Caut o carte

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Maddy_moo Avatarul lui Maddy_moo

48 mesaje
Oras: galati

Buna seara

Caut si eu o carte care nu se mai gaseste nicaieri. Poate o are cineva in biblioteca si mi-o poate vinde. Cartea se numeste Satra, de Zaharia Stancu. Va rog sa lasati mesaj daca o aveti, am nevoie urgent. Va multumesc
Raporteaza abuz de limbaj
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

n-am cartea dar o are o prietena am citit-o si eu e interesanta cred ca daca te duci la anticariat sigur o gasesti
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Fosta membra Kudika.ro
online o gasesti pe www.okazii.ro/catalog/31485004/SATRA-ZAHARIA-STANCU.html cu 5.00 RON. si pe www.librarienet.ro/carti/66190/Satra-Zaharia-Stancu cu 9,90 lei. asta daca vrei online.
Am I supposed to put my life on hold because you don't know how to act and you don't know where your life is going?i am not sure i see you again I'll be alright na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey goodbye I'm so over it, I've been there and back na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey Goodbye my lover. Goodbye my friend.