Setari Cookie-uri

ajutorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

am 30 ani si sunt casatorita.in urma cu 4 ani am cunoscut iun baiat,ne-am placut din prima clipa,am incercat sa fie ceva intre noi dar tot timpul se baga cineva,a aflat si mama lui,bineinteles ca nu am recunoscut nik,am vaz ca nu se poate atunci ne-am despartit dupa 2 ani ne-am reintalnit am luat-o iar de la capat,,,,,,,,,acceleasi prb le-am avuut,am renuntat din nou,el s-a mutat cu o tipa cu care a stat tot vreo 2 ani deci din nou 2 ani despartiti,anul acesta s-a intors acasa pt ca relatia nu mergea,ne-am impacat din nou,el zice ca ma iubeste ,mie mi-e f drag,totusi nu stiu ce sa fac?sa continui relatia cu el?specific ca are doar 20 de ani:(( ,bine ca gandeste mult mai mult.nu putem sta despartiti unu de celalalt mult timp ca deja ni se face dor.................da-ti un sfat va rog mult de tot ca nu mai pot
kudika071879
Postat pe 1 Octombrie 2009 10:51
adica l-ai corupt de la 16 ani!!? rusinica!!
geo_x
Postat pe 1 Octombrie 2009 10:55
pauzele lungi si dese cheia marilor succese..................parca asa zice o vorba
spumosu
Postat pe 1 Octombrie 2009 10:58
spui ca esti casatorita... cum este casnicia ta? ce barbat ai acasa? cum se poarta? de ce te-ai casatorit? sunt lucruri importante de stiut inainte ca cineva sa-ti dea vreun sfat.
oricum, avand in vedere ca are doar 20 de ani, nu va dura o relatie cu el. in cel mai fericit caz poti doar sa-l iei de amant, daca acasa nu ti-e bine... dar o relatie la vedere...
i_andra
Postat pe 1 Octombrie 2009 10:59
tocmai de aceea am preferat sa-i dau pace atunci pt ca era minor..............dar acum ca e major.............................
kudika071879
Postat pe 1 Octombrie 2009 10:59
casatoria mea este mult prea zbuciumata..................acum imi e bine pt ca sotul e plecat dar cand era acasa............cam din 2 in doua luni ne certam urat........a vrut sa si plece de acasa..................avem un copil impreuna si poate ca asta ma tine langa el.....................sa-l iau de amant?deocamdata el accepta dar zice ca ma iubeste prea mult ca sa fie doar atat............bine ca tot de mutat impreuna nu ne vom muta asta e clar
kudika071879
Postat pe 1 Octombrie 2009 11:01
daca ai fi in locul meu ce ai face?
kudika071879
Postat pe 1 Octombrie 2009 11:02
pfoai!!!
Pai daca esti casatorita nu ti se pare ca asta este un detaliu interesant de luat in calcul? Daca esti indragostita de baiatul ala e clar ca nu iti mai iubesti sotul si atunci nu stiu de ce mai stai casatorita. In zilele noastre nu mai este un impediment diferenta de varsta intr-un cuplu dar, totusi, tu esti casatorita! Daca sotul tau ti-ar face cam aceleasi lucruri tu ce ai simti? Ai simti ca esti tradata banuiesc. Parerea mea este ca ar trebui sa divortezi pentru a fi libera sa ai relatii cu cine vrei . Cel mai bine ar fi sa iti faci ordine in idei si sa decizi cu cine vrei sa ramai. Ori ii spui soului tau cum sta treaba si ramai cu baiatul ala ori o lasi moarta cu indragosteala pentru pustiul ala . Cred ca stii zicala aia cu omuletul care alearga dupa doi iepuri nu-i asa?
Multa bafta in a lua decizia corecta!
frozen_autumn
Postat pe 1 Octombrie 2009 11:04
da............ai dreptate................sper sa iau decizia corecta desi nu vreau sa pierd pe niciunul.....................:((
kudika071879
Postat pe 1 Octombrie 2009 11:07
De la: kudika071879, la data 2009-10-01 11:07:47da............ai dreptate................sper sa iau decizia corecta desi nu vreau sa pierd pe niciunul.....................:((


pai atunci...n-ai decat sa inveti sa stai ...precum vorbei.....si cu c*ru' in caruta ...si cu el in telegutza !!........succes........
etta
Postat pe 1 Octombrie 2009 11:09
De la: kudika071879, la data 2009-10-01 11:02:32daca ai fi in locul meu ce ai face?


