Setari Cookie-uri

Am facut bine ?!

Sunt indragostita again de ex`ul meu. Ne intalnim des la scoala, ne privim reciproc dar nimic mai mult.
S-a despartit de mine din gelozie. Sau nici macar eu nu stiu motivul. Cert e ca acum sunt cu unul din cei mai buni prieteni ai lui. Nu-l iubesc pe Radu [prietenul lui] imi place doar de el si totusi sunt in luvv` cu Adrian [ ex`ul]
Daca se intoarce Adi la mine cand o sa afle ca sunt cu Radu ? Ce sa fac ?
M-am pus cu Radu pentru ca ma simteam prea singura si m-am mai pus cu el ca sa vad daca Adi mai simte totusi ceva pentru mine.
Ok, pareri ?!
Kudika08012784635
Postat pe 20 Septembrie 2009 13:16
nu stiu

mai stai o tzara poate vine Geo si te rezolva
mitura
Postat pe 20 Septembrie 2009 13:24
De la: PinkRyrru, la data 2009-09-20 13:16:52Sunt indragostita again de ex`ul meu. Ne intalnim des la scoala, ne privim reciproc dar nimic mai mult.
S-a despartit de mine din gelozie. Sau nici macar eu nu stiu motivul. Cert e ca acum sunt cu unul din cei mai buni prieteni ai lui. Nu-l iubesc pe Radu [prietenul lui] imi place doar de el si totusi sunt in luvv` cu Adrian [ ex`ul]
Daca se intoarce Adi la mine cand o sa afle ca sunt cu Radu ? Ce sa fac ?
M-am pus cu Radu pentru ca ma simteam prea singura si m-am mai pus cu el ca sa vad daca Adi mai simte totusi ceva pentru mine.
Ok, pareri ?!


sex in 3
dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Septembrie 2009 23:21
De la: PinkRyrru, la data 2009-09-20 13:16:52
Daca se intoarce Adi la mine cand o sa afle ca sunt cu Radu ? Ce sa fac ?
M-am pus cu Radu pentru ca ma simteam prea singura si m-am mai pus cu el ca sa vad daca Adi mai simte totusi ceva pentru mine.
Ok, pareri ?!


ok!
pareri!
nu degeaba si-a cumparat vasile lotca! a impresionat-o pe didina, stripeuza lu' nea haralambie, aia de se hatana la baru' lui.
da' cand o afla manuel ca vasile si-a pus lotca in fata curtii, ca cica da bine la imagine si impresie sateasca, nu-i va cadea bine. manuel o iubeste in strict secret pe didina, nici macar era nu stie. chestia ca manuel are momente de lapsus si se intreaba , cine-i didina!
geo_x
Postat pe 26 Septembrie 2009 23:36
De la: geo_x, la data 2009-09-26 23:36:17
De la: PinkRyrru, la data 2009-09-20 13:16:52
Daca se intoarce Adi la mine cand o sa afle ca sunt cu Radu ? Ce sa fac ?
M-am pus cu Radu pentru ca ma simteam prea singura si m-am mai pus cu el ca sa vad daca Adi mai simte totusi ceva pentru mine.
Ok, pareri ?!


ok!
pareri!
nu degeaba si-a cumparat vasile lotca! a impresionat-o pe didina, stripeuza lu' nea haralambie, aia de se hatana la baru' lui.
da' cand o afla manuel ca vasile si-a pus lotca in fata curtii, ca cica da bine la imagine si impresie sateasca, nu-i va cadea bine. manuel o iubeste in strict secret pe didina, nici macar era nu stie. chestia ca manuel are momente de lapsus si se intreaba , cine-i didina!


nu vrei te rog sa-mi tai si mie ceata cu cutitul???
nu de altadar e asa de groasaaaaaaa....ceata ,mai ce crezi
dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Septembrie 2009 23:39
daca ma pun sa tai ceata, va trebuii sa folosesc joagaru'!
geo_x
Postat pe 26 Septembrie 2009 23:44
aaaahhh, ok atunci ma multumesc sa bajbai pe intuneric , in ceata deasa, poate ma impiedic si cad.... ma pun si pe strigat : AJUUUTOOOOOR !!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Septembrie 2009 23:48
si cum nimeni nu-i prin preajma, sa ne vada................... ma ofer sa te prind
geo_x
Postat pe 26 Septembrie 2009 23:55
pai cred ca tentativei de mascul i-a cazut netul in cap si acu' isi roade unghiile in fata monitorului, ai dreptate mare plictiseala pe aici, asa ca...prinde-ma...
dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Septembrie 2009 23:57
heii. e veche postarea. oricuuum m-am despartit de Radu era cam gherpet si bleg. Asa ca in loc sa ma intorc eu la Adi observ ca se intoarce el la mine se baga in seama cu mine ceea ce inainte n-o facea, imi cere parerea si imi zambeste suuper dulce. presupun ca ma placee again voi ce credetsi ?
Kudika08012784635
Postat pe 27 Septembrie 2009 20:54
veche postarea? dupa numai 7 zile? apai eu care postez abia acum...e super veche acum nu? ii clar...deja nu mai tin pasu'cu generatia care vine...si se mai intreaba mama de ce nu vreau copii
anDrEEA_cristina310886
Postat pe 7 Octombrie 2009 01:09
De la: PinkRyrru, la data 2009-09-27 20:54:05heii. e veche postarea. oricuuum m-am despartit de Radu era cam gherpet si bleg. Asa ca in loc sa ma intorc eu la Adi observ ca se intoarce el la mine se baga in seama cu mine ceea ce inainte n-o facea, imi cere parerea si imi zambeste suuper dulce. presupun ca ma placee again voi ce credetsi ?


si eu cred ca te place again Adi, dar daca ajunge si el sa fie "gherpet si bleg"? eu cred ca din cauza ta a ajuns asa Radu! l-ai imbolnavit pe Radu si acum vrei sa te pui iar cu Adi

ce naiba inseamna "gherpet" waw
si cum adica "te-ai pus" cu Radu?
adina_black
Postat pe 8 Octombrie 2009 00:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum iti dai seama daca cineva te place? 7 De la: anastasia_m 25 Aprilie 2010 12:47
ce sa fac..? 10 De la: Eliza_T 4 Mai 2010 23:59
Prieteni cu beneficii 12 De la: Sasha_Criss 3 Ianuarie 2017 22:56
Cum scap de obsesia pentru iubitul meu? 14 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:34
o iubire diferita de fiecare data 13 De la: MaraDonna 13 Octombrie 2009 19:44