Setari Cookie-uri

am nevoie de un sfat

Acum 2 saptamanani am decoperit ca prietenul meu flirta cu o colega de serviciu (casatorita!!!!)pe mess.ultima data cand l-am intalnit i-am zis ca am vaz totul s i-am inchis usa in nas fara sa-i dau dreptul la replica,fiind f. suparata in clipa aceea.de atunci nu a mai dat nici un semn de viata.Acum imi pare rau ca nu am vrut sa discutam si stau si ma macin cu fel de fel de intrebari.nu stiu ce sa fac.simt ca innebunesc.
diana33
Postat pe 8 Februarie 2009 19:16
daca nu a mai dat niciun semn inseamna k a acceptat situatia si k nu a vrut sa lupte...probabil nu isi mai doreste ceva cu tine...in niciun caz sa nu il cauti tu...lasa l asa daca te iubeste va veni el
SweetHappyButterfly
Postat pe 8 Februarie 2009 19:18
In nici un caz nu'l cauti
asteapta cu RABDARE
El e vinovatul el trebe sa vina daca are nevoie de tine
Daca nu , acum vei pricepe ca tot se va fi terminat pina la urma tot
raluccia
Postat pe 9 Februarie 2009 18:51
ce intelegi tu prin flirt?

si de ce nu i-ai dat sansa unei explicatii ?
_oktober_
Postat pe 9 Februarie 2009 18:53
Nu lasa timpul sa treaca,cauta-l si vorbeste cu el vezi ce are de spus,nu lasa sa se ruineze o relatie din orgoli,mult succes si sa ne dai vesti bune
o_inima_pustie
Postat pe 9 Februarie 2009 22:06
sau poate ii este rusina sa recunoasca in fata ta k a gresit
barbatii sunt foarte orgoliosi
bestiutza_relouded
Postat pe 9 Februarie 2009 22:09
De la: diana33, la data 2009-02-08 19:16:29Acum 2 saptamanani am decoperit ca prietenul meu flirta cu o colega de serviciu (casatorita!!!!)pe mess.ultima data cand l-am intalnit i-am zis ca am vaz totul s i-am inchis usa in nas fara sa-i dau dreptul la replica,fiind f. suparata in clipa aceea.de atunci nu a mai dat nici un semn de viata.Acum imi pare rau ca nu am vrut sa discutam si stau si ma macin cu fel de fel de intrebari.nu stiu ce sa fac.simt ca innebunesc.


eu zic, dupa parerea mea k dak te iubea te cauta in disperare, k sa iti explice k nu e adevarat, k el nu "filtra"...dar dak el s-a facut disparut, inseamna k asta si-a dorit, sau poate k se gandeste k ai nevoie de timp de gandire, tu il cunosti mai bine
auralia
Postat pe 9 Februarie 2009 22:13
Se spunea odata : daca iubesti un om, lasa-l sa plece; daca se intoarce, este al tau, daca nu se intoarce...n-a fost niciodata...
Nu vreau sa fiu rea, dar daca te iubea...nu renunta asa usor la tine. Parerea mea.
Trebuie sa ne respectam mai mult noi pe noi, fetelor, ca daca n-o facem noi...ei se invata asa si respect din partea lor nu mai vedem...
airam82
Postat pe 9 Februarie 2009 22:58
Draga Diana,

Nu stiu ce s-a mai intamplat intre timp, daca l-ai cautat sau a venit el, insa parerea mea este ca tu ai vazut ce ai vazut, ce ar putea sa mai explice? Nu cred ca nu i-ai dat sansa de a-si explica gestul, cred doar ca nu l-ai lasat sa te minta in legatura cu asta....fii tare si las-o cum a picat.

Si inca o chestie...daca intr-adevar avea ce sa explice, gasea cum s-o faca....nu traim in epoca de piatra...exista mailuri, telefoane, etc...

Oricum, asteptam un update, ok?
cookiee
Postat pe 10 Februarie 2009 19:16
buna fetelor.va multumesc tare mult pentru sfaturi.in final el nu m-a cautat si nici eu pe el.am aflat de la cunostinte comune ca ar fi zis ca eu as fi interpretat gresit si ca m-am suparat si ca s-a simtit lezat ca i-am violat intimitatea, prin faptul ca i-am citit mesajele de pe mess.asta e... sufar acum,dar pana la urma o sa treaca.La urma urmei daca el nici nu a avut curajul macar sa vorbeasca cu mine demonstreaza totul.chiar nu am ce sa fac.....
diana33
Postat pe 12 Februarie 2009 22:29
De la: airam82, la data 2009-02-09 22:58:37 Se spunea odata : daca iubesti un om, lasa-l sa plece; daca se intoarce, este al tau, daca nu se intoarce...n-a fost niciodata...
Nu vreau sa fiu rea, dar daca te iubea...nu renunta asa usor la tine. Parerea mea.
Trebuie sa ne respectam mai mult noi pe noi, fetelor, ca daca n-o facem noi...ei se invata asa si respect din partea lor nu mai vedem...


ai mare dreptate...cand il prinzi k a gresit si il ierti ...si`o ia in cap si mai face k zice "lasa k o sa ma ierte" asa sunt barbatii...si nu trebuie sa le permitem asa ceva. mai lasa lucrurile asa cel mult o saptamana si daca nu da nici un semn...ar fi bine sa iti vezi de viata ta si sa gasesti pe cineva care sa iti merite atentia . pup si mult succes

Postat pe 18 Februarie 2009 12:48
tot e adevarat din ce spun cele de mai sus. dak te iubea te asalta cu explicatii,dar si faptul k tu ai fost impulsiva si nu l-ai lasat sa ti le dea cand a vrut el.unii barbati sant razbunatori,poate de asta nu a mai aparut.dak vrea ceva intradevar apare el,stai fara grija
lacrasar
Postat pe 19 Februarie 2009 16:44
Nu ai de ce sa te macini.Gandestete ca de ai fi stat sa-i inghiti gogosii atunci deja el ar fi facut-o din nou.A crezut fraiera si inseamna ca imi merge.Acuma asa departe de tine ,daca are sentimente profunde fata de tine .........intr-o zi tot va aparea sa-si ceara iertare ..........dar fara gogosi.Va spune :am gresit dar mi-am dat seama ca te iubesc.Daca nu vine inseamna ca nu te iubeste suficient pt a face asta si in concluzie e mai bine ca sa terminat acuma ,si nu dupa o eventuala casatorie.
TRAIESTETI VIATA..........CE-I AL TAU AL TAU RAMANE.
kudika022144
Postat pe 7 Iunie 2009 09:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce i-am face unui barbat cu doua foste neveste, 2 copilasi abandonati si multe amante 31 De la: Ralukutzza 9 Septembrie 2009 17:57
rana pe uter 3 De la: kudika184484 22 Martie 2012 11:05
ce rol am eu??amanta sau a treia roata de la caruta!!??? 145 De la: scorpyow10 2 Mai 2009 22:11
sa dai vrabia din mana pe cioara de pe gard??? 24 De la: MiaMz 6 Septembrie 2009 19:58
cealalta femeie 22 De la: r_girl 7 Mai 2009 14:06