Setari Cookie-uri

Va plac misoginii??

De la: MIS0GIN, la data 2009-09-22 04:55:44
Exact coropiºniþelor m-am întors!!! Iar tu dandanaua_reloaded o sã fi prima din insectarul meu la secþiunea dãunãtori ce se ascund îngropaþi în gunoi de grajd.ªi zic ascunºi pentru cã ai profilul ascuns de vederea lumii.Dar þi-ai dat seama de asta din start, fata tatii cea isteaþã.Dedesubt sub "Dãunãtori" p etichetã la insectar mai avem "Combatere".Iþi stã în obiceiul de insectã sã-þii þi capul cu buzele înfipte în fundul altora ca tine, sã-l pupincuriceºti bine spre a-þi înmulþi roiul de surate.Acþiunea de deratizare e simplã deci.E necesar sã þi disloc botul din fundul celeilalte ºi sã te scot la suprafaþã din gunoiul de grajd aºa urâtã ºi singurã cum eºti ºi lanþul de dãunãtori se rupe.Înþeleg cã eºti îndreptãþitã sã vorbeºti despre avortoni, cã doar corpul tãu e capabil sã-i producã.Dar vezi tu dragã Gryllotalpa gryllotalpa, odatã produs un avorton ca mine care ºi supravieþuiºete la stadiul de matur îþi poate da oricând peste nas þie,sexului slab,pângãrit,neintrat în bisericã la menstruaþie de sãrbãtori, cu interdicþie pe viaþã în orice altar ortodox,ºi privatã de plãcerea urinatului din picioare, cu faptul cã sunt mai interesant ca tine din orice punct de vedere.ªi acum zi-mi tu mie ,cum sã nu mã admiri când am folosit un limbaj decent, ca la carte care ti-a descris inferioritatea.Cum sã nu dai tu fuga fuguþa acum sã-mi vizualizezi profilu ºi sã te minunezi aburindu-þi ochelarii cât de special ºi deosebit sunt faþã de tine care eºti un nimic.




exact avorton cretinoid, nu esti decat produsul nefericit al "transportului" unui spermatozoid pe jumatate mort de catre o musca beata inspre vaginu' muma-tii....
apropo sti ca doamna ma-ta e din aceesi regn animal din care faci si tu parte nu-i asa???

iti reamprospatam memoria....nu de alta dar am certa impresie ca esti atat de patetic in viata reala incat toate frustrarile ti le versi pe un biet site....
deci gagauta avorton s-a gandit el sa vada cine are tupeul sa ii zica de dulce si iata, dupa vizualizarea profilului meu ... prostul satului regurgiteaza din nou pe forum...

fatucoooo, aia de zisasi ca esti tentativa asta umanoida.... esti sigura ca nu gandeste la fel despre tine????





hai la mai mare ca m-ai facut sa rad copios....
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Septembrie 2009 19:02
De la: geo_x, la data 2009-09-22 23:19:39miso, pun pariu ca sotia ta e tratata ca o printesa!!
saracuta!!


eee nevasta ca nevasta dar sa vezde ma-sa.... hmmmmm
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Septembrie 2009 19:08
De la: puffffer, la data 2009-09-23 00:22:44
De la: geo_x, la data 2009-09-22 23:43:11
De la: puffffer, la data 2009-09-06 10:35:41 La intrebarea asta toate raspundeti nu , dar cand vedeti unul il complimentati mai rau ca pe Einstein, aveti unul pe kudika cea care il castiga sa ii ofer un premiu ?.insa misoginul sa fie castigat corect .1 2 3 Start ,hmmmmmmm unele au trisat au luat startul prea devreme ;) dar cine stie se gaseste vreo isteata sa le o ia inainte



asaaaa!!
deci tu deschizi un topic, pentru ca o compatrioata de-a ta in ale inteligentei, ii trimite un mesaj lu' el Miso!
mai tarziu, se dovedeste ca el Miso, este tuo marito! pana aici e totul clar. foarte clar!!! atat de clar incat mi-au trebuit trei zile sa ma hotarasc sa postez.
ma gandesc, asaaa stand cu tigarea-ntrun colt al gurii si scarpinandu-ma timid la oo, daca-ti trimit io un mesaj, el va face la fel!!??[/qu

macho cu oo nu crezi ca dupa 3 zile ti-ai pierdut spontaneitatea ? da am deschis acest topic ptr compatrioata mea care ar fi trebuit sa respecte mai mult femeile


fatucoooo pune-l pe "dhashteptul" ala de-i zici "preten" sa te invete sa folosesti calculatorul.... stiiiim lui nu-i plac femeile ...dar totusi nici chiar asa.... una ca tine care se respecta... ar trebui de 2 ani de cand e pe forum sa stie sa mai si foloseasca diversele utilitati ale acestui minunat spatiu virtual pus cu prisosinta la dispozitie de it-istii de la kudika pudika...

dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Septembrie 2009 19:12
De la: MIS0GIN, la data 2009-09-23 01:02:36
De la: Lore_lorena, la data 2009-09-23 00:53:14dude what the hell???deci sa ne intelegem asta este singurul meu cont...first time...si second:a terminat prietena ta de calcat tricourile alea 100?:)))

Prietena mea este o prinþesã, nu spalã, pentru asta am servitoare.



comaneeeeee unde esti mai mamii ie-te altu care-si face mandra printesica...
vai cocalaru' mamii....mancate-ar muma-ta fript...

demni unul de altul
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Septembrie 2009 19:14
Evident ca habar nu are de unde provine . Poate ca mambo bambo misoginu e facut in borcan. A facut cacuta o musca, a iesit o larva si apoi un vierme. Fiind anomalie genetica a iesit un vierme biped. Poate stie el misterul ca vad ca are o placere perversa pentru stiintele naturii. Noua nu ne plac gusturile si placerile lui. Nu i le putem schimba dar putem sa ne ca*** in ele nu-i asa?( sau pe el) asa ca niste coropisnite rele ce suntem pana il ia dracu.
frozen_autumn
Postat pe 24 Septembrie 2009 19:16
De la: MIS0GIN, la data 2009-09-23 03:57:55
De la: Lore_lorena, la data 2009-09-23 03:16:13iar prietena ta nu te supara pe mine...numai calitatile unei printese nu le are=))nu stiam ca printesele sunt asa mahalagioaice:P


N-aº mai fi misogin dacã n-ar fi mai bunã ca mine, sau încã nu þi-e clar?


cata dreptate poti sa ai mai omulet patetic.... cum spuneam demni unul de altul
printesa si cocalarul
da' manelele fratie ....cu manelele cum e....sa aude pa toata strada????
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Septembrie 2009 19:17
De la: cantafabule, la data 2009-09-24 10:45:42am o singura nelamurire....si aceasta intrebare se adreseaza printesei misoginului:
Scumpa mea....imi spui te rog de ce ai postat acest topic la "moda"?


pe langa faptul ca s-a dovedit a fii o printesica pitzipoanca , demna de avortonul ala de-i zice prieten... te puteai astepta la altceva???serios acu..... si mai e si de 2 ani pe site...

dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Septembrie 2009 19:27
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-09-24 19:27:02
De la: cantafabule, la data 2009-09-24 10:45:42am o singura nelamurire....si aceasta intrebare se adreseaza printesei misoginului:
Scumpa mea....imi spui te rog de ce ai postat acest topic la "moda"?


pe langa faptul ca s-a dovedit a fii o printesica pitzipoanca , demna de avortonul ala de-i zice prieten... te puteai astepta la altceva???serios acu..... si mai e si de 2 ani pe site...

ce-ai taiat-o acuma
cantafabule
Postat pe 24 Septembrie 2009 19:29
De la: MIS0GIN, la data 2009-09-24 02:07:33
De la: blussy, la data 2009-09-23 23:16:55misoginule, te-ai aplatizat de tot... scuipi mereu aceleasi vorbe de 2 bani pana-ti ies pe nas si pe urechi.......esti o greseala a naturii care isi cauta fericirea in tomberoanele altora.
sfaturile tale bovine ti se potrivesc f. bine, intr-adevar...
esti previzibil ca un diuretic, e de-ajuns sa-ti raspund azi ca maine si gasesc inapoi raspuns. hai, acum uimeste-ma daca esti in stare de asa ceva si nu-mi raspunde la comment, YOU LOOOOOOOSER !!!..........



Greºeºti fluturaº, io-s ca pastila de a 2-a zi! Eute te fac sã avortezi spontan încã o lepãdãturã de coment venitã din fudul gras care-þi tortureazã scaunu.Cât despre aplatizare...lipsa sânilor tãi nu-l afecteazã decât p gagicã-tu, nu încerca sã faci din asta o problemã globalã.Tocmai ai recunoscut cã eºti un tomberon profanat,pentru asta îþi dau un 8 de încurajare,þine-o tot aºa!La câte vorbe de 2 bani am zis p site-ul ãsta mi-ar ajunge sã vã cumpãr p toate ca sã vã pun sã-mi împingeþi maºina când mã duc la curve.

cui îi zici tu fluturaº, zgâtie împãiatã??? dacã-þi dau un dos de labã pe spinare te prãvãli la vale

la ce bun imi vizitezi mereu profilul? crezi cã mã mai cert cu cineva aºa cum o fac cu tine? pãi nu mai existã în tot forumul ãsta aºa ratat ca tine !!!!!!!! dar tu oricum ºtii cã eºti un looser, aºa cã nu e nevoie sã-þi mai spun asta din nou, pentru cã tu tot acelaºi ratat rãmâi.
ºi cascã bine ochii când citeºti ce postez eu, ca sã nu mai interpretezi aiurea aºa cum îþi e ºi mintea aia învãlmãºatã... faza cu tomberoanele...

