Setari Cookie-uri

invitatie

Vrei sa te indragostesti? Vrei sa ai fluturasi in burta? Sa razi la orice prostioara si sa te bucuri de fiecare zi? Sa vezi mereu partea plina a paharului? Sa ai pe cine sa admiri, respecti si iubesti? Sa ai cu cine sa iti faci planuri pentru weekend... vacanta de vara... viata?
Ai zis da? Pai si atunci ce mai astepti? Ahh.. il astepti pe EL? Dar de ce sa astepti ? Toata viata asteptam : asteptam autobuzul, asteptam sa ne sune prietenii sa ne invite la film, asteptam promovarea, asteptam multumiri sau pareri de rau, iar cel mai trist e cand stam la coada pentru o declaratie de dragoste.
Ce-ar fi sa nu mai asteptam? Viata e prea scurta ca sa ne-o irosim asteptand. Ce-ar fi sa faci tu ceva de data acesta? Cum ce? A, stai linistita, iti ofer eu un tips: SPEED DATING. Gandeste-te: iti faci noi prieteni, castigi incredere in tine, intalnesti mai multi potentiali parteneri intr-o singura seara, multa distractie si comunicare. Ce zici? Vrei sa ne indragostim?
Te astept duminica, 4 octombrie ora 19:00, la Restaurant Ginger

Pentru mai multe informatii, suna la 0747.627.970 sau scrie la speed.date@yahoo.co
speed_date
Postat pe 2 Octombrie 2009 19:20
la naiba in puii mei am rata ocazia
yumy
Postat pe 10 Octombrie 2009 10:32
De la: speed_date, la data 2009-10-02 19:20:32Vrei sa te indragostesti? Vrei sa ai fluturasi in burta? Sa razi la orice prostioara si sa te bucuri de fiecare zi? Sa vezi mereu partea plina a paharului? Sa ai pe cine sa admiri, respecti si iubesti? Sa ai cu cine sa iti faci planuri pentru weekend... vacanta de vara... viata?
Ai zis da? Pai si atunci ce mai astepti? Ahh.. il astepti pe EL? Dar de ce sa astepti ? Toata viata asteptam : asteptam autobuzul, asteptam sa ne sune prietenii sa ne invite la film, asteptam promovarea, asteptam multumiri sau pareri de rau, iar cel mai trist e cand stam la coada pentru o declaratie de dragoste.
Ce-ar fi sa nu mai asteptam? Viata e prea scurta ca sa ne-o irosim asteptand. Ce-ar fi sa faci tu ceva de data acesta? Cum ce? A, stai linistita, iti ofer eu un tips: SPEED DATING. Gandeste-te: iti faci noi prieteni, castigi incredere in tine, intalnesti mai multi potentiali parteneri intr-o singura seara, multa distractie si comunicare. Ce zici? Vrei sa ne indragostim?
Te astept duminica, 4 octombrie ora 19:00, la Restaurant Ginger

Pentru mai multe informatii, suna la 0747.627.970 sau scrie la speed.date@yahoo.co


marked as spam
ingeras_yella21
Postat pe 11 Octombrie 2009 23:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dar ce inseamna cu adevarat a avea un prieten si pe ce se bazeaza relatia de prietenie 2 De la: iuly69 27 Ianuarie 2012 16:55
vorbim ca prieteni dar nu avem sentimente ca niste prieteni doar.....:( 3 De la: Nicoleta01 27 Septembrie 2009 09:41
Aroganta 7 De la: Bee_323 3 Aprilie 2013 09:15
Ce sa mai fac?am ajuns la exasperare 12 De la: ionelaela 15 Martie 2010 21:33
Motive pentru care il/o iubesti? 61 De la: Max2 3 Decembrie 2011 15:42