Setari Cookie-uri

Concurs 208 Metode Inedite De Seductie

poi...niciodata nu poti folosi aceeasi tehnica la toti barbatii,asta e clar,pt uni o privire e de-ajuns,sau un simplu gest dn mana,dar pt altii nu e chiar asa d usor...la me s l actualul prieten totul a inceput dintr-o strangere finutza de mana...era intuneric s nu prea vedeam p unde merg si l-am apucat d mana...:D,a doua seara i-am tr mesaj s ne vdm in park...normal k o acceptat...acolo am vb de multe,dar gestul care lo dat pe spate o fost faptul ca eu mi-am scos luciul de buze s mi-am facut buzele in fata lui!depinde de fiecare barbat ... nu exista o metoda care s mearga la toti barbatii.
_RoXy_
Postat pe 29 Septembrie 2009 21:12
De la: _RoXy_, la data 2009-09-29 21:12:44poi...niciodata nu poti folosi aceeasi tehnica la toti barbatii,asta e clar,pt uni o privire e de-ajuns,sau un simplu gest dn mana,dar pt altii nu e chiar asa d usor...la me s l actualul prieten totul a inceput dintr-o strangere finutza de mana...era intuneric s nu prea vedeam p unde merg si l-am apucat d mana...:D,a doua seara i-am tr mesaj s ne vdm in park...normal k o acceptat...acolo am vb de multe,dar gestul care lo dat pe spate o fost faptul ca eu mi-am scos luciul de buze s mi-am facut buzele in fata lui!depinde de fiecare barbat ... nu exista o metoda care s mearga la toti barbatii.
didisor
Postat pe 29 Septembrie 2009 22:10
singura metoda si cea mai indicata de utilizat este naturaletea,
silefree
Postat pe 30 Septembrie 2009 08:51
seductie...sunt N gesturi, vorbe....fapte...
ce pot fi folosite dar singura care nu da gres niciodata e sa sti sa fi o adevarata prostituata in dormitor...si fa-l atent la buzele tale in timp ce le umezesti , in momentul asta e bine sa fiti destul de aproape unul de celalalt....esentialul vi l-am spus asa ca ....bafta
hd34dia
Postat pe 30 Septembrie 2009 12:32
Mey..la mine a functionat cu un par blond..si un abdomen perfect..plus recunosc..cva pahare de whiskey cu cola la activ..

El statea cu palaria lui neagra trasa p ochi in capatul celalalt al mesei mele care era plina d oameni necunoscuti..Eu eram curioasa sa vad c si cum sta treaba sub palarie m-am tot plimbat p langa toti oamenii d la masa, am stat d vba cu toata lumea..pana cand am ajuns si in zona lui si s-a asezat fosta lui iubita intre mine si el, trezindu-l.. s-a uitat la mn..am zambit..iar la prima melodie sexy i-am furat palaria si am facut un dans de zile mari la sfarsit i-am asezat palaria la loc, pe capsor si i-am multumit pentru accesoriu..am vorbit inca 2 ore..dupa inca alte dansuri si pierderi prin multime, mi-am prins parul si m-am dus la el.mi-a zis sa imi dau drumul la par ca imi sta mai bine cu el desprins.. am executat sfatul cu senzualitate si drept recompensa am primit un sarut d zile mari..si o relatie destul d lunga
chrisstinna89
Postat pe 30 Septembrie 2009 17:32
De la: Lucia38, la data 2009-09-28 16:03:27
De la: ra_pop, la data 2009-09-28 15:54:00
Seducþia este arta cuceririi ºi ºi-a creionat manualul de reguli pe baza limbajului non-verbal.
Este nevoie de ºarm în orice relaþie.
Un barbat ar vrea sa aiba toate femeile in una singura, acea femeie care le face pe toate, o femeie puternica, inteligenta si integra in viata publica, o femeie sexy, plina de imaginatie si foarte disponibila in pat, o femeie intelegatoare, atenta si o mama devotata in casa. Inventivitatea e cheia principala.
Nu trebuie sa fim femeia perfecta pentru a fi iubite, ci putin din fiecare. Putin azi, putin maine, in functie de moment.
Ce e mai important, e ca acel barbat pentru care tu faci toate astea, cu multa dragoste, sa merite.
Daca esti desteapta, ai tot ce iti dorersti de la viata.
depinde numai de tine.

Foarte frumos spus. Da' stii cat e de greu de facut? Si ma rog frumos de ce noi avem atatea de facut ca sa cucerim un barbat, iar el sa sara in schema cu o floare si noi sa picam pe spate de fericire c-am fost bagate-n seama?

nu e atat de greu...daca inveti sa fii atenta la persoana de langa tine poti sa mentii filtrul,sa il cuceresti cate un pic in fiecare zi si sa traiesti intr-o stare de armonie si fericire...barbatilor le place sa le intuiesti fiecare gand si fiecare miscare si ii enerveaza in acelasi timp....le place pt ca ii faci sa se simta foarte importanti in viata ta si ii enerveaza pt ca ajung la concluzia ca le e destul de greu sa te minta...iar daca esti sincera si naturala,vorbesti despre orice cu el ,dar in acelasi timp pastrezi un pic de mister il faci sa isi doreasca el sa te seduca,sa te controleze acolo unde poate,de cele mai multe ori in pat,sa iti arate ca te apreciaza,sa te ia prin surprindere...ideea e ca atunci cand iubesti pe cineva din toata inima trebuie sa fii sincer,sa il lasi sa te vada si ca o femeie puternica si ca o persoana vulnerabila,pt ca nimeni nu e perfect si in momentul in care vedem ca o persoana are nevoie de noi,ne face sa o iubim si mai mult...in fond asta cautam cu toti...o persoana pe care sa o putem lasa sa ne vada si in momentele noastre bune dar si in momentele noastre proaste...si sa avem incredere ca stie cum sa ne ridice atunci cand suntem jos si ca va fi acolo langa noi....la bine si la rau...iar daca simtim ca e persoana potrivita, mereu vom incerca sa o seducem,sa o surprindem si sa ii aratam cat de importanta este pt noi,prin tot ceea ce facem zilnic ....si nu ne trebuie prea mult timp sa ne gandim cum sa o facem....gesturi,cuvinte,diverse surprize, ne vin idei fara sa ne gandim prea mult la asta...pur si simplu le facem...fiecare dintre noi iubeste altfel si nu poate nimeni sa ne invete sa iubim toti la fel...tocmai de asta trebuie sa stim sa ne ascultam inima si sa facem ceea ce simtim atunci cand simtim....iubiti-va mult,viata e frumoasa!
Janin25
Postat pe 30 Septembrie 2009 18:13
ce subiect dragut...m-a pus putin pe ganduri,sa imi amintesc cum a fost:)...eu sunt cu iubi meu de 7 ani impreuna ,de 4 ani stam mutati impreuna....la inceput nu am facut ceva special sa il cuceresc,doar vroiam sa am si eu un prieten ca toate prietenele aveau...atunci am fost naturala,am fost eu insami(nu ca acum as fi altfel) dar nu am facut ceva special,pentru ca decat sa faci ceva special ca sa cuceresti persoana de care iti place sau iubita si apoi cu timpul sa o lasi cu buza umflata mai bine esti tu insuti asa cum esti mereu si cred ca majoritatea barbatilor vor aprecia acest lucru...acum dupa atatia ani,poate nu sunt asa multi pentru altii,daca ar fi sa o iau si eu asa, nici nu stiu cum a trecut timpul chiar nu sunt multi,ma refer ca dupa niste ani traiti impreuna trebuie sa mai iesim din rutina de zi cu zi si normal ca mai facem si noi niste lucruri mai speciale,chiar daca stiu ca el(poate) m-ar iubi si fara sa fac nimic special,facem aceste lucuri pentru noi,pentru a ne simti si mai bine,pentru a ne arata iubirea...ne mai facem surprize lunare(cate un mic cadou),ne pregatim micul dejun sau cate o cina romantica,o lenjerie sexy,declaratii de dragoste si asa ne cucerim unul pe celalalt in fiecare luna,saptamana,zi.Cu timpul in relatii intervine rutina si deaceea e bine sa nu fie lasata sa intervina prea mult in relatie si trebuie gasite diferite solutii,comunicarea cu cel de langa tine e foarte importanta mereu,pentru cel mai mic lucru,cea mai mica problema!Fiecare femeie trebuie sa isi puna imaginatia la contributie si se gaseste mereu o solutie pentru a seduce sau re-seduce:) persoana iubita!
andreea_3
Postat pe 1 Octombrie 2009 12:11
mmm ...poi sincer la capitolul seductie nu ma chinui prea mult.sunt eu insami si functioneaza foarte bine! insa nu-mi las acasa niciodata atuurile unei femei:privirea senzuala si comportamentul feminin...cu un pic de sarm si niste vorbe bine plasate al meu e!

P.S succes tutror!
bubbles21
Postat pe 1 Octombrie 2009 18:25
helo

Sincera sa fiu, la mine cea mai buna metoda de seductie a fost mereu
aceeasi..naturaletea..Fie cand m-am indragostit eu..fie cand s-au indragostit
...pe cit suntem mai naturali ...cu atit atragem mai mult....mereu tandra,romantica si mereu stralucitoare
cristiana_cris
Postat pe 2 Octombrie 2009 13:32
naturaletea e si cea mai buna si cea mai sigura metoda .Pentru ca asa cel putin esti sigura ca de la inceput te-a vazut asa cum esti si nu o fatzada a ta .suntem interesanti exact asa cum suntem nu trebuie sa facem ceva artificial .
cherry_pie
Postat pe 2 Octombrie 2009 13:35
mah deci....io n-am metode. io am teste.
greierash_is_back
Postat pe 2 Octombrie 2009 13:39
AI NOTA 20 DE LA MN.EXACT ASTA CRED SI EU.
alina_razvan25
Postat pe 2 Octombrie 2009 22:19
pentru mine indiferenta disimulata a functionat de minune...stim cu toatele ca barbatii au o obsesie pentru ceea ce nu pot avea:d si chiar daca "tehnica" asta e veche de cand lumea, ei inca pica in plasa:d credeti-ma:d m-am despartit de fostul prieten dupa 2 luni de relatie, si dupa 2 ani inca mai vrea sa ne impacam
Luxor_Sims
Postat pe 3 Octombrie 2009 11:50
indiferenta si motto-ul meu: "pentru o seara merge" la inebunit...resul a venit de la sine...suntem de 4 ani impreuna si ma doreste din ce in ce mai mult. This is it.
DarkMatzuka
Postat pe 4 Octombrie 2009 21:52
naturaletea si simtul umorului
fetitza12
Postat pe 5 Octombrie 2009 15:27
eu si doar eu
gargaritamica
Postat pe 5 Octombrie 2009 15:29
De la: alina_razvan25, la data 2009-10-02 22:19:48AI NOTA 20 DE LA MN.EXACT ASTA CRED SI EU.


mie-mi spuneai??
greierash_is_back
Postat pe 5 Octombrie 2009 15:29
Prin adevarul cartiilor..eram la scoala , ma privit , am ras :) se apropie de mine si de o data o minge spre mine si imi da toate cartiile pe jos..:) el mi le ridica si mi le da..pleaca razand ... in clasa cand ma uit in carte vad : call me :xxxxxxxxxx :)) asta este povestea mea de dragoste
dee08
Postat pe 10 Octombrie 2009 08:40
Cea mai nebuna ideea care mi-a trecut prin minte si pe care am si aplicat-o ca sa seduc un baiat, a fost sa-mi virusez calculator. Stiind ca el e foarte priceput in ale calculatoarellor, eu chiar mi-am virusat calculatorul, si inca tare. Asa ca l-am chemat la mine acasa pentru a-mi repara calculatorul si am profitat din plin de aceasta ocazie. Pentru a-l seduce am lasat o pereche de chilotei din dantela rosii foarte sexy la vedere, si i-a observat, si a cam ramas fara cuvinte. Mi-am mai plimbat mana prin par, mi-am umezit foarte senzual buzele si i-am facut un masaj la spate. L-am sedus imediat!
ImAlina
Postat pe 10 Octombrie 2009 12:41
Castigatoarele noastre sunt:
pui_mic
dee08
peroxide
mica_anda
Jasmine10
DaNutzZa_DaNutzZyka
gargaritamica
Miss_Lory
karaelena
buburuza09
Acestea sunt rugate sa trimita un mesaj privat pe contul concurskudika pentru a li se explica modul in care pot intra in posesia premiului
concursKudika
Postat pe 13 Octombrie 2009 15:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs: Castiga Natasele de Victor Malarek! 113 De la: concursKudika 6 Iunie 2011 13:53
Concurs Meli Melo – Paris 230 De la: concursKudika 18 Iunie 2009 15:36
Concurs: Byron, intre comercial si meditativ 21 De la: michelline_bv 25 Februarie 2010 09:23
Concurs Kudika si Ligo 7035 De la: concursKudika 9 Martie 2013 14:46
Concurs Karin-Lingerie 208 De la: concursKudika 29 Iunie 2009 16:11