Setari Cookie-uri

CULOARE, SUNET, PARFUM - Ce sunteti?

SI EU CULOARE -ALBASTRU animal -calul floare-crizanteme
kudika075100
Postat pe 16 Octombrie 2009 16:49
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-13 22:58:01am depus si eu un,, cv ,,si nu mi s-a raspuns
Danuta, tocmai ti-am facut profilul, acum la 1 noaptea, ca nu am avut timp, si era un raspuns elaborat de multe randuri, dar mi s-a sters in totalitate, cand am dat click pe "adauga mesaj". Am muncit degeaba la 1 noaptea si s-a dus dracului tot profilul. Nici nu vreau sa ma mai gandesc. Te rog sa ma scuzi, dar e vina kudicii, ca nu-si pune la punct sistemul de transcriere/postare a raspunsurilor, dracu' sa le ia!, si am pierdut profilul tau. Il reiau maine dupa-masa sau poate dimineata. N-am mai patit asa ceva, si eram f. multumita de profilul pe care ti-l facusem. Asta e, n-am ce zice, buna treaba mai fac tehnicienii kudica. Doar pt. ca era la 1 noaptea n-au vrut sa posteze raspunsul meu sau ce dracu'?!? Noapte buna, ca eu m-am enervat destul.

Postat pe 17 Octombrie 2009 02:00
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-05 21:44:13culoare -auriu ;parfum -floral ;floare -trandafirul alb ;sunet -izvor ;animal -leul ....vreau si eu
Esti o fire delicata, romantica, foarte feminina. Ai multa imaginatie si uneori iti place sa visezi cu ochii deschisi, ceea ce nu inseamna ca ai fi cu capul in nori, dimpotriva esti si foarte realista. Esti o buna prietena si o fire foarte darnica, incat iti place sa oferi mult celor din jur, la care tii cu adevarat, si o faci in mod neconditionat, pentru ca crezi in ideea ca oamenii sunt buni si ca te trateaza asa cum si tu ii tratezi. Din pacate, realitatea te dezamageste de multe ori si ti se intampla sa ai parte de experiente mai putin placute din partea celor care nu stiu sa aprecieze o atitudine sincera si deschisa, solara,asa cum e a ta. Asta nu te va impinge sa te resemnezi sau sa devii pesimista, dimpotriva, ai o latura f. pozitiva si stii sa-ti valorifici atuurile in orice situatie. Te descurci f. bine, de una singura, desi iti place sa fii inconjurata de un grup restrans si familiar, in mijlocul caruia te simti intotdeauna bine. Tii f. mult la familia ta si te straduiesti in permanenta sa ai grija de ei, sa nu le lipseasca nimic, ajutandu-i asa cum poti tu. Iti place lectura, si iti plac calatoriile. Esti intotdeauna la curent cu noutatile. Te simti atrasa de tari exotice, dar si de obiectivele turistice mai clasice, esti interesata de istoria locurilor, strazi, monumente, muzee, si ti se intampla sa citesti f. mult carti pe teme de arta sau istorie, pentru ca trecutul ti se pare fascinant si demn de a fi studiat. Iti place sa te relaxezi in locuri cu verdeata, in parcuri sau sa faci cate o excursie sau o drumetie in afara orasului, fie in weekend, fie in vacante. Multa lume vine sa iti ceara sfatul, in diverse situatii si esti intotdeauna ascultata, pentru ca esti un bun sfatuitor, ai un echilibru si o anumita intelepciune, care inspira incredere tuturor. Stii sa te impui in orice situatie, nu esti o fire timida si uneori iti spui parerea fara menajamente, ceea ce atrage multa ranchiuna din partea unora, care nu te inteleg. Esti f. eleganta, iti place sa stralucesti si iti place sa iesi in timpul liber, sa mergi la party-uri, unde atragi privirile prin stilul tau glamorous. Iti place sa cuceresti si reusesti sa o faci cu usurinta, iar uneori stii sa faci ca lucrurile sa mearga asa cum doresti tu, astfel incat cel care doreste sa fie cu tine, e de fapt cel pe care tu insati l-ai ales, manipulandu-l usor, l-ai adus acolo unde ai dorit tu. Ai initiativa si iti place sa domini intr-o relatie, fara ca uneori sa-si dea seama partenerul ca este condus cu abilitate, astfel ca reusesti sa-ti impui parerea, fara sa depui mare efort, poate doar pe acela de sugestie. Esti pasionala si usor geloasa, dar de cele mai multe ori, partenerul devine gelos, datorita impactului pe care farmecul tau il are asupra celorlalti. Nu suporti constrangerile si cine vrea sa te pastreze trebuie sa-ti lase toate libertatea de care ai nevoie, ca sa te simti fericita. Crezi in viata, egalitate, fericire si realizare, si prin urmare vei munci f. mult ca sa iti cladesti o cariera, pentru ca asa te simti tu complet fericita, stiind ca nu depinzi de altii, ci doar de propria ta vointa. Iti plac meseriile care necesita creativitate si dinamism si esti decisa sa fii cea mai buna in ceea ce faci si chiar iti reuseste, astfel ca faci fata concurentei cu mult tact, eleganta si ingeniozitate.

