Setari Cookie-uri

Cadouri

Eu una urasc sa fac cadouri. De ce?
Pentru ca nu ma pricep si mi-e frica sa nu iau ceva penibil.Eu una m-am saturat de haine si portofele si brelocuri. Sunt atatea minuni de vanzare!!!
Well, poate voi sunteti mai inspirate. Vreo idee originala?
Pentru el (adica pt baiat).

Astept sugestii
clandestine
Postat pe 12 Noiembrie 2009 23:03
depinde de ce fel de relatie este intre voi .daca iti este iubit ii poti darui un puzzle facut din poza voastra. la mine a avut efect. .
cryblue
Postat pe 16 Noiembrie 2009 11:15
Pai ideea unui cadou este sa-i placa destinatarului. Urmareste si tu interesele lui, e pasionat de tehnologie, de sport sau are alt hobby? E preocupat de aspectul sau fizic? Si-a exprimat dorinta de a avea un anumit lucru?

Fii atenta la toate acestea si-ti va fi mult mai usor sa alegi un cadou pentru el.
Sau poti sa-l intrebi direct, nu-i nici o rusine.
kitty_krieger
Postat pe 16 Noiembrie 2009 11:25
multumesc fetelor:D adevarul e ca ne place sa primim cadouri, dar cand sa le facem :-w
clandestine
Postat pe 16 Noiembrie 2009 20:08
De la: clandestine, la data 2009-11-16 20:08:12multumesc fetelor:D adevarul e ca ne place sa primim cadouri, dar cand sa le facem :-w

pey tuturor le place sa primeasca cadouri :D dar cand e vorba de facut cadouri pauza :-P
yumy
Postat pe 17 Noiembrie 2009 08:38
la mine, una, nu e pb de chletuieli ci de idei si de teama ca persoanei respective nu o sa-i placa:P
clandestine
Postat pe 17 Noiembrie 2009 23:21
Hmm... daca este o persoana speciala in viatza ta... Ai putea sa ii daruiesti un cadou facut de tine. Eu de exemplu i-am cumparat o agenda.. iar pe fiecare pagina in coltzul de sus i-am scris cate o zicala, proverb sau pur si simplu ce mi-a venit in cap. Asa stiam ca daca avea sa foloseasca agenda.. in fiecare zi cand avea sa o deschida.. o sa isi aduca aminte de mine
Aaa.. sau altceva.. I-am luat un inel anti-stress din argint... si i l-am ascuns intr-o prajitura saracul, era sa isi rupa dintii... dar am ras apoi amandoi cu pofta! [ma rog, cu astfel de idei tb sa ai grija sa nu petreceti Craciunul impreuna... la spital,eh)
Acum depinde ce fel de "talente ascunse" ai si ce preferinte are el.
Sunt barbati carora le place sa le gatesti... altii mai "artisti". Daca ai talent la pictat... poti sa ii pictezi ceva.
Oricum, sincer.. nu conteaza *ce* ii dai atata timp cat dai din inima si cu toata dragostea.. iar asta se simte :) Zicea Sfantul Ioan Gura de Aur parca... "Dragostea este bucuria de a face altora bucurii!"
So... succes!!
Nadzieja
Postat pe 2 Decembrie 2009 17:03
thanks:D stii cum e? sunt oarecum ft stresata sa nu fac un cadou urat sau nepotrivit. si nu stiu ce sa fac. si azi m-am plimbat 2 ore prin magazine degeaba. parca nimic nu e destul de bun pt el:)
clandestine
Postat pe 7 Decembrie 2009 21:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
violenta in familie 23 De la: Diannnnnnna 27 Octombrie 2009 21:54
ce parere aveti voi despre femeiile polisite? 38 De la: Lucia38 10 Noiembrie 2009 12:08
poate cineva sa ma ajute 4 De la: Diavolyta_ 16 Iulie 2009 21:21
Cadou aniversare, pls :sml-sign0199: 10 De la: mitura 14 Octombrie 2010 22:00
cum sa recastig increderea lui? 25 De la: yumy 3 Octombrie 2010 20:34