zi dupã zi ploºnitoreºti aceleaºi tâmpenii....alte ºi alte senilitãþi de frustrat.... mesajele tale dospesc invers proporþional cu discernãmântul pe care-l ai. nu m-am înscris pe forumul ãsta ca sã-mi pierd timpul cu moluºte degerate ca tine, acesta e un site de socializare; dar tu, sãracul, de unde sã ºtii asta... cum te-a vomitat maicã-ta în bãtãturã aºa ai rãmas!

mã car de pe topicul tãu. rãmâneþi în plata voastrã de aerieni incurabili tu ºi aia care þi l-a deschis!
nu mai încerca sã te bagi în seamã pe lângã mine. din punctul meu de vedere DELETE scrie pe tine !!! sã-þi fie þãr'na uºoarã!
blussy
Postat pe 24 Septembrie 2009 20:32
De la: geanina1309, la data 2009-09-24 13:01:42am o intrebare pentru tine MISOGIN: Din cate am citit eu pe-aici tu cu siguranta nu te incadrezi in aceasta categorie.singurele argumente care ar putea sa sustina asa ceva e doar rautatea si superioritatea cu care tratezi femeile.dar nu cred ca e un argument suficient de solid.aici..oricine poate sa para ceea ce vrea.Iar faptul ca esti capabil,ca orice om,sa iubesti o persoana imi intareste aceasta convingere.toate bune pana aici..intrebarea mea e urmatoarea:daca tot stau asa lucrurile,de ce ti-ai creat imaginea asta?am auzit ceva de genu ca ati vrea sa vedeti daca femeile intr-adevar sunt atrase de un barbat care le trateaza urat..asta e tot?
daca e asta,cu siguranta e asa.dar nu neaparat sa fie tratate urat(sunt si extreme,dar nu vb despre astea acum)..dar sa simta ca lupta pt ce isi doresc..daca prada e mult prea usoara,la fel e si interesul..scade direct proportional cu aceasta.dar asta nu se intampla doar la femei.la fel e si la barbati.
o zi buna tuturor


Q.E.D. Rãspuns:pentru cã pot ºi nu-s plictisit încã sã fac ce vreau dintr-o femeie.
MIS0GIN
Postat pe 24 Septembrie 2009 23:28
De la: geo_x, la data 2009-09-24 08:15:04
De la: MIS0GIN, la data 2009-09-24 03:26:13[Tu ºi restul letargicelor patologice care n-au bunul simþ sã-ºi ia concediu medical dupã site-ul ãsta.Eu doar le tastez.Da, sã-þi fie tare teamã de mine, vaginaman!



ma gandeam sa-ti raspund,....... da' nu stiu ce sa fac, sa rad sau sa plang!!!
mai bine ii mai trimit un mesaj nevesti-ti!


Normal cã nu ºti ce sã faci,pt asta sunt eu aici ca sã-þi poruncesc.Mâine mai trimite-i un mesaj,sclavule.ªi mâine toatã ziua sã-þi porþi buttplug-ul înfipt adânc pânã la noi ordine.Nu e un secret cã intrii pe kudika ca sã-þi cauþi stãpânã ºi cum n-ai gãsit încã te voi instrui io sã reuºeºti.Poimâine e ziua de travesti.
MIS0GIN
Postat pe 24 Septembrie 2009 23:40
De la: vio_miha66, la data 2009-09-24 08:35:03
De la: MIS0GIN, la data 2009-09-24 04:14:41
De la: vio_miha66, la data 2009-09-23 11:41:46
De la: MIS0GIN, la data 2009-09-23 01:02:36
De la: Lore_lorena, la data 2009-09-23 00:53:14dude what the hell???deci sa ne intelegem asta este singurul meu cont...first time...si second:a terminat prietena ta de calcat tricourile alea 100?:)))

Prietena mea este o prinþesã, nu spalã, pentru asta am servitoare.



bravo mey...tine-o tot asa...si atunci cand vei ramane cu vrejul stafidit te paraseste pentru altul..wow....fara suparare dar pe undeva in viata ,este bine sa sti cate ceva pana si cei cu sange albastru au inteles asta..se pare ca la noi nu...pacat


Oooof, femeie serioasã, mãritatã ºi cu copil ºi uite cã tot cu gându la vrejuri învârtoºate stai.


1...nu ma tenteaza ...2 era un sfat nu o abordare...deci ia-o ca atare..... nu trage tu concluzii aberante again...pt ca asta faci...nici macar nu intelegi sensul textului,iar de raspuns ce sa mai zic...


lasã-mi bã femeie vreju-n pace, o spun pt ultima oarã
MIS0GIN
Postat pe 24 Septembrie 2009 23:45
De la: MIS0GIN, la data 2009-09-24 23:40:37
De la: geo_x, la data 2009-09-24 08:15:04
De la: MIS0GIN, la data 2009-09-24 03:26:13[Tu ºi restul letargicelor patologice care n-au bunul simþ sã-ºi ia concediu medical dupã site-ul ãsta.Eu doar le tastez.Da, sã-þi fie tare teamã de mine, vaginaman!



ma gandeam sa-ti raspund,....... da' nu stiu ce sa fac, sa rad sau sa plang!!!
mai bine ii mai trimit un mesaj nevesti-ti!


Normal cã nu ºti ce sã faci,pt asta sunt eu aici ca sã-þi poruncesc.Mâine mai trimite-i un mesaj,sclavule.ªi mâine toatã ziua sã-þi porþi buttplug-ul înfipt adânc pânã la noi ordine.Nu e un secret cã intrii pe kudika ca sã-þi cauþi stãpânã ºi cum n-ai gãsit încã te voi instrui io sã reuºeºti.Poimâine e ziua de travesti.


tu, nebunaticule!!
geo_x
Postat pe 25 Septembrie 2009 00:04
De la: vio_miha66, la data 2009-09-24 09:20:27
De la: MIS0GIN, la data 2009-09-24 04:11:05
De la: vio_miha66, la data 2009-09-23 11:28:53
De la: MIS0GIN, la data 2009-09-22 23:46:45
De la: vio_miha66, la data 2009-09-22 19:25:22
De la: MIS0GIN, la data 2009-09-22 05:01:45
De la: vio_miha66, la data 2009-09-21 16:49:30
De la: puffffer, la data 2009-09-06 10:35:41 La intrebarea asta toate raspundeti nu , dar cand vedeti unul il complimentati mai rau ca pe Einstein, aveti unul pe kudika cea care il castiga sa ii ofer un premiu ?.insa misoginul sa fie castigat corect .1 2 3 Start ,hmmmmmmm unele au trisat au luat startul prea devreme ;) dar cine stie se gaseste vreo isteata sa le o ia inainte



ce intrebare?...eu una ma intreb cum de-i toleram...sincer pt ca sunt de groaza..pacat .deoarece daca se straduiesc..pot fi simpatici..uneori...eu cunosc...genul..


Cunoºti tu genul...la 40de ani?Eu ºtii ce cred?Chiar îl cunoºti ºi te-ai fript de câteva ori ca sã folosesc un termen casnic,p înþelesul tãu.Dar ai recidivat,ai sperat ºi...ºi??rar te-au dezamãgit.Of viaþa ta sunã a reciclare.A nu se înþelege cã te-am fãcut un gunoi.



reciclat esti tu beyyyyyyyyyy..istet din CARACAL...D-NULE unde s-a rasturnat caruta cu destepti in ghilimele...sti ceva tu pe langa ca esti misogin declarat mai esti si porc...eu nu m-am fript d-nule atotstiutor ca doar nu ai stat tu la....sti tu unde... sa vezi...no...altfel ma exprimam ca la carte desi eu sper ca fiecare om isi are NASUL fie el bun sau rau...ca om.
sunt casatorita de multi ani ,deci nu am cum sa fiu reciclata....sau tu nu sti ce inseamana viata reciclata..mmm...asa cum afirmi in desteptaciunea ta...
ia vezi tu cum comentezi si aberezi in desteptaciunea ta...declarata...


Cel mai mult mi-a plãcut cum ai scris "cãsãtoritã de mulþi ani".Merg pânã într-acolo sã cred cã þi-ai dres ºi glasul suspinând când ai pronunþat în gând.Nu fi nefericitã, înãuntrul tãu eºti o eroinã,poþi salva planeta.Recicleazã-te dragã,dacã femeile gonflabile se pot recicla, tu de ce n-ai putea?Think green!



sti ceva nici nu vreau sa obosesc in a-ti scrie decat 2 cuvinte d-nisorule cred ca ai o mare problema cu femeile si cred ca pana la urma tu ai fost reciclat bine de vreuna asa ca poate ne spui si noua cum de ti-ai revenit si ai devenit misogin declarat...mmm...
iar din pacate nu pot fi un obiect asa ca nu pot fi reciclata...decat in mintea ta..de obsedat...in ale reciclarii...din cate stiu eu sunt o fiinta ,iar fiintele nu prea cred ca pot fi reciclate...parerea mea de fiinta pamanteana daca tu oi fi vreun extraterestru....


