Setari Cookie-uri

casatorita cu un gay

De la: Lucia38, la data 2009-09-22 22:21:13
De la: mitura, la data 2009-09-22 22:14:34
De la: Lucia38, la data 2009-09-22 22:09:22Mai, fata a zis de un copil pe drum, dar n-a dat detalii. Daca are 2 tati si nicio mama?


adica exista posibilitatea sa fie de fapt,lezbi!!????

Iuiiiiiiiiiiiiiii... cum sa va explic eu? Daca acel copil este al celor doi masculi din ecuatie?


ohhh..eu am inteles ca el -sotul avea de fapt cuca...adica common... Schwarzenegger e om serios acum ..si sigur n-a dat din casa...
mitura
Postat pe 22 Septembrie 2009 22:34
ce bine ca nu stiti ( si nici macar nu banuiti) cat de multi sunt gay sau ma rog, bisexuali. au familie, copii si asta "ii salveaza" de banuieli. dar ei exista! si nu cred ca e subiect de telenovela - este realitatea. asadar subiectul nu e neaparat sa fie cacealma!
diferenta intre cuplul despre care s-a vb si altele este ca ea a aflat! :D
dreamsetter
Postat pe 27 Septembrie 2009 18:29
poate vi se pare un banc prost dar se intampla va spun eu!
sunt kam in aceea-si situatie ! sunt femeie si am descoperit k i-mi plac femeile.
sunt casatorita de 13ani, am un copil de 5ani ,si de 1an m-am indragostit de o fata mai tanara k mine cu 7ani!
am incercat in fel si chip sa scap de situatia asta si nu pot! nu gasesc scapare!
jur k sunt intr-o situatie nasoala rau si nu stiu ce sa fac!
de ce?
pt k o iubesc si pe ea, i-mi ador copilul, si pe sot i-l simt aproape nu stiu cum sa spun pt k nu e aceea-si dragoste!
simt k sa stins!
va poop!
dati-mi va rog sfaturi sau pareri!
mihaela_nikoleta
Postat pe 1 Octombrie 2009 20:59
Sustin ideea bisexualitatii:) Cel mai indicat ar fi sa discute, avand in vedere ca urmeaza un bebe apoi sa ia o decizie. Insa sa nu se complaca intr-o relatie care e distructiva!
alexatasy
Postat pe 2 Octombrie 2009 11:10
Buna MIhaela,

Nu stiu ce sfat as putea sa iti dau, insa in mod sigur as zice ca familia trebuie sa fie in centrul atentiei tale. Si daca te indragosteai de un barbat ce faceai? Este aceeasi situatie. Ideea este ca te-ai indragostit de altcineva si nu de o femeie sau barbat. Cel putin eu asa vad lucrurile. Faci exact ceea ce ai fi facut si daca era barbat. Go for it or leave it! Eu as zice sa faci ceea ce simti insa fara sa iti pui familia in pericol. Nu ai precizat daca si ai o relatie cu acea femeie. Daca si ea este interesata de tine sau nu. Daca ea este lesbi sau bi.
Numai bine.
dreamsetter
Postat pe 3 Octombrie 2009 12:04
De la: mihaela_nikoleta, la data 2009-10-01 20:59:55poate vi se pare un banc prost dar se intampla va spun eu!
sunt kam in aceea-si situatie ! sunt femeie si am descoperit k i-mi plac femeile.
sunt casatorita de 13ani, am un copil de 5ani ,si de 1an m-am indragostit de o fata mai tanara k mine cu 7ani!
am incercat in fel si chip sa scap de situatia asta si nu pot! nu gasesc scapare!
jur k sunt intr-o situatie nasoala rau si nu stiu ce sa fac!
de ce?
pt k o iubesc si pe ea, i-mi ador copilul, si pe sot i-l simt aproape nu stiu cum sa spun pt k nu e aceea-si dragoste!
simt k sa stins!
va poop!
dati-mi va rog sfaturi sau pareri!