eu am fost casatorita (nu am copii, slava Domnului) si tot cam asa evolua relatia...certuri cat mai dese. s-a terminat pt ca nu am suportat presiunea si stressul din casa.
eu, in locul tau as divorta chiar si cu un copil. viata ta nu s-a terminat cand ai nascut si esti tanara, trebuie sa te gandesti si la tine, iar copilul va intelege cand va creste.
sfatul meu: divorteaza mai intai si apoi gaseste-ti pe cineva, asta in cazul in care vrei sa ramana copilul la tine. (nu stiu exact situatia ca sa-ti pot spune mai multe)
nu uita: ESTI TANARA!!!!!
i_andra
Postat pe 1 Octombrie 2009 11:12
asta este clar ca fetitz vreau sa ramana la mine nici nu se pune prob;lema............................ai dreptate ca daca se afla e riscant pt copil si nu am de gand s-o las cu el
kudika071879
Postat pe 1 Octombrie 2009 11:18
De la: kudika071879, la data 2009-10-01 10:51:45am 30 ani si sunt casatorita.in urma cu 4 ani am cunoscut iun baiat,ne-am placut din prima clipa,am incercat sa fie ceva intre noi dar tot timpul se baga cineva,a aflat si mama lui,bineinteles ca nu am recunoscut nik,am vaz ca nu se poate atunci ne-am despartit dupa 2 ani ne-am reintalnit am luat-o iar de la capat,,,,,,,,,acceleasi prb le-am avuut,am renuntat din nou,el s-a mutat cu o tipa cu care a stat tot vreo 2 ani deci din nou 2 ani despartiti,anul acesta s-a intors acasa pt ca relatia nu mergea,ne-am impacat din nou,el zice ca ma iubeste ,mie mi-e f drag,totusi nu stiu ce sa fac?sa continui relatia cu el?specific ca are doar 20 de ani:(( ,bine ca gandeste mult mai mult.nu putem sta despartiti unu de celalalt mult timp ca deja ni se face dor.................da-ti un sfat va rog mult de tot ca nu mai pot


cata sa intelegi ca cel mai bine e sa divortezi inainte de-a lua pustul la tavaleala. cu sotul oricum banuiesc nu mai exista mare pasiune....(ultimul e mereu cel mai bun) nu ai mommente cand nu'l mai suporti pe sot?nu ai impresia ca e inutuil?tantalau? nu mai sta in postura asta ca vei rani pe toti 3.
dar tine minte. pustiul,cand se va face maaare,va incepe sa priveasca altfel viata

daca divortezi,te sfatuiesc sa nu o faci numai pentru el
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 2 Octombrie 2009 09:35
De la: kudika071879, la data 2009-10-01 11:18:39asta este clar ca fetitz vreau sa ramana la mine nici nu se pune prob;lema............................ai dreptate ca daca se afla e riscant pt copil si nu am de gand s-o las cu el


fetita complica un pic povestea. va veni o zi cand ,divortata fiind,pustiul va veni sa te vada si va intalni pe fostul sot care a venit sa vada fetita......



nu uita: pustiul,va deveni barbat candva atunci sa vezi show. nu va mai iubi orbeste si tampeste ca acum
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 2 Octombrie 2009 09:41
De la: etta, la data 2009-10-01 11:09:53
De la: kudika071879, la data 2009-10-01 11:07:47da............ai dreptate................sper sa iau decizia corecta desi nu vreau sa pierd pe niciunul.....................:((


pai atunci...n-ai decat sa inveti sa stai ...precum vorbei.....si cu c*ru' in caruta ...si cu el in telegutza !!........succes........

nooo mai este una si cu aia in c.ur.. si cu sufletul in rai!

apropo tu daca ai sti ca el are pe alta si trebuie sa aleaga cum te-ai simti?
Soransky
Postat pe 2 Octombrie 2009 09:51
De la: kudika071879, la data 2009-10-01 10:51:45am 30 ani si sunt casatorita.in urma cu 4 ani am cunoscut iun baiat,ne-am placut din prima clipa,am incercat sa fie ceva intre noi dar tot timpul se baga cineva,a aflat si mama lui,bineinteles ca nu am recunoscut nik,am vaz ca nu se poate atunci ne-am despartit dupa 2 ani ne-am reintalnit am luat-o iar de la capat,,,,,,,,,acceleasi prb le-am avuut,am renuntat din nou,el s-a mutat cu o tipa cu care a stat tot vreo 2 ani deci din nou 2 ani despartiti,anul acesta s-a intors acasa pt ca relatia nu mergea,ne-am impacat din nou,el zice ca ma iubeste ,mie mi-e f drag,totusi nu stiu ce sa fac?sa continui relatia cu el?specific ca are doar 20 de ani:(( ,bine ca gandeste mult mai mult.nu putem sta despartiti unu de celalalt mult timp ca deja ni se face dor.................da-ti un sfat va rog mult de tot ca nu mai pot

adica esti casatorita si ai amant ....
cristiana_cris
Postat pe 2 Octombrie 2009 10:10
Nu merge draga mea daca te gandesti sa divortezi si sa stai pe urma cu baiatul ala, gandeste-te mai bine..e in stare sa te sprijine? sa fie tatal copiilor tai? etc..sunt de acord cu relatiiile in care femeia este mai mare la varsta decat barbatul, dar numai dupa ce barbatul are macar peste 25-26 de ani, cand a ajuns si el la o anumita maturitate si vede lucrurile altfel...cel mult il poti pastra ca amant sorry
simonycik
Postat pe 2 Octombrie 2009 10:25
De la: etta, la data 2009-10-01 11:09:53
De la: kudika071879, la data 2009-10-01 11:07:47da............ai dreptate................sper sa iau decizia corecta desi nu vreau sa pierd pe niciunul.....................:((


pai atunci...n-ai decat sa inveti sa stai ...precum vorbei.....si cu c*ru' in caruta ...si cu el in telegutza !!........succes........

eu sunt cu curu in caruta si cu sufletul in rai
yumy
Postat pe 2 Octombrie 2009 10:39
De la: kudika071879, la data 2009-10-01 10:51:45am 30 ani si sunt casatorita.in urma cu 4 ani am cunoscut iun baiat,ne-am placut din prima clipa,am incercat sa fie ceva intre noi dar tot timpul se baga cineva,a aflat si mama lui,bineinteles ca nu am recunoscut nik,am vaz ca nu se poate atunci ne-am despartit dupa 2 ani ne-am reintalnit am luat-o iar de la capat,,,,,,,,,acceleasi prb le-am avuut,am renuntat din nou,el s-a mutat cu o tipa cu care a stat tot vreo 2 ani deci din nou 2 ani despartiti,anul acesta s-a intors acasa pt ca relatia nu mergea,ne-am impacat din nou,el zice ca ma iubeste ,mie mi-e f drag,totusi nu stiu ce sa fac?sa continui relatia cu el?specific ca are doar 20 de ani:(( ,bine ca gandeste mult mai mult.nu putem sta despartiti unu de celalalt mult timp ca deja ni se face dor.................da-ti un sfat va rog mult de tot ca nu mai pot



greierash_is_back
Postat pe 2 Octombrie 2009 10:44
De la: kudika071879, la data 2009-10-01 11:07:47da............ai dreptate................sper sa iau decizia corecta desi nu vreau sa pierd pe niciunul.....................:((

cu amandoi nu poti sta !!!
anonim12345
Postat pe 2 Octombrie 2009 10:44
De la: zeita_zeita, la data 2009-10-02 10:44:50
De la: kudika071879, la data 2009-10-01 11:07:47da............ai dreptate................sper sa iau decizia corecta desi nu vreau sa pierd pe niciunul.....................:((

cu amandoi nu poti sta !!!

sigur?
atunci ma sinuomor!
Soransky
Postat pe 2 Octombrie 2009 10:46
De la: Soransky, la data 2009-10-02 10:46:28
De la: zeita_zeita, la data 2009-10-02 10:44:50
De la: kudika071879, la data 2009-10-01 11:07:47da............ai dreptate................sper sa iau decizia corecta desi nu vreau sa pierd pe niciunul.....................:((

cu amandoi nu poti sta !!!

sigur?
atunci ma sinuomor!


grea decizie de luat
anonim12345
Postat pe 2 Octombrie 2009 11:03
De la: kudika071879, la data 2009-10-01 11:07:47da............ai dreptate................sper sa iau decizia corecta desi nu vreau sa pierd pe niciunul.....................:((

cine alearga dupa 2 iepuri nu prinde nici unul.......cind o sa se supere pustulica si apare la usa ta...sa te vad ce faci
cristiana_cris
Postat pe 2 Octombrie 2009 12:33
adica..daca ajungi sa nu iti mai IUBESTI sotul..gata?dupa prima pu****tulica fugi ca nebuna?
amondineeee
Postat pe 4 Octombrie 2009 15:46
gandeste asa: el are 20 de ani acum te iubeste dar cand va ve-ti petrece mai mult timp impreuna ai sa te saturi si de el cum te-ai saturat si de sot, ca incepe sa intervina monotonia si toate alea.mai bine nu da cioara din mana pe cea de pe gard si mai bine te-ai lupta sa iti repari casnicia.asta este secretul unei relatii de lunga durata si frumoasa sa treci peste lucrurile grele si sa incerci sa repari ce ai nu sa iti cauti ceva nou ca si acel ceva nou se va uza odata si odata.