Da, femeile bune îmi mãresc "problema" ca sã zic aºa.Ai perfectã dreptate,fiinþele vi nu pot fi reciclate (ºi acu-þi fac cu ochiu)! Probabil cã d'aia ai ºi preferat sã-þi mãnânci gãina moartã la cinã, ca azi sã abandonezi în vasul de wc ce nu þi-a trebuit de la ea.Nu te mai gândii îþi zic eu...canalizarea oraºului se revarsã în cursurile de apã vecine care-þi asigurã apa de la robinet.Exact, apa cu care-þi vei uda tu florile mâine ca sã ai ce mirosi acasã,în confortul cãminului tãu conjugal.ªi acum spune-mi tu mie dragã interlocutoare...dacã ai abuzat de 2 ori de gãina aia nenorocitã, tu de ce n-ai fi reciclatã pe plan social de cãtre bãrbaþi? ªtii ce-i haios??? Acum ºtiu cã te vei gândi involuntar la mine de fiecare datã când îþi vei uda florile, reacþionând cu acelºi suspin de care-þi vorbeam mai devrme.



uite ca ai si tu un moment de sinceritate ,deci recunosti asa cum s-a mai specificat pe-aici citez..."ca nu esti destul de barbat "sau ca esti si mai rau "impotent"... deci.. parerea asta o au mai multe persoane de aici si ca atare inclin sa cred ca pana la urma asta-i adevarul despre persoana ta,vb..aia nu meriti a ne pierde timpul cu tine....si mai rau sa-ti dam ocazia de-a abera intr-un stll pe care ,dupa comentariul postat mai sus cred ca numai tu-l intelegi ,eu una dragule nu am cum sa fiu reciclata nici macar pe plan social ,asa cum ti-am mai explicat ,dar tu fiind un extraterestru nu ai cum intelege...pacat...si daca te excita faptul ca poti abera in marinimia ta de prostie fa-o mai departe.
nu am de ce sa suspin? dupa ce?invers maybe...desi am 40de ani..bat la k..r....destule pustoaice...scuzele de rigoare pt d-soarele de fata ,vb la modul general...arat bine si sunt multumita de ceea ce vad in oglinda...


Stai sã înþeleg,mã faci prost?Dacã-s aºa de prost ce tot stai cu potenþa mea în gurã?Ce tot îmi suflii-n vrej, îmi tot zici cã mã ignori când 3 din 4 mesaje alea tale aminteºti de organu meu sexual ºi-mi explici cã de fapt eºti frumoasã la 40 de ani.Nu mã atrag femeile ca tine pricepe, nu plânge dar ai sânii lãsaþi, fundul cât o târnã,gâtul plin de piei,probabil ai sfincterul îmbãtrânit ºi eliberezi involuntar gaze...ce sã mai eºti trecutã.Nu te mai teme de menopauzã sexul poate fi mai plãcut apoi,problema e cã-þi vei gãsi mai greu partener sã te doreascã.N-avem nici o ºansã împreunã.Toate cele bune!
MIS0GIN
Postat pe 25 Septembrie 2009 00:04
Inca mai stati de vorba cu jalnicul? De ce oare?
Dor_a
Postat pe 25 Septembrie 2009 00:15
De la: cantafabule, la data 2009-09-24 09:40:39
De la: MIS0GIN, la data 2009-09-24 03:47:27
De la: cantafabule, la data 2009-09-23 09:24:27
De la: MIS0GIN, la data 2009-09-23 01:00:17
De la: geo_x, la data 2009-09-22 23:43:11
De la: puffffer, la data 2009-09-06 10:35:41 La intrebarea asta toate raspundeti nu , dar cand vedeti unul il complimentati mai rau ca pe Einstein, aveti unul pe kudika cea care il castiga sa ii ofer un premiu ?.insa misoginul sa fie castigat corect .1 2 3 Start ,hmmmmmmm unele au trisat au luat startul prea devreme ;) dar cine stie se gaseste vreo isteata sa le o ia inainte



asaaaa!!
deci tu deschizi un topic, pentru ca o compatrioata de-a ta in ale inteligentei, ii trimite un mesaj lu' el Miso!
mai tarziu, se dovedeste ca el Miso, este tuo marito! pana aici e totul clar. foarte clar!!! atat de clar incat mi-au trebuit trei zile sa ma hotarasc sa postez.
ma gandesc, asaaa stand cu tigarea-ntrun colt al gurii si scarpinandu-ma timid la oo, daca-ti trimit io un mesaj, el va face la fel!!??


Tu sã taci când vorbesc eu.ªi dacã te þin oovarele sã-mi rãspunzi, fã-o dupã 3 zile, pãpuºã de ventriloc mânãuit de mâini feminine.

ca tot venii vorba de papusa manuita de maini feminine...ia du-te tu si lingeti ambrozia dintre degetele de la picioare ale prietenei tale atat de "rasfatata " de tine..dupa cum ea insasi se lauda....


si singura boala de care sufar eu in acest moment..este greata pe care mi-o provoci papusel

esti patetic!


bla bla bla... same old shit, geek cumdumpster with an attitude.Cum de-þi permiþi tu sã vorbeºti despre locul dintre degetele prietenei mele rãsfãþate fãrã sã-þi faci plecãciunea înainte?Ieºi afarã potaie, revino, bate la uºã, fã-þi plecãciunea ºi începe a mi te adresa cu Sire! Opreºte-te...eºti neepilatã p mâini, mã dezguºti.Ieºi afarã!


nici nu ma asteptam la un raspuns mai inteligent din partea ta...din nou..patetic deja ma plictisesti..si auzi papusel...nu-mi mai vizita profilul si pozele..ca-mi dai senzatia ca-ti place de mine eu una nici macar nu sunt curioasa cine esti...
si termina cu tampeniile astea ca iau masuri sa te banez!


