Setari Cookie-uri

help ... pls

sa mutat acum 4 luni l mine in bl un baiat.am facut rost d id lui am vorbit cu el p mess,sa bagat s el in seama d 2 ori in schimb ma bagam in seama doar eu.lam intrebat odata c parere are despre mn si mia spus ca sunt simpatica,de treaba dar daca as vrea o relatie cu el nu ar putea decat s isi bata joc d mine s ca mai bine am ramane prieteni.mia spus c nu ii plac relatiile c ii place s fie cu mai multe fete.eu nu am luat in seama c a spus s am continuat s vreau s il cuceresc.am ajuns obsedata d el.lam urmarit d cateva ori s ma vazut.nu mia spus nimic doar radea.dar s el o face expre s imi da sperante.cand vorbeste cu mine pe mess pune :* sau :X sau vb cu mine cu gagico.el ma saluta primul cateodata.iar mie lucrurile astea imi dau sperante.acum 2 seri au venit niste prieteni la el si stateau in fata blocului la el la scara si se uitau cateodata la mine la geam.la un mom dat sau asezat p banca din fata scarii mele s se uitau l mine l geam iar banca din fata scarii lui era libera.c s mai cred? eu cred ca i-am dat de inteles ca imi place de el.poate ca ar fi mai bine sa il las in pace nu?vreau s il uit da nu pot ca mam obisnuit s fac lucruri care au legatura cu el.m-am obisnuit sa ma uit mereu pe geam dupa el, sa verific pe un program daca e pe invizibil pe mess, sa intru pe hi5 lui.am ajuns foarte obsedata de el.chiar in seara asta lam vazut s ma salutat.cand se uita la mine ma priveste in ochi foarte patrunzator.ce sa mai fac :((? ajutati-ma!
deea_andutza
Postat pe 1 Septembrie 2009 22:17
cat timp ti-a luat sa faci rost de id-ul lui?
mitura
Postat pe 1 Septembrie 2009 22:19
da chiar asa... sa mi'l dea si mie
Diavolyta_
Postat pe 1 Septembrie 2009 22:21
ia spune'mi tu mie... cand vb cu el pe mess tot asa analfabeta esti?
Diavolyta_
Postat pe 1 Septembrie 2009 22:25
in 2 zile am facut rost de id-ul lui pentru ca ii cunosteam varul
deea_andutza
Postat pe 1 Septembrie 2009 22:26
Iti spune "gagico"? Wow, asta e un semn de respect impletit cu iubire in fasha. Sau, poate inseamna doar... "una din voi, toate alea de purtati fusta si de care eu imi bat joc".. Nu sunt asa de sigura...
rashela
Postat pe 1 Septembrie 2009 22:28
si pana la urma imi da si mie cineva un sfat? si apropo multumes pentru compliment ... daca sunt analfabeta e problema mea ;) nu te-am rugat pe tine in special sa imi dai sfaturi ;)
deea_andutza
Postat pe 1 Septembrie 2009 22:30
multumesc *
deea_andutza
Postat pe 1 Septembrie 2009 22:31
De la: deea_andutza, la data 2009-09-01 22:30:25si pana la urma imi da si mie cineva un sfat? si apropo multumes pentru compliment ... daca sunt analfabeta e problema mea ;) nu te-am rugat pe tine in special sa imi dai sfaturi ;)


bine "GAGICO"
Diavolyta_
Postat pe 1 Septembrie 2009 22:32
De la: Diavolyta_, la data 2009-09-01 22:32:39
De la: deea_andutza, la data 2009-09-01 22:30:25si pana la urma imi da si mie cineva un sfat? si apropo multumes pentru compliment ... daca sunt analfabeta e problema mea ;) nu te-am rugat pe tine in special sa imi dai sfaturi ;)


bine "GAGICO"



merci ... se vede ca iti place sa iti bati joc de oameni ... tie ti-ar conveni sa postezi o intrebare pe forum si altii sa isi bata joc de tine ? nu cred asa ca mai usor cu intepaturile
deea_andutza
Postat pe 1 Septembrie 2009 22:41
ufff... uite ce'ai facut acum... m'ai facut sa'mi dea lacrimile...
Diavolyta_
Postat pe 1 Septembrie 2009 22:44
De la: Diavolyta_, la data 2009-09-01 22:44:35ufff... uite ce'ai facut acum... m'ai facut sa'mi dea lacrimile...




