Setari Cookie-uri

Ajutati-ma...

Acum aproape un an am inceput o relatie cu un tip. toate au fost frumoase pana am aflat ca este insurat si are un copil...Era prea tarziu...eram indragostita...Ii facusem cunostinta cu parintii mei, se integrase in cercul meu de prieteni, am ajuns sa lucram in acelasi loc...Dar, acum vreo 2 luni au inceput sa se tulbure apele...a aflat Nevasta lui de relatia noastra... El s-a despartit de ea, s-a mutat cu parintii lui, dar de atunci a inceput sa se raceasca si relatia noastra. El sustine ca ma iubeste si ca va fi bine, ca ne vom muta impreuna si ca vom fi fericiti...Dar am ramas cu vorbele...Acum ascunde relatia noastra mai mult ca pana acum (de fapt, pana acum, nu ne-am ascuns), Am incercat sa ma despart de el, pt ca ma simt foarte vinovata ca am intervenit intr-o relatie, ma simt ca si un gunoi, dar il iubesc enorm si nu pot...sau poate nu vreau...nu stiu...

va rog ajutati-ma si nu ma judecati prea aspru....
adriana_andrea
Postat pe 20 Septembrie 2009 16:45
nexttttttttttt
yumy
Postat pe 20 Septembrie 2009 16:48
Neatza!! Draga mea, tu nu ai nicio vina, nu ai stricat nicio relatie si nici nu ai de ce sa te simti vinovata....vina e a lui...daca ii pasa de nevasta si de copil nu incepea o relatie cu tine, asta e clar, nu e vina ta deloc nu e vina ta ca te-ai indragostit de el si el de tine probabil (sau a gasit in tine ce ii lipsea la nevasta)...
eu cred ca daca, acum, dupa ce s-a mutat de la sotie, si este schimbat fata de tine si de relatia voastra...incepe sa regrete ca a plecat de langa ea sau a constientizat ca ii era mai bine acasa cu nevasta si copil. cel mai bine ar fi sa il intrebi pe el de ce acum e altfel, ce l-a determinat sa se schimbe....si cu curaj nu meriti sa nu ai liniste si sa ai tot felul de intrebari fara raspuns...asa ca pune mana si vorbeste cu el si intreaba-l ce vrea de la tine si de la relatie si daca nu se potriveste cu ce vrei si tu si nu se gaseste cale de mijloc...asta e.....suferim..trecem peste si zambim in permanenta
xsAna
Postat pe 28 Septembrie 2009 08:30
Hai sa zicem ca ar divorta..putin probabil..ma rog..va mutati impreuna...ce te face sa crezi ca pe tine nu te va insela asa cum a inselat-o pe nevasta-sa?
simonycik
Postat pe 28 Septembrie 2009 12:11
A iubi este o vina?
Nu!
Tipul nu stie ce inseamna respect, nici fata de sotie si copil, nici fata de tine si cei din jurul tau.
Nici fata de el insusi se vede.
Dar tu?
Daca ai putina demnitate, deschide doar bine ochii !!!
90701
Postat pe 28 Septembrie 2009 12:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Baieti virgini..cati ar recunaoste ca sunt .. sau cati cunoasteti ca sunt? V-ar placea sa dezviriginati un baiat? 81 De la: geo_xx 2 Ianuarie 2010 23:38
One night stand? 40 De la: kudika_23491 3 Ianuarie 2013 21:45
Despre... hasis.... 56 De la: tudormihaela11 9 Aprilie 2010 16:12
Religia sau sexul? 211 De la: mkdisk 28 Mai 2009 09:43
Sunt lesbiana... 63 De la: feelthemagic 27 Martie 2012 11:44