Baneazã-mã,îndrãzneºte!Oricum îmi vizitezi profilu nelogatã sã nu se contorizeze, banditã micã.Dacã nu mã banezi eºti fraierã,or sã râdã toate de tine.Or sã râdã ºi-or sã se îngraºe fãrã tine,poþi accepta asta?Oricum dacã vã mai mobilizez pe toate aºa s-ar putea sã înceapã sã vã vinã ciclul în acelaºi timp.Deci mulþumiþi-mi, vã veþi depista mai uºor bãrbaþii înºelându-vã.E suficient sã le analizaþi grupa de sânge dupã organul obosit.E un rãspuns suficient de inteleigent pt tine, sau tre sã te mai fac de râs de câteva ori p forum?
MIS0GIN
Postat pe 25 Septembrie 2009 00:23
De la: Dor_a, la data 2009-09-25 00:15:26Inca mai stati de vorba cu jalnicul? De ce oare?


Acum închide-mi ºliþu ºi nu te mai spãla p dinþi pânã mâine dim.
MIS0GIN
Postat pe 25 Septembrie 2009 00:28
De la: Dor_a, la data 2009-09-25 00:15:26Inca mai stati de vorba cu jalnicul? De ce oare?


asta-i ca rezervatu':
nu-mi raspunde la post!!





geo_x
Postat pe 25 Septembrie 2009 00:30
De la: puffffer, la data 2009-09-24 15:55:20
De la: cantafabule, la data 2009-09-24 10:45:42am o singura nelamurire....si aceasta intrebare se adreseaza printesei misoginului:
Scumpa mea....imi spui te rog de ce ai postat acest topic la "moda"?

Am deschis acest topic "la moda" ptr ca o fata a gresit fiindu i greu sa recunoasca, ba mai mult s- a comportat precum nikita cum de altfel ati facut-o majoritatea .M-am uitat pe mai multe topicuri unde ai postat, iti sta in natura ta sa judeci, sa ironizezi ,sa vezi numai jumatatea goala a paharului , cand ai fi putut vedea jumatatea plina a paharului ,cu toata sinceritatea eu nu pot face fata la atatea certuri ,la cuvinte deplasate ,insa cand misogin ti-a raspuns pe masura ta esti deranjata,deja nu te mai simti putermica acum faci parte din categoria sexului slab, nu mai urasti femeile si probabil nici celelalte nu o mai fac ,personal nu am nimic nici cu tine nici cu o fata care o postat aici , nici cu lorena care stia ca misogin are prietena si continua sa-i trimita mesaje chiar daca el ii vorbea destul de umilitor,din partea mea topicul poate fi inchis nu vreau sa ma tavalesc in atata namol ,aceasta comunitate nu prea e comunitate si in nici-un caz ptr femei .Pacat ca am vazut asta si pacat ca ne comportam asa ,probabil imi vei trimite un mesaj usturator prin care ,iar imi vei arata cat esti de puternica ,cat esti de neimblanzita poti fi umana scumpo , asta nu este o slabiciune .


1-0 pt mine iubito
MIS0GIN
Postat pe 25 Septembrie 2009 00:31
De la: Dor_a, la data 2009-09-25 00:15:26Inca mai stati de vorba cu jalnicul? De ce oare?


imi lipseste coman, si reze, si ala...claudyyu... offff in lkipsa lor e bun si asta chiar daca e doar o tentativa.
dandanaua_reloaded
Postat pe 25 Septembrie 2009 00:32
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-09-25 00:32:58
De la: Dor_a, la data 2009-09-25 00:15:26Inca mai stati de vorba cu jalnicul? De ce oare?


imi lipseste coman, si reze, si ala...claudyyu... offff in lkipsa lor e bun si asta chiar daca e doar o tentativa.



are potential , totusi!!
geo_x
Postat pe 25 Septembrie 2009 00:33
De la: geo_x, la data 2009-09-24 17:20:23
De la: puffffer, la data 2009-09-24 15:55:20
De la: cantafabule, la data 2009-09-24 10:45:42am o singura nelamurire....si aceasta intrebare se adreseaza printesei misoginului:
Scumpa mea....imi spui te rog de ce ai postat acest topic la "moda"?

