Setari Cookie-uri

ceva sfaturi nu ar strica:-S

de cativa ani...mi s-a cam pus pata pe un baiat..da...o fi sunand aiurea "cativa ani" partea aiurea este ca el crede ca il urasc...ca nu-l suport..stiti voi...faze aiurea de copii..nu stiu cum sa ii explic ca nu e asa...am avut cateva tentative dar fara rezultat...de cate ori vb cu el tremur toata..nu mai stiu nici cum ma cheama...ce sa mai explic ce simt si dealea ...la inceput totul parea a fi o iubire adolescentina trecatoare si nimic mai mult ...problema e ca intre timp presupun ca s-a transformat intr-o obsesie...nu-mi iese nicicum din minte... ...imi spune cineva ce as putea face?:-??cum sa ii atrag atentia..chetii dealea:D
EnChAnTrEsS
Postat pe 6 Septembrie 2009 22:20
de ce crede ca il urasti?
_oktober_
Postat pe 6 Septembrie 2009 22:22
sunt atat de aiurita...e coplicata treaba cum a ajuns sa creada asta...in fine...conteaza ce crede acum...si cum as putea sa repar asta8-)
EnChAnTrEsS
Postat pe 6 Septembrie 2009 22:36
sunt atat de aiurita...e coplicata treaba cum a ajuns sa creada asta...in fine...conteaza ce crede acum...si cum as putea sa repar asta8-)
EnChAnTrEsS
Postat pe 6 Septembrie 2009 22:36
draga mea, spune-i adevarul, este cel mai bine, pentru inceput incearca priviri mai insistente, atingeri furate, si tot asa observa dak si el raspunde ...si atunci spune-i adevarul, nu are sens sa te ascunzi
iubi7a_lui
Postat pe 8 Septembrie 2009 09:53
e bine sa incerci sa fii mai directa
yumy
Postat pe 8 Septembrie 2009 10:09
mersi pentru sfat...asta fac de mult timp...chestii cu priviri...atingeri...pretexte....imi lasa impresia ca ma place...dar cum mama naibii sa-i spun direct?!...cand eu uit si cum ma cheama cand raman numai cu el...in ultimul timp il vad si foarte rar...a inceput sa si fumeze..stiti voi...iarba..ciocolata:-S...imi e frica...nu stiu ce sa fac
EnChAnTrEsS
Postat pe 9 Septembrie 2009 22:33
De la: EnChAnTrEsS, la data 2009-09-09 22:33:20mersi pentru sfat...asta fac de mult timp...chestii cu priviri...atingeri...pretexte....imi lasa impresia ca ma place...dar cum mama naibii sa-i spun direct?!...cand eu uit si cum ma cheama cand raman numai cu el...in ultimul timp il vad si foarte rar...a inceput sa si fumeze..stiti voi...iarba..ciocolata:-S...imi e frica...nu stiu ce sa fac


care e legatura dintre ciocolata si "iarba"
pissy
Postat pe 14 Septembrie 2009 16:21
Se refera la hasis...
heaven2007
Postat pe 14 Septembrie 2009 17:51
De la: EnChAnTrEsS, la data 2009-09-09 22:33:20mersi pentru sfat...asta fac de mult timp...chestii cu priviri...atingeri...pretexte....imi lasa impresia ca ma place...dar cum mama naibii sa-i spun direct?!...cand eu uit si cum ma cheama cand raman numai cu el...


Scrie-i un e-mail ,in care sa-i spui tot ce simti.
De la: EnChAnTrEsS, la data 2009-09-09 22:33:20 ultimul timp il vad si foarte rar...a inceput sa si fumeze..stiti voi...iarba..ciocolata:-S...imi e frica...nu stiu ce sa fac .


Asta nu e de bine... Ar trebui sa fie suficient ca sa sa-ti treaca obsesia....
ella_c
Postat pe 14 Septembrie 2009 17:57
De la: heaven2007, la data 2009-09-14 17:51:34Se refera la hasis...

mi-am dat seama ca la asta de refera...de aia am si pus intre ghilimele...doar ca nu stiam ca are vreo legatura cu ciocolata
pissy
Postat pe 15 Septembrie 2009 23:22
De la: EnChAnTrEsS, la data 2009-09-06 22:20:03de cativa ani...mi s-a cam pus pata pe un baiat..da...o fi sunand aiurea "cativa ani" partea aiurea este ca el crede ca il urasc...ca nu-l suport..stiti voi...faze aiurea de copii..nu stiu cum sa ii explic ca nu e asa...am avut cateva tentative dar fara rezultat...de cate ori vb cu el tremur toata..nu mai stiu nici cum ma cheama...ce sa mai explic ce simt si dealea ...la inceput totul parea a fi o iubire adolescentina trecatoare si nimic mai mult ...problema e ca intre timp presupun ca s-a transformat intr-o obsesie...nu-mi iese nicicum din minte... ...imi spune cineva ce as putea face?:-??cum sa ii atrag atentia..chetii dealea:D

poti sa-i scrii un sms sau sa il abordezi pe messenger...poate sa vorbesti cu un prieten comun sa iti puna o vorba buna ...multa bafta!
pissy
Postat pe 15 Septembrie 2009 23:24
De la: EnChAnTrEsS, la data 2009-09-06 22:20:03de cativa ani...mi s-a cam pus pata pe un baiat..da...o fi sunand aiurea "cativa ani" partea aiurea este ca el crede ca il urasc...ca nu-l suport..stiti voi...faze aiurea de copii..nu stiu cum sa ii explic ca nu e asa...am avut cateva tentative dar fara rezultat...de cate ori vb cu el tremur toata..nu mai stiu nici cum ma cheama...ce sa mai explic ce simt si dealea ...la inceput totul parea a fi o iubire adolescentina trecatoare si nimic mai mult ...problema e ca intre timp presupun ca s-a transformat intr-o obsesie...nu-mi iese nicicum din minte... ...imi spune cineva ce as putea face?:-??cum sa ii atrag atentia..chetii dealea:D

Copilariile cu ,,te urasc" knd colo...
Eu zic k mess'ul sau telefonul nu e cel mai bun mod de a'tzi exprima sentimentele ...Nu trebuie sa ii spui direct ce simtzi...arata'i prin fapte...Probabil i'ai atras deja atentzia,dar spunandu'i k'l urashti sh d'astea il indepartezi...
Cinderella_a
Postat pe 27 Septembrie 2009 15:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce parere aveti despre o relatie intre 2 fete? 343 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:47
cred ca ma place 30 De la: iacinta 22 Ianuarie 2010 16:14
o intrebare 2 De la: Ionyssa 24 Februarie 2011 19:54
prinsa intre doi barbati.. decizie imposibila 54 De la: Barbie30 9 Iulie 2010 22:26
Iubire sau fantezie! 7 De la: kentfarafiltru 25 Noiembrie 2009 08:29