Setari Cookie-uri

el taur eu capricorn..

el este taur iar eu capricorn,,ce parere aveti,,de compatibilitatea asta e ok,,,sau nu?
gianina_nistor
Postat pe 23 Septembrie 2009 11:36
De la: kudika070361, la data 2009-09-23 11:36:11el este taur iar eu capricorn,,ce parere aveti,,de compatibilitatea asta e ok,,,sau nu?
salut!!!si eu sunt capricorn si el e taur..si suntem impreuna de 5ani in kre am avt o rel si q bune si q rele..faza e k amandoi suntem orgoliosi...tot ce pot sa iti spun este k amandoi aveti coarne si dk unul din2 nu lasa de la el...nu faceti nik!!!citeste pe net la compatibilitati si vei vedea acolo si adevaruri si neadevaruri!!
raisa11
Postat pe 30 Septembrie 2009 23:12
Salut! referitor la tema postata de tine:despre TAURI cam 80% e de bine restul de rau;adika sunt sociabili,isi asuma responsabilitatea,isi sustin parerile,lupta pentru ceea ce-si doresc (si cred ca e singura zodie care tine cu dintii pentru ceva) sunt buni organizatori,sunt buni in asternuturi,au o abilitate de negoiciere desavarsita;iar acum sa trecem la partea mai neagra:sunt incapatanati pana la Dumnezeu,sunt putin dezordonati,fac tot feluri de siretlicuri ca sa castige,uneori sunt incorecti,au anumite placeri la care nu renunta niciodata.CAPRICORNII: sunt nehotarati din fire,sunt mai nervosi,sunt greu de inteles, persoane afective,buni amici,trec repede de la o stare la alta,pesimisti,cu greu isi dau seama ce vor de la viata dar uneori poate fi prea tarziu,le place libertatea si independenta de orice natura ar fi ea.(sunt capricoarna)Compatibilitatea din punctul meu de vedere este de 70%.
lucy234
Postat pe 1 Octombrie 2009 20:40
da....in mare parte asa este.....eu sunt taur,iar iubitul meu capricorn......si ne iubim mult...simt ca e tot ce-mi doresc ca sa pot simti fericirea .....este mai mare ca mine cu 14 ani,dar e ceva care intareste si mai mult convingerea ca ne potrivim,indiferent de virsta...eu zic ca este compatibilitate 90%....
iust1011
Postat pe 1 Octombrie 2009 20:54
eu sunt nascuta pe 18.12.1984 la ora 8 fix in drobeta turnu severin, cine poate sa imi zica ceva despre cariera si daca imi voi schimba orasul in care locuiesc acum?
dianapisy
Postat pe 7 Decembrie 2009 20:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia rac cu barbatul pesti ce sanse ar fi............................ 14 De la: cristymona 1 August 2012 12:09
Compatibilitate?! 2 De la: Full_Metal_Jacket 7 Aprilie 2009 14:04
zodia... 12 De la: mimi_ca29 18 Februarie 2011 19:26
eu rac cu ascendent in fecioara,el fecioara 3 De la: l_diana_c 28 Mai 2009 17:05
buna yumy 3 De la: anastasia_m 8 August 2010 20:11