiferent ca afost sau nu inselata.

Eu i-as castra pe barbatii nemernici iar pe femeii le-as obliga sa se masturbeze cu frunze de cactus.



uuu.. scorpio... sadico... cum de ti-a venit asa ceva in minte.. runze de cactus?? am simtit o durere pana in talpi numa cand am citit.. ;)))


Ete, eram cam nervoasa in momentul cand am scris si mi se urcase adrenalina la cap i imi stimula imaginatia letala !



sa nu dea dracu sa fiu in preajma ta daca ti se va mai intampla asta vreodata...
mihablonda
Postat pe 3 Iunie 2010 18:13
http://haineatmosphere.blogspot.com/ haine dragute pt toate buzunarelele....va astept fetelor,,fac si reducere la achizitionarea a mai multe produse.....
luiza_maria
Postat pe 3 Iunie 2010 18:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Help pls 3 De la: Diavolyta_ 28 August 2009 00:09
ne-am certat si am plecat 3 De la: adytza_adytza 20 August 2011 05:42
Ati mai auzit de o persoana caruia ii place sa "fure" mireasa ? 9 De la: ral23 24 Martie 2010 11:42
m-am indragostit de amant 27 De la: STEFYIO 15 Aprilie 2010 12:56
Am nevoie de un sfat.... 21 De la: andreea1976 18 Februarie 2009 21:58