Am deschis acest topic "la moda" ptr ca o fata a gresit fiindu i greu sa recunoasca, ba mai mult s- a comportat precum nikita cum de altfel ati facut-o majoritatea .M-am uitat pe mai multe topicuri unde ai postat, iti sta in natura ta sa judeci, sa ironizezi ,sa vezi numai jumatatea goala a paharului , cand ai fi putut vedea jumatatea plina a paharului ,cu toata sinceritatea eu nu pot face fata la atatea certuri ,la cuvinte deplasate ,insa cand misogin ti-a raspuns pe masura ta esti deranjata,deja nu te mai simti putermica acum faci parte din categoria sexului slab, nu mai urasti femeile si probabil nici celelalte nu o mai fac ,personal nu am nimic nici cu tine nici cu o fata care o postat aici , nici cu lorena care stia ca misogin are prietena si continua sa-i trimita mesaje chiar daca el ii vorbea destul de umilitor,din partea mea topicul poate fi inchis nu vreau sa ma tavalesc in atata namol ,aceasta comunitate nu prea e comunitate si in nici-un caz ptr femei .Pacat ca am vazut asta si pacat ca ne comportam asa ,probabil imi vei trimite un mesaj usturator prin care ,iar imi vei arata cat esti de puternica ,cat esti de neimblanzita poti fi umana scumpo , asta nu este o slabiciune .


pierzi din vedere un aspect! mare, zic io!
comunitari, cum iti place tie sa zici, oamenii, cum imi place mie sa zic, isi folosesc cuvintele uzuale si alea din dictionare sofisticate, pentru a comunica. uneori un sfat, alteori o ironie sub care se ascunde un sfat, un joc, o mangaiere sufleteasca si, poate cel mai mult, sa-si faca prieteni.
nimeni, da' absolut nimeni, intrun an si trei luni de cand sunt p-aci, nu s-a gandit sa deschida un topic pentru parteneru' de viata, care, intrun acces de puseu, s-a gandit sa experimenteze misoginismu' si sa-i apere reputatia de om de familie!
iar de tavalit in noroi, v-ati tavalit din momentu' in care v-ati gandit la asta!


Nu-mi zice cã nu þi-ai fãcut gagicã p kudika într-un an ºi 3 luni ºi te mângâi în continuare sufleteºte, cã mor aici de râs!.Te miri sã vezi un topic crescând din cauza mea neprihãnitule?Nu mã supãra cã te pun sã te epilezi pe picioare ºi sã porþi ºtrampii maicãtii pe cãldurile astea!
MIS0GIN
Postat pe 25 Septembrie 2009 00:43
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-09-25 00:32:58
De la: Dor_a, la data 2009-09-25 00:15:26Inca mai stati de vorba cu jalnicul? De ce oare?


imi lipseste coman, si reze, si ala...claudyyu... offff in lkipsa lor e bun si asta chiar daca e doar o tentativa.


ºi câþiva dinþi îþi lipsesc,recunoate hoaºcã bãtrânã!
MIS0GIN
Postat pe 25 Septembrie 2009 00:44
De la: MIS0GIN, la data 2009-09-25 00:44:36ºi câþiva dinþi îþi lipsesc,recunoate hoaºcã bãtrânã!




mai mai dar totusi inveti sa scri mai repede sau inca iti scrie pitzipoanca textele?????

hai mami regurgiteaza si restul.... nu fii egoist varsa tot ...
dandanaua_reloaded
Postat pe 25 Septembrie 2009 00:46
De la: geo_x, la data 2009-09-25 00:33:47
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-09-25 00:32:58
De la: Dor_a, la data 2009-09-25 00:15:26Inca mai stati de vorba cu jalnicul? De ce oare?


imi lipseste coman, si reze, si ala...claudyyu... offff in lkipsa lor e bun si asta chiar daca e doar o tentativa.



are potential , totusi!!


Are, are!

Totusi, Coman era mai haios...
Dor_a
Postat pe 25 Septembrie 2009 00:47
De la: Lorena26, la data 2009-09-24 17:23:50
De la: MIS0GIN, la data 2009-09-24 04:57:35
De la: Lorena26, la data 2009-09-23 14:34:54
De la: MIS0GIN, la data 2009-09-23 00:40:12
De la: Lorena26, la data 2009-09-22 22:33:08MIS0GIN asta ori e homosexual ori e impotent si de aici e logic ca uraste femeile ......sau mai bine amandoua , da este un homosexual impotent . vrei sa te ajutam cu o vorba buna , o sugestie la viagra, un psiholog. hai ca te intelegem , nu trebuie sa fii rusinos , esti in faza negarii e normal sa fii bulversat in situatia ta dar nu-ti pierde speranta ca poate intr-o zi o sa fii capabil sa satisfaci o femeie si sa ai si tu o viata personala ca un barbat normal


Cum lucreazã împreunã sinapsele neuronilor tãi de femeie,observi?Spui cã-s una, apoi alta, ca apoi ajungi sã le combini pe cele douã într-o concluzie prematurã, care te uimeºte ºi pe tine cã ai reuºit-o.Pisi vi la mine cu cliche-uri de prin filme, gen "you're in denial" ºi-mi vorbeºti de viagra, impotenþã homosexualitate,psihologi, lucruri despre care ai auzit tot de prin filme.ªi uite cum tocmai þi-am satisfãcut nevoia de a afla mai multe despre tine de la un strãin..Mã cinefilicã micã nu vezi cã te satisfãcui?Problema e cã io nu intenþionez sã satisfac femeile,urmãresc sã fiu satisfãcut.Eva precum spune cartea sfântã ºi neagrã, a fost creatã spre a-i þine de urât lu Adam care se cam plictisea.O jucãrie,un obiect sexual recunoscut de religie,exact ca ºi tine.Hai nu te supãra,du-te ºi spalã vasele ºi-o sã-þi treacã!




Impotentule , nu ai fost la doctor nici azi? pai ce ne facem noi cu tine daca in loc sa ai parte de nopti de sex tu ti le petreci scriind pe internet ca sa iti plangem noi de mila? trebuie sa cooperezi !!!!!!!! nu esti nici primul nici ultimul barbat frustrat pentru ca nu poate presta in dormitor. ai crize mai ceva ca femeile la menstruatie te rog iar sa mergi sa ceri ajutor specializat si poate intr-o zi o sa rasara si soarele pe strada ta si te va baga in seama vreo femeie sau macar un barbat ca tot impresia de gay mi-ai dat-o mai mult


Bãrbatã-tu presteazã în dormitor în poziþia misionarului cu scopul procreãrii ºi tot nu e frustrat.Eu sunt mai pervers îmi place sã vã penetrez ºi minþile.Aºa cã fi open mind pisi, i m gonna cum.


Impotentule , tu nu ai nici macar erectie si vorbesti de finalizare ????????? Adevarat ca speranta moare ultima , macar visezi frumos


ºi tu eºti cu erecþia mea p buze, bine n-am sã te dezamãgesc o sã mã chinui sã finalizez pentru tine.
MIS0GIN
Postat pe 25 Septembrie 2009 00:49
De la: Dor_a, la data 2009-09-25 00:47:20
Are, are!

Totusi, Coman era mai haios...


si atoatestiutor, sa nu uitam
...
asta devine ca o placa stricata nu mai scoate nimic nou o fii ramas in pana .... de toate...

dandanaua_reloaded
Postat pe 25 Septembrie 2009 00:49
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-09-25 00:49:24
De la: Dor_a, la data 2009-09-25 00:47:20
Are, are!

Totusi, Coman era mai haios...


si atoatestiutor, sa nu uitam
...
asta devine ca o placa stricata nu mai scoate nimic nou o fii ramas in pana .... de toate...



Exact!
Ala mai aducea ceva nou in conversatie...
Amaratu', doar faze coclite, auzite in fata (sau in spatele blocului)... Voi cititi mai mult de un rand din posturile lui? ca mie mi-e de-ajuns atat ca sa-mi dau seama ca iar ii citeaza pe "baietii rai" de la scara...
Dor_a
Postat pe 25 Septembrie 2009 00:53
Haloooooooo rambo bambo mahalagino misoginu'
Ai venit acas' ( a se citi garsoniera inchiriata) de la bussiness si te-ai pus la tinut conferinte nocturne pe kudika? Ai scapat din vedere aprecierile mele ce te priveau strict si personal. Nu vrei sa te certi si cu mine? Ca vad ca ai putea castiga un campionat la certuri. Si eu fiind mai masochista din fire mi-ar placea sa te inoportunez cu prezenta si comentariile mele dragute.
Uite daca tu o sa castigi o sa iti dau un premiu. O sa iti fac onoarea sa ma vezi live, dar sa nu o iei pe pufarina dupa tine ca nu ar mai fi amuzant, Si o sa iti fac onoarea de asemenea ca varfurile tocurilor mele sa iti strivesca potenta aia de care esti tu atat de mandru. Si astfel voi ajuta lumea sa fie mai ina , mai roz bla bla bla fara progenituri de ale tale.
frozen_autumn
Postat pe 25 Septembrie 2009 00:54
De la: Lore_lorena, la data 2009-09-24 18:20:04previzibil ca un diuretic=)))asta a fost tareee


looooooooooooooooooooooooooooooooooool ,ha ha haaaa, hrrrr!
Diureticele sunt substanþe care stimuleazã procesul de formare a urinei. Aceste medicamente acþioneazã la nivelul rinichiului.Închipuieºte-þi acum cum îþi acþionez previzibil la nivelul rinichiului cu niºte pumni.Tare ar fi sã încerci sã râzi apoi.
MIS0GIN
Postat pe 25 Septembrie 2009 00:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Este un pacat sa iubesti o persoana care nu iti apartine in totalitate??? 9 De la: roz5blue6lila7 23 Februarie 2010 12:22
Ce tinuta imbracati de sarbatori?..sugestii,modele si sfaturi 12 De la: ileanastan 13 Martie 2010 07:30
Masca magnetica de frumusete si sanatate 2 De la: kudika134388 2 Martie 2010 15:17
casting tv 17 De la: ankaa 7 Septembrie 2012 21:31
cizme ugg originale 13 De la: Indiana_Jones 21 Septembrie 2011 21:48