probabil nu te ajuta, dar mi-e mila de tine..... chiar nu ai avut niciun simptom inainte sa distrugi alte vieti?
x_tina90
Postat pe 4 Octombrie 2009 23:57
De la: roserose, la data 2009-09-18 16:45:18Ce poate face o femeie care, la numai un an de la casatorie afla ca barbatul cu care s a casatorit e gay, adica are o relatie cu un barbat inca dinaintea casatoriei lor. Si mai este si un copil pe drum... E un caz real.

daca copilul e al lui inseamna ca nu e gay ci bisexual asa ca ti-ai dat cu firma in cap
adardna
Postat pe 5 Octombrie 2009 16:07
De la: mihaela_nikoleta, la data 2009-10-01 20:59:55poate vi se pare un banc prost dar se intampla va spun eu!
sunt kam in aceea-si situatie ! sunt femeie si am descoperit k i-mi plac femeile.
sunt casatorita de 13ani, am un copil de 5ani ,si de 1an m-am indragostit de o fata mai tanara k mine cu 7ani!
am incercat in fel si chip sa scap de situatia asta si nu pot! nu gasesc scapare!
jur k sunt intr-o situatie nasoala rau si nu stiu ce sa fac!
de ce?
pt k o iubesc si pe ea, i-mi ador copilul, si pe sot i-l simt aproape nu stiu cum sa spun pt k nu e aceea-si dragoste!
simt k sa stins!
va poop!
dati-mi va rog sfaturi sau pareri!

E oarecum trist ce povestesti aici,si stii de ce? Pentru ca ,desi se vor gasi persoane sa te sustina,in principiu societatea te va gasi devianta...Dumnezeu a lasat cuplul format din femeie si barbat...si ce e mai frumos pe lumea asta decat asta...comuniunea dintre un EL si o EA...
Nu te judec deloc chiar daca asta pare la prima vedere,ci pur si simplu punctez o parrere
S-auzim de bine,si multa sanatate copilasului tau
wanda_love_you
Postat pe 6 Octombrie 2009 09:28
Sarcasmul asta ne omoara..........However,cum s-a putut aj la asa ceva?Rel nu a fost deschisa, chiar pers implicata nu a stiut ce inclinatii are partnerul?acum eu zic sa discutati, sa vezi ce simte el si sa vedeti incotro o luati.Depinde foarte mult de tine, daca accepti asa ceva, sau nu smadp.Bafta.keep in touch
jeanpierre
Postat pe 30 Ianuarie 2010 15:17
nu e gay este bisexual si in astfel de cazuri trebuie s avezi spre ce inclina mai mult, spre tine sau spre partener. Asta daca il iubesti, in caz contrat poti opta pentru un diavcort amiabil si elegant raminidn sa cresti singura copilul !
Aproape_eu
Postat pe 30 Ianuarie 2010 16:47
Homosexualii pot incheia casatorii de convenienta,da bine.., asa numitele " casatorii de lavanda", isi doresc si copii; sincer, cred ca este naspa sa stii ca esti inselat cu o femeie , dar daca mai este si barbat...
alina02
Postat pe 30 Ianuarie 2010 18:09
De la: dreamsetter, la data 2009-09-27 18:29:55ce bine ca nu stiti ( si nici macar nu banuiti) cat de multi sunt gay sau ma rog, bisexuali. au familie, copii si asta "ii salveaza" de banuieli. dar ei exista! si nu cred ca e subiect de telenovela - este realitatea. asadar subiectul nu e neaparat sa fie cacealma!
diferenta intre cuplul despre care s-a vb si altele este ca ea a aflat! :D


cu alte cuvinte... " viata bate filmu' "...ai dreptate
sakura_7777777
Postat pe 11 Aprilie 2010 00:55
De la: dara_andrada, la data 2009-10-05 16:07:58
De la: roserose, la data 2009-09-18 16:45:18Ce poate face o femeie care, la numai un an de la casatorie afla ca barbatul cu care s a casatorit e gay, adica are o relatie cu un barbat inca dinaintea casatoriei lor. Si mai este si un copil pe drum... E un caz real.

daca copilul e al lui inseamna ca nu e gay ci bisexual asa ca ti-ai dat cu firma in cap


sex se poate face si fara sa existe dragoste...
sakura_7777777
Postat pe 11 Aprilie 2010 00:58
De la: roserose, la data 2009-09-18 16:45:18Ce poate face o femeie care, la numai un an de la casatorie afla ca barbatul cu care s a casatorit e gay, adica are o relatie cu un barbat inca dinaintea casatoriei lor. Si mai este si un copil pe drum... E un caz real.
Pai ce poate face? Baga divort si cu asta basta ! Sora mea a patit aceasta drama si a fost nasol, pentru ca era tare indragostita de individ .
Trecatorul
Postat pe 11 Aprilie 2010 01:02
De la: roserose, la data 2009-09-18 16:45:18Ce poate face o femeie care, la numai un an de la casatorie afla ca barbatul cu care s a casatorit e gay, adica are o relatie cu un barbat inca dinaintea casatoriei lor. Si mai este si un copil pe drum... E un caz real.
e pe bune sau e doar o vrajeala ? daca e pe bune,e nasol...
vorba lui Full_Metal....neaparat tipa respectiva trebe sa mearga la un control general,si mai ales la cap sa stii ca este gay si mai ales sa ramai casatorita cu el in continuare,lasa de gandit
Caliope
Postat pe 11 Aprilie 2010 05:34
din moment ce vine un bebe,nu e gay ,e bisexual.si asta inseamna ca ii plac si femeile si barbatii .in cazul asta sunt 2 variante:divort+crescut bb de una singura sau acceptarea situatiei si cu asta basta. .si eu sunt maritata,am o fetita de 8 luni si recunosc ca ma atrag oarecum si femeile,iar chestia asta o stie si el.insa imi iubesc sotul si imi reprim aceste "idei".poate asa ar trebui sa faca si el,mai ales ca vine un copil.
Daria2801
Postat pe 11 Aprilie 2010 13:34
mai bine iti cresti copilul singura.nu am nimic cu gay sau cu lesbienele dar sa stea ascunsi.
kudika058254
Postat pe 12 Aprilie 2010 22:35
De la: roserose, la data 2009-09-18 16:45:18Ce poate face o femeie care, la numai un an de la casatorie afla ca barbatul cu care s a casatorit e gay, adica are o relatie cu un barbat inca dinaintea casatoriei lor. Si mai este si un copil pe drum... E un caz real. [/quote

Nu e chiar homosexual ca aia nu se ating de femei...e bisexual, ce usurare :P sau te lasi, ma rog se lasa femeia respectiva, coplesita de sentimente nasoale si-si faci singura rau sau....face un menage a trois :)) suna interesant. Eu in locul ei chiar mi-as dori sa-l cunosc pe amant.
ocs
Postat pe 22 Aprilie 2010 21:26
saraca..cred ca este foarte dezamagita....si pe buna dreptate...
postelnika
Postat pe 22 Aprilie 2010 21:29
De la: alina02, la data 2010-01-30 18:09:50 Homosexualii pot incheia casatorii de convenienta,da bine.., asa numitele " casatorii de lavanda", isi doresc si copii; sincer, cred ca este naspa sa stii ca esti inselat cu o femeie , dar daca mai este si barbat...

Mie mi se pare oarecum mai grav sa fie cu ''ea"'...adica rivalitatea e foarte mare fata de persoane de acelasi sex. Un ''el''...ciudat...parca ar fi un caz de studiu, sigur as vrea sa-l cunosc si m-as da rau de tot la el sa vad cum mi-ar reactiona sotul :))
ocs
Postat pe 22 Aprilie 2010 21:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
casatoriile cu barbatii mulsulmani... 21 De la: lumika 5 Octombrie 2012 16:30
ce credeti despre verigheta pierduta de barbat la un an dupa nunta?o fi un semn? 79 De la: Brifing 23 Martie 2009 09:17
PORUMBEI PENTRU NUNTA 3 De la: POrumbei_Nunta 10 Februarie 2011 08:42
lumanari de cununie 9 De la: miss_darine 9 August 2011 16:17
Sunt foarte suparata 150 De la: valitecuci 30 Ianuarie 2011 21:23