Postat pe 17 Octombrie 2009 13:22
De la: thadoog, la data 2009-10-14 20:59:06culoare alb cu dungulite lolo,,,animal,,,brontozaurul,,,sunet,,frunza de susan,,,cand suflii in ya,,cauta sa vz cum se aude,,,,planta,,Camellia sinensis,,,,parfum ,,,de femeye,,,ghiceste ghicitoarea mea
bAI, SOMER VAGABOND SI ALCOOLIC. EU LA 27 DE ANI TERMINAM A DOUA FACULTATE SI LUCRAM LA 3 SERVICII LA STAT, CU SALARII BUNE. AM UN MASTER SI ACUM IMI DAU AL DOILEA DOCTORAT. SOTUL MEU E AMERICAN SI AM DUBLA CETATENIE. PUBLIC ARTICOLE SI VOLUME IN 3 TARI OCCIDENTALE: ANGLIA, FRANTA SI USA. COLABOREZ SI CU PROCURATURA, SUNT SI PSIHANALIST CU DIPLOMA SI CRITIC DE ARTA SI SCRIITOR. LUCREZ SI ACUM LA STAT SI O DUC BINE, PENTRU CA SUNT FOARTE PREGATITA. SOTUL MEU LUCREAZA CU CEI MAI CELEBRI ARTISTI AMERICANI, E CAMERAMAN, FOTOGRAF SI DJ SI ARE AFACERI DE SUCCES IN STATELE UNITE SI ROMANIA, UNDE STAM 6 LUNI PE AN. IN REST SUNTEM LA LOS ANGELES, LAS VEGAS, SAN FRANCISCO, NEW YORK SI CALATORIM IN TOATA LUMEA. TU? CE ESTI?? PE CE TREAPTA A MIZERIEI TRAIESTI? VEZI UNDE SUNT EU SI UNDE ESTI TU SI INVATA SA-TI VEZI LUNGUL NASULUI. DA-TI SEAMA CA EU APARTIN ELITEI SI TU TRAIESTI JOS DE TOT. ASTA E TOT CE-AM VRUT SA-TI SPUN, CA SA INVETI SA STAI DEPARTE DE CEI CARE ITI SUNT SUPERIORI DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE.

Postat pe 17 Octombrie 2009 20:32
nolwenn, nu te enerva degeaba....asa e el....ai avut rabdare cu mine....ai si cu el!
greierash_is_back
Postat pe 17 Octombrie 2009 20:36
De la: Nolwenn, la data 2009-10-17 20:32:00
De la: thadoog, la data 2009-10-14 20:59:06culoare alb cu dungulite lolo,,,animal,,,brontozaurul,,,sunet,,frunza de susan,,,cand suflii in ya,,cauta sa vz cum se aude,,,,planta,,Camellia sinensis,,,,parfum ,,,de femeye,,,ghiceste ghicitoarea mea
bAI, SOMER VAGABOND SI ALCOOLIC. EU LA 27 DE ANI TERMINAM A DOUA FACULTATE SI LUCRAM LA 3 SERVICII LA STAT, CU SALARII BUNE. AM UN MASTER SI ACUM IMI DAU AL DOILEA DOCTORAT. SOTUL MEU E AMERICAN SI AM DUBLA CETATENIE. PUBLIC ARTICOLE SI VOLUME IN 3 TARI OCCIDENTALE: ANGLIA, FRANTA SI USA. COLABOREZ SI CU PROCURATURA, SUNT SI PSIHANALIST CU DIPLOMA SI CRITIC DE ARTA SI SCRIITOR. LUCREZ SI ACUM LA STAT SI O DUC BINE, PENTRU CA SUNT FOARTE PREGATITA. SOTUL MEU LUCREAZA CU CEI MAI CELEBRI ARTISTI AMERICANI, E CAMERAMAN, FOTOGRAF SI DJ SI ARE AFACERI DE SUCCES IN STATELE UNITE SI ROMANIA, UNDE STAM 6 LUNI PE AN. IN REST SUNTEM LA LOS ANGELES, LAS VEGAS, SAN FRANCISCO, NEW YORK SI CALATORIM IN TOATA LUMEA. TU? CE ESTI?? PE CE TREAPTA A MIZERIEI TRAIESTI? VEZI UNDE SUNT EU SI UNDE ESTI TU SI INVATA SA-TI VEZI LUNGUL NASULUI. DA-TI SEAMA CA EU APARTIN ELITEI SI TU TRAIESTI JOS DE TOT. ASTA E TOT CE-AM VRUT SA-TI SPUN, CA SA INVETI SA STAI DEPARTE DE CEI CARE ITI SUNT SUPERIORI DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE.


Why bother? Firea omului n-o schimbi.Stii ca o data construita o personalitate trebuie luata ca atare.
Abtine-te (stiu ca e greu si eu am temperament vulcanic) dar ignorand persoanele care nu-ti plac obtii mai multe.

Postat pe 18 Octombrie 2009 12:39
Nolween....pe bune...chiar nu poti sa-i faci un profil si lui Dogu" pe baza a ceea ce a scris ????....caci sincer....cred ca ar fi foarte interesant !!......... ...si cred ca si distractiv......si normal ca si ....real !!.....hai te rog io frumos....rapeste-ti olecutza din timp......si "fericeste-l" si pe el....si pe noi !!!...... ....dau un Sheridan's !!......
etta
Postat pe 18 Octombrie 2009 16:55
De la: candy_sweet, la data 2009-10-05 21:48:43
De la: candy_sweet, la data 2009-10-05 21:41:39si eu vreau

culoare:albastru
parfum:Instant Magic
floare:trandafir rosu catifelat
sunet:apa curgatoare
animal:delfin
Esti o fire foarte profunda, intelectuala, idealista, iti place sa abstractizezi si s-ar putea sa ai inclinatii catre stiintele umaniste, dar n-ar fi exclus sa te intereseze si matematica sau astronomia, astrologia, pe scurt, discipline de studiu mai putin comune. Uneori poti sa pari retrasa si esti introvertita, dar ai prieteni buni, care te plac si te inteleg. Nu urmaresti sa ai un cerc mare de prieteni, ci cativa foarte buni, cu care iti place sa discuti. Iti place sa lucrezi noaptea, cand te simti linistita, sau pur si simplu sa citesti o carte buna sau sa urmaresti o emisiune buna la tv. Esti inconjurata de mister si asa reusesti sa cuceresti multi admiratori, care se straduiesc sa te urmeze si sa te inteleaga. Te lasi cucerita mai greu si asta pentru ca uneori visezi la o iubire imposibila, care sa-ti permita sa lasi totul in urma si sa incepi o viata noua, impreuna cu persoana iubita. Chiar daca nu ti-ai gasit inca un partener, el trebuie sa fie un fel de barbat misterios si galant, care sa te respecte si sa te iubeasca si bineinteles sa arate bine, pentru ca esti pretentioasa. Dar cel mai mult ti-ar placea sa ai ce discuta cu partenerul, pentru ca dialogul e foarte important pentru tine. Iti place viata si sa te bucuri de ea, iti place shopping-ul si incursiunile prin diverse expozitii, cinematografe sau librarii, unde te intereseaza tot ce e nou, deoarece esti un fel de initiatoare in tot ce faci si multa lume te simpatizeaza din cauza asta, altii te invidiaza, dar te imita, deci esti putin un fel de etalon pentru multi din jurul tau, ca fiind o persoana originala. La fel, iti place sa achizitionezi obiecte de imbracaminte deosebite si stii sa te imbraci in asa fel incat, cu bun gust, sa adaugi totusi o nota de senzatie, la ceea ce deja exista. Se intampla ca uneori nici nu-ti dai seama cat de originala esti, uneori chiar iti lipseste putin increderea in tine, dar in sinea ta stii exact ce ai de facut si cum, in orice situatie ai fi. Esti interesanta si cei din jur se simt atrasi de tine ,ca fluturii de flacara, fara sa fii ostentativa.

Postat pe 19 Octombrie 2009 20:51
De la: etta, la data 2009-10-18 16:55:21 Nolween....pe bune...chiar nu poti sa-i faci un profil si lui Dogu" pe baza a ceea ce a scris ????....caci sincer....cred ca ar fi foarte interesant !!......... ...si cred ca si distractiv......si normal ca si ....real !!.....hai te rog io frumos....rapeste-ti olecutza din timp......si "fericeste-l" si pe el....si pe noi !!!...... ....dau un Sheridan's !!......
Merci, merci, am sa ma ocup in continuare, dar nu pot mai mult de o analiza in fiecare seara.

Postat pe 19 Octombrie 2009 20:53
De la: blue07scorpion, la data 2009-10-06 10:31:09Ia sa vad si eu

Culoare :Albastru
Parfum :Antonio Bnaderas
Animal :Scorpion
Floare : Orhideea Imperiala
Sunet : Pianul


andreiutza
Esti o persoana rafinata, linistita, prietenoasa, dar nu-ti plac apropierile prea ostentative si nici dulcegariile, desi esti foarte sensibil. Esti selectiv si foarte apropiat cu prietenii stabili, care te apreciaza pentru onestitatea ta. Esti fidel si stii sa faci gesturi delicate care sa incante partenera, iar cand consideri ca ti-ai gasit sufletul-pereche, in care inca mai crezi, vei face tot posibilul ca sa-l pastrezi alaturi de tine, deoarece pentru tine complicitatea afectiva si dialogul strans cu persoana iubita sunt foarte importante. Esti introvertit, dar ai simtul umorului si preferi de obicei umorul negru sau glumele subtile, fara vulgaritati, deoarece iti repugna agresivitatea si grosolania sub orice forma. Stii sa te impui si o faci intr-un mod politicos, uneori cu o politete rece, care pune la respect o interventie neinspirata. Detesti violenta si o consideri un act gratuit, pe care preferi sa-l ocolesti. Esti diplomat si stii sa-ti exprimi opiniile in mod convingator, deoarece ai darul argumentarii si e posibil sa ai si talent literar. Sau poate ca nu ti l-ai descoperit inca. Iti place sa colectionezi diverse obiecte de arta sau obiecte bizare, pe care le ingrijesti si care au valoare sentimentala pentru tine. Iti place ordinea si disciplina, desi uneori esti mai boem. Ai tabieturi la care tii si iti place sa-ti fie respectate. Foarte rar ti se intampla sa ajungi la capatul rabdarii cu cineva si atunci izbucnesti intr-o tornada de reprosuri, fara ca totusi sa jignesti pe cineva. Insasi ideea de a leza o persoana, chiar daca ti-e antipatica, iti repugna. Nu-ti plac excesele de niciun fel, prin urmare nu ai probleme cu conditia fizica; iti place miscarea in mod masurat, fara prea multa transpiratie si efort, deoarece tu esti prea elaborat, ca sa te aventurezi in tot felul de actiuni care presupun senzatii tari, deci nu ai nimic de-a face cu sporturile extreme, caci de dezgusta imprudenta si inconstienta unora. Uneori esti melancolic, alteori deosebit de energic, in functie de modul in care iti reglezi somnul. S-ar putea sa-ti placa regimul nocturn, respectiv activitatea de noapte, cand te simti inspirat sa scrii sau sa porti discutii cu partenerii de insomnie. Lumea se simte in siguranta cu tine, pentru ca iti place sa ii protejezi pe toti. Esti mai apreciat decat crezi si cand realizezi te simti in sfarsit fericit, deoarece conteaza foarte mult parerea celor apropiati, dar numai a lor; restul ii ignori.

Postat pe 19 Octombrie 2009 21:17
dupa calculele mele dupa candy_sweet urmeaza coco si emil beatrice si dupa euuuu
Offf curioazitatea asta
ctwmn
Postat pe 20 Octombrie 2009 10:14
De la: Nolwenn, la data 2009-10-17 20:32:00
De la: thadoog, la data 2009-10-14 20:59:06culoare alb cu dungulite lolo,,,animal,,,brontozaurul,,,sunet,,frunza de susan,,,cand suflii in ya,,cauta sa vz cum se aude,,,,planta,,Camellia sinensis,,,,parfum ,,,de femeye,,,ghiceste ghicitoarea mea
bAI, SOMER VAGABOND SI ALCOOLIC. EU LA 27 DE ANI TERMINAM A DOUA FACULTATE SI LUCRAM LA 3 SERVICII LA STAT, CU SALARII BUNE. AM UN MASTER SI ACUM IMI DAU AL DOILEA DOCTORAT. SOTUL MEU E AMERICAN SI AM DUBLA CETATENIE. PUBLIC ARTICOLE SI VOLUME IN 3 TARI OCCIDENTALE: ANGLIA, FRANTA SI USA. COLABOREZ SI CU PROCURATURA, SUNT SI PSIHANALIST CU DIPLOMA SI CRITIC DE ARTA SI SCRIITOR. LUCREZ SI ACUM LA STAT SI O DUC BINE, PENTRU CA SUNT FOARTE PREGATITA. SOTUL MEU LUCREAZA CU CEI MAI CELEBRI ARTISTI AMERICANI, E CAMERAMAN, FOTOGRAF SI DJ SI ARE AFACERI DE SUCCES IN STATELE UNITE SI ROMANIA, UNDE STAM 6 LUNI PE AN. IN REST SUNTEM LA LOS ANGELES, LAS VEGAS, SAN FRANCISCO, NEW YORK SI CALATORIM IN TOATA LUMEA. TU? CE ESTI?? PE CE TREAPTA A MIZERIEI TRAIESTI? VEZI UNDE SUNT EU SI UNDE ESTI TU SI INVATA SA-TI VEZI LUNGUL NASULUI. DA-TI SEAMA CA EU APARTIN ELITEI SI TU TRAIESTI JOS DE TOT. ASTA E TOT CE-AM VRUT SA-TI SPUN, CA SA INVETI SA STAI DEPARTE DE CEI CARE ITI SUNT SUPERIORI DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE.
aoleuuuuuuuuuuuuuu,,doamne yartoo,,,se vede ca esti dusa cu pluta ,,nu-ti mai zic nimik ,ca se poate sa ma infectez cu virusul prostiei de la tn
thadoog
Postat pe 20 Octombrie 2009 10:23
cristiana_cris
Postat pe 20 Octombrie 2009 11:58
De la: thadoog, la data 2009-10-20 10:23:22
De la: Nolwenn, la data 2009-10-17 20:32:00
De la: thadoog, la data 2009-10-14 20:59:06culoare alb cu dungulite lolo,,,animal,,,brontozaurul,,,sunet,,frunza de susan,,,cand suflii in ya,,cauta sa vz cum se aude,,,,planta,,Camellia sinensis,,,,parfum ,,,de femeye,,,ghiceste ghicitoarea mea
bAI, SOMER VAGABOND SI ALCOOLIC. EU LA 27 DE ANI TERMINAM A DOUA FACULTATE SI LUCRAM LA 3 SERVICII LA STAT, CU SALARII BUNE. AM UN MASTER SI ACUM IMI DAU AL DOILEA DOCTORAT. SOTUL MEU E AMERICAN SI AM DUBLA CETATENIE. PUBLIC ARTICOLE SI VOLUME IN 3 TARI OCCIDENTALE: ANGLIA, FRANTA SI USA. COLABOREZ SI CU PROCURATURA, SUNT SI PSIHANALIST CU DIPLOMA SI CRITIC DE ARTA SI SCRIITOR. LUCREZ SI ACUM LA STAT SI O DUC BINE, PENTRU CA SUNT FOARTE PREGATITA. SOTUL MEU LUCREAZA CU CEI MAI CELEBRI ARTISTI AMERICANI, E CAMERAMAN, FOTOGRAF SI DJ SI ARE AFACERI DE SUCCES IN STATELE UNITE SI ROMANIA, UNDE STAM 6 LUNI PE AN. IN REST SUNTEM LA LOS ANGELES, LAS VEGAS, SAN FRANCISCO, NEW YORK SI CALATORIM IN TOATA LUMEA. TU? CE ESTI?? PE CE TREAPTA A MIZERIEI TRAIESTI? VEZI UNDE SUNT EU SI UNDE ESTI TU SI INVATA SA-TI VEZI LUNGUL NASULUI. DA-TI SEAMA CA EU APARTIN ELITEI SI TU TRAIESTI JOS DE TOT. ASTA E TOT CE-AM VRUT SA-TI SPUN, CA SA INVETI SA STAI DEPARTE DE CEI CARE ITI SUNT SUPERIORI DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE.
aoleuuuuuuuuuuuuuu,,doamne yartoo,,,se vede ca esti dusa cu pluta ,,nu-ti mai zic nimik ,ca se poate sa ma infectez cu virusul prostiei de la tn
Esti deja infectat din nastere cu ceea ce spui. Nicio speranta sa mai scapi. Asa-i ca vii de la casa de copii???

Postat pe 20 Octombrie 2009 13:52
De la: , la data 2009-10-20 13:52:01
De la: thadoog, la data 2009-10-20 10:23:22
De la: Nolwenn, la data 2009-10-17 20:32:00
De la: thadoog, la data 2009-10-14 20:59:06culoare alb cu dungulite lolo,,,animal,,,brontozaurul,,,sunet,,frunza de susan,,,cand suflii in ya,,cauta sa vz cum se aude,,,,planta,,Camellia sinensis,,,,parfum ,,,de femeye,,,ghiceste ghicitoarea mea
bAI, SOMER VAGABOND SI ALCOOLIC. EU LA 27 DE ANI TERMINAM A DOUA FACULTATE SI LUCRAM LA 3 SERVICII LA STAT, CU SALARII BUNE. AM UN MASTER SI ACUM IMI DAU AL DOILEA DOCTORAT. SOTUL MEU E AMERICAN SI AM DUBLA CETATENIE. PUBLIC ARTICOLE SI VOLUME IN 3 TARI OCCIDENTALE: ANGLIA, FRANTA SI USA. COLABOREZ SI CU PROCURATURA, SUNT SI PSIHANALIST CU DIPLOMA SI CRITIC DE ARTA SI SCRIITOR. LUCREZ SI ACUM LA STAT SI O DUC BINE, PENTRU CA SUNT FOARTE PREGATITA. SOTUL MEU LUCREAZA CU CEI MAI CELEBRI ARTISTI AMERICANI, E CAMERAMAN, FOTOGRAF SI DJ SI ARE AFACERI DE SUCCES IN STATELE UNITE SI ROMANIA, UNDE STAM 6 LUNI PE AN. IN REST SUNTEM LA LOS ANGELES, LAS VEGAS, SAN FRANCISCO, NEW YORK SI CALATORIM IN TOATA LUMEA. TU? CE ESTI?? PE CE TREAPTA A MIZERIEI TRAIESTI? VEZI UNDE SUNT EU SI UNDE ESTI TU SI INVATA SA-TI VEZI LUNGUL NASULUI. DA-TI SEAMA CA EU APARTIN ELITEI SI TU TRAIESTI JOS DE TOT. ASTA E TOT CE-AM VRUT SA-TI SPUN, CA SA INVETI SA STAI DEPARTE DE CEI CARE ITI SUNT SUPERIORI DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE.
aoleuuuuuuuuuuuuuu,,doamne yartoo,,,se vede ca esti dusa cu pluta ,,nu-ti mai zic nimik ,ca se poate sa ma infectez cu virusul prostiei de la tn
Esti deja infectat din nastere cu ceea ce spui. Nicio speranta sa mai scapi. Asa-i ca vii de la casa de copii???

si cum nowlen a disparut cu contul..am ramas fara raspuns
cristiana_cris
Postat pe 21 Octombrie 2009 16:48
OMG...mai astept sper sa reusesti sa faci si descrierea mea pana la sfarsitul anului. foarte interesante profile am vazut pana acum.

cocco
Postat pe 21 Octombrie 2009 23:25
De la: , la data 2009-10-20 13:52:01
De la: thadoog, la data 2009-10-20 10:23:22
De la: Nolwenn, la data 2009-10-17 20:32:00
De la: thadoog, la data 2009-10-14 20:59:06culoare alb cu dungulite lolo,,,animal,,,brontozaurul,,,sunet,,frunza de susan,,,cand suflii in ya,,cauta sa vz cum se aude,,,,planta,,Camellia sinensis,,,,parfum ,,,de femeye,,,ghiceste ghicitoarea mea
bAI, SOMER VAGABOND SI ALCOOLIC. EU LA 27 DE ANI TERMINAM A DOUA FACULTATE SI LUCRAM LA 3 SERVICII LA STAT, CU SALARII BUNE. AM UN MASTER SI ACUM IMI DAU AL DOILEA DOCTORAT. SOTUL MEU E AMERICAN SI AM DUBLA CETATENIE. PUBLIC ARTICOLE SI VOLUME IN 3 TARI OCCIDENTALE: ANGLIA, FRANTA SI USA. COLABOREZ SI CU PROCURATURA, SUNT SI PSIHANALIST CU DIPLOMA SI CRITIC DE ARTA SI SCRIITOR. LUCREZ SI ACUM LA STAT SI O DUC BINE, PENTRU CA SUNT FOARTE PREGATITA. SOTUL MEU LUCREAZA CU CEI MAI CELEBRI ARTISTI AMERICANI, E CAMERAMAN, FOTOGRAF SI DJ SI ARE AFACERI DE SUCCES IN STATELE UNITE SI ROMANIA, UNDE STAM 6 LUNI PE AN. IN REST SUNTEM LA LOS ANGELES, LAS VEGAS, SAN FRANCISCO, NEW YORK SI CALATORIM IN TOATA LUMEA. TU? CE ESTI?? PE CE TREAPTA A MIZERIEI TRAIESTI? VEZI UNDE SUNT EU SI UNDE ESTI TU SI INVATA SA-TI VEZI LUNGUL NASULUI. DA-TI SEAMA CA EU APARTIN ELITEI SI TU TRAIESTI JOS DE TOT. ASTA E TOT CE-AM VRUT SA-TI SPUN, CA SA INVETI SA STAI DEPARTE DE CEI CARE ITI SUNT SUPERIORI DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE.
aoleuuuuuuuuuuuuuu,,doamne yartoo,,,se vede ca esti dusa cu pluta ,,nu-ti mai zic nimik ,ca se poate sa ma infectez cu virusul prostiei de la tn
Esti deja infectat din nastere cu ceea ce spui. Nicio speranta sa mai scapi. Asa-i ca vii de la casa de copii???

Sincer.....nu stiu ce legatura au acei copii nevinovati,abandonati...cu faptul ca cineva iti vorbeste urat pe acest topic! Sorry.....psiholog spuneai?
Nuovamente_Robertina
Postat pe 21 Octombrie 2009 23:40
acum cateva zile (Postat pe: 9 Octombrie 2009, ora 23:59 Raporteaza abuz de limbaj Citeaza Raspunde

sunt foarte curioasa

culoare - mov
parfum - pur desire(liliac)
floare - floarea-soarelui
sunet - vioara
animal - urs panda

si sunt cuminte si astept ) am lasat si eu un msj
si am fost cuminte dar....degeaba



dar sa stii ca sunt cuminte in continuare poate apreciezi si primesc si eu un raspuns
emiliabeatrice
Postat pe 22 Octombrie 2009 15:58
De la: emiliabeatrice, la data 2009-10-22 15:58:05acum cateva zile (Postat pe: 9 Octombrie 2009, ora 23:59 Raporteaza abuz de limbaj Citeaza Raspunde

sunt foarte curioasa

culoare - mov
parfum - pur desire(liliac)
floare - floarea-soarelui
sunet - vioara
animal - urs panda

si sunt cuminte si astept ) am lasat si eu un msj
si am fost cuminte dar....degeaba



dar sa stii ca sunt cuminte in continuare poate apreciezi si primesc si eu un raspuns

a disparut....deci nu mai vedem raspuns
cristiana_cris
Postat pe 22 Octombrie 2009 16:03


De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-05 21:44:13

culoare -auriu ;parfum -floral ;floare -trandafirul alb ;sunet -izvor ;animal -leul ....vreau si eu
Esti o fire delicata, romantica, foarte feminina. Ai multa imaginatie si uneori iti place sa visezi cu ochii deschisi, ceea ce nu inseamna ca ai fi cu capul in nori, dimpotriva esti si foarte realista. Esti o buna prietena si o fire foarte darnica, incat iti place sa oferi mult celor din jur, la care tii cu adevarat, si o faci in mod neconditionat, pentru ca crezi in ideea ca oamenii sunt buni si ca te trateaza asa cum si tu ii tratezi. Din pacate, realitatea te dezamageste de multe ori si ti se intampla sa ai parte de experiente mai putin placute din partea celor care nu stiu sa aprecieze o atitudine sincera si deschisa, solara,asa cum e a ta. Asta nu te va impinge sa te resemnezi sau sa devii pesimista, dimpotriva, ai o latura f. pozitiva si stii sa-ti valorifici atuurile in orice situatie. Te descurci f. bine, de una singura, desi iti place sa fii inconjurata de un grup restrans si familiar, in mijlocul caruia te simti intotdeauna bine. Tii f. mult la familia ta si te straduiesti in permanenta sa ai grija de ei, sa nu le lipseasca nimic, ajutandu-i asa cum poti tu. Iti place lectura, si iti plac calatoriile. Esti intotdeauna la curent cu noutatile. Te simti atrasa de tari exotice, dar si de obiectivele turistice mai clasice, esti interesata de istoria locurilor, strazi, monumente, muzee, si ti se intampla sa citesti f. mult carti pe teme de arta sau istorie, pentru ca trecutul ti se pare fascinant si demn de a fi studiat. Iti place sa te relaxezi in locuri cu verdeata, in parcuri sau sa faci cate o excursie sau o drumetie in afara orasului, fie in weekend, fie in vacante. Multa lume vine sa iti ceara sfatul, in diverse situatii si esti intotdeauna ascultata, pentru ca esti un bun sfatuitor, ai un echilibru si o anumita intelepciune, care inspira incredere tuturor. Stii sa te impui in orice situatie, nu esti o fire timida si uneori iti spui parerea fara menajamente, ceea ce atrage multa ranchiuna din partea unora, care nu te inteleg. Esti f. eleganta, iti place sa stralucesti si iti place sa iesi in timpul liber, sa mergi la party-uri, unde atragi privirile prin stilul tau glamorous. Iti place sa cuceresti si reusesti sa o faci cu usurinta, iar uneori stii sa faci ca lucrurile sa mearga asa cum doresti tu, astfel incat cel care doreste sa fie cu tine, e de fapt cel pe care tu insati l-ai ales, manipulandu-l usor, l-ai adus acolo unde ai dorit tu. Ai initiativa si iti place sa domini intr-o relatie, fara ca uneori sa-si dea seama partenerul ca este condus cu abilitate, astfel ca reusesti sa-ti impui parerea, fara sa depui mare efort, poate doar pe acela de sugestie. Esti pasionala si usor geloasa, dar de cele mai multe ori, partenerul devine gelos, datorita impactului pe care farmecul tau il are asupra celorlalti. Nu suporti constrangerile si cine vrea sa te pastreze trebuie sa-ti lase toate libertatea de care ai nevoie, ca sa te simti fericita. Crezi in viata, egalitate, fericire si realizare, si prin urmare vei munci f. mult ca sa iti cladesti o cariera, pentru ca asa te simti tu complet fericita, stiind ca nu depinzi de altii, ci doar de propria ta vointa. Iti plac meseriile care necesita creativitate si dinamism si esti decisa sa fii cea mai buna in ceea ce faci si chiar iti reuseste, astfel ca faci fata concurentei cu mult tact, eleganta si ingeniozitate.iti multumesc frumos tot ce ai zis aici e adevarat ,ai dreptate asa e ...te pup si iti doresc o zi buna
danutzza_stefi
Postat pe 22 Octombrie 2009 16:23
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-22 16:23:38

De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-05 21:44:13

culoare -auriu ;parfum -floral ;floare -trandafirul alb ;sunet -izvor ;animal -leul ....vreau si eu
Esti o fire delicata, romantica, foarte feminina. Ai multa imaginatie si uneori iti place sa visezi cu ochii deschisi, ceea ce nu inseamna ca ai fi cu capul in nori, dimpotriva esti si foarte realista. Esti o buna prietena si o fire foarte darnica, incat iti place sa oferi mult celor din jur, la care tii cu adevarat, si o faci in mod neconditionat, pentru ca crezi in ideea ca oamenii sunt buni si ca te trateaza asa cum si tu ii tratezi. Din pacate, realitatea te dezamageste de multe ori si ti se intampla sa ai parte de experiente mai putin placute din partea celor care nu stiu sa aprecieze o atitudine sincera si deschisa, solara,asa cum e a ta. Asta nu te va impinge sa te resemnezi sau sa devii pesimista, dimpotriva, ai o latura f. pozitiva si stii sa-ti valorifici atuurile in orice situatie. Te descurci f. bine, de una singura, desi iti place sa fii inconjurata de un grup restrans si familiar, in mijlocul caruia te simti intotdeauna bine. Tii f. mult la familia ta si te straduiesti in permanenta sa ai grija de ei, sa nu le lipseasca nimic, ajutandu-i asa cum poti tu. Iti place lectura, si iti plac calatoriile. Esti intotdeauna la curent cu noutatile. Te simti atrasa de tari exotice, dar si de obiectivele turistice mai clasice, esti interesata de istoria locurilor, strazi, monumente, muzee, si ti se intampla sa citesti f. mult carti pe teme de arta sau istorie, pentru ca trecutul ti se pare fascinant si demn de a fi studiat. Iti place sa te relaxezi in locuri cu verdeata, in parcuri sau sa faci cate o excursie sau o drumetie in afara orasului, fie in weekend, fie in vacante. Multa lume vine sa iti ceara sfatul, in diverse situatii si esti intotdeauna ascultata, pentru ca esti un bun sfatuitor, ai un echilibru si o anumita intelepciune, care inspira incredere tuturor. Stii sa te impui in orice situatie, nu esti o fire timida si uneori iti spui parerea fara menajamente, ceea ce atrage multa ranchiuna din partea unora, care nu te inteleg. Esti f. eleganta, iti place sa stralucesti si iti place sa iesi in timpul liber, sa mergi la party-uri, unde atragi privirile prin stilul tau glamorous. Iti place sa cuceresti si reusesti sa o faci cu usurinta, iar uneori stii sa faci ca lucrurile sa mearga asa cum doresti tu, astfel incat cel care doreste sa fie cu tine, e de fapt cel pe care tu insati l-ai ales, manipulandu-l usor, l-ai adus acolo unde ai dorit tu. Ai initiativa si iti place sa domini intr-o relatie, fara ca uneori sa-si dea seama partenerul ca este condus cu abilitate, astfel ca reusesti sa-ti impui parerea, fara sa depui mare efort, poate doar pe acela de sugestie. Esti pasionala si usor geloasa, dar de cele mai multe ori, partenerul devine gelos, datorita impactului pe care farmecul tau il are asupra celorlalti. Nu suporti constrangerile si cine vrea sa te pastreze trebuie sa-ti lase toate libertatea de care ai nevoie, ca sa te simti fericita. Crezi in viata, egalitate, fericire si realizare, si prin urmare vei munci f. mult ca sa iti cladesti o cariera, pentru ca asa te simti tu complet fericita, stiind ca nu depinzi de altii, ci doar de propria ta vointa. Iti plac meseriile care necesita creativitate si dinamism si esti decisa sa fii cea mai buna in ceea ce faci si chiar iti reuseste, astfel ca faci fata concurentei cu mult tact, eleganta si ingeniozitate.iti multumesc frumos tot ce ai zis aici e adevarat ,ai dreptate asa e ...te pup si iti doresc o zi buna

yupi...ai aparut sa nu ma uiti si pe mine
cristiana_cris
Postat pe 22 Octombrie 2009 16:37
SIGUR VEVERITZA SI NU GARGARITZA?
ATENTZIE CA VEVERITZA MAI E SI ALTCEVA IN ARGOU.

SPER CA NU TE SUPERI! NU?

stefanant
Postat pe 22 Octombrie 2009 20:46
De la: stefanant, la data 2009-10-22 20:46:18SIGUR VEVERITZA SI NU GARGARITZA?
ATENTZIE CA VEVERITZA MAI E SI ALTCEVA IN ARGOU.

SPER CA NU TE SUPERI! NU?



despre ce vorbesti?
greierash_is_back
Postat pe 22 Octombrie 2009 20:48
eu cat mai astept?
mihai_frv_1986
Postat pe 25 Octombrie 2009 17:59
cred ca niciodata,k nu mai are cont N.
ctwmn
Postat pe 26 Octombrie 2009 16:19
Nolwenn a inchis contul de pe Kudika satula de jigniri si acuze aduse .O sa-i transmit ca-i simtiti lipsa si cred ca si ei ii pare rau ca nu a mai putut sa raspunda tuturor.Eu reusesc sa mai vb cu ea,pt ca mi-a lasat adresa de mess inainte sa-si stearga contul!
luyyzz
Postat pe 26 Octombrie 2009 16:28
Dar al meu? Cand apuci sa il faci?
ayyryynn
Postat pe 26 Octombrie 2009 19:38
cristiana_cris
Postat pe 27 Octombrie 2009 10:55
it's not fair
cocco
Postat pe 27 Octombrie 2009 19:54
si eu vreau profilullllllllllllllllll !!!......
etta
Postat pe 30 Octombrie 2009 09:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Premii atractive cu un joc simplu - Lockerz 2 De la: Juels 1 Februarie 2010 12:46
2010 18 De la: iulia069834 24 Decembrie 2009 21:43
tipuri de temperament 29 De la: kudika101098 13 Ianuarie 2010 15:06
Superstitii 18 De la: yumy 15 August 2010 08:27
Animale de companie 7 De la: Roxy_Bichonica 13 Ianuarie 2010 01:22