=))=)) saracuta de tine =)) vrei o batista =)) ?
deea_andutza
Postat pe 1 Septembrie 2009 22:45
De la: deea_andutza, la data 2009-09-01 22:41:19
De la: Diavolyta_, la data 2009-09-01 22:32:39
De la: deea_andutza, la data 2009-09-01 22:30:25si pana la urma imi da si mie cineva un sfat? si apropo multumes pentru compliment ... daca sunt analfabeta e problema mea ;) nu te-am rugat pe tine in special sa imi dai sfaturi ;)


bine "GAGICO"



merci ... se vede ca iti place sa iti bati joc de oameni ... tie ti-ar conveni sa postezi o intrebare pe forum si altii sa isi bata joc de tine ? nu cred asa ca mai usor cu intepaturile

Draga mea, nu te supara! Crede-ma, uneori e mai bine sa te "mistocareasca" cineva pe un forum decat in realitate. Eu nu spun ca baiatul ala isi bate joc de tine, dar nici ca te place prea mult. Si daca tot vrei un sfat concret.. sa zicem ca cel mai bine ar fi sa-ti vezi acum de treburile tale (aka scoala care trebuie sa inceapa). Daca pustiulica ti-a inteles mesajele.. si va dori ceva serios de la tine, te va cauta. Si nu uita! Cand un baiat iti spune gagico.. nu te place. Esti doar o GAGICA, atata tot. Vrei sa-ti spun cam ce vorbeau ei pe banca din fata blocului tau? In nici un caz cat esti de frumoasa si desteapta... din pacate.
rashela
Postat pe 1 Septembrie 2009 22:45
De la: Diavolyta_, la data 2009-09-01 22:25:09ia spune'mi tu mie... cand vb cu el pe mess tot asa analfabeta esti?


azi l-am auzit pe unu' strigand spre cineva : brbbb
geo_x
Postat pe 1 Septembrie 2009 22:47
merci mult pentru sfat ...
deea_andutza
Postat pe 1 Septembrie 2009 22:47
De la: geo_x, la data 2009-09-01 22:47:36
De la: Diavolyta_, la data 2009-09-01 22:25:09ia spune'mi tu mie... cand vb cu el pe mess tot asa analfabeta esti?


azi l-am auzit pe unu' strigand spre cineva : brbbb


pai si ce-ai vrea!!!??e 1 septembrie..acusica vine iarna..
mitura
Postat pe 1 Septembrie 2009 22:49
brb = be right back. mess!
geo_x
Postat pe 1 Septembrie 2009 22:50
De la: deea_andutza, la data 2009-09-01 22:45:16
De la: Diavolyta_, la data 2009-09-01 22:44:35ufff... uite ce'ai facut acum... m'ai facut sa'mi dea lacrimile...




=))=)) saracuta de tine =)) vrei o batista =)) ?



nu gagicutzo... asta ti'o las tie... crede'ma o sa ai nevoie...
Diavolyta_
Postat pe 1 Septembrie 2009 22:51

Draga mea, nu te supara! Crede-ma, uneori e mai bine sa te "mistocareasca" cineva pe un forum decat in realitate. Eu nu spun ca baiatul ala isi bate joc de tine, dar nici ca te place prea mult. Si daca tot vrei un sfat concret.. sa zicem ca cel mai bine ar fi sa-ti vezi acum de treburile tale (aka scoala care trebuie sa inceapa). Daca pustiulica ti-a inteles mesajele.. si va dori ceva serios de la tine, te va cauta. Si nu uita! Cand un baiat iti spune gagico.. nu te place. Esti doar o GAGICA, atata tot. Vrei sa-ti spun cam ce vorbeau ei pe banca din fata blocului tau? In nici un caz cat esti de frumoasa si desteapta... din pacate. [/quote]


ce sa fac sa ii dau ignore pe mess ? sa nu il mai salut cand trece pe langa mine ? sau ce ? pentru ca am primit astfel de sfaturi
deea_andutza
Postat pe 1 Septembrie 2009 22:52
si de ce nu le urmezi??
geo_x
Postat pe 1 Septembrie 2009 22:53
da` "mno" ce puii mei inseamna??
mitura
Postat pe 1 Septembrie 2009 22:53
nu stiu ... poate pentru ca nu pot ... imi e greu intr-un fel
deea_andutza
Postat pe 1 Septembrie 2009 22:54
De la: mitura, la data 2009-09-01 22:53:21da` "mno" ce puii mei inseamna??


aici m-ai blocat!!
geo_x
Postat pe 1 Septembrie 2009 22:54
salut. bai eu cred ca ai putea sa-l uiti aflandu-i exact adevarata lui fata pe care tu o refuzi sa o vezi. iesi intr-o seara cu el si vezi pana unde ajungi. atunci o sa-ti dai seama ca ai stat atata timp cu gandul la un baiat care nu merita, care vrea doar distractie. asa ca daca esti dispusa sa te distrezi stii la cine sa apelezi. sper sa te ajute cuv mele.si app :* si :X nu inseamna nimic crede ma...sunt doar emoticonuri fara sens inventate din plictiseala ;)
hama45
Postat pe 1 Septembrie 2009 22:57
De la: deea_andutza, la data 2009-09-01 22:54:00nu stiu ... poate pentru ca nu pot ... imi e greu intr-un fel


aaa, si vrei niste sfaturi mai apropiate sufletului tau, nu!? ceva care sa te faca sa mai speri.
geo_x
Postat pe 1 Septembrie 2009 22:58
De la: deea_andutza, la data 2009-09-01 22:52:11
Draga mea, nu te supara! Crede-ma, uneori e mai bine sa te "mistocareasca" cineva pe un forum decat in realitate. Eu nu spun ca baiatul ala isi bate joc de tine, dar nici ca te place prea mult. Si daca tot vrei un sfat concret.. sa zicem ca cel mai bine ar fi sa-ti vezi acum de treburile tale (aka scoala care trebuie sa inceapa). Daca pustiulica ti-a inteles mesajele.. si va dori ceva serios de la tine, te va cauta. Si nu uita! Cand un baiat iti spune gagico.. nu te place. Esti doar o GAGICA, atata tot. Vrei sa-ti spun cam ce vorbeau ei pe banca din fata blocului tau? In nici un caz cat esti de frumoasa si desteapta... din pacate.



ce sa fac sa ii dau ignore pe mess ? sa nu il mai salut cand trece pe langa mine ? sau ce ? pentru ca am primit astfel de sfaturi [/quote]

Da, da-i ignore! Iti garantez ca nici tu, nici el nu o sa muriti. Iar daca o fi ceva de capul lui.. nici nu-i nevoie de mess sa te caute. Striga la geam... Si nu mai spune... NU POT.. ca
rashela
Postat pe 1 Septembrie 2009 23:00
va multumesc mult pentru sfaturi. voi incerca sa le pun in aplicare.
deea_andutza
Postat pe 2 Septembrie 2009 11:03
De la: geo_x, la data 2009-09-01 22:58:23
De la: deea_andutza, la data 2009-09-01 22:54:00nu stiu ... poate pentru ca nu pot ... imi e greu intr-un fel


aaa, si vrei niste sfaturi mai apropiate sufletului tau, nu!? ceva care sa te faca sa mai speri.



pai sincer ... mi-ai cam ghicit gandurile ... :D

doar m-am amagit :-J merci inca o data pentru sfaturi
deea_andutza
Postat pe 2 Septembrie 2009 11:06
lasa-l in pace;nu te mai gandi la el decat daca ai vreo tendinta sa iti faci rau;omul ti-a zis de la inceput ca nu e interesat sa aiba o relatie asa ca sti la ce sa te astepti;in plus nu stiu cat mai are pana sa o ia la fuga cand o sa te vada
kudika067077
Postat pe 8 Septembrie 2009 23:40
De la: kudika067077, la data 2009-09-08 23:40:11lasa-l in pace;nu te mai gandi la el decat daca ai vreo tendinta sa iti faci rau;omul ti-a zis de la inceput ca nu e interesat sa aiba o relatie asa ca sti la ce sa te astepti;in plus nu stiu cat mai are pana sa o ia la fuga cand o sa te vada



merci mult de sfat

p.s. acum de curand un amic de al lui mi-a intrat in lista cu pretextul ca vrea sa iesim la un suc :|
deea_andutza
Postat pe 9 Septembrie 2009 22:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna fetelor. 17 De la: vali_pc2007 28 Iunie 2010 17:07
compatibilitate 31 De la: dolceK 22 Martie 2009 17:40
salon Azaleea 6 De la: Cherrylips 11 Noiembrie 2009 16:48
hello girls:) 29 De la: Titanika 1 Februarie 2012 14:49
cum sa fac sa am o rel sexuala mai bogata 29 De la: sirghea 5 Iunie 2010 10:42