Setari Cookie-uri

ajutorrr!!!

povestea mea este urmatoarea : m-am indragostit de un baiat care este cu 5 ani mai mare decat mine..el face fotbal impreuna cu fratele meu si tot timpu se uita la mine si intreba de mine..si am ajuns sa vorbim pe mes..la telefon..ne trimitem mesaje..am iesit la suc de 2 ori..si mi-a povestit de fosta lui pretena ..si cred ca inca mai are sentimente pentru ea si nu stiu ce sa fac..ii lasa comentarii pe hi5 ..dar el mi-a spus ca nu are nici o treaba cu ea..[el este un tip mai afemeiat :))] si nu stiu cum sa fac sa o uite ... va rog ajutati-ma!!!!!!
kudika036911
Postat pe 11 Septembrie 2009 16:11
De la: kudika036911, la data 2009-09-11 16:11:13povestea mea este urmatoarea : m-am indragostit de un baiat care este cu 5 ani mai mare decat mine..el face fotbal impreuna cu fratele meu si tot timpu se uita la mine si intreba de mine..si am ajuns sa vorbim pe mes..la telefon..ne trimitem mesaje..am iesit la suc de 2 ori..si mi-a povestit de fosta lui pretena ..si cred ca inca mai are sentimente pentru ea si nu stiu ce sa fac..ii lasa comentarii pe hi5 ..dar el mi-a spus ca nu are nici o treaba cu ea..[el este un tip mai afemeiat :))] si nu stiu cum sa fac sa o uite ... va rog ajutati-ma!!!!!!




daca el ti-a zis ca nu mai are nici o treaba cu ea atunci de unde esti u asa sigura ca inca mai simte ceva pt.ea?eu zic sa nu te concentrezi u asupra faptului sa o uite,daca iti place tipul si vrei sa fi cu el incearca u sa il faci sa se indragosteasca de u si in acest fel vei sti sigur daca o va uita sau nu.Titul depinde numai si numai de tine.Continua sa vb,sa iesiti la suc...daca nu face el primu pas incearca tu....pana la urma nu ai nimic de pierdut.Eu asa am facut cu prietenul meu,eu am facut primul pas si iata ca e ft bine si in momentul de fata.Bafta
Dalya
Postat pe 11 Septembrie 2009 16:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dragostea din trecut imi apare ca o fantoma 8 De la: elena1989 2 Aprilie 2013 03:39
iubire imposibila sau nu?! 32 De la: kudika226898 12 Septembrie 2011 05:57
Familie sau prieten?! 13 De la: NdK 10 Iunie 2012 22:09
Ai grija ce-ti doresti . . . 29 De la: kudika461833 28 Octombrie 2011 21:37
Eu crestina el musulman 21 De la: kudika152745 30 Iulie 2013 21:10