help ... pls

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Pagini: 1 2 3 >> Sari la pagina:
deea_andutza Avatarul lui deea_andutza

40 mesaje
Oras: galati

sa mutat acum 4 luni l mine in bl un baiat.am facut rost d id lui am vorbit cu el p mess,sa bagat s el in seama d 2 ori in schimb ma bagam in seama doar eu.lam intrebat odata c parere are despre mn si mia spus ca sunt simpatica,de treaba dar daca as vrea o relatie cu el nu ar putea decat s isi bata joc d mine s ca mai bine am ramane prieteni.mia spus c nu ii plac relatiile c ii place s fie cu mai multe fete.eu nu am luat in seama c a spus s am continuat s vreau s il cuceresc.am ajuns obsedata d el.lam urmarit d cateva ori s ma vazut.nu mia spus nimic doar radea.dar s el o face expre s imi da sperante.cand vorbeste cu mine pe mess pune :* sau :X sau vb cu mine cu gagico.el ma saluta primul cateodata.iar mie lucrurile astea imi dau sperante.acum 2 seri au venit niste prieteni la el si stateau in fata blocului la el la scara si se uitau cateodata la mine la geam.la un mom dat sau asezat p banca din fata scarii mele s se uitau l mine l geam iar banca din fata scarii lui era libera.c s mai cred? eu cred ca i-am dat de inteles ca imi place de el.poate ca ar fi mai bine sa il las in pace nu?vreau s il uit da nu pot ca mam obisnuit s fac lucruri care au legatura cu el.m-am obisnuit sa ma uit mereu pe geam dupa el, sa verific pe un program daca e pe invizibil pe mess, sa intru pe hi5 lui.am ajuns foarte obsedata de el.chiar in seara asta lam vazut s ma salutat.cand se uita la mine ma priveste in ochi foarte patrunzator.ce sa mai fac :((? ajutati-ma!
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
cat timp ti-a luat sa faci rost de id-ul lui?
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

da chiar asa... sa mi'l dea si mie
Sweet Little Devil

7696 mesaje

ia spune'mi tu mie... cand vb cu el pe mess tot asa analfabeta esti?
Sweet Little Devil

40 mesaje

in 2 zile am facut rost de id-ul lui pentru ca ii cunosteam varul
rashela Avatarul lui rashela

3663 mesaje

Iti spune "gagico"? Wow, asta e un semn de respect impletit cu iubire in fasha. Sau, poate inseamna doar... "una din voi, toate alea de purtati fusta si de care eu imi bat joc".. Nu sunt asa de sigura...
I'm not telling you it is going to be easy. I'm telling you it's going to be worth it.

40 mesaje

si pana la urma imi da si mie cineva un sfat? si apropo multumes pentru compliment ... daca sunt analfabeta e problema mea ;) nu te-am rugat pe tine in special sa imi dai sfaturi ;)

40 mesaje

multumesc *

7696 mesaje

De la: deea_andutza, la data 2009-09-01 22:30:25si pana la urma imi da si mie cineva un sfat? si apropo multumes pentru compliment ... daca sunt analfabeta e problema mea ;) nu te-am rugat pe tine in special sa imi dai sfaturi ;)

bine "GAGICO"
Sweet Little Devil

40 mesaje

De la: Diavolyta_, la data 2009-09-01 22:32:39
De la: deea_andutza, la data 2009-09-01 22:30:25si pana la urma imi da si mie cineva un sfat? si apropo multumes pentru compliment ... daca sunt analfabeta e problema mea ;) nu te-am rugat pe tine in special sa imi dai sfaturi ;)

bine "GAGICO"

merci ... se vede ca iti place sa iti bati joc de oameni ... tie ti-ar conveni sa postezi o intrebare pe forum si altii sa isi bata joc de tine ? nu cred asa ca mai usor cu intepaturile

7696 mesaje

ufff... uite ce'ai facut acum... m'ai facut sa'mi dea lacrimile...
Sweet Little Devil

40 mesaje

De la: Diavolyta_, la data 2009-09-01 22:44:35ufff... uite ce'ai facut acum... m'ai facut sa'mi dea lacrimile...

=))=)) saracuta de tine =)) vrei o batista =)) ?

3663 mesaje

De la: deea_andutza, la data 2009-09-01 22:41:19
De la: Diavolyta_, la data 2009-09-01 22:32:39

bine "GAGICO"

merci ... se vede ca iti place sa iti bati joc de oameni ... tie ti-ar conveni sa postezi o intrebare pe forum si altii sa isi bata joc de tine ? nu cred asa ca mai usor cu intepaturile

Draga mea, nu te supara! Crede-ma, uneori e mai bine sa te "mistocareasca" cineva pe un forum decat in realitate. Eu nu spun ca baiatul ala isi bate joc de tine, dar nici ca te place prea mult. Si daca tot vrei un sfat concret.. sa zicem ca cel mai bine ar fi sa-ti vezi acum de treburile tale (aka scoala care trebuie sa inceapa). Daca pustiulica ti-a inteles mesajele.. si va dori ceva serios de la tine, te va cauta. Si nu uita! Cand un baiat iti spune gagico.. nu te place. Esti doar o GAGICA, atata tot. Vrei sa-ti spun cam ce vorbeau ei pe banca din fata blocului tau? In nici un caz cat esti de frumoasa si desteapta... din pacate.
I'm not telling you it is going to be easy. I'm telling you it's going to be worth it.
Fosta membra Kudika.ro
De la: Diavolyta_, la data 2009-09-01 22:25:09ia spune'mi tu mie... cand vb cu el pe mess tot asa analfabeta esti?

azi l-am auzit pe unu' strigand spre cineva : brbbb
au pus mochetaaaa in tren , baaaaaaa'!!

40 mesaje

merci mult pentru sfat ...
Fosta membra Kudika.ro
De la: geo_x, la data 2009-09-01 22:47:36
De la: Diavolyta_, la data 2009-09-01 22:25:09ia spune'mi tu mie... cand vb cu el pe mess tot asa analfabeta esti?

azi l-am auzit pe unu' strigand spre cineva : brbbb

pai si ce-ai vrea!!!??e 1 septembrie..acusica vine iarna..
Fosta membra Kudika.ro
brb = be right back. mess!

7696 mesaje

De la: deea_andutza, la data 2009-09-01 22:45:16
De la: Diavolyta_, la data 2009-09-01 22:44:35ufff... uite ce'ai facut acum... m'ai facut sa'mi dea lacrimile...

=))=)) saracuta de tine =)) vrei o batista =)) ?

nu gagicutzo... asta ti'o las tie... crede'ma o sa ai nevoie...
Sweet Little Devil

40 mesaje

Draga mea, nu te supara! Crede-ma, uneori e mai bine sa te "mistocareasca" cineva pe un forum decat in realitate. Eu nu spun ca baiatul ala isi bate joc de tine, dar nici ca te place prea mult. Si daca tot vrei un sfat concret.. sa zicem ca cel mai bine ar fi sa-ti vezi acum de treburile tale (aka scoala care trebuie sa inceapa). Daca pustiulica ti-a inteles mesajele.. si va dori ceva serios de la tine, te va cauta. Si nu uita! Cand un baiat iti spune gagico.. nu te place. Esti doar o GAGICA, atata tot. Vrei sa-ti spun cam ce vorbeau ei pe banca din fata blocului tau? In nici un caz cat esti de frumoasa si desteapta... din pacate.

ce sa fac sa ii dau ignore pe mess ? sa nu il mai salut cand trece pe langa mine ? sau ce ? pentru ca am primit astfel de sfaturi
Fosta membra Kudika.ro
si de ce nu le urmezi??
Fosta membra Kudika.ro
da` "mno" ce puii mei inseamna??

40 mesaje

nu stiu ... poate pentru ca nu pot ... imi e greu intr-un fel
Fosta membra Kudika.ro
De la: mitura, la data 2009-09-01 22:53:21da` "mno" ce puii mei inseamna??

aici m-ai blocat!!
hama45 Avatarul lui hama45

9 mesaje

salut. bai eu cred ca ai putea sa-l uiti aflandu-i exact adevarata lui fata pe care tu o refuzi sa o vezi. iesi intr-o seara cu el si vezi pana unde ajungi. atunci o sa-ti dai seama ca ai stat atata timp cu gandul la un baiat care nu merita, care vrea doar distractie. asa ca daca esti dispusa sa te distrezi stii la cine sa apelezi. sper sa te ajute cuv mele.si app :* si :X nu inseamna nimic crede ma...sunt doar emoticonuri fara sens inventate din plictiseala ;)
Fosta membra Kudika.ro
De la: deea_andutza, la data 2009-09-01 22:54:00nu stiu ... poate pentru ca nu pot ... imi e greu intr-un fel

aaa, si vrei niste sfaturi mai apropiate sufletului tau, nu!? ceva care sa te faca sa mai speri.

3663 mesaje

De la: deea_andutza, la data 2009-09-01 22:52:11

ce sa fac sa ii dau ignore pe mess ? sa nu il mai salut cand trece pe langa mine ? sau ce ? pentru ca am primit astfel de sfaturi

Da, da-i ignore! Iti garantez ca nici tu, nici el nu o sa muriti. Iar daca o fi ceva de capul lui.. nici nu-i nevoie de mess sa te caute. Striga la geam... Si nu mai spune... NU POT.. ca

40 mesaje

va multumesc mult pentru sfaturi. voi incerca sa le pun in aplicare.

40 mesaje

De la: geo_x, la data 2009-09-01 22:58:23
De la: deea_andutza, la data 2009-09-01 22:54:00nu stiu ... poate pentru ca nu pot ... imi e greu intr-un fel

aaa, si vrei niste sfaturi mai apropiate sufletului tau, nu!? ceva care sa te faca sa mai speri.

pai sincer ... mi-ai cam ghicit gandurile ... :D

doar m-am amagit :-J merci inca o data pentru sfaturi
kudika067077 Avatarul lui kudika067077

2 mesaje

lasa-l in pace;nu te mai gandi la el decat daca ai vreo tendinta sa iti faci rau;omul ti-a zis de la inceput ca nu e interesat sa aiba o relatie asa ca sti la ce sa te astepti;in plus nu stiu cat mai are pana sa o ia la fuga cand o sa te vada

40 mesaje

De la: kudika067077, la data 2009-09-08 23:40:11lasa-l in pace;nu te mai gandi la el decat daca ai vreo tendinta sa iti faci rau;omul ti-a zis de la inceput ca nu e interesat sa aiba o relatie asa ca sti la ce sa te astepti;in plus nu stiu cat mai are pana sa o ia la fuga cand o sa te vada

merci mult de sfat

p.s. acum de curand un amic de al lui mi-a intrat in lista cu pretextul ca vrea sa iesim la un suc :|
Pagini: 1 2 3 >> Sari la pagina: