Setari Cookie-uri

Eu sunt sagetator iar el este capricorn....

Buna numele meu este Gabi si in fiecare zi citesc aici pe forum si azi sa zic asa am prins curaj sa postez si eu subiectul meu....Poate asa primesc si eu cateva sfaturi in legatura cu zodiile noastre. Si pe el tot Gabi il cheama....Ne itelegem bine cu toate ca ai mei nu prea il agreeaza pt ca a fost casatorit si are o fetita care sta la fosta......Cand simte nevoia imi spune c ma iubeste mai mut decat il iubesc eu....foarte mult....dar nu prea imi arata...sa-i fie teama ??? Eu asta cred ! Orice sfat e bine primit ! Multumesc !
G_bi__539_a
Postat pe 3 Septembrie 2009 10:04
ok..in primul rand zodiile nu sunt un factor decisiv in relatie...si eu sunt gemeni si iubitul meu e capricorn..daca stau sa ascult ce zic astrele de compatibilitatea dintre noi..ar trebuii sa fug mancand pamantul!
si iubitul meu e mai introvertit cand e sa-si arate sentimentele..dar in orice situatie a fost pus....mi-a arata prin fapte ce mult tine la mine...cat despre parinti..... , si eu am probleme...dar la un moment dat...decizia iti apartine tie..nu lor!
cantafabule
Postat pe 3 Septembrie 2009 10:10
MERSI fumos ! Ai dreptate...cu siguranta. Imi arata si mie indiferent de situatie ! Dar ma simt.....prost sa zic fatza de el referitor la ai mei....asta e....sper ca timpul sa le rezolve pe toate....
G_bi__539_a
Postat pe 3 Septembrie 2009 10:21
wow. unii oameni au niste povesti de-a dreptul complicate. sau pur si simplu doresc sa-si complice viata. in cazul tau nu cred k zodiile au de-a face cu relatia pe care o aveti. adik sincer trebuie sa te gandesti bine la relatia pe care o ai pentru ca in comparatie cu alte relatii a ta aduce si un copil cu ea; unul care nu este al tau. cu asta cred k am spus cam tot ce gandesc, intrucat nu doresc sa fiu prea directa k sa nu te superi. te pup si ai grija
lao_kudika
Postat pe 8 Septembrie 2009 01:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ajutor!!! 13 De la: brun3tu 28 Noiembrie 2010 16:24
sa-l iert??? 24 De la: terorista27 13 Mai 2009 15:39
ce i-am face unui barbat cu doua foste neveste, 2 copilasi abandonati si multe amante 31 De la: Ralukutzza 9 Septembrie 2009 17:57
parul 2 De la: kudika311399_silvia 12 Noiembrie 2010 16:38
casatorita,ma tenteaza sa insel 77 De la: vieru_cezar_iasi 18 Octombrie 2009 05:06