succes
melka
Postat pe 4 Octombrie 2009 17:11
De la: kudika071879, la data 2009-10-01 11:01:42casatoria mea este mult prea zbuciumata..................acum imi e bine pt ca sotul e plecat dar cand era acasa............cam din 2 in doua luni ne certam urat........a vrut sa si plece de acasa..................avem un copil impreuna si poate ca asta ma tine langa el.....................sa-l iau de amant?deocamdata el accepta dar zice ca ma iubeste prea mult ca sa fie doar atat............bine ca tot de mutat impreuna nu ne vom muta asta e clar


aoleu ,sã-þi iei boarfele,te trimit direct mã-ta când ajung acasã!
MISOGIN
Postat pe 5 Octombrie 2009 21:28
De la: frozen_autumn, la data 2009-10-01 11:04:19pfoai!!!
Pai daca esti casatorita nu ti se pare ca asta este un detaliu interesant de luat in calcul? Daca esti indragostita de baiatul ala e clar ca nu iti mai iubesti sotul si atunci nu stiu de ce mai stai casatorita. In zilele noastre nu mai este un impediment diferenta de varsta intr-un cuplu dar, totusi, tu esti casatorita! Daca sotul tau ti-ar face cam aceleasi lucruri tu ce ai simti? Ai simti ca esti tradata banuiesc. Parerea mea este ca ar trebui sa divortezi pentru a fi libera sa ai relatii cu cine vrei . Cel mai bine ar fi sa iti faci ordine in idei si sa decizi cu cine vrei sa ramai. Ori ii spui soului tau cum sta treaba si ramai cu baiatul ala ori o lasi moarta cu indragosteala pentru pustiul ala . Cred ca stii zicala aia cu omuletul care alearga dupa doi iepuri nu-i asa?
Multa bafta in a lua decizia corecta!



"In zilele noastre nu mai este un impediment diferenta de varsta intr-un cuplu "...ai o slãbiciune pentru bãrbaþii maturi?

ªi ce-are a face bafta cu discernãmântul în luarea unei decizii importante?
MISOGIN
Postat pe 5 Octombrie 2009 21:35
De la: kudika071879, la data 2009-10-01 10:51:45am 30 ani si sunt casatorita.in urma cu 4 ani am cunoscut iun baiat,ne-am placut din prima clipa,am incercat sa fie ceva intre noi dar tot timpul se baga cineva,a aflat si mama lui,bineinteles ca nu am recunoscut nik,am vaz ca nu se poate atunci ne-am despartit dupa 2 ani ne-am reintalnit am luat-o iar de la capat,,,,,,,,,acceleasi prb le-am avuut,am renuntat din nou,el s-a mutat cu o tipa cu care a stat tot vreo 2 ani deci din nou 2 ani despartiti,anul acesta s-a intors acasa pt ca relatia nu mergea,ne-am impacat din nou,el zice ca ma iubeste ,mie mi-e f drag,totusi nu stiu ce sa fac?sa continui relatia cu el?specific ca are doar 20 de ani:(( ,bine ca gandeste mult mai mult.nu putem sta despartiti unu de celalalt mult timp ca deja ni se face dor.................da-ti un sfat va rog mult de tot ca nu mai pot


un control la spitalul 9!
one_size
Postat pe 5 Octombrie 2009 21:56
call 112
Diavolyta_
Postat pe 5 Octombrie 2009 22:03
IGNORA toate sfaturile, nici nu stiu de ce le-ai cerut......si fa ce vrei si ce simti! oricum, orice decizie ai lua, o sa ai impresia ca cealalta decizie ar fi fost mai buna sau mai rea!
angelfromheaven
Postat pe 7 Octombrie 2009 00:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
poziti tari 51 De la: Ame_ly 20 Octombrie 2010 18:17
Sotia are o fantezie sexuala cu un barbat de culoare 64 De la: kudika093781 23 Decembrie 2018 18:32
Consumul de calorii si sexul 3 De la: miss_darine 11 Noiembrie 2009 21:44
sex neprotejat...URGENT VA ROG 57 De la: dalilascumpy 20 Mai 2009 13:01
Sunt toate relatiile o minciuna?!? 6 De la: kudika084234 11 Mai 2010 17:46