Setari Cookie-uri

sallll

eu, sagetator, ea-berbec.....ma inselat dupa 18 ani, ......poate si dinainte.....dar nu am stiut....am iertat-o odata ptr copiii...acum nu vreau sa mai aud de ea..... sa indragostit de un coleg de al ei de servici, care acum nu mai este nici cu acela ptr ca era insurat cu fam si copii........nu mi ramane decat sa mi gasesc jumatatea la 46 ani......
costel8
Postat pe 7 Septembrie 2009 10:32
aiaiaiaiaia nu pot sa cred asa ceva sa sti ca zodiile nu conteaza pt.ca nu intotdeauna se adevereste..sunt care se potrivesc sunt care nu....dar nu asta conteaza.Eu zic ca nu mai are rost sa suferi..fapta e consumata vezi-ti de viata ta!va fi mai greu cu copiii dar vei trece peste.Sincer si sa iti gasesti pe altcineva la varsta ta e cam greu...cele care au ramas necasatorite inseamna ca sunt dificile sau cine stie cu ce probleme dar se poate si care sa fi patit ca si tine nu se stie...ramane sa cauti daca nu asta e....cand iti da viata una dinasta dupa cap trebe sa te inveti minte si sa iti zici ca asa a vrut Domnul.Succes in continuare
Dalya
Postat pe 7 Septembrie 2009 12:51
De la: costel8, la data 2009-09-07 10:32:59eu, sagetator, ea-berbec.....ma inselat dupa 18 ani, ......poate si dinainte.....dar nu am stiut....am iertat-o odata ptr copiii...acum nu vreau sa mai aud de ea..... sa indragostit de un coleg de al ei de servici, care acum nu mai este nici cu acela ptr ca era insurat cu fam si copii........nu mi ramane decat sa mi gasesc jumatatea la 46 ani......


mama lor de zodii ................................cheisi pe unde umbli vino repede si spune-i omului ce-i rezerva viitorul nu vezi ca-i disperat saracutzul
anybody
Postat pe 7 Septembrie 2009 13:26
cheisi e retinuta pentru moment.
da' daca vrea sa-si afle destinu'...poate sa apeleze la mama omida!
geo_x
Postat pe 7 Septembrie 2009 13:33
De la: geo_x, la data 2009-09-07 13:33:06cheisi e retinuta pentru moment.
da' daca vrea sa-si afle destinu'...poate sa apeleze la mama omida!


pai si cu zodia cum ramane geo?
anybody
Postat pe 7 Septembrie 2009 13:45
Da-le incolo de zodii.. Inca ai o viata si viata ta nu ti-o traieste altcineva. Ia viata asa cum iti vine in fiecare zi si bucura-te, fi fericit ca existi. Bucura-te de copii, fi alaturi de ei, fi un exemplu pentru ei, sprijina-i in ceea ce fac.
alina_pitaru
Postat pe 9 Septembrie 2009 10:33
De la: costel8, la data 2009-09-07 10:32:59eu, sagetator, ea-berbec.....ma inselat dupa 18 ani, ......poate si dinainte.....dar nu am stiut....am iertat-o odata ptr copiii...acum nu vreau sa mai aud de ea..... sa indragostit de un coleg de al ei de servici, care acum nu mai este nici cu acela ptr ca era insurat cu fam si copii........nu mi ramane decat sa mi gasesc jumatatea la 46 ani......

nu stiu ce anume presupune combinatia sagetator-berbec...dar situatie nashpa!
cantafabule
Postat pe 9 Septembrie 2009 10:37
sucks to be you pal
felixcat
Postat pe 9 Septembrie 2009 11:45
De la: costel8, la data 2009-09-07 10:32:59eu, sagetator, ea-berbec.....ma inselat dupa 18 ani, ......poate si dinainte.....dar nu am stiut....am iertat-o odata ptr copiii...acum nu vreau sa mai aud de ea..... sa indragostit de un coleg de al ei de servici, care acum nu mai este nici cu acela ptr ca era insurat cu fam si copii........nu mi ramane decat sa mi gasesc jumatatea la 46 ani......

nasoala situautia , dar nu de zodii se tine cont...
yumy
Postat pe 9 Septembrie 2009 11:48
da......eu berbec , el sagetator....aceeasi chestie......
si ti se pare ca daca erati alte zodii nu se putea intampla asta??? nici gand! nu zodiile au un cuvand de spus intr-o relatie!!! ci voi 2 ca persoane........si multe altele pe langa!!
anca0704
Postat pe 9 Septembrie 2009 11:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa satisfaci o femeie ..... 53 De la: danamaria13 14 Mai 2009 22:11
e normal?? 15 De la: DayC 1 Noiembrie 2009 18:46
Buna.. 37 De la: kudika439679 21 Mai 2012 23:16
Am o problema si nu-mi dau seama? 6 De la: miss_darine 29 Aprilie 2010 20:19
sarcina 2 De la: kudika_934669 14 Septembrie